do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Pożyczki hipoteczne na mieszkanie – aktualne oferty

Dogodne raty do spłaty, błyskawiczne wsparcie pieniężne od 18 roku życia. Tanie pożyczki hipoteczne na mieszkania z akceptacją każdej formy przychodu. Brak czasochłonnych formalności, dopasowanie raty do potrzeb klienta. Długoterminowy czas spłaty, najniższa prowizja 0%. Najlepsza pożyczka hipoteczna na mieszkanie osób trzecich. Brak kosztów za rozpatrzenie wniosku. Możliwość skorzystania z odroczenia spłaty rat malejących lub stałych bez BIK i KRD.

Mieszkaniowa pożyczka hipoteczna

Aktualne pożyczki hipoteczne na mieszkanie możliwe są do pozyskania nawet w ciągu jednego dnia. Nie trzeba przedkładać licznych zaświadczeń z różnych instytucji, czy tez posiadać poręczycieli. Jedynym wymogiem jest posiadanie własnej nieruchomości, którą można wykorzystać w charakterze zabezpieczenia. Równie dobrze może to być mieszkanie, dom, czy działka osób trzecich, które wyrażą zgodę na tego typu zabezpieczenie pożyczki z hipoteką.

Wysokość pożyczki hipotecznej sięga nawet do 80% wartości danej nieruchomości. Zazwyczaj jednak mowa o 60-70 procentach. Co więcej, raty dopasowywane są indywidualnie do potrzeb i możliwości potencjalnego klienta. Ten może skorzystać z bezpłatnej porady fachowca. Marża z kolei sprowadzana jest do minimum. Wszelkie formalności dostępne są również bez wychodzenia z mieszkania 100% online.

1 komentarz do wpisu “Pożyczki hipoteczne na mieszkanie – aktualne oferty”

Dodaj komentarz