do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Pożyczka hipoteczna zabezpieczona na nieruchomości osoby trzeciej

Dobre źródło pieniędzy bez czasochłonnych formalności. Sprawdź ile gotówki otrzymasz bez dodatkowych zabezpieczeń. Tania pożyczka hipoteczna zabezpieczona na nieruchomości osoby trzecie. Minimalne koszty, atrakcyjne oprocentowanie, bezpłatna pomoc doradcy. Najlepsze pożyczki hipoteczne zabezpieczone na nieruchomościach osób trzecich. Długoterminowy okres spłaty, akceptacja każdego przychodu, formalności dostępne 100% online.

Pożyczki hipoteczne na nieruchomość osoby trzeciej

Potrzebujesz dużych pieniędzy na już, ale nie masz własnego mieszkania pod zastaw? Koniecznie sprawdź, czy któryś z Twoich znajomych nie pomoże Ci w pozyskaniu taniej pożyczki hipotecznej z zabezpieczeniem właśnie nieruchomości Twojego znajomego. Nie potrzebujesz wówczas zaświadczeń, poręczeń dodatkowych, czy wkładu własnego. Czeka wówczas na Ciebie nawet 80% wartości nieruchomości i to na dowolny cel, którego nie musisz zdradzać firmie pozabankowej, czy samemu bankowi.

Twój znajomy obawia się co stanie się, jeśli nie będziesz mieć chwilowo pieniędzy na spłatę raty? Koniecznie powiedz mu, że możesz skorzystać z karencji w spłacie rat. Nazywane to jest także wakacjami pożyczkowymi. Przez kolejnych kilka miesięcy nie trzeba regulować należności, dzięki czemu można szybko poprawić swoją płynność finansową czy to gospodarstwa domowego, czy też działalności gospodarczej. Wystarczy jedna zgoda posiadacza nieruchomości! Pieniądze na konto lub gotówką do ręki już podczas jednej wizyty w banku lub firmie pozabankowej.

Dodaj komentarz