do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Aktualny ranking kredytów i pożyczek hipotecznych

Pożyczki hipoteczne – ranking i porównanie najlepszych ofert

Już dziś wypełnij wniosek online. Pieniądze na dowolny cel bez BIK i KRD. Tania pożyczka hipoteczna najtaniej na rynku! Minimalne oprocentowanie, dodatkowe pieniądze na już. Długoterminowy czas spłaty, możliwość wcześniejszego zamknięcia umowy. Dogodne raty dla każdego. Najlepsze pożyczki hipoteczne najtaniej, brak opłat za rozpatrzenie wniosku. Gotówka już od 18 roku życia. Akceptacja każdej formy przychodu. Wypełnij wniosek 24h siedem dni w tygodniu dostępne dla każdego!

Najtańsze pożyczki hipoteczne

Najtańsze pożyczki hipoteczne wykorzystać można na dowolny cel. Nie trzeba przy tym zbierać jakichkolwiek faktur, czy rachunków. Co więcej, pożyczkobiorca nie musi zdradzać celu pracownikowi firmy pozabankowej. Można, więc powiedzieć, że w pewnym stopniu pożyczki hipoteczne są anonimowe. Co ciekawe nie jest również potrzeba zgody współmałżonka, jeśli nieruchomość należy wyłącznie do osoby, która zaciąga pożyczkę.

Tanie pożyczki hipoteczne

Tania pożyczka hipoteczna to taka, która nie generuje wysokich kosztów dodatkowych. Warto zwrócić uwagę między innymi na marżę, prowizję, czy oprocentowanie. Im koszta są niższe, tym automatycznie bardziej opłacalna staje się pożyczka. Warto wiedzieć jednak, że te z hipoteką – pod zastaw nieruchomości – są najbardziej atrakcyjne. Jako, że bank posiada zabezpieczenie, pożyczkobiorca może otrzymać najlepsze parametry ofertowe na rynku.

Pożyczka hipoteczna gdzie najtaniej

Wybór najlepszej pożyczki hipotecznej warto oprzeć o przeanalizowanie kilku narzędzi pomocniczych:

 1. Porównywarka online – zestawienie kilku aktualnych ofert pożyczek hipotecznych, co umożliwia wyłonienie najlepszej oferty oraz przyjrzenie się szczegółowym parametrom takim jak, na przykład: oprocentowanie, czas spłaty, czy wysokość rat.
 2. Ranking internetowy – spełnia podobne funkcje jak porównywarka, niemniej jednak jeszcze szereguje wszystkie zestawione oferty pożyczek z hipoteką od najbardziej atrakcyjnych, po te, które generują wysokie koszta całkowite.
 3. Kalkulator rat pożyczki – w kilka sekund wylicza wysokość poszczególnych rat zobowiązania. Uwzględnia w tym celu następujące parametry: wartość nieruchomości, wysokość pożyczki, okres spłaty, a także rodzaj raty – malejące lub stałe.
 4. Finansowe forum online – jest to darmowe miejsce, w którym każdy może się wypowiedzieć. Najczęściej dochodzi do wymiany doświadczeń pożyczkobiorców oraz ekspertów. Co więcej użytkownicy polecają niektóre zobowiązania i ostrzegają przed innymi.

Pożyczka hipoteczna porównanie

Wybierz dobrą pożyczkę na własne mieszkanie. Już teraz promocja! Tania pożyczka hipoteczna porównanie bez wychodzenia z domu. Minimum formalności, dobre oprocentowanie. Dobierz wysokość rat do swoich przychodów! Wybierz raty stałe lub malejące. Najlepsze pożyczki hipoteczne porównanie dla każdego. Jaka oferta pożyczkowa jest najlepsza? Porównywarka wsparcia pieniężnego z banku i parabanku. Dług i czas spłaty pożyczki z hipoteką bez dodatkowych zaświadczeń i dokumentów.

Pożyczki hipoteczne porównanie

Jako, że w dzisiejszych czasach banki i firmy pozabankowe konkurują ze sobą powstało wiele ofert pożyczek hipotecznych. W związku z tym samodzielne wyszukanie najlepszej z nich mogłoby być czasochłonne. Warto, więc wykorzystać gotowe narzędzia, jakim są porównywarki online. Te wciąż niedoceniane pomoce pozwalają na błyskawiczne porównanie aktualnych ofert pożyczek hipotecznych oraz wybranie tej jednej, która najbardziej pasuje do potrzeb i możliwości danego zainteresowanego. Nie trwa to dłużej niż kilka minut, a można zaoszczędzić nie małą kwotę pieniędzy.

Bezpłatne porównywarki internetowe dostępne są na wielu witrynach o tematyce finansów. Wato wiedzieć, że wyszczególniają one najważniejsze parametry porównywanych ogłoszeń, a w tym przede wszystkim: oprocentowanie, granice pożyczkowe, czy czas spłaty. Dzięki niej w szybki sposób można dotrzeć do bezpłatnego wniosku online, ponieważ zawiera również odnośniki do regulaminów i wniosków. Pamiętać należy, że każdy może z nich skorzystać i to 24 godziny przez cały tydzień. Zbędne jest logowanie się, czy podawania prywatnych danych.

Pożyczki hipoteczne oprocentowanie

Minimalne procenty dla każdego. Tanie pożyczki hipoteczne oprocentowanie na niskim poziomie. Już dziś wybierz najlepszą ofertę bez wychodzenia z mieszkania. Masz nieruchomość? Czeka na Ciebie pożyczka hipoteczna oprocentowanie bez ukrytych kosztów. Już dziś najniższe oprocentowanie na rynku dla wszystkich bez baz. Długi okres spłaty, atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy, dopasowane raty do potrzeb. Brak opłat za rozpatrzenie wniosku. Zero formalności, prowizja 0 złotych!

Oprocentowanie pożyczki hipotecznej

Aktualne pożyczki zarówno bankowe, jak i pozabankowe posiadają coraz to atrakcyjniejsze oprocentowanie. Nie trzeba już martwić się o kilkunastoprocentowe wartości, ponieważ zmniejszone zostały nawet do trzech. Oznacza to tyle, że znacznie zmalały koszta związane z zaciąganiem pożyczki hipotecznej. Innymi słowy oddajemy do instytucji mniej pieniędzy, niż kilka lat temu.

W celu wyboru najlepszego oprocentowania pożyczki hipotecznej, warto odwiedzić ranking online. To właśnie dzięki niemu można w kilka minut znaleźć najbardziej korzystną ofertę. Nie dość, że zestawienie to szereguje zobowiązania od najlepszego, po mało korzystny to wskazuje czytelnie ich oprocentowanie, czy inne wartości takie jak najwyższa kwota pożyczkowa, bądź czas przeznaczony na spłatę.

Pożyczka hipoteczna ranking

Minimalne oprocentowanie, gotówka w walucie obcej i złotówkach. Dopasowanie rat do możliwości klientów. Tania pożyczka hipoteczna ranking bez BIK i KRD. Długi okres spłaty, równe lub malejące raty. Najlepsze oprocentowanie dla wszystkich bez wychodzenia z mieszkania. Masz nieruchomość? Sprawdź najlepsze pożyczki hipoteczne rankingi online dla wszystkich przez Internet. Akceptacja każdej formy przychodu, do 80% wysokości domu.

Pożyczki hipoteczne ranking

Poszukujesz najlepszej pożyczki hipotecznej? Koniecznie sprawdź ranking online. To nic nie kosztuje, ponieważ to zestawienie pożyczek hipotecznych dostępnych na naszym rynku jest całkowicie darmowe. Jakby tego było mało, można z niego korzystać 24 godziny i to przez siedem dni w tygodniu. Nie trzeba się nigdzie rejestrować. Wystarczy wejść na stronę wybranego rankingu internetowego, a wybór pożyczki z hipotekę to kwestia kilku sekund, bądź minut.

Rankingi oprócz uszeregowanych nazw pożyczek (od najbardziej atrakcyjnych, po mniej korzystne), przedstawiają także ich podstawowe parametry takie jak: wysokość marży, wysokość pożyczki,wysokość prowizji, czy możliwy czas spłaty. To bezpłatne narzędzie to także prosty odnośnik do oficjalnych stron z pożyczkami hipotecznymi.

Pożyczka hipoteczna kalkulator

Pieniądze na każdy cel bez wielu poręczycieli. Minimalne raty, długi okres spłaty, wysokie pożyczki hipoteczne kalkulator online dla każdego. Już dziś sprawdź ile gotówki dostaniesz bez zabezpieczeń. Możesz skorzystać z odroczenia spłaty rat. Akceptacja każdego przychodu. Gotówka do 80% wartości nieruchomości. Dobre oprocentowanie, brak wysokich marż. Raty równe lub malejące – sam wybierasz! Tania pożyczka hipoteczna kalkulator w walucie obcej i złotówkach.

Kalkulator pożyczki hipotecznej

Wybór najlepszej pożyczki hipotecznej to z pozoru ciężkie zadanie. W rzeczywistości nie trzeba korzystać ani z doradców finansowych, ani z kompetencji pracowników wybranych firm, czy banków. Jedyne co jest potrzebne to dostęp do Internetu by sprawdzić bezpłatny kalkulator online. To właśnie on w błyskawiczny sposób wylicza poszczególne raty zobowiązania. Dzięki czemu każdy zainteresowany może dobrać najlepszą pożyczkę do swoich możliwości.

Pożyczki hipoteczne kalkulator

Korzystając z bezpłatnego kalkulatora rat pożyczki hipotecznej pod uwagę należy wziąć przede wszystkim następujące parametry:

 • wartość posiadanej nieruchomości,
 • wysokość potrzebnej pożyczki,
 • czas przeznaczony na spłatę,
 • wybór rat – malejące lub stałe.

Najtańsza pożyczka hipoteczna

Gdzie po tanią pożyczkę hipoteczną? Brak czasochłonnych formalności, Prowizja już od 0%, dopasowanie raty do możliwości klienta. Najtańsza pożyczka hipoteczna na naszym rynku. Sprawdź jakie zalety mają pożyczki hipoteczne dla wszystkich posiadaczy nieruchomości. Już dziś weź pieniądze i wydaj je na dowolny cel. Bezpłatna pomoc fachowców, długoterminowy okres spłaty z niską ratą miesięczną. Weź dodatkowy pakiet ubezpieczeniowy.

Zalety tanich pożyczek hipotecznych

W dzisiejszych czasach tradycyjne banki konkurują z nowoczesnymi firmami pozabankowymi. Ich oferty są do siebie bardzo zbliżone, dzięki czemu pożyczki hipoteczne są coraz to bardziej atrakcyjne. Już dziś posiadają wiele interesujących zalet, a w tym między innymi:

 • możliwość zaciągania w złotówkach lub walucie obcej,
 • bezpłatna pomoc doradcy finansowego,
 • do wyboru raty równe, bądź nieustannie malejące,
 • możliwość skorzystania z wakacji pożyczkowych,
 • formalności dostępne całkowicie przez Internet,
 • wysokość pożyczki do 80% wartości nieruchomości,
 • bardzo długi okres spłaty sięgający kilkudziesięciu lat.

Warto wiedzieć, że niezależnie od wieku, pożyczki hipoteczne możliwe są już od osiemnastego roku życia bez jakichkolwiek dodatkowych zabezpieczeń, aniżeli wpis do księgi hipotecznej wybranej nieruchomości. Jest to bardzo wygodne i przystępne rozwiązanie.

Najlepsza pożyczka hipoteczna

Wybór najlepszej pożyczki hipotecznej przez Internet. Błyskawiczna akceptacja wniosków. Pieniądze w walucie obcej i złotówkach. Bezpłatna pomoc doradcy finansowego. Najniższa prowizja i marża. Najlepsze pożyczki hipoteczne z długim czasem spłaty dla każdego. Brak czasochłonnych formalności. Ranking ofert pożyczek hipotecznych za darmo. Najlepsza pożyczka hipoteczna kalkulator rat 100% online. Sprawdź ile pieniędzy otrzymasz bez wychodzenia z mieszkania.

Jak wybrać najlepszą pożyczkę pod hipotekę?

Wybór pożyczki hipotecznej warto rozpocząć od określenia własnych potrzeb i możliwości. W pierwszym przypadku należy wiedzieć na co potrzebne są nam pieniądze i mniej więcej w jakiej kwocie. Wówczas bez problemu można przejść do oszacowania własnych przychodów i wydatków miesięcznych gospodarstwa domowego.

Mając te dane, z powodzeniem można wykorzystać dwie możliwości. Pierwsza to kalkulator rat zobowiązania, dzięki czemu dochodzi do wyliczenia kosztów miesięcznych możliwych do zaakceptowania przez potencjalnego pożyczkobiorcę. A druga to ranking pożyczek hipotecznych w bankach i firmach pozabankowych. Zestawienie jest na tyle wygodne, że już posiada uszeregowane oferty od najbardziej atrakcyjnej, po te mniej korzystne.

Gdzie pożyczka hipoteczna

Szybkie pieniądze na dowolny cel bez weryfikacji zdolności kredytowej. Minimalne oprocentowanie, brak czasochłonnych formalności, dogodne raty do spłaty. Tania pożyczka hipoteczna gdzie dostanę ją od ręki? Pomoc doradcy, darmowy wniosek online, wygodny harmonogram spłat. Sprawdź nowe pożyczki hipoteczne gdzie nie potrzeba zaświadczeń. Długi czas spłaty nawet dla bezrobotnych. Pożyczka a banku i parabanku porównanie 100% online.

Pożyczka hipoteczna gdzie najlepiej?

Najlepsza forma pożyczki hipotecznej to taka, która jest polecana, w pełni bezpieczna i doświadczona przez innych. Zdecydowanie opis ten pasuje do pożyczek hipotecznych dostępnych w bankach. Oprocentowanie tutaj jest niskie, ale należy pamiętać, że instytucje te weryfikują zdolność kredytową zainteresowanych. Co więcej pojawia się prowizja za rozpatrzenie wniosku oraz konieczność posiadania przychodu. Mimo tych kilku wad jest to jedna z najlepszych form wsparcia pieniężnego dostępnego na naszym rynku.

Pożyczka hipoteczna gdzie najłatwiej

Najszybszą i najbardziej przystępną formą pożyczki hipotecznej jest ta dostępna w prywatnych firmach pozabankowych. Mimo, że wiąże się z nieco wyższym oprocentowaniem, to zainteresowani mogą pozyskać gotówkę bez weryfikacji zdolności kredytowej, czy przedkładania zaświadczeń od pracodawcy. Gotówka dostępna jest nawet tego samego dnia prosto na konto bankowe. Również formalności można załatwić całkowicie przez Internet. Nie trzeba posiadać poręczycieli oraz stałej pracy. Pożyczki udzielane są nawet na okres 25 lat, przy czym ich wysokość sięga do 60-70% wartości posiadanej przez potencjalnego klienta nieruchomości.

Porównanie aktualnych ofert banków

bankminimalna kwota kredytumaksymalna kwota kredytuokres kredytowaniawalutamarżaprowizjaczas oczekiwania na decyzję wstępnąopłata za rozpatrzenie wnioskukredyt w ramach programu „MdM”możliwość zawieszenia spłaty kapitałuopłata za przedterminową częściową lub całkowitą spłatęprowizja za podwyższenie kwoty kredytuprowizja za przewalutowanie kredytuopłata za zmianę zabezpieczeniainspekcja nieruchomościrefinansowanieuwagilink do ofertylink do strony banku 
Alior Bank25 000,00 złzależy wyłącznie od wartości zabezpieczenia oraz od zdolności kredytowej wnioskodawcyod miesiąca do 30 latPLN/CHF/EUR/USD/GBPod 1,7% (dla kredytu w PLN)jednorazowa, ustalana indywidualnie, nie więcej niż 5%1 dzień0,00złtakdo 6 miesięcy w roku (łącznie nawet na 5 lat)jednorazowo, 2,5% od kwoty przedterminowej spłaty, min. 100 zł (przed upływem 3 lat od daty wypłaty kredytu)jednorazowo, ustalana indywidualnie, nie więcej niż 5%jednorazowo, 1% od kwoty przewalutowanej500,00zł250,00złtakjeśli skutecznie polecisz ten (lub inny) produkt rodzinie bądź znajomym, możesz otrzymać premię od banku nawet do 1000złhttp://www.aliorbank.pl/pl/klienci_indywidualni/kredyty_i_pozyczki/megahipotekahttp://www.aliorbank.pl/ 
Bank BPH30 000,00 złuzależniona jest między innymi od zdolności kredytowej oraz wartości nieruchomościod 5 do 30 latPLN1,65% – 4,3%1,9% -2,9%kilka dni roboczych0,00złnieraz w roku możesz skorzystać z wakacji kredytowych – przerwać spłatę rat kapitałowo-odsetkowych na 1 miesiąc, a w przypadku narodzin lub adopcji dziecka nawet 3 miesiąceprzy kredycie powyżej 80000 zł opłata wynosi 2% kwoty kredytu jeżeli suma nadpłat przez pierwszych 5 lat wynosi ponad 50% kwoty kredytubezpłatnie, jednak konieczna jest ponowna wycena nieruchomościnie dotyczy200,00zł250,00złtakwymagany wkład własny w wysokości 20%, kredytem sfinansujesz do 80% wartości nieruchomościhttp://www.bph.pl/pl/klienci_indywidualni/kredyty/hipoteczne/mieszkaniowyhttp://www.bph.pl/ 
BGŻ50 000,00 złustalana w oparciu o wartość nieruchomościod 1 do 35 latPLNod 1,2%0%-5%ustalane indywidualnie0,00złtak11 miesięcy na cały czas trwania kredytuprzy spłacie w ciągu pierwszych 6 lat trwania kredytu opłata wynosi 2% kredytu, a minimum 100 zł200zł, jednak należy posiadać zdolność kredytowąnie dotyczy300,00złINFORMACJE WYŁĄCZNIE W ODDZIALEtakdodatkowa kwota kredytu na dowolny cel nawet do 30% kwoty na cel mieszkaniowyhttps://www.bgz.pl/indywidualni/kredyty/kredyty/kredyt-hipoteczny-z-niska-marza.htmlhttp://www.bgz.pl/ 
CITI Bank80 000,00 złdo 90% wartości nieruchomości, od 80 tys. do 3 mln złod 20 do 35 latPLNod 1,04% do 2%1%- 2%1-3 dni roboczych0,00złniebrak możliwościprzy spłacie w ciągu pierwszych 3 lat trwania kredytu opłata wynosi 2% kredytudo 4% od kwoty wskazanejnie dotyczynie ma takiej możliwości750,00złtakwypłata kredytu w 14 dnihttps://www.online.citibank.pl/p/kredyt_mieszkaniowy.dohttp://www.citibank.pl/ 
Bank Millennium20 000,00 złnie ma maksymalnej kwoty, wszystko zależy od zdolności kredytowej klientaod 6 do 35 latPLNod 1,49% do 3,19%2,00%1 dzień0,00złtakraz na 12 miesięcy możliwość zawieszenia spłaty jednej ratyprzy nadpłacie 30% w ciągu pierwszych 4 lat trwania kredytu opłata wynosi 2%2% od kwoty podwyższenianie dotyczy500,00zł480,00złtakpodstawą do wyliczenia maksymalnej kwoty kredytu jest przyszła wartość nieruchomości po wykończeniu – możesz uzyskać kredyt do 90% łącznej wartości działki i domu po wybudowaniu i wykończeniuhttp://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/kredyty-hipoteczne/kredyt-hipotecznyhttp://www.bankmillennium.pl/ 
Credit Agricole40 000,00 złdo 3 mlnod 1 do 35 latPLNod 1,39% do 2,5 %brak lub 2 %3 tygodnie0,00złnie24 miesiące na cały czas trwania kredytu, dodatkowo raz na 12 miesięcy możliwość zawieszenia spłaty jednej ratyod 0% (po upływie 3 lat od daty zawarcia umowy kredytu) do 2%od 0% do 3,0%0,00zł300,00zł350,00zł – 1000,00złtakjeśli zamierzasz kupić mieszkanie w późniejszym terminie, rozważ skorzystanie z Programu Systematycznego Oszczędzania Mój Dom, umożliwia on systematyczne gromadzenie pieniędzy na wkład własny oraz daje możliwość uzyskania tańszego kredytu mieszkaniowegohttp://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/kredyty-hipoteczne/kredyt-na-mieszkaniehttp://www.credit-agricole.pl 
Getin Bank30 000,00 złnie ma maksymalnej kwoty, wszystko zależy od zdolności kredytowej klientaod 5 do 35 latPLNod 1,92% do 2,47%do 4 %do 30 dni0,00złtakwniosek rozpatrywany indywidualniew pierwszym roku kredytowania 5% od kwoty nadpłaconej, w drugim 4%, trzecim 3%, czwartym 2%, piątym 1%4% od kwoty podwyższenia, nie mniej niż 1000złnie dotyczy500,00zł106,00złtakmożna skorzystać z dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej do kredytów na budowę domów energooszczędnych, dzięki temu rozwiązaniu można zyskać podwójnie, bo dodatkowo zaoszczędzisz na mniejszym zużyciu energiihttps://www.getinbank.pl/dla-ciebie/kredyty/hipoteczne/http://www.getinbank.pl/ 
PKO BPbrak kwoty minimalnej30 000 000,00 złdo 35 latPLNod 1,74% do 4,83%od 0 % do 3,5%INFORMACJE WYŁĄCZNIE W ODDZIALEtą opłatą jest prowizjatakraz w trakcie trwania kredytu można wnioskować o zawieszenie nawet 12 ratw przypadku całkowiten spłaty: 2% od kwoty spłacanej, nie mniej niż 200zł, w przypadku częściowej spłaty: 1,5%2% od kwoty podwyższenia, nie mniej niż 300złnie dotyczy300,00zł200,00złtakI miejsce w Rankingu Tygodnika Newsweek „Przyjazny Bank- bankowość hipoteczna” (wrzesień, 2014)http://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/kredyty-mieszkaniowe/http://www.pkobp.pl/ 
Bank Pocztowy50 000,00 złdo 95% wartości nieruchomoścido 35 latPLNod 1,3%0,00%2 tygodnie0,00złniedo 36 miesięcybez opłatdo 3,5%nie dotyczy400,00złod 153,00złtakdo momentu prawomocnego wpisu do księgi wieczystej oprocentowanie podniesione o 1,2%http://www.pocztowy.pl/indywidualni/kredyty/kredyt_mieszkaniowy/#tabs=0http://www.pocztowy.pl/ 
Bank Zachodni WBK20 000,00 złmaksymalna kwota kredytu mieszkaniowego w PLN do 90%, a w EUR do 80% wartości nieruchomościod 1 do 30 latPLN/EURod 1,69% do 2,99%od 0% do 2,5 %15 minut0,00złtakjednorazowo w czasie trwania kredytu od 1 miesiąca do 12 miesięcyw ciągu pierwszych 3 lat 1% od kwoty nadpłatybrak możliwościbez opłat200,00złod 150,00złtakkredyt można przeznaczyć na adaptację pomieszczeń niemieszkalnych na mieszkalnehttp://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty-hipoteczne/kredyt-mieszkaniowy/kredyt-mieszkaniowy.htmlhttp://www.bzwbk.pl/ 
PEKAOnieokreślonado 90% wartości nieruchomości dla kredytu w złotówkachod 1 do 30 latPLN/EUR/ USD/GBP/NOK/SEKod 1,44% do 1,94%od 1,69% do 1,95%5 dni0,00złtakmożliwość zawieszenia spłaty kredytu dwa razy w czasie trwania kredytu maksymalnie na 6 miesięcy, łącznie nawet na 12 miesięcyprzy nadpłacie do 10% bez opłat, powyżej 10% każdorazowo 2%, minimum 200złtylko w przypadku kredytu budowlano-hipotecznego, ustalana indywidualnie0,00zł150,00złod 137,00złtak0 zł za promesę ważną aż 60 dnihttps://www.pekao.com.pl/indywidualni/pozyczka-kredyt/kredyt-hipoteczny/http://www.pekao.com.pl/ 
mBank80 000,00 złdo 80% wartości nieruchomościod 3 miesięcy do 35 latPLN1,6%-4%0%-4%2 tygodnie0,00złniepo złożeniu wniosku rozpatrywane indywidualnieprzy nadpłacie w ciągu pierwszych 3 lat 2% nadpłatybrak możliwościnie dotyczy250,00złINFORMACJE WYŁĄCZNIE W ODDZIALEtakkwota oszczędności na Państwa rachunku w mBanku może być bilansowana z sumą zadłużenia, jaka pozostaje do spłaty, dzięki temu suma kredytu może być pomniejszana o sumę oszczędności i dopiero od tej pomniejszonej kwoty naliczane są odsetkihttp://www.mbank.pl/multi/dla-ciebie/kredyty-hipoteczne/kredyt-hipoteczny/http://www.mbank.pl/ 
Raiffeisen50 000,00 złuzależniona jest od potrzeb, zdolności do spłaty zadłużenia i wartości nieruchomości, do 1 000 000,00złod 3 do 30 latPLNod 1,5% do 2,80%3,00%5 dni0,00złtak3 miesiące na każdy rok1,5% nie mniej niż 500złbrak możliwościnie dotyczy300,00zł600,00złtakdwa razy w roku można zmienić wysokość 3 miesięcznych rat – obniżyć je do połowy lub zwiększyć dwukrotniehttp://raiffeisenpolbank.com/klienci-indywidualni/kredyty/elastyczny-kredyt-domowyhttp://www.raiffeisenpolbank.com/ 
BNP Paribas60 000,00 złdo 90% wartości zabezpieczeniaod 6 miesięcy do 35 latPLNod 1,85% do 2 %od 0% do 5 %indywidualny, zależy od stopnia skomplikowania transakcji0,00złnienawet do 36 miesięcyjeśli częściowa / całkowita spłata nastąpi w okresie pierwszych 3 lat pobierana opłata 1,5% wpłaty, w pozostałych latach bez opłat1,5% kwoty podwyższenia minimum 500złnie dotyczy500,00zł350,00złtakmożliwość zakupu, budowy oraz wykończenia lub urządzenia domu lub mieszkaniahttp://www.bnpparibas.pl/finanse-osobiste/kredyt-mieszkaniowy.asphttp://www.bnpparibas.pl/ 
Deutsche Bankkredyt w PLN – kwota minimalna: 20.000 PLN, kredyt w walutach obcych – kwota minimalna: 10.000 EURbez limitubez dolnej granicy do 35 lat dla kredytu w PLN i 30 dla kredytu w EURPLN/EURod 1,20%od 0%rozpatrywany jest indywidualnie0,00złtakwniosek rozpatrywany indywidualnieod 1% do 3% kwoty spłatyjednorazowo 3% od kwoty podwyższenia, minimum 300zł1%, nie mniej niż 150złINFORMACJE WYŁĄCZNIE W ODDZIALE300,00złtakw przypadku budowy domu systemem gospodarczym udział kapitału własnego powinien wynosić minimum 20% kosztów budowy, jeżeli działka stanowi Twoją własność, jej wartość może być wliczona jako kapitał własnyhttps://www.deutschebank.pl/klienci-indywidualni/kredyty-i-pozyczki/db-kredyt-mieszkaniowy.html?pm=text&pc=lead-text-db-kredyt-mieszkaniowyhttp://www.deutschebank.pl/ 
Euro Bank30 000,00 zł4 000 000,00 złod 3 do 30 lat (uzależnione również od wieku kredytobiorcy)PLNod 1,43% do 2%od 0% do 3%do 2 tygodni0,00złtakraz na 12 miesięcyjeśli nadpłata w okresie pierwszych 3 lat wyniesie ponad 30% pobierana jest opłata 3%, w pozostałych latach bez opłat0%-3% od kwoty podwyższenia (można podwyższać kredyt o minimum 5 000,00zł)nie dotyczy400,00zł200,00złtak3-letnie ubezpieczenie nieruchomości gratishttp://www.eurobank.pl/produkty,kredyty-hipoteczne,5,8.htmlhttp://www.eurobank.pl/ 
ING Bank Śląski40 000,00 złdo 80% wartości nieruchomości nie więcej niż 4 mlnod 1 roku do 70 roku życia kredytobiorcy, nie dłużej niż 35 latPLNod 1,55% do 3,7%0% lub 1,8%10 dni0,00złnieindywidualna decyzja banku w odpowiedzi na wniosek kredytobiorcymożna dokonać jednej bezpłatnej nadpłaty do wartości 50% kwoty kredytu, kolejna wiąże się z 2% prowizją, nie mniej niż 200zł, po upływie 3 lat trwania kredytu bez opłatnie występuje coś takiego jak podwyższenie kwoty kredytunie dotyczy200,00zł300,00złtakakceptują nie tylko umowę o pracę, ale również m. in. mianowanie, powołanie, kontrakt menadżerski, działalność gospodarczą, emeryturę czy rentęhttp://www.ingbank.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/kredyt-hipoteczny#tabs=1http://www.ingbank.pl/ 
PLUS BANK (dawniej INVEST – BANK)20 000,00 zł90% wartości nieruchomościod 13 miesięcy do 30 latPLNod 2,2% do 4,9 %2,00%2 tygodnie0,00złtakdo 3 miesięcy na cały czas trwania kredytu, dodatkowo raz w roku na miesiącprzy całkowitej wcześniejszej spłacie 1,5% minimalnie 600,00zł, przy częściowej do 0,5%1,5% od kwoty podwyższenia, minimum 400złnie dotyczyminimum 250,00 zł200,00złtakbezpłatne ubezpieczenie nieruchomości otrzymasz w ramach pakietu ubezpieczenia spłaty kredytu do czasu ustanowienia hipotekihttp://www.investbank.pl/Dla_Ciebie,3508/Kredyty,3511/Kredyt_Mieszkaniowy,3784/index.htmlhttp://www.investbank.pl/ 
BOŚbrak kwoty minimalnejdo 90% wartości nieruchomoścido 35 latPLNod 1,29% do 2,4%2,00%2 tygodnie0,00złtakpo minimum 6 miesiącach spłacania kredytu można wnioskować o zawieszenie 3 rat na rokdo 5 lat 2%od kwotywcześniejszejspłatyod 2%nie dotyczy300,00złod 550złtakmożliwość zwiększenia kwoty kredytu i przeznaczenie jej na dowolny celhttps://www.bosbank.pl/klienci-indywidualni/finansowanie-twoich-marzen/kredyty-dla-domu/kredyty/kredyt-hipotecznyhttp://www.bosbank.pl/ 
BPS10 000,00 złmaksymalnie 90 % wartości nieruchomości,od 5 do 30 latPLNwibor 3miesięczny + od 1,39% do 2,09%od 1% do 3 %, minimum 400zł10 dni roboczych0,00złtakdo 24 miesięcydo 5 lat jednorazowood kwotywcześniejszejspłaty 2%1-2% od kwoty podwyższenianie dotyczy50,00zł100,00złtakkredyt Mój Dom Banku BPS jest liderem wielu rankingów rynkowych kredytów hipotecznych według rankingów Expander, TVN Biznes i Świat oraz Bankier.pl ze stycznia 2014r.2 rata kredytu mieszkaniowego Mój Dom w Banku BPS jest najniższa na rynkuhttp://www.bankbps.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyty-hipoteczne/kredyt-mieszkaniowy-moj-domhttp://www.bankbps.pl/ 
SGB-BankINFORMACJE WYŁĄCZNIE W ODDZIALEdo 80% wartości nieruchomościod 5 do 30 latPLNod 1,8% + wibor 3miesięczny do 2,1%+ wibor 3miesięcznyINFORMACJE WYŁĄCZNIE W ODDZIALEINFORMACJE WYŁĄCZNIE W ODDZIALEINFORMACJE WYŁĄCZNIE W ODDZIALEtakmożliwość odroczenia spłaty aż o 24 miesiącebez opłatINFORMACJE WYŁĄCZNIE W ODDZIALEnie dotyczyINFORMACJE WYŁĄCZNIE W ODDZIALEINFORMACJE WYŁĄCZNIE W ODDZIALEtakubezpieczenie brakującego wkładu własnegohttp://www.sgb.pl/?page=1142http://www.sgb.pl/ 

Najlepszy kredyt hipoteczny – ranking i porównanie ofert

Skorzystaj z oferty najlepszych kredytów hipotecznych. Zobacz gdzie najlepiej wziąć kredyt hipoteczny i skorzystaj z najniższego oprocentowania. Oferta najlepszych kredytów hipotecznych z banku- niskie oprocentowanie, niskie raty. Bez poręczycieli i zawiłych procedur. Weź kredyt hipoteczny na mieszkanie czy dom w najlepszej ofercie na rynku.

Jaki najlepszy kredyt hipoteczny

Najlepszy kredyt hipoteczny to taki, który dostosowany jest do możliwości kredytobiorcy, nie wymaga dużego wkładu własnego, posiada niskie raty miesięczne i stosunkowo krótki okres spłaty. Kredyty hipoteczne oparte są o oprocentowane według wskaźnika RRSO czyli rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania i oznacza on w praktyce całkowity koszt kredytu jaki ponosi konsument. RRSO kredytów hipotecznych waha się od 3,70% oprocentowania w skali roku przy czym do większość tych kwot należy doliczyć prowizję jaką pobiera bank.

Gdzie najlepiej wziąć kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny najlepiej wziąć w banku, w którym posiada się aktualne konto bankowe lub inne, poprzednie zobowiązania finansowe. Mimo zbliżonych do siebie kosztów kredytów w różnych bankach, takie wyjście jest najkorzystniejsze ponieważ znacznie skraca czas oczekiwania na decyzję kredytową, omijając długotrwałe procedury. Najtańsze kredyty hipoteczne to te o najniższym oprocentowaniu, najczęściej miesięcznie kosztują kredytobiorcę od 500 do 2000 zł.

Najtańszy i najlepszy kredyt hipoteczny forum

Oferta kredytów hipotecznych w sieci jest naprawdę pokaźna. Mimo wielu wyszukiwarek kredytowych, rankingów czy kalkulatorów to zdanie osoby, która z kredytu skorzystała jest silnym bodźcem do podjęcia decyzji. Dlatego też kredytodawcy wpływają na kredytobiorców poprzez sponsorowane posty na forach finansowych. Obecność ich w takiej formie, podwyższa ich rozpoznawalność, a dla osób które skorzystają z forów, oferowane są specjale rabaty.

Kredyt hipoteczny marża

Co to jest marża kredytu w banku? Najniższe koszta kredytowe – ranking online. Kredyt hipoteczny marża na niskim poziomie. Masz złą historię kredytową i boisz się o wysoką marżę? Oblicz wysokość marży z kalkulatorem online za darmo. Wybór najlepszego kredytu z hipoteką bez doradcy.

Co trzeba wiedzieć o marży?

Zaciągając kredyt hipoteczny w banku, warto zwrócić uwagę na różnego rodzaju koszta z nim związane. Wśród nich zaliczyć można oczywiście marżę kredytu. Czym właściwie ona jest? To nic innego jak zysk danego banku względem udzielonego kredytu pod hipotekę. Warto pamiętać, że jest to jeden z ważniejszych czynników, który wpływa na wysokość miesięcznej raty zobowiązania.

Mimo, że nie każdy o tym wie, banki nie posiadają zazwyczaj stałej marży. Jest ona określana bezpośrednio względem zainteresowanych. To z kolei oznacza, że z powodzeniem można negocjować jej wysokość z instytucją przy indywidualnym doborze kredytu hipotecznego. Jest to istotne, ponieważ marża jest ustalana względem całego kredytu z racji jej stałości. Jej wysokość jest zawarta w umowie kredytowej. Istnieje jednak możliwość zmiany marży w wyjątkowych okolicznościach, wówczas do umowy dodawany jest specjalny aneks, gdyż umowy nie można zmieniać.

Jak ustala się wysokość marży?

W większości przypadków wysokość marży zależna jest od zdolności kredytowej danego zainteresowanego kredytem. Ta ostatnia to nic innego jak ocena wiarygodności przyszłego kredytobiorcy. Marża wówczas może być niższa lub wyższa, zależne jest to od przejawianej grupy ryzyka. Bank wówczas analizuje takie czynniki jak: spłata dotychczasowych zobowiązań, czy aktualna praca, a w tym dochody. W przypadku braku stabilności w dochodach, bank zwiększa marżę kredytową, jednak zainteresowany otrzyma kredyt hipoteczny. W przypadku innego rodzaju zobowiązania prawdopodobnie otrzymałby negatywną decyzję kredytową.

Kredyt hipoteczny oferty

Najlepszy kredyt hipoteczny oferty online dla każdego bez zdolności kredytowej. Sprawdź jaki kredyt możesz wziąć z banku. Gdzie po duża gotówkę na zastaw nieruchomości? Atrakcyjne oprocentowanie, minimum formalności, do 100 procent wartości nieruchomości. Natychmiastowa gotówka na koncie lub do ręki. Porównanie najlepszych kredytów online. Gdzie po kredyt hipoteczny przez Internet?

Ranking online – pomoc przez Internet

Jesteś zainteresowany wzięciem kredytu hipotecznego, ale nie wiesz jak go zaciągnąć? Z całą pewnością powinieneś wiedzieć, że istnieją specjalne rankingi online. To właśnie one pokazują w jakiej instytucji, jaki kredyt pod hipotekę jest najbardziej korzystny. W większości przypadków wybierany jest jeden z każdego banku. Rankingi te są dla wszystkich bezpłatne i dostępne online, bez rejestrowania się i wykonywania przelewów aktywacyjnych. Co więcej, za rankingi odpowiedzialni są wykwalifikowani analitycy, dzięki czemu mamy pewność, że oferty są skrupulatnie aktualizowane.

Jak wybrać dobry ranking?

Wiemy już czym jest ranking, jednak co powinien on zawierać? Istnieje wiele, różnorodnych porównać ofert kredytów hipotecznych, z którego więc korzystać? Odpowiedź jest prosta – wystarczy sprawdzić jakie parametry przedstawia oraz kiedy był aktualizowany. Spotkać się można ze starymi rankingami, a przecież nas interesują najlepiej te z dnia obecnego. Analizując jednak poszczególne parametry zawarte powinny być takie informacje jak na przykład:

 • zajmujące miejsce korzyści w rankingu,
 • pełna nazwa banku oraz oferty kredytowej,
 • wysokość naliczanej prowizji,
 • wysokość marży, podzielona lub nie na kwartały,
 • wartość oprocentowania i określenie o jego stałości lub zmienności,
 • wysokość miesięcznych rat,
 • maksymalny okres kredytowania,
 • procentowa wysokość kredytu.

Są to podstawowe informacje, które zawarte są w standardowym rankingu online. Jeśli jest on jednocześnie zaktualizowany z powodzeniem można się na nim opierać przy wyborze najlepszej oferty. Większość osób wówczas wybiera trzy pierwsze kredyty hipoteczne, gdyż one najbardziej odpowiadają ich możliwościom oraz składają tam wnioski kredytowe. Nie jest bowiem powiedziane, że dana instytucja udzieli nam pozytywnej decyzji kredytowej, gdyż na to składa się wiele innych czynników.

Najkorzystniejszy kredyt hipoteczny

Szybki i tani kredyt pod hipotekę bez zbędnych formalności. Zastanawiasz się skąd wziąć duży kredyt? Posiadasz nieruchomość? Skorzystaj z kredytu hipotecznego bez poręczycieli i zaświadczeń o dochodach. Najlepsze warunki dla posiadaczy nieruchomości. Atrakcyjne oprocentowanie, raty możliwe do spłaty, zero ukrytych kosztów. Szybkie pieniądze na konto lub do ręki kredytobiorcy.

Poszukując najbardziej odpowiedniego kredytu hipotecznego warto najpierw określić własne potrzeby. Branie w kredyt większej ilości gotówki, aniżeli jest to potrzebne tworzy dodatkowe koszta, których można uniknąć właśnie poprzez rzetelne oszacowanie niezbędnych wydatków. Wówczas oprocentowaniem i innymi kosztami objęta jest mniejsza kwota, dzięki czemu całkowita suma do spłaty jest niższa. Pomocne okazują się też być rankingi online oraz kalkulatory rat zobowiązania.

Korzystne kredyty hipoteczne

Celem wzięcia pod uwagę wyłącznie najbardziej atrakcyjnych kredytów warto posłużyć się porównywarkami kredytowymi online. W ten sposób zestawić ze sobą można najciekawsze oferty, w rezultacie czego pozostanie nam najbardziej korzystny kredyt hipoteczny. Warto również sprawdzić fora internetowe, gdzie doświadczeni już kredytobiorcy wypowiadają się na temat zobowiązań. Ostrzegają wówczas również o tych ofertach, które lepiej unikać.

Warto zaznaczyć, że kredyty hipoteczne same z siebie są już korzystną ofertą. Dlaczego? Przede wszystkim, dzięki najlepszemu zabezpieczeniu można skorzystać z bardzo niskiego oprocentowania. Kredyt wówczas jest tani i może opierać się o długo okres spłaty, co skutkuje niskimi ratami miesięcznymi. W porównaniu z innymi produktami finansowymi kredytobiorca ma zapewnione wyjątkowo dobre warunki. Skorzystać także może z wakacji kredytowych, czy tymczasowego zawieszenia całych rat.

Oblicz kredyt hipoteczny

Sprawdź jakie dane niezbędne są do obliczenia kredytu hipotecznego. Wprowadź dane i szybko oblicz raty kredytu. Koszty kredytu nie muszą być wysokie, wystarczy, że obliczysz miesięczną ratę za pomocą kalkulatora. Wyliczenie zajmie Ci zaledwie parę minut- oszczędność miesięcznych rat gwarantowana. Najniższe kwoty rat miesięcznych dla wszystkich, za pomocą kalkulatora.

Kredyt hipoteczny oblicz ratę

Raty kredytów hipotecznych wyliczane są na podstawie wielu zmiennych. Osoby, które chcą płacić niskie raty miesięcznych kredytów, mają parę rozwiązań z jakich mogą skorzystać aby płacić mniej. Można skorzystać z konsolidacji kredytów jeśli posiada się inne obwiązujące zobowiązania. Innym sposobem jest skorzystanie z darmowych wyliczeń i kalkulatorów dostępnych w internecie, dzięki którym rzeczywiście można zaoszczędzić na oprocentowaniu. Obliczanie rat polega na wyliczeniu zdolności kredytowej klienta, przypisanie jej odpowiadającego oprocentowania i kolejne wyliczenie czasu trwania kredytu i miesięcznej raty.

Wylicz kredyt hipoteczny

Dlaczego kalkulatory internetowe cieszą się tak dużą popularnością, skoro z podobnych rozwiązań można także skorzystać w placówkach bankowych. Przede wszystkim w placówce bankowej płaci się za obsługę klienta- internetowe oferty pomniejszone są o koszty utrzymania placówki i przez to są bardziej atrakcyjne. Wyliczanie kredytów hipotecznych dzięki internetowym kalkulatorom pozwala na szybkie, niezobowiązujące obliczenie miesięcznych rat. W sieci istnieje wiele kalkulatorów, wiele z nich prowadzonych jest przy serwisach finansowych, przez co wzrasta ich wiarygodność.

Dodatkowo, część z nich jest prowadzonych przy współpracy z bankami, oferując specjalne zniżki oprocentowania czy wyszczególniając oferty konkretnych banków. Wyliczając kwotę miesięcznej raty, kalkulator uwzględnia dane podane w formularzu i na ich podstawie pokazuje najniższe pod względem kosztów utrzymania kredyty. Od kredytobiorcy zależy więc jaki produkt wybierze i jakie koszty miesięcznych rat poniesie.

Kredyt hipoteczny promocja

Niskie ceny oprocentowania kredytu – kredyt hipoteczny promocja! Obniżka cen kredytów, tylko dla ograniczonej liczby osób. Pospiesz się aby skorzystać z kredytu hipotecznego promocji! Dla każdego kredyt bankowy w niższych cenach. Tak niskiego oprocentowania nigdy nie będzie! Zobacz jak mało zapłacisz za kredyt hipoteczny promocja trwa krótko.

Osoby decydujące się na zaciągnięcie kredytu hipotecznego na kupno lub budowę domu czy mieszkania, poszukują wszelkich rozwiązań żeby zrobić to jak najtaniej. Nic dziwnego ponieważ w perspektywie 20 czy 30 lat jeden procent w skali roku przy kredycie za 300 tysięcy złotych, może kosztować nawet o 4 tysiące złotych drożej w skali roku! Dlatego też decydując się na zaciągnięcie zobowiązania, warto poszukać promocji, zmniejszających kwotę finalną kredytu.

Gdzie znajdę najlepszą promocje dla siebie?

Promocji należy głównie szukać w serwisach internetowych prowadzących rankingi i spisy kredytów bankowych. To do nich jako pierwszych docierają informacje o nowościach w ofercie banku a także ich promocjach. Kolejnym sposobem na znalezienie promocji jest przegląd aktualności banków, w tym także tego, w którym posiada się konto bankowe. Częstą praktyką są bowiem oferty kierowane do aktualnych klientów banku. Promocje najczęściej opierają się za zmniejszeniu lub zupełnym wyzerowaniu prowizji od pożyczonej kwoty na określony okres obowiązywania kredytu. Rzadziej zdarzają się sytuacje, w których banki znacznie obniżają oprocentowanie kredytu, bowiem ta część warunkowana głównie przez rynek finansowy, niżeli przez same banki ich politykę przyciągnięcia nowych lub skłonienia aktualnych klientów do korzystania z ich usług.

Promocje kredytów hipotecznych oferowane są także osobom młodym, w programach pomocy młodym małżeństwom lub osobom samotnym w kupnie własnej nieruchomości. Dla takich osób kierowane są przede wszystkim wakacje ratalne czy dopłaty ze Skarbu Państwa, w celu odciążenia ich w początkowej fazie kupna nieruchomości i korzystania z kredytu oraz nakłonienie do kupna własnej nieruchomości i zaciągnięcia kredytu w konkretnym banku.

Kredyt hipoteczny kalkulator

Oblicz ratę kredytu, zobacz jakie niskie raty zapłacisz za kredyt hipoteczny kalkulator. Ile kosztuje kredyt, ile wynosi rata, ile zapłacę za zobowiązanie to wszystko sprawdzisz za pomocą kalkulatora kredytu hipotecznego. Bez wielu formalności, prosty formularz wiele kredytów w jednym miejscu. Bez wielu danych, szybki wynik obliczeń tylko dla kredytu hipotecznego kalkulatora.

Kredyty hipoteczne kalkulator rat

Wysokość rat to jeden z najważniejszych wyznaczników kosztów i atrakcyjności kredytu hipotecznego. Kalkulator rat czyli internetowe narzędzie do obliczania wysokości miesięcznych rat kredytu, wymaga od potencjalnego kredytobiorcy rodzaju kredytu, wysokości zarobków oraz wysokości kwoty, jaka ma zostać przeznaczona w depozyt. Dzięki jednorazowemu wypełnieniu formularza, otrzymuje się wynik rat wielu banków, a dane osobiste czy numer konta, podaje się dopiero po wybraniu interesującej oferty. Kalkulator rat, poprzez automatyczne wyliczenie kwot rat kredytu, jest bardzo popularny wśród klientów internetowych, korzystają z nich także serwisy prowadzące rankingi kredytów.

Najlepszy kredyt hipoteczny kalkulacja

Kalkulacji wysokości kredytów można dokonać osobiście w placówce banku, przy pomocy doradcy klienta, jednak jest to bardzo czasochłonne i mało obiektywne. Kalkulacja internetowym kalkulatorem polega na dopasowaniu do kryteriów podanych w formularzu, do oferty jaką posiada w swojej bazie dana wyszukiwarka. Większość serwisów prowadzących kalkulatory internetowe, do obliczania rat kredytów, ma w swoich bazach ofertę wszystkich banków, uwzględniając oferty sponsorowane.

Kalkulacja opiera się na obliczeniu zdolności kredytowej względem oszacowanych zarobków i dopasowaniem ich do całkowitej kwoty kredytu. Osoba chcąca skorzystać z kredytu hipotecznego w wysokości 200 tysięcy złotych, w kalkulacji powinna podać miesięczne zarobki oraz ilość rat, jakie ma w zamiarze zapłacić Kalkulacja dokonywana jest automatycznie przez serwis, a wyniki podawane w kolejności od najtańszych kredytów do najdroższych pod względem miesięcznych t i finalnego kosztu kredytu.

Kredyt hipoteczny oprocentowanie

Niskie oprocentowanie, niskie raty miesięczne. Sprawdź jak kredyt hipoteczny oprocentowanie wpłynie na twoje codzienne wydatki. Dla każdego, bez zbędnych formalności i długich decyzji. Tani kredyt hipoteczny oprocentowanie korzystne dl każdego. Kredyt bankowy hipoteczny – niskie raty, niskie oprocentowanie.

Osoby decydujące się na własne cztery ściany, muszą zmierzyć się z problemem finansowania inwestycji. Ponad połowa Polaków decyduje się na zewnętrzne finansowanie kredytem bankowym, zazwyczaj zaciąganym w młodym wieku na okres 20 30 lat. Mimo tak odległej perspektywy, coraz więcej osób korzysta z kredytów hipotecznych i na budowę domu i na kupi mieszkania.

Kredyt hipoteczny to forma depozytu bankowego, w którym bank jako kredytobiorca przekazuje środki kredytobiorcy, na określony wcześniej cel czyli budowę lub kupno nieruchomości. Taka forma jest wygodna ponieważ często wymaga niskiego wkładu własnego, przez co na kredyt taki pozwolić sobie mogą nawet osoby, które nie maja zbyt wielu oszczędności lecz posiadają stałe źródło dochodów. I to właśnie ono jest wyznacznikiem wysokości zdolności kredytowej i tym samym oprocentowania.

Oprocentowanie kredytu hipotecznego, które oparte może być o stała stopę procentową lub zmienną, zależną od giełdowych wskaźników, praktycznie zaczyna się od 2,5% w skali roku, wskaźnika RRSO, do którego doliczyć należy także koszty prowizji jaką pobiera bank. W praktyce, oprocentowanie kredytu wynosi od 3 do 5% i zależy od:

 • Źródła i wysokości dochodu finansowego
 • Historii kredytowej
 • Przedmiotu kredytu

Dla osoby, która posiada zerową historię kredytową, sytuacja może wydawać się korzystna. Jednak banki preferują klientów, którzy posiadali już wcześniej jakąkolwiek historię kredytową, oczywiście korzystną. To właśnie ona wyznacza jakie oprocentowanie jest w stanie wynegocjować klient. A ono ma wpływ na miesięczne raty, które wyznaczają po części okres spłaty zobowiązania. Jest to niezwykle złożone, a zarazem proste wyliczenie. Oprocentowanie kupna mieszkania, w którym wkład własny wynosi zazwyczaj do 30 tysięcy, to liczba 4,5%, gdzie przy finalnej kwocie kredytu 200 000 złotych, miesięczna rata nie wyniesie więcej niż 1500 zł. Czy to dużo? Na pewno oprocentowanie kredytów hipotecznych jest obecnie bardzo korzystne i dla klienta i banku.

Najtańszy kredyt hipoteczny

Jeśli marzysz o własnych czterech ścianach, nie zwlekaj i zobacz jakie są najtańsze kredyty hipoteczne na rynku. Porównywarka kredytów pokaże Ci gdzie weźmiesz kredyt hipoteczny najtaniej. Niskie raty, oblicz najtańszy kredyt hipoteczny za pomocą specjalnego kalkulatora. Gdzie znaleźć najtańszy kredyt hipoteczny- zobacz sam i wybierz najlepszą ofertę dla Ciebie.

Gdzie najtańszy kredyt hipoteczny

W celu znalezienia najtańszego kredytu hipotecznego należy poszukać takiego, który: ma najniższe oprocentowanie w skali roku, ma najniższą prowizję, oparty jest o oprocentowanie zmienne. Ponadto nie wymaga zaświadczeń z ZUS, US oraz poręczycieli.

Najtańsze kredyty hipoteczne można zaleźć w największych bankach. Ich portfel inwestycji pozwala na większe ryzyko kredytowe tym samym banki te mogą zaoferować kredyty o niższym oprocentowaniu i niższych ratach miesięcznych. Oprocentowanie może być zmienne w zależności od tendencji walutowych i zmian na rynku finansowym, jednak to właśnie o kredytobiorców, korzystających z kredytów hipotecznych, banki zabiegają najbardziej.

Najtańszy kredyt hipoteczny kalkulator

Najprostszym sposobem na znalezienie najtańszego kredytu hipotecznego jest skorzystanie z kalkulatora, który automatycznie wylicza koszt i miesięczne raty kredytu większości oferowanych produktów na rynku. Dzięki temu w jednym miejscu klient ma dostęp do szerokiej gamy kredytów hipotecznych, z których wybrać może ten najtańszy. Kalkulatory są bardzo atrakcyjną i popularną formą wyboru produktów finansowych, dlatego też banki starają się aby ich oferta była na bieżąco uaktualniana i zawierała jak najwięcej szczegółów dla osób, które z owych kalkulatorów korzystają.

Najtańszy kredyt hipoteczny forum

W celu znalezienia najtańszego kredytu hipotecznego pomocne są również fora internetowe, gdzie ich użytkownicy dzielą się opiniami dotyczącymi konkretnych kredytów. Na forach można znaleźć także aktualne oferty banków, z najnowszymi promocjami kredytów, bowiem bakom zależy na dotarciu do klienta internetowego, który w obecnych czasach jest bardzo silnym nośnikiem nie tylko dobrej, ale także złej informacji.

Jaki wybrać kredyt hipoteczny?

Przed Tobą bardzo ważna decyzja, jaką jest zakup mieszkania czy domu? Nie posiadasz na to wystarczających środków? Nie wiesz na jaki kredyt hipoteczny się zdecydować? Zapoznaj się z rodzajami kredytów hipotecznych i dowiedz się, na co musisz zwrócić uwagę, przy wyborze najlepszej oferty.

Skorzystaj z pomocy

Przede wszystkim weź pod uwagę fakt, że oferta kredytów hipotecznych jest bardzo różnorodna. Trudno się w nich rozeznać, a jeszcze trudniej wybrać ten, który będzie dla Ciebie najkorzystniejszy. Kredyt hipoteczny, to nierzadko kredyt na bardzo wysoką sumę. Pozwól więc sobie pomóc, by nie popełnić żadnego błędu. Skorzystaj z rad doradcy kredytowego, którego pomoc jest całkowicie bezpłatna. On, znając Twoje dochody, wydatki i oczekiwania względem kredytu dobierze jak najlepsza dla Ciebie opcje. Drugim rozwiązaniem może być kalkulator kredytowy, dzięki któremu poznasz swoją zdolność kredytową i dowiesz się, który bank jest w stanie zaoferować Ci najwyższą i najlepszą ofertę.

Weź kredyt w takiej walucie, w jakiej osiągasz dochody

Kredyty w złotówkach to najpopularniejsze rozwiązanie w Polsce. Nic dziwnego, nie istnieje tu ryzyko zmiany kursu walutowego. Jest jeszcze sporo banków, które oferują kredyty w euro. Jednak są one zazwyczaj o wiele mniej korzystne i droższe niż w złotówkach, a ponadto wymogi co do dochodów kredytobiorcy są dużo ostrzejsze. Jeśli więc, nie osiągasz stałych dochodów w obcej walucie, nie ryzykuj. Dziś korzystny kurs wybranej waluty, jutro może ulec zmianie, a wtedy, będziesz miał poważne problemy.

Promocyjne kredyty

Warto zwrócić uwagę na promocje, jakie pojawiają się w ofertach banków. Nieraz można natknąć się na bardzo korzystne oferty. Banki czasem w ramach takich promocji udzielają kredytów bez prowizji lub z obniżoną marzą. Promocje takie są korzystne, pod warunkiem, że nie wymagają wykupienia dodatkowych usług od banku, szczególnie takich, które ceną przewyższają wysokość prowizji.

Tani kredyt hipoteczny dla emerytów

Istnieje kilka odmian kredytów hipotecznych, z którymi warto się zapoznać, gdy wydaje nam się, że takie kredytowe rozwiązanie nie jest dla nas. Czasami możemy się mocno zdziwić. Istnieją np. kredyty hipoteczne dla emerytów. Co prawda charakteryzują się one krótszym czasem kredytowania, ale za to historia w BIK nieraz nie jest sprawdzana. Dla banku ważne jest to, że emeryt jest osobą, która regularnie otrzymuje wpływy na konto w postaci emerytury, więc łatwo rozeznać się tu w zdolności kredytowej.

Zakup mieszkania czy domu to życiowa decyzja. Podejmij więc rozsądny wybór i zdecyduj się na kredyt, na dogodnych dla Ciebie warunkach, gdyż raty te, będziesz musiał spłacać przez co najmniej kilkanaście lat.

Wybór najlepszego kredytu hipotecznego

Stojąc przed wyborem najlepszego kredytu hipotecznego warto wziąć pod uwagę dostępne na naszym rynku finansowym darmowe narzędzia. Wśród nich wymienić można między innymi: porównywarki, rankingi, kalkulatory, czy fora internetowe. Ich wspólną zaletą jest to, że w szybki sposób i bez wychodzenia z domu pozwalają na wybór korzystnej oferty. Warto przyjrzeć im się z bliska:

 1. Porównywarka online – poprzez zestawienie kilku ofert kredytu hipotecznego w szybki sposób można zauważyć, która oferta jest najbardziej atrakcyjna.
 2. Ranking internetowy – podobnie jak porównywarka porównuje poszczególne oferty kredytów hipotecznych. Wskazuje na poszczególne parametry jak wysokość oprocentowania, czy wysokość wkładu własnego, ale jednocześnie szereguje oferty od najlepszej do najmniej atrakcyjnych.
 3. Kalkulator online – w szybki sposób wylicza wysokość poszczególnych rat zobowiązania oraz jego ogólny koszt.
 4. Forum internetowe – umożliwia wymianę informacji pomiędzy osobami poszukującymi kredytu, a tymi, którzy już go posiadają. Można tu znaleźć cenne wskazówki i ostrzeżenia.

Kredyt hipoteczny ranking

Chcesz skorzystać z kredytu hipotecznego, lecz nie masz pojęcia od czego zacząć? Nie wiesz, jak dobrać ofertę najkorzystniejszą do Twoich potrzeb? Skorzystaj z odpowiednich rankingów kredytów hipotecznych, które w przystępny sposób pokażą Ci, gdzie wzięcie kredytu jest dla Ciebie najbardziej opłacalne.

Kredyt? Nic trudnego!

Sama decyzja o zakupie mieszkania, wymaga od nas dużego skupienia i poświęcenia sporej ilości czasu, by wybrać tę nieruchomość, która najlepiej przypadnie nam do gustu. Kolejne, na szczęście jedynie pozorne, komplikacje pojawiają się, gdy nie mamy odpowiednich środków na zakup mieszkania i musimy zdecydować się na kredyt hipoteczny. Wtedy z pomocą przyjdą nam rankingi kredytów hipotecznych.

Z jakiego rankingu skorzystać?

Decyzja ta jest łatwiejsza niż może się wydawać. W internetowych rankingach, przed zestawieniem ofert banków istnieje szczegółowy opis potencjalnego kredytobiorcy. Dopasuj swoją sylwetkę, do jednego z opisywanych klientów, a w ten sposób przekonasz się, jakie są plusy i minusy zawarcia współpracy z poszczególnymi bankami. Tworząc rankingi specjaliści skupiają się też na różnych częściach, które w skład tego kredytu wchodzą. Może to być marża, prowizja, maksymalna wysokość kredytu, maksymalny okres kredytowania. Przy wyborze rankingu zwróćmy więc uwagę na to, jakie czynniki istotne dla nas, zostały wzięte pod uwagę przy komponowaniu rankingu. Istnieją też dużo prostsze rankingi, sugerujące się jedną zmienną np. kredyt przy 20% wkładu własnego. To od nas zależy, z czego skorzystamy.

Najlepszy kredyt dla rodziny

Standardowym przykładem rankingu, jest ten w oparciu o rodzinę: dwójka rodziców plus jedno dziecko lub dwoje rodziców i dwójka dzieci. Zakładamy, że rodzina ta nie jest szczególnie zamożna (wspólny dochód ok. 5 tys. zł miesięcznie), małżonkowie mają ok. 35 lat i posiadają ok. 10% wkładu własnego, okazuje się, ze większość rankingów plasuje na pierwszym miejscu Citi Bank Handlowy, jako ten, który udziela najkorzystniejszych warunków. Jest to dość niska marża i prowizja oraz niskie odsetki, oraz okres kredytowania równy 35 lat, czyli maksymalny, jaki można osiągnąć przy kredycie hipotecznym.

Zmienność rankingów

Czynniki, na podstawie których tworzone są rankingi są bardzo zmienne. Często banki oferują po prostu sezonowe promocje, przyciągając tym samym sporo klientów. Zdarza się też, że banki których specjalnością na co dzień nie są kredyty hipoteczne obniżają ceny, aby rozwinąć ten sektor swoich usług. Sugerując się więc takim zestawieniem przy wyborze kredytu, warto zwrócić uwagę na jego datę, tak, aby był to ranking jak najbardziej aktualny, a nas po wizycie w banku, żeby po prostu nie spotkał zawód.

Kredyt hipoteczny symulacja

Zdecydowałeś się na zakup nowego mieszkania i nie wiesz, czy masz szanse na kredyt oraz na jakich warunkach mógłbyś ewentualnie podpisać umowę z bankiem? Sprawdź jaką masz zdolność kredytową, jakie masz możliwości i szanse na otrzymanie dogodnej pożyczki. Kredyt hipoteczny o niskim oprocentowaniu może pomóc Ci sfinansować Twoją nieruchomość. Dostępne w internecie symulatory pokażą Ci pełen obraz Twojej indywidualnej oferty. Wzbogać swoją wiedzę na temat kredytów hipotecznych i sprawdź, ile pieniędzy może Ci przyznać bank.

Poważna decyzja

Kredyt hipoteczny związany jest z dużą kwotą pieniędzy. Należy bardzo dokładnie zbadać oferty banków, rynek finansowy oraz przeanalizować swoje możliwości, dotyczące spłaty pożyczki. Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że decydując się na kredyt mieszkaniowy, bierzemy na siebie zobowiązania nawet na 35 lat. Przez ten długi czas będziemy co miesiąc płacić ratę w wysokości, jaką ustalimy wspólnie z bankiem. Kredytodawca bardzo skrupulatnie bada naszą zdolność finansową, żeby jak najlepiej dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta. Finansuje on nam nawet do 95% wartości naszej nieruchomości, przy czym 5% to nasz wkład własny. Podczas procedur kredytowych składamy komplet dokumentów, który przedstawia naszą zdolność finansową oraz podstawę prawną nieruchomości, jaką kupujemy. Oprocentowanie kredytu hipotecznego charakteryzuje się niskimi opłatami dodatkowymi, a oprócz tego często można skorzystać z bardzo atrakcyjnych promocji.

Kredyt hipoteczny symulator

Oprocentowanie, marża i prowizja są bardzo zróżnicowane, jeśli chodzi o oferty banków. Symulatory internetowe dają nam możliwość porównania kredytów, jakie oferują nam kredytodawcy. Oprócz tego w łatwy sposób możemy otrzymać pełny obraz naszej zdolności kredytowej oraz możliwości otrzymania kredytu. Kalkulator wylicza nam kwotę kredytu, oprocentowanie i wysokość comiesięcznych rat. Dzięki takiemu udogodnieniu nasza wiedza na temat kredytów hipotecznych zostaje wzbogacona i zanim zdecydujemy się na konkretną ofertę, możemy wybrać najlepszą opcję dla siebie.

Oto przykładowe informacje, jakie musimy podać przy symulacji kredytu hipotecznego:

 • Rodzaj nieruchomości
 • Wartość nieruchomości
 • Kwota kredytu
 • Waluta
 • Rodzaj rat
 • Okres spłaty

Dobry kredyt hipoteczny

Każdy chce zdobyć dobry kredyt hipoteczny. Jeżeli chcesz taki właśnie zdobyć to znajdź bank, który go udzieli. Dobre kredyty hipoteczne znajdują się w ofercie banków wystarczy tylko znaleźć odpowiedni produkt we właściwym banku i cieszyć się własnym mieszkaniem.

Klienci różnie oceniają kredyty. W ich opinie można znaleźć także rozmaite definicje dotyczące dobrego kredytu. Co do jednej definicji należy się jednak zgodzić, że te dobre kredyty mieszkaniowe to takie, które łatwo się spłaca. Jeżeli tak się dzieje, klienci zazwyczaj polecają bank, w którym wzięli kredyt.

Za dobre kredyty mieszkaniowe uważa się takie, które nie są obciążone prowizją dla banku, a ich prowizja nie jest wysoka. Takie kredyty są dostępne w ofercie wielu banków. Warto zapoznać się z ofertą poszczególnych banków. Jeżeli dopiero zdecydowaliśmy się na kredyt i szukamy odpowiedniej propozycji dla nas na początek warto skorzystać z porównywarki, które znajdują się w serwisach finansowych. Dzięki nim można się zapoznać z podstawowymi informacjami. Następnie, gdy wybierzemy naszym zdaniem najlepsze propozycje warto odwiedzić strony internetowe banków i zapoznać się ze szczegółami.

Dobry kredyt mieszkaniowy dla wielu klientów to kredyt bez wkładu własnego, bo trzeba przyznać, że klienci często nie są na niego przygotowani. Takie kredyty są oczywiście udzielane, ale nie przez wszystkie banki. Gdy już klient odnajdzie bank, który oferuje jego zdaniem najlepszy kredyt a chce urządzić od razu mieszkanie może dowiedzieć się, czy bank udziela taki kredyt. I jak się okazuje są również banki, który oferują i taki produkty kredytowe. Co do formalności to najczęściej okres kredytowania w takich opcjach wynosi trzydzieści, a nawet trzydzieści pięć lat. Odpowiedź na pytanie, czy taki kredyt to nadal dobry kredyt dla klienta, trzeba zostawić właśnie jemu. Niektórzy wolą się zdecydować na jak najkrótszy okres kredytowania, mimo że raty będą wtedy zdecydowania wyższe. Dla innych klientów dobry kredyt to taki, którego raty będą niskie, a to wiąże się z dłuższym okresem kredytowania.

Jaki kredyt hipoteczny?

Nie wiesz jaki kredyt hipoteczny wybrać? Sprawdź aktualne rankingi online i dobierz ofertę do swoich potrzeb. Atrakcyjne raty, niewielkie oprocentowanie, niskie raty. Pieniądze na dowolny cel dla każdego. Jakie kredyty hipoteczne najlepsze?

Kredyt hipoteczny można zaciągnąć na wiele celów. Właśnie ze względu na cel zaciągania kredyt hipoteczny dzieli się na 3 kategorie. Pierwszą z takich kategorii jest pożyczka hipoteczna, która udzielana jest na dowolny cel, nie zawsze związany z budową czy zakupem nieruchomości. Jej okres kredytowania może wynosić nawet 25 lat.

Drugim rodzajem kredytu hipotecznego jest kredyt budowlano-hipoteczny. Jest on przeznaczony dla osób fizycznych, spółdzielni lub deweloperów, którzy chcą wybudować dom. Kredyt taki może być uruchomiony jednorazowo lub w częściach. W przypadku uruchomienia kredytu w częściach odsetki naliczane są od wykorzystanej kwoty, a nie od całości. Do wniosku o taki kredyt należy dołączyć kosztorys, aby później można było rozliczyć wydatki na podstawie wszystkich faktur.

Ostatni rodzaj to kredyt hipoteczny udzielany na zakup domu, mieszkania albo innych nieruchomości, takiej jak np. działki pod zabudowę. W tej sytuacji nie można wybrać sposobu uruchomienia go, ponieważ cała kwota jest przelewana przez bank bezpośrednio na konto osoby sprzedającej daną nieruchomość na podstawie umowy kupna-sprzedaży.

Kredyt hipoteczny może być udzielony w złotówkach lub innych zagranicznych walutach (najczęściej jest to dolar amerykański, funt brytyjski, euro i frank szwajcarski). W tym drugim przypadku kredyt udzielany jest w walucie krajowej, ale w dniu podpisywania umowy jego wartość przeliczana jest według bieżącego kursu na walutę obcą.

Tani kredyt hipoteczny

Tani kredyt hipoteczny możliwy dzięki dogłębnym poszukiwaniom i pomocy bezpłatnych narzędzi – przede wszystkim kalkulatora kredytów hipotecznych, ale również porównywarek i rankingów. Dzięki znajomości parametrów kredytowych wyliczenie kosztu rat (malejących bądź równych) w kilka sekund.

Kredyt hipoteczny stanowi bardzo poważne zobowiązanie zawierane nawet na kilkadziesiąt lat. Nie dziwi zatem chęć znalezienia możliwie najtańszego, a więc najlżejszego w spłacie kredytu hipotecznego. Całkowita suma kredytu hipotecznego sięgnąć może nawet kilkuset tysięcy złotych, a nawet więcej – wszystko zależy od zdolności kredytowej kredytobiorcy i jego ewentualnych współkredytobiorców. Na koszt rat składa się nie tylko suma pobranego kredytu hipotecznego, a również wszelkie inne opłaty związane z kredytem hipotecznym – prowizja banku, marża, oprocentowanie.

Znalezienie najtańszego kredytu hipotecznego, a więc takiego, który posiada najmniejsze oprocentowanie i inne opłaty dodatkowe w dobie Internetu nie jest rzeczą specjalnie trudną, wymaga jedynie odrobiny zaangażowania i niewielkiej pomocy ze strony kalkulatora kredytów hipotecznych.

Tanie kredyty hipoteczne – kalkulator

Kalkulator kredytów hipotecznych można znaleźć w Internecie i bezpłatnie z niego skorzystać. Kalkulator pomoże potencjalnemu kredytobiorcy wyliczyć koszt, który ponosić będzie musiał kredytobiorca na poczet miesięcznych rat (równych lub malejących), gdy zdecyduje się na dany kredyt hipoteczny opiewający na daną wysokość, udzielony na danym oprocentowaniu, przy danej marży oraz prowizji bankowej.

Kalkulator kredytu hipotecznego stanowi jedno z najpewniejszych źródeł wyliczeń kosztu miesięcznych rat, bo jest urządzeniem niezwykle precyzyjnym, które wyklucza pomyłkę w obliczeniach, o którą łatwo, gdyby chciało się prowadzić podobne obliczenia ręcznie. Od wpisania danych kredytowych, które znaleźć można równie łatwo, również bez wychodzenia z domu – za pomocą porównywarek kredytów hipotecznych wszystkie te dane odnoszące się do wszystkich oferowanych w kraju kredytów hipotecznych znajdziemy w jednym miejscu – do poznania wyników, czyli kosztu rat upływa jedynie kilka sekund. W kilka sekund możemy poznać dokładne wyliczenia dotyczące kredytu na danych zasadach bez potrzeby wychodzenia w tym celu z domu, o każdej porze.

Kredyt hipoteczny porównanie

Kredyt hipoteczny – jego porównanie pozwala na wybór najlepszej oferty. Obiektywny sposób porównania prezentują porównywarki kredytów hipotecznych, często wspomagane stosownymi kalkulatorami oraz rankingami. Szybki, łatwy i niezwykle komfortowy sposób na podjęcie decyzji o kredycie hipotecznym.

Kwestia kredytu hipotecznego wymaga gruntownego przemyślenia, bowiem kredyt hipoteczny stanowi zobowiązanie nierzadko na całe życie. Kredyt hipoteczny jest produktem bardzo popularnym, stąd proponowanym w większości banków działających na terenie Polski. Wszystkie oferty, choć łączy je jeden cel – przeznaczenie kredytu na zakup,  budowę lub gruntowny remont nieruchomości mieszkalnej, różnią się znacznie w kwestii oprocentowania, marży, bankowej prowizji i innych części składowych kredytu hipotecznego.

Przy tak poważnym zobowiązaniu, jakie stanowi kredyt hipoteczny szczególnie ważne jest porównanie wszystkich jego aspektów tak, by wybrać możliwie najtańszy i najlepszy kredyt, przy realnej ocenie naszych kredytowych potrzeb i możliwości finansowych późniejszej jego bezproblemowej spłaty.

Kredyty hipoteczne porównywarka

Porównywarka kredytów hipotecznych, często połączona z kalkulatorem oraz rankingiem kredytów hipotecznych to narzędzie, z którym powinien zapoznać się każdy, kto poważnie myśli o kredycie hipotecznym. Samo narzędzie nie jest trudno dostępne – bez problemu można je znaleźć w Internecie i skorzystać z jego usług zupełnie za darmo, a stanowi nieocenioną pomoc przy wyborze kredytu hipotecznego. Pomoże nam wybrać kredyt najtańszy, a więc najlepszy o wysokości, która najbardziej nas interesuje w sposób szybki i na podstawie jak najbardziej obiektywnych przesłanek.

Kredyt mieszkaniowy – porównanie oprocentowania

Jednym z najważniejszych aspektów kredytu hipotecznego jest jego oprocentowanie. To głównie od niego zależy zarówno całkowity koszt kredytu, jaki zmuszony będzie ponieść kredytobiorca oraz składający się na sumę całkowitą koszt miesięcznej raty kredytu. Dzięki porównywarce szybko i bez konieczności chodzenia po bankach każdy zainteresowany kredytem hipotecznym będzie mógł zapoznać się z bankową ofertą wszystkich oferowanych w Polsce kredytów hipotecznych, łącznie z najbardziej newralgiczną kwestią – oprocentowaniem danego kredytu hipotecznego.

Porównaj oferty – najlepsze kredyty hipoteczne

Pomoc porównywarki, a także kalkulatora i rankingu kredytów hipotecznych, często połączona również z wizytą na forum, do którego odnośnik bardzo często zawarty jest na stronie porównywarki i możliwość skonfrontowania swoich oczekiwań względem kredytu z dawnymi lub obecnymi kredytobiorcami umożliwia jak najbardziej obiektywne porównanie wszystkich dostępnych ofert i wybranie najlepszego dla nas, z uwzględnieniem naszych indywidualnych czynników, takich jak np. stan naszych finansów kredytu hipotecznego. Dodatkowo pozwala to wszystko uczynić w sposób niezwykle komfortowy, bo bez wychodzenia z domu.

Kredyty mieszkaniowe porównanie

Najlepsze kredyty mieszkaniowe porównanie online bez rejestracji. Sprawdź aktualne oferty kredytowe. Łatwa gotówka bez ukrytych kosztów. Tani kredyt mieszkaniowy porównanie dobrych ofert. Sprawdź korzystne wsparcie pieniężne na własne mieszkanie.

Porównanie kredytów mieszkaniowych jest dostępne na portalach internetowych. Można je także znaleźć w instytucjach zajmujących się doradztwem finansowym. Zanim zdecydujemy się na pobranie kredytu trzeba dokładnie zaznajomić się ofertą rynkową kredytów mieszkaniowych.

Jaki powinien być kredyt mieszkaniowy?

Kredyt mieszkaniowy powinien być niskooprocentowany, niedrogi, dostępny dla osób, które mają stałe zatrudnienie oraz potrafią udokumentować własne dochody. Banki co pewien czas wprowadzają korekty i oferują niższe oprocentowanie kredytów. Część banków jeszcze w 2013 roku oferowały kredyt finansujący 110 procent wartości nieruchomości. Jednak jest to sytuacja wyjątkowa. Większość banków jednak wymaga 10-20 procent wkładu własnego. Kredyt nie może mieć ukrytych opłat, a w sytuacji problemów finansowych bank powinien oferować możliwość odroczenia spłaty kredytu – wakacje kredytowe zazwyczaj są udzielane na miesiąc lub dwa, jednak okres ten powinien ulec przedłużeniu. Zazwyczaj banki udzielają kredytu od kwoty kredytu, ale oprocentowanie i tak trzeba spłacać w tym czasie.

Podsumowując, kredyty mieszkaniowe są dostępne na polskim rynku. Warto jednak wybrać najkorzystniejsze zobowiązanie, które nie obciąży nadmiernie klienta. Kredyt najlepiej pobrać z drugą osobą, która pomoże także w spłacaniu zobowiązania finansowego. Oczywistym jest, że kredyt pobiera się pod zastaw kupowanego mieszkania, ponieważ w jakiś sposób należy stworzyć zabezpieczenie takiego kredytu.


SGB

Bank SGB oferuje kredyt hipoteczny do 80% wartości nieruchomości. Okres kredytowania może wynosić od 5 do 30 lat. Kredyt można spłacać w ratach równych lub malejących. Za wcześniejszą spłatę kredytu nie zapłacimy żadnych dodatkowych pieniędzy. Bank daje możliowść odroczenia spłaty nawet o 24 miesiące. Ubezpiecza również brakujący wkład własny.

Marża waha się od 1,8% + wibor 3miesięczny do 2,1%+ wibor 3miesięczny.

Bank reklamuje się indywidualnym podejściem do każdego klienta, prostymi procedurami oraz szybką decyzją kredytową. Aby uzyskać więcej informacji nalży odwiedzić placówkę banku.

Alior Bank

Ubiegając się o kredyt hipoteczny w Alior Banku wstępną decyzję otrzymamy już w jeden dzień. Nie tracimy zatem naszego cennego czasu na zbędne oczekiwanie. Nie pobiera się również żadnej opłaty za rozpatrzenie naszego wniosku. Kredyt możemy zaciągnąć aż w pięciu walutach (PLN/CHF/EUR/USD/GB) i to od niej zależna jest marża kredytu. Najniższa to 1,7% dla kredytu zaciągniętego w złotówkach. Prowizja wynosi 0%. Alior Bank ma jednak warunek, zanim przyzna nam kredyt na takich zasadach. Musimy go zabezpieczyć dodatkowo w postaci cesji praw z polisy ubezpieczenia na życie. Zabezpieczyć nasz kredyt mogą również osoby trzecie.

Alior Bank daje nam możliwość zawieszenia spłaty kapitału kredytu do 6 miesięcy w roku, oznacza to, że łącznie możemy zawiesić te spłaty nawet na 5 lat. Należy jednak pamiętać, że zawieszać w spłacie możemy wyłącznie kapitał, odsetki należy płacić co miesiąc! Oprocentowanie kredytu jest zmienne i składa się ze stawki rynkowej oraz stałej w całym okresie kredytowania marży banku. Kredyt możemy spłacać w ratach stałych lub malejących. Określamy to we wniosku kredytowym.

Istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”. Jest to program dedykowany osobom mającym do 35 lat włącznie, którym zależy by kupić swoje pierwsze mieszkanie, dla małżeństw,osób samotnie wychowujących dzieci oraz dla osób samotnych. Prowizja za udzielenie kredytu jest ustalana indywidualnie i wynosi nie więcej niż 5%.

Za przewalutowanie kredytu zapłacimy 1% od przewalutowanej kwoty. Warto wiedzieć co w przypadku, kiedy chcemy spłacić nasze zadłużenie wcześniej, w całości lub częściowo. Wówczas jednorazowo jesteśmy zobligowani uiścić opłatę w wysokości 2,5% od kwoty przedterminowej spłaty, minimum 100 zł. W przypadku podwyższenia kwoty kredytu pobierana jest prowizja ustalana indywidualnie, jednak nie więcej niż 5%. Zmiana warunków umowy, których nie określono w tabeli prowizji i opłat będzie nas kosztowała 200zł. Po pół tysiąca zapłacimy jednorazowo za zwolnienie z długu kredytobiorcy lub przejęcia długu przez inny podmiot, zmianę marży w okresie kredytowania i za zmianę zabezpieczenia.

Przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny minimalny okres zatrudnienia w naszym obecnym miejscu pracy musi wynosić minimalnie 3 miesiące. Alior Bank akceptuje dochody uzyskiwane w krajach innych niż Polska. Ważne jest, że kredyt hipoteczny możemy zaciągnąć również na zakup działki budowlanej. Możemy ubiegać się także o refinansowanie, czyli o przyznanie kredytu na spłatę kredytów hipotecznych, które zaciągnęliśmy w innych bankach.

Wniosek kredytowy można złożyć on-line lub w dowolnych oddziale banku. Dodatkowo gdy polecimy komuś ten kredyt, ze skutkiem pozytywnym, możemy w ramach programu rekomendacyjnego otrzymać premię od banku w wysokości nawet do 1000 złotych. Należy pamiętać, że ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta.

Bank Millennium

Bank Millennium oferuje kredyty hipoteczne już od 20 tysięcy złotych. Nie ogranicza klientów, wszystko uzależnia od zdolności kredytowej. Podstawą do wyliczenia maksymalnej kwoty kredytu jest przyszła wartość nieruchomości po wykończeniu – możesz uzyskać kredyt do 90% łącznej wartości działki i domu po wybudowaniu i wykończeniu. Można kredytować od 6 do 35 lat. Wstępna decyzja już w jeden dzień, bez żadnych kosztów!

Pieniądze możesz wydać na nabycie mieszkania lub domu (gotowego lub w budowie), wykup mieszkania komunalnego i zakładowego, nabycie udziału w nieruchomości, zakup nieruchomości rolnej z posiadaną zabudową siedliskową, zakup działki budowlanej (również z niedokończoną budową), refinansowanie kosztów na cele mieszkaniowe poniesionych w ciągu ostatnich 12 miesięcy, dodatkowe środki na remont lub wyposażenie mieszkania – łącznie do 90% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu, możliwość spłaty kredytów konsumpcyjnych w innych bankach.

Stała 2% prowizja
A marża od 1,49% do 3,19%

Można zaciągnąć kredyt w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”. Bank nie pobierze od nas żadnych opłat jeżeli spłacimy kredyt całkowicie lub częściowo po 4 roku trwania umowy kredytowej. Prowizję zapłacimy dopiero wówczas, gdy suma nadpłat w ciągu pierwszych 4 lat przekroczy 30% i wyniesie ona 2% od kwoty nadpłaconej. Bank oferuje wakacje kredytowe, czyli możliwość odroczenia płatności jednej raty kredytu w roku oraz 24-miesięczną karencję, czyli możliwość odroczenia spłaty kapitału. Zabezpieczeniem kredytu może być również inna hipoteka, należąca do nas lub osoby trzeciej.

Istnieje możliwość podniesienia kwoty kredytu, bank pobiera za to opłatę 2% od kwoty podwyższenia. Za zmianę zabezpieczenia kredytu zapłacimy aż 500zł, jednak nie zdaża się to przecież często, a w wyjątkowych sytuacjach. Za aneksy do umowy zapłącimy od 200zł do 500zł. Kredyt może być wypłacony jenorazowo lub w transzach. Za opinię dotyczącą zabezpieczenia kredytu, czyli lokalu mieszkaniowego zapłacimy 480zł. Bank nie wymaga faktur za zakupione materiały i wykonane prace.

Bank Pocztowy

Kredytem oferowanym przez Bank Pocztowy można sfinansować do 90% wartości nieruchomości. Minimalna kwota kredytu to 50 tysięcy złotych. Możemy to rozłożyć na raty aż do 35 lat. Na wstępną decyzję banku czeka sie do dwóch tygodni, na szczęscie, nic nas to nie kosztuje.

Aby otrzymać taki kredyt niezbędne będą następujące dokumenty:

 • dowód osobisty i drugi dokument ze zdjęciem, który potwierdzi naszą tożsamość
 • dokumenty potwierdzające źródło i wysokość uzyskiwanych przez nas dochodów
 • dokumenty dotyczące inwestycji mieszkaniowej odpowiednie do rodzaju oraz celu kredytowania

Co stanowi największą zaletę tego kredytu? Wcześniejsza spłata nic nas nie kosztuje!
Dodatkowo prowizja 0%! A marża już od 1,3%!

Promocyjna marża i prowizja jest udzielana pod kilkoma warunkami. Kredytobiorca jest zobowiązany do posiadania w Banku w całym okresie kredytowania rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego z minimalnym miesięcznym wpływem w kwocie 2 500 PLN wraz z usługą Pocztowy24 i kartą debetową lub kredytową, z minimalnym miesięcznym obrotem bezgotówkowym w kwocie 500 PLN. Musi też posiadać w Banku w całym okresie kredytowania karty debetowej lub kredytowej, z minimalnym miesięcznym obrotem bezgotówkowym w kwocie 500 PLN. Zakupić ubezpieczenie nieruchomości z oferty Banku w Pocztowym Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych oraz pakietu ubezpieczeń: na życie, od utraty pracy, od trwałej i całkowitej niezdolności do pracy, leczenia szpitalnego następstw nieszczęśliwego wypadku.

Bank przewidział do 36 miesięcy karencji w spłacie kredytu. Można przeznaczyć aż 30% na dowolny cel. Kredyt udzielany jest w złotówkach. Na stronie internetowej banku za pomocą kalkulatora rat kredytu mieskzaniowego możemy obliczyć orientacyjną wysokość raty. Należy zwrócić uwagę na to, że do momentu prawomocnego wpisu do księgi wieczystej oprocentowanie podniesione o 1,2%. Istnieje możliwość spłacania rat w każdym Urzędzie Pocztowym bez dodatkowych opłat.

Bank Zachodni WBK

Bank oferuje kredyt od 20 000 zł, maksymalna kwota kredytu mieszkaniowego w PLN do 90% wartości nieruchomości, a w EUR do 80% wartości nieruchomości. Okres kredytowania wynosi od roku do 30 lat. A decyzja jest już w 15 minut!

Marża kredytu wynosi od 1,69% do 2,99%.
Prowizja od 0% do 2,5 %.

Kredyt można przeznaczyć na adaptację pomieszczeń niemieszkalnych na mieszkalne,zakup domu jednorodzinnego, zakup lokalu mieszkalnego w budynku wielorodzinnym, budowę domu systemem gospodarczym lub z udziałem generalnego wykonawcy, zakup działki budowlanej, nadbudowę, przebudowę lub rozbudowę domu jednorodzinnego, remont/modernizację/wykończenie nieruchomości, refinansowanie nakładów poniesionych w ciągu ostatnich 12 miesięcy na wyżej wymienione cele, spłatę kredytów udzielonych przez inne banki na wyżej wymienione cele.

Kredyt można zaciągnąć w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”

Jednorazowo w czasie trwania kredytu można zawiesić spłatę kapitału od 1 miesiąca do 12 miesięcy. W przypadku wcześniejszej spłaty w ciągu pierwszych 3 lat bank pobierze prowizję w wysokości 1% od kwoty nadpłaty.Zmiana zabezpieczenia kredytu wiąże się z kosztem w wysokości 200zł.

Bank wymaga nastepujących dokumentów: poprawnie wypełnionego wniosku kredytowego, karty informacyjnej Klienta, dokumentów do zweryfikowania zdolności kredytowej oraz dokumentów dotyczących nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu.

Bank BGŻ

Bank oferuje kredyty hipoteczne od kwoty 50 000zł. Maksymalna kwota kredytu jest ustalana w oparciu o wartość nieruchomości. Okres kredytowania może wynosić od roku do 35 lat. Kredyt można zaciągnąć w polskich złotych. Można zaciągnąć kredyt w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”.

Marża od 1,2%.
Prowizja od 0% do 5%.

Czas oczekiwania na wstępną decyzję jest ustalany indywidualnie. Istnieje możliwość zawieszenia spłaty kapitału na 11 miesięcy na cały czas trwania kredytu. Przy wcześniejszej spłacie w ciągu pierwszych 6 lat trwania kredytu prowizja dla banku wynosi 2% nadpłaty, ale minimum 100 zł. Bank pobiera jednorazową opłatę za podwyższenie kwoty kredytu w wysokości 200zł.

Jednak, aby podnieść kwotę kredytu należy posiadać zdolność kredytową, która jest ponownie sprawdzana. Za zmianę zabezpieczenia kredytu należy zapłacić 300zł. Bank oferuje dodatkową kwotę kredytu na dowolny cel, nawet do 30% kwoty na cel mieszkaniowy. Istnieje możliwość łączenia celów kredytowania oraz refinansowania środków zainwestowanych w nieruchomość do 24 miesięcy wstecz . Kredyt można spłacać w ratach równych lub malejących. Bank oferuje bogaty pakiet ubezpieczeń.

BPS

Bank BPS oferuje kredyty od 10 000zł. Kwotę maksymalną kredytu stanowi 90% wartości nieruchomości. Bank reklamuje, że „według rankingów Expander, TVN Biznes i Świat oraz Bankier.pl ze stycznia 2014r. rata kredytu mieszkaniowego Mój Dom w Banku BPS jest najniższa na rynku!”. Okres kredytowania może trwać od 5 do 30 lat. Na wstępną decyzję będzie trzeba poczekac około 10 dni, jdnak nic za nią nie zapłacimy.

Marża waha się od wibor 3miesięczny + od 1,39% do 2,09%
Prowizja natomiast od 1% do 3 %, minimum 400zł

Bank daje nam możliwość wczesniejszej spłaty kredytu, jdnak wiąże się to z kosztami, do 5 lat zapłacimy jednorazowo 2% od kwoty wcześniejszej spłaty. Przysługuje nam do 24 miesięcy karencji w spłacie oraz raz w roku wakacje kredytowe. Mamy możliwość z korzystania z podniesienia kwoty kredytu już w trakcie jego trawania, jednak zgodnie z tabelą prowizji i opłat będzie nas to kosztowało 1-2% od kwoty podwyższenia. Opłata za zmianę zabezpieczenia kredytu to koszt 50zł. Bank udziela kredytów na refinansowanie oraz w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”.

Aby skontaktować się z bankiem w sprawie kredytu można osobiście udać się do placówki banku, zadzwonić na infolinię lub zostawić do siebie kontakt na stronie internetowej, aby doradca mogł oddzwonić.

CITI Bank

CITI Bank oferuje kredyt hipoteczny już od kwoty 80 000zł. Maksymalna kwota kredytu to do 90% wartości nieruchomości, aż do 3 mln zł. Okres kredytowania wynosi od 20 czy 35 lat. Udzielany jest wyłącznie w polskich złotych. Na wstępną decyzję trzeba czekać od 1 do 3 dni roboczych. Kredyt zostanie wypłacony już w 14 dni.

Marża kredytu waha się od 1,04% do 2%.
Prowizja natomiast od 1% do 2%.

Nie ma możliwości zawieszania spłaty kapitału oraz wakacji kredytowych.

Przy całkowitej lub częściowej wcześniejszej spłacie w ciągu pierwszych 3 lat trwania kredytu prowizja za nadpłatę wynosi 2%. Prowizja za podwyższenie kwoty kredytu wynosi 4%. Bank refinansuje kredyty zaciągnięte w innych bankach.

Warunkiem otrzymnia kredytu jest posiadanie polskiego obywatelstwa, wieku powyżej 18 lat i odpowiedniego stażu pracy. Powyżej 1 miesiąca w przypadku udokumentowanej ciągłości zatrudnienia przez ostatnie 12 miesięcy i przerwie w zatrudnieniu nie dłuższej, niż 15 dni kalendarzowych lub 3 miesiące – w pozostałych przypadkach.

Dodatkowo otrzymujemy bezpłatną kartę zniżkową Home Profit. Dzięki niej oszczędzimy nawet 50% na wykończeniu lub remoncie nieruchomości. Możemy korzystać z ofert kilkuset partnerów.

Credit Agricole

Bank Credit Agricole oferuje kredyty hipoteczne od 40 000zł do 3 000 000zł. Na wstępną decyzję trzeba poczekać 3 tygodnie, bez dodatkowych kosztów. Nie ma mozliwości wzięcia kredytu w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”.

Marża waha się od od 1,39% do 2,5 %
Prowizja natomiast jest 2% lub nie ma jej wcale.

Istnieje możliwość skorzystania z wakacji kredytowych 24 miesiące na cały czas trwania kredytu, dodatkowo raz na 12 miesięcy można zawiesić spłatę jednej raty. Za podwyższenie kwoty kredytu zapłacimy prowizję od 0% do 3,0%. A za wcześniejszą spłatę od 0% (po upływie 3 lat od daty zawarcia umowy kredytu) do 2%.

Można na 5 sposobów skontaktować sie z bankiem:

 1. wypełnić wniosek przez internet
 2. umówić się z doradcą w wybranej placówce
 3. odwiedzić placówkę
 4. zadzwonić pod numer kontaktowy 801 33 37 77 lub +48 71 35 49 016
 5. wysłać SMS o treści HIPOTEKA na numer 71127

Bank ma propozycję dla osób zamierzających kupić kupić mieszkanie w późniejszym terminie, by rozważyły skorzystanie z Programu Systematycznego Oszczędzania Mój Dom, umożliwia on systematyczne gromadzenie pieniędzy na wkład własny oraz daje możliwość uzyskania tańszego kredytu mieszkaniowego.

Deutsche Bank

Deutsche Bank oferuje kredyty hipoteczne już od 20 000 dla kredytu w złotówkach oraz 10 000 dla kredytu w euro. Okres kredytowania jest różny w zależności od waluty. Wprzypadku złotówek możemy spłacać nawet do 35 lat, w przypadku obcej waluty czas ten skraca się o 5 lat. Jeżeli chcemy wziąć kredyt na budowę domu systemem gospodarczym udział kapitału własnego powinien wynosić minimum 20% kosztów budowy, jeżeli działka stanowi Twoją własność, jej wartość może być wliczona jako kapitał własny.

Marża już od 1,2%. Prowizja od 0%

Aby uzyskać wakacje kredytowe należe złożyć wniosek w oddziale banku, a tam zostanie on indywidualnie rozpatrzony. Za przedterminową częściową lub całkowitą spłatę bank pobierze prowizje w wysokości od 1% do 3% kwoty nadpłaty. Mamy możliwość podwyższenia kwoty kredytu, będzie nas to jednak kosztowało jednorazowo 3% od kwoty podwyższenia, ale minimum 300zł. Można do Deutsche Banku przenieść kredyt z innego banku. Istnieje również możliwość wzięcia kredytu w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”.

Euro Bank

Euro Bank oferuje kredyt hipoteczny od 30 000zł nawet do 4 000 000zł. Można kredytować od 3 do 30 lat, jednak uzależnione jest to również od wieku kredytobiorcy. Kredyt udzielany jest w polskich złotych. Na wstępną decyzję czeka się około 2 tygodni, jednak nie ponosimy za to żadnych opłat.

Marża waha się od 1,43% do 2%.
Prowizja natomiast od 0% do 3%.

Raz na dwanaście miesicy przysługuje możliwość zawieszenia spłaty kapitału. Za częściową wcześniejszą spłatę jeśli zdarzy się ona w okresie pierwszych 3 lat i wyniesie ponad 30% pobierana jest opłata 3% od kwoty nadpłaty, w pozostałych latach bez opłat. O podwyższenie kwoty kredytu możemy wnioskować wówczas, gdy potrzebujemy dodatkowo minimum 5 tysięcy złotych. Bank pobiera prowizję od podnoszenia kwoty kredytu w wysokości 0%-3% od kwoty podwyższenia. Za zmianę zabezpieczenia kredytu należy uiścić opłątę w wysokości 400zł. Na szczęscie takie sytuacje są rzadkością.

Możemy wziąć kredyt na refinansowanie innego. Otrzymamy rownież 3-letnie ubezpieczenie nieruchomości gratis. Istnieje możliwość otrzymania dodatkowej kwoty na remont. Spłacać kredyt można w ratach równych lub malejących. Na stronie internetowej banku można porozmawiać na chacie z konsultantem, mozna również zadzwonić na infolinię lub udać się bezpośrednio do placówki banku.

Getin Bank

Getin Bank oferując klientom kredyty hipoteczne daje możliwość skorzystania z dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej do kredytów na budowę domów energooszczędnych, dzięki temu rozwiązaniu można zyskać podwójnie, bo dodatkowo zaoszczędzisz na mniejszym zużyciu energii. Minimalna kwota kredytu hipotecznego to 30 000zł, maksymalna kwota zależy wyłącznie od zdolności kredytowej klienta. Kredyt można wziąć na 5 do 35 lat.

Marża waha się od 1,92% do 2,47%. Prowizja natomiast może wynieść maksymalnie 4%.

Na wstępną decyzję bank każe czekać do 30 dni. Nic nas to nie kosztuje. Jeżeli w trakcie trwania kredytu znajdziemy się w trudnej sytuacji finansowej na nasz wniosek bank rozpatrzy prośbę o zawieszenie spłat kapitału. Za całkowitą lub częściową wcześniejszą spłatę bank pobierze od nas prowizję: w pierwszym roku kredytowania 5% od kwoty nadpłaconej, w drugim 4%, trzecim 3%, czwartym 2%, piątym 1%. Jest również możliwość podniesienia kwoty kredytu w trakcie jego trwania. Tu także nie obejdzie się bez opłat. Będzie to kosztowało 4% od kwoty podwyższenia, jednak nie mniej niż 1000zł. Zmiana zabezpieczenia kredytu to wydatek 500zł.

mBank

W ofercie mBanku możemy zaciągnąć kredyt hipotecznyod kwoty 80 000zł. Maksymalną kwotę kredytu stanowi 80% wartości nieruchomości. Dodatkowo bank oferuje, że kwota oszczędności na Państwa rachunku w mBanku może być bilansowana z sumą zadłużenia, jaka pozostaje do spłaty, dzięki temu suma kredytu może być pomniejszana o sumę oszczędności i dopiero od tej pomniejszonej kwoty naliczane są odsetki. Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy do 35 lat. Kredyt udzielany jest w polskich złotych.

Na wstępną decyzję banku oczekuje się do 2 tygodni. To wstępne rozpatrzenie wniosku jest całkowicie za darmo. Jeżeli złożymy wniosek o wakacje kredytowe czy o zawieszenie spłaty kapitału bank zawsze rozpatrzzy naszą sprawę indywidualnie.

Marża wynosi od 1,6% do 4%.
Prowizja od 0% do 4%.

Jeżeli zechcemy spłacić kredyt przedterminowo to w ciągu pierwszych 3 lat będziemy musieli zapłacić prowizję do banku w wysokości 2% od nadpłaty. Bank NIE udziela kredytów w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”. Kredyt można spłacać w ratach równych lub malejących. Bank oferuje możliwość kontroli spłaty kredytu przez internet.

BOŚ

BOŚ oferuje kredyty hipoteczne bez wskazywania minimalnej kwoty, aż do 90% wartości nieruchomości. Okres kredytowania może wynosić do 35 lat. Kredyt otrzymamy w polskich złotych. Wstępną decyzję bank rozpatrzy juz w dwa tygodnie, bez żadnych opłat. Po minimum 6 miesiącach spłacania kredytu można wnioskować o zawieszenie 3 rat na rok. Raty można spłacać w systemie stałym lub malejącym. Bank daje nam możliwość zwiększenia kwoty kredytu w trakcie jego trawnia, jednak pobierze za to prowizję w wysokości do 2% od kwoty takiego podwyższenia.

Marża waha sie od 1,29% do 2,4%
Prowizja wynosi 2%

Jeżeli zechcemy spłacić kredyt przed terminem, w ciągu pierwszych 5 lat, bank wówczas pobierze prowizje w wysokości 2% od kwoty nadpłaty. Po upływie 5 lat opłaty nie ma. Istnieje możliwość wzięcia kredytu na spłatę innego. Nawet zaciągniętego w innym banku. Za zmianę zabezpieczenia kradytu zapłacimy 300zł.

W banku podpowiedzą jak dzięki ekologii wydawać mniej za rachunki za prąd i wodę oraz ogrzewanie domu.

Bank BPH

Bank BPH udziela kredytów hipotecznych na mieszkanie i na zakup lub budowę domu. Minimalna kwota takiego kredytu to już 30 tysięcy złotych. Wymagany jest jednak wkład własny w wysokości 20%. Kredytem sfinansujesz do 80% wartości nieruchomości. Maksymalna kwota takiego kredytu uzależniona jest między innymi od zdolności kredytowej klienta oraz wartości nieruchomości. Wstępną decyzję otrzymamy w kilka dni roboczych i nic za nią nie zapłacimy. Można kredytować przez 5 do 30 lat.

Raz w roku można skorzystać z wakacji kredytowych – przerwać spłatę rat kapitałowo-odsetkowych na 1 miesiąc, a w przypadku narodzin lub adopcji dziecka nawet na 3 miesiące. W trakcie spłaty kredytu można wnioskować o zmianę warunków umowy, a bank postara się dopasować ofertę do naszych aktualnych potrzeb. Przy kredycie powyżej 80000 zł opłata za wcześniejszą częściową lub całkowitą spłatę wynosi 2% kwoty kredytu, jeżeli suma nadpłat przez pierwszych 5 lat wynosi ponad 50% kwoty kredytu.

Sięgając po inne produkty banku można obniżyć marżę kredytu. Opłaca się zatem założyć konto i odebrać swoją kartę debetową.

Marża waha się na poziomie od 1,65% do 4,3%.
Prowizja z kolei od 1,9% do 2,9%

Do kredytu mogą przystąpić maksymalnie 4 osoby: małżonkowie,dzieci, rodzice, rodzeństwo, osoby prowadzące wspólne gospodarstwo domowe, właściciele nieruchomości. Minimalny okres zatrudnienia zależy od źródła uzyskiwanych dochodów. W przypadku umowy o pracę wynosi 12 miesięcy, a w przypadku działalności gospodarczej 24 miesiące. Akceptowanymi przez bank źródłami dochodów są działalność gospodarcza, umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakty marynarskie, wynajem nieruchomości, emerytura. Zabezpieczenie kredytu może stanowić również inna nieruchomość kredytobiorcy lub nieruchomość należąca do osoby bliskiej kredytobiorcy. Bank nie wymaga aby właściciel nieruchomości przystępował do kredytu. Raty można spłacać w systemie stałym lub malejącym. Niestety bank nie udziela kredytów w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”.

Złożyć wniosek o kredyt można aż na 4 sposoby!

 • wysyłając zgłoszenie przez stronę internetową banku,
 • dzwoniąc na infolinię 801 406 406 lub 58 300 70 69,
 • wysyłając SMS-a o treści KREDYT pod numer 71740 i
 • w każdym oddziale, do którego nam wygodniej pójść.

Bank PEKAO

Bank PEKAO udziala kredytów hipotecznych bez wskazywania klientowi najniższej jego kwoty. Kredytem można sfinansować do 90% wartości nieruchomości. Wymagany jest zatem 10% wkład własny. Okres kredytowania wynosi od roku do aż 30 lat.

Kredyt można zaciągnąć aż w 5 walutach:

 • PLN (złotówkach)
 • EUR (euro)
 • USD (dolarach amerykańskich)
 • GBP (funtach szterling)
 • NOK (koronach norweskich)
 • SEK (koronach szwedzkich)

Należy jednak pamiętać, że zasada jest taka: zaciągamy kredyt w walucie w jakiej zarabiamy!

Dodatkowo kret w obcej walucie sfinansuje nam 70% wartości nieruchomości (nie jak było to w przypadku PLN aż 90%).

Wstępną decyzję banku usłyszymy już po 5 dniach roboczych! I nic za to nie zapłacimy.

Marża waha się od 1,44% do 1,94%,
prowizja z kolei od 1,69% do 1,95%.

Bank udzieli również takiego kredytu w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”.

Istnieje możliwość zawieszenia spłaty kredytu dwa razy w czasie trwania kredytu maksymalnie na 6 miesięcy, łącznie nawet na 12 miesięcy. Za wcześniejszą spłatę przy nadpłacie 10% nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów, jednak jeżeli nadpłata wyniesie powyżej 10% każdorazowo zapłacimy prowizję w wysokości 2% kwoty nadpłaty, minimum 200zł. W trakcie kredytowania możemy zmienić zabezpieczenie kredytu. Łączy się to z dodatkowymi kosztami w wysokości 150zł. Bank nie pobiera żadnych opłat za promesę 60-dniową.

Przez stronę internetową możemy obliczyć sobie ratę naszego przyszłego kredytu, należy tylko w odpowiednie pola wpisać wartość nieruchomości, kwotę kredytu jaką jesteśmy zainteresowani, jakie wybieramy raty, stałe lub malejące czy chcemy dodatkowe ubezpieczenie oraz na ile lat chcielibyśmy taki kredyt zaciągnąć. I wszystko już jest wyliczone! Można potem takie wyliczenie wysłać do doradcy drogą internetową i skontaktują się z nami lub wydrukować i udać się osobiście do oddziału. Nie jest to jednak konieczne. To tylko dodatkowa możliowość dla klientów by mieli jasność co do oferty. Bank oferuje również uproszczoną wycenę nieruchomości.

Co ważne! Aby zaciągnąć kredyt nie musisz mieć umowy o pracę. Należy jednak udokumentować uzyskiwane dochody (np. z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, renty czy emerytury).

Kredytem zaciągniętym w PEKAO możemy spłacić również kredyt zaciągnięty w innym banku.

PKO BP

Bank PKO BP otrzymał statuetkę Złoty Bankier 2013 w V edycji konkursu organizowanego przez Bankier.pl Kredyt WŁASNY KĄT hipoteczny oraz I miejsce w Rankingu Tygodnika Newsweek „Przyjazny Bank- bankowość hipoteczna” (wrzesień, 2014).

Bank oferuje kredyty hipoteczne nawet do 30 000 000 zł, czym 10krotnie przewyższają konkurencję. Okres kredytowania może wynieść do 35 lat. Kredyt udzielany jest w polskich złotych. Bank dopuszcza możliwość negocjowania warunkow umowy. Kredyt można przeznaczyć na zakup domu lub mieskzania, spłacenie kredytu mieszkaniowego w innym banku. Można również przeznaczyć do 25% kwoty kredytu na dowolny cel! Raz w roku istnieje możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, czyli możliwości zawieszenia spłaty jednej raty.

Dodatkowo bank oferuje karencję w spłacie kapitału w okresie realizacji inwestycji nawet do 36 miesięcy. Na stronie internetowej banku za pomocą kalkulatora rat kredytu możemy obliczyć sobie przewidywaną ratę naszego kredytu. Wystarczy w odpowiednie pola wpisać pożądane przez nas parametry.

Marża od 1,74% do 4,83%
Prowizja od 0 % do 3,5%

Można wziąć kredyt w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”. Dodatkowo bank ma ciekawą oferte dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Mogą oni skorzystać z prowizji obniżonej o 50% w stosunku do oferty standardowej! Bank nie naliczy również opłat za kontrolę inwestycji przed wypłatą transzy kredytu, kontrolę nieruchomości przed zawarciem umowy o udzielenie kredytu, kontrolę kredytowanej nieruchomości, potwierdzającej prawidłowe wykorzystanie środków pochodzących z kredytu po wypłacie ostatniej transzy oraz oszacowanie wartości nieruchomości.

Mamy do wyboru raty stałe lub malejące, a ich formę można zmieniać w trakcie trwania kredytu. Za całkowitą wcześniejszą spłatę będziemy musieli zapłacic prowizję w wysokości 2% od kwoty spłacanej, nie mniej niż 200zł, w przypadku częściowej spłaty będzie to 1,5%. Za podniesienie kwoty kredytu bank pobieże prowizję w wysokości 300zł.

PLUS BANK

Bank oferuje kredyt hipoteczny od 20 000 tysięcy złotych, do 90% wartości nieruchomości, na którą kredyt ma zostać przyznany. Okres kredytowania może trwać od 13 miesięcy do 30 lat. Walutą kredytu jest polski złoty.

Prowizja wynosi 2%.
Marża od 2,2% do 4,9%.

Bank rekalmuje, że oferuje szybką decyzję kredytową, jednak ma to trwać około 2 tygodni. Kredyt można zaciągnąć w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”. W ramach jednej inwestycji istnieje możliwość sfinansowania wraz z zakupem, budową również wykończenia i wyposażenia mieszkania czy domu. Bank oferuje bezpłatne ubezpieczenie nieruchomości w ramach pakietu ubezpieczenia spłaty kredytu do czasu ustanowienia hipoteki.

Kredytem można zrefinansować inny, zaciągnięty już wcześniej kredyt. Jeżeli zdecydujemy się na całkowitą wcześniejszą spłatę bank pobierze prowizję w wysokości 1,5% minimalnie 600,00zł, a przy częściowej spłącie do 0,5%. W ramach kredytu można zawiesić spłatę kapitału na 3 miesięce na cały czas trwania kredytu, dodatkowo raz w roku na miesiąc. Jeżeli będziemy się ubiegać o podwyżesznie kwoty kredytu, bank pobierze prowizję w wysokości 1,5% od kwoty podwyższenia, minimum 400zł.

W przypadku zainteresowania ofertą kredytową wystarczy poda swójj numer telefonu na stronie intrenetowej, aby doradca sie z nami skonsultował. Można również zadzwonić na infolinię 801 44 55 66 lub 61 8 461 461 oraz odwiedzić najbliższą placówkę banku.

Reiffeisen

Bank oferuje kredyty hipoteczne od 50 000zł. Maksymalna kwota kredytu uzależniona jest od potrzeb, zdolności do spłaty zadłużenia i wartości nieruchomości, do 1 000 000zł. Okres kredytowania może wynosić od 3 do 30 lat. Decyzja wstępna już w 5 dni.

Marża od 1,5% do 2,80%, prowizja 3%.

Istnieje możliwość zabezpieczenia udzielonego kredytu na więcej niż jednej nieruchomości. Bank akceptuje dochody pochodzące z różnych źródeł (np. praca, działalność gospodarcza, zlecenia, emerytura).

Można wziąć kredyt w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”. Dwa razy w roku można zmienić wysokość 3 miesięcznych rat – obniżyć je do połowy lub zwiększyć dwukrotnie. Bank oferuje wakacje kredytowe do 3 miesiące na każdy rok. Opłata za przedterminową wcześniejszą spłatę wynosi 1,5% od kwoty nadpłaty, nie mniej niż 500zł. Nie ma żadnych opłat za wczesniejsza spłatę kredytu po 5 latach okresu kredytowania. Za zmianę zabezpieczenia kredytu zapłacimy 300zł. Kredytem można zrefinansować inne zadłużenia.

Weź tani kredyt mieszkaniowy ranking pomoże Ci w wyborze. Szybka akceptacja klienta, brak weryfikacji historii kredytowej. Pieniądze na własne mieszkanie tego samego dnia na koncie bankowym. Najlepsze kredyty mieszkaniowe rankingi za darmo w Internecie.

Kredyty mieszkaniowe są publikowane na wielu portalach internetowych. Bez takich kredytów nikt nie będzie mógł kupić własnego lokum. Niewiele osób dysponuje pełną kwotą umożliwiającą zakup własnego lokum. Nie każdy zamierza zamrażać posiadane pieniądze.

Jaki powinien być dobry kredyt mieszkaniowy?

Dobry kredyt mieszkaniowy powinien nie być zbyt drogi. Może on umożliwić kupno mieszkania mającego dwa lub trzy pokoje. Singlowi wystarczy niewielka kawalerka- jeśli nie stać go na większe lokum. Kredyt nie powinien mieć wielu dodatkowych opłat. Bank może dać wybór: pobranie kredytu na 10, 20 lub 30 lat. Większość Polaków pobiera kredyt na 30 lat, dążąc do zminimalizowania rat.

Kilka danych o kredytach

Klienci powinni mieć wkład własny w wysokości 5 procent całkowitej kwoty kredytu. Kiedyś można było ubezpieczyć niski wkład własny, jednak dzisiaj jest to warunek konieczny do uzyskania kredytu. Wkład własny będzie rósł i osiągnie 20 procent całkowitej wartości kredytu w 2017 roku. Część polskich banków już wprowadziła regulacje wewnętrzne i domaga się wkładu 10-20 procent. Jest to całkiem efektywne dla nich rozwiązanie. Jednak część osób później pobierze kredyt, bo będzie potrzebowała czasu na zgromadzenie wymaganych środków. Banki asekurują się w ten sposób, dbając o spłacenie kredytu przez osoby pożyczające te kwoty. Niektóre banki proponują zawarcie polisy ubezpieczającej niski wkład własny. Jednak nie można już uzyskać kredytu nie mając żadnych oszczędności.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pomożemy otrzymać kredyt mieszkaniowy na korzystnych warunkach
1 rok temu

Oferujemy pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego lub pożyczki hipotecznej z uproszczoną procedurą

Działamy na rynku finansowym od 10 lat, profesjonalnie i rzetelnie pomożemy uzyskać najtańszy kredyt hipoteczny na kieszeń każdego klienta!

Jeżeli bank odmówił Co wsparcia, to zgłoś się do Nas! Pomożemy na każdym etapie, przygotujemy dla Ciebie całą dokumentacje.
Pomożemy każdemu niezależnie od sytuacji finansowej, dochodów czy zaciągniętych innych zobowiązań.

NAPISZ DO NAS JUŻ TERAZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ POŻYCZKI LUB KREDYTU HIPOTECZNEGO

Gwarantujemy:
* małą ilość formalności
* brak wysokich wymagań
* bez konieczności płacenia przedpłat
* tylko na dowód
* bez wymagania zaświadczeń o dochodach
* nie sprawdzamy wpisów w BIK
* długi okres spłaty

Obsługujemy całą Polskę!

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl