do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Umowa zlecenie a kredyt lub pożyczka hipoteczna

Natychmiastowe wsparcie pieniężne bez stałego wynagrodzenia. Sprawdź kto otrzyma pieniądze z banku i parabanku. Tania pożyczka hipoteczna umowa zlecenie bez poręczycieli. Co zawiera umowa o pożyczkę z hipoteką? Minimalne oprocentowanie dla nowych i stałych klientów. Brak ukrytych opłat, darmowy wniosek 100% online. Najlepsze pożyczki hipoteczne umowa zlecenie, pieniądze od zaraz na koncie w banku. Długi okres spłaty, małe raty miesięczne.

Pożyczka hipoteczna umowa

Jeszcze nie brałeś nigdy pożyczki hipotecznej i zastanawiasz się co zawiera umowa? Przede wszystkim wiedz, że nie musisz się niczego obawiać. Jeśli stresuje Cię analizowanie jej przy pracowniku banku lub firmy pozabankowej możesz ją wziąć ze sobą i przestudiować w domu, czy też z doradcą finansowym.

W umowie zawarte są podstawowe dane o pożyczkobiorcy, takie jak na przykład: imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer dowodu osobistego, numer pesel, posiadane przychody, czy ilość członków rodziny na utrzymaniu. Ponadto odnotowywane są informacje na temat samej pożyczki. Tu wymienić można między innymi: wysokość zobowiązania, czas spłaty, wysokość oprocentowania, czy dodatkowe koszta, chociażby związane z nieterminowym regulowaniem należności. Kolejna część to dane na temat posiadanej nieruchomości. Na koniec zawierana jest klauzula, która upoważnia do zapisania w hipotece nieruchomości wzięcie jej pod zastaw na rzecz pożyczki. Niezbędne są tez podpisy własnoręczne pracownika banku, bądź firmy pozabankowej oraz samego pożyczkobiorcy.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sprawdź nasza ofertę pożyczek hipotecznych jeszcze dzisiaj!
1 rok temu

Oferujemy pożyczki hipoteczne na okres 30 lat na dowolną umowę o pracę!

Pracujesz na umowę zlecenia lub o dzieło, a potrzebujesz dużej gotówki, a bank nie chce Ci pomóc? Idealnie trafiłeś! My Ci pomożemy! Oferujemy prywatne pożyczki hipoteczne z niskim oprocentowaniem!

– bez sprawdzania BIK, KRD, BIG, ERIF
– dla osób zadłużonych i z komornikiem
– mała rata miesięczna dostosowana do możliwości każdej osoby
– umowa podpisywana w domu pożyczkobiorcy
– bez górnej granicy kwoty

Jedyne czego oczekujemy od Ciebie to jakakolwiek umowa o pracę (umowa o działo, umowa zlecenie, kontrakt itp)

Chcesz znać więcej szczegółów? Zapraszamy Cie do kontaktu, zostaw namiary do siebie, odezwiemy się jak najszybciej!

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl