do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Umowa zlecenie a kredyt lub pożyczka hipoteczna

Natychmiastowe wsparcie pieniężne bez stałego wynagrodzenia. Sprawdź kto otrzyma pieniądze z banku i parabanku. Tania pożyczka hipoteczna umowa zlecenie bez poręczycieli. Co zawiera umowa o pożyczkę z hipoteką? Minimalne oprocentowanie dla nowych i stałych klientów. Brak ukrytych opłat, darmowy wniosek 100% online. Najlepsze pożyczki hipoteczne umowa zlecenie, pieniądze od zaraz na koncie w banku. Długi okres spłaty, małe raty miesięczne.

Pożyczka hipoteczna umowa

Jeszcze nie brałeś nigdy pożyczki hipotecznej i zastanawiasz się co zawiera umowa? Przede wszystkim wiedz, że nie musisz się niczego obawiać. Jeśli stresuje Cię analizowanie jej przy pracowniku banku lub firmy pozabankowej możesz ją wziąć ze sobą i przestudiować w domu, czy też z doradcą finansowym.

W umowie zawarte są podstawowe dane o pożyczkobiorcy, takie jak na przykład: imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer dowodu osobistego, numer pesel, posiadane przychody, czy ilość członków rodziny na utrzymaniu. Ponadto odnotowywane są informacje na temat samej pożyczki. Tu wymienić można między innymi: wysokość zobowiązania, czas spłaty, wysokość oprocentowania, czy dodatkowe koszta, chociażby związane z nieterminowym regulowaniem należności. Kolejna część to dane na temat posiadanej nieruchomości. Na koniec zawierana jest klauzula, która upoważnia do zapisania w hipotece nieruchomości wzięcie jej pod zastaw na rzecz pożyczki. Niezbędne są tez podpisy własnoręczne pracownika banku, bądź firmy pozabankowej oraz samego pożyczkobiorcy.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sprawdź nasza ofertę pożyczek hipotecznych jeszcze dzisiaj!
5 miesięcy temu

Oferujemy pożyczki hipoteczne na okres 30 lat na dowolną umowę o pracę!

Pracujesz na umowę zlecenia lub o dzieło, a potrzebujesz dużej gotówki, a bank nie chce Ci pomóc? Idealnie trafiłeś! My Ci pomożemy! Oferujemy prywatne pożyczki hipoteczne z niskim oprocentowaniem!

– bez sprawdzania BIK, KRD, BIG, ERIF
– dla osób zadłużonych i z komornikiem
– mała rata miesięczna dostosowana do możliwości każdej osoby
– umowa podpisywana w domu pożyczkobiorcy
– bez górnej granicy kwoty

Jedyne czego oczekujemy od Ciebie to jakakolwiek umowa o pracę (umowa o działo, umowa zlecenie, kontrakt itp)

Chcesz znać więcej szczegółów? Zapraszamy Cie do kontaktu, zostaw namiary do siebie, odezwiemy się jak najszybciej!