do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Pożyczka hipoteczna zabezpieczona na nieruchomości osoby trzeciej

Dobre źródło pieniędzy bez czasochłonnych formalności. Sprawdź ile gotówki otrzymasz bez dodatkowych zabezpieczeń. Tania pożyczka hipoteczna zabezpieczona na nieruchomości osoby trzecie. Minimalne koszty, atrakcyjne oprocentowanie, bezpłatna pomoc doradcy. Najlepsze pożyczki hipoteczne zabezpieczone na nieruchomościach osób trzecich. Długoterminowy okres spłaty, akceptacja każdego przychodu, formalności dostępne 100% online.

Pożyczki hipoteczne na nieruchomość osoby trzeciej

Potrzebujesz dużych pieniędzy na już, ale nie masz własnego mieszkania pod zastaw? Koniecznie sprawdź, czy któryś z Twoich znajomych nie pomoże Ci w pozyskaniu taniej pożyczki hipotecznej z zabezpieczeniem właśnie nieruchomości Twojego znajomego. Nie potrzebujesz wówczas zaświadczeń, poręczeń dodatkowych, czy wkładu własnego. Czeka wówczas na Ciebie nawet 80% wartości nieruchomości i to na dowolny cel, którego nie musisz zdradzać firmie pozabankowej, czy samemu bankowi.

Twój znajomy obawia się co stanie się, jeśli nie będziesz mieć chwilowo pieniędzy na spłatę raty? Koniecznie powiedz mu, że możesz skorzystać z karencji w spłacie rat. Nazywane to jest także wakacjami pożyczkowymi. Przez kolejnych kilka miesięcy nie trzeba regulować należności, dzięki czemu można szybko poprawić swoją płynność finansową czy to gospodarstwa domowego, czy też działalności gospodarczej. Wystarczy jedna zgoda posiadacza nieruchomości! Pieniądze na konto lub gotówką do ręki już podczas jednej wizyty w banku lub firmie pozabankowej.

Bezpłatna pomoc doradcy finansowego. Tania pożyczka hipoteczna na osobę trzecią. Otwórz własną działalność z bez kredytu w banku. Jeszcze dziś wypełnij darmowy wniosek przez Internet. Szybkie pieniądze na każdy cel ze spłata do 30 lat. Najlepsze pożyczki hipoteczne na osoby trzecie w walucie obcej lub złotówkach. Możliwość odroczenia spłaty zobowiązania, akceptacja każdej formy przychodu. Wysokie kwoty pożyczki 100% online już od 18 lat.

Pożyczka hipoteczna nieruchomości osoby trzeciej

Nie masz w posiadaniu własnej nieruchomości, jednak ktoś z Twoich bliskich jest w stanie poświadczyć Twoją wypłacalność swoim mieszkaniem, czy inną nieruchomością? Aktualne banki oraz firmy pozabankowe oferują możliwość wykorzystania do pożyczki hipotecznej nieruchomość osoby trzeciej. Najważniejsze jest jednak to, by otrzymać od niej pisemną zgodę.

Dlaczego warto sięgać po pożyczki hipoteczne na nieruchomość osób trzecich? Przede wszystkim to możliwość otrzymania wsparcia pieniężnego nawet do 80% wartości danej nieruchomości. Co więcej, nie trzeba wówczas starać się o dodatkowe zabezpieczenia, czy czasochłonne formalności. Zainteresowany może również skorzystać z bezpłatnej pomocy fachowców, czy też rozłożenia spłaty zobowiązania na równe, bądź malejące raty.

0 0 votes
Article Rating
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin N
3 miesięcy temu

Witam. Szukam wysokiej pożyczki hipotecznej na 55 000 zł. Proszę o pilny kontakt jak najszybciej!

Tania pożyczka hipoteczna pod zastaw od ręki!
6 miesięcy temu

Witamy serdecznie,

Przedstawiamy ofertę kredytu pożyczki hipotecznej pod zastaw na wysokie kwoty z małą ilością formalności!

Posiadamy ofertę większości banków i firm pozabankowych udzielających pożyczek hipotecznych pod zastaw dowolnej nieruchomości, nawet nieruchomości osoby trzeciej. Dzięki temu, że mamy możliwość porównać wszystkie ofert w jednym miejscu, wybierzemy dla Cienie najkorzystniejszą ofertę i to bez wychodzenia z domu!

Jesteśmy Doradcami od wielu lat, dlatego mamy doświadczenie, a jednocześnie kieruje nami duża etyka i chęć pomocy! Pomagamy każdemu, nawet osobom:

  • z BIK
  • bezrobotnym
  • zadłużonym
  • nie mającym zdolności kredytowej

Sprawdź już teraz naszą ofertę! Wystarczy, że masz nieruchomość lub inna osoba trzecia, która będzie zastawem pod dużą pożyczkę hipoteczną!

Czekamy na Ciebie już teraz!

Kamila
9 miesięcy temu

Witam. Gdzie można zaciągnąć taką pożyczkę hipoteczną na większą kwotę? Zastawem będzie mieszkanie mojej babci i wartości około 250 000 zł. Proszę o pomoc w szukaniu najlepszej oferty pożyczki hipotecznej zabezpieczonej na nieruchomości osoby trzeciej.

Już dziś zaciągnij błyskawiczną pożyczkę hipoteczną na dużą kwotę na dowolny cel!
1 rok temu

Tanie pożyczki hipoteczne bez BIK zabezpieczona dowolną nieruchomością! Cała Polska – aplikuj już teraz!

Zobacz czym wyróżnia się nasza pożyczka!
– długi okres kredytowania
– bez płacenia opłat wstępnych
– błyskawiczna decyzja kredytowa
– nie weryfikujemy baz dłużników
– zabezpieczeniem może być nieruchomość osoby trzeciej
– nasz doradca dobiera ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Prosimy zostaw w komentarzu namiary do siebie!

UDZIELAMY WSPARCIA W CAŁEJ POLSCE!

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl