do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Pożyczka hipoteczna na lokal użytkowy

Natychmiastowa akceptacja każdego wniosku. Pieniądze na dowolny cel bez złożonych formalności. Tania pożyczka hipoteczna na lokal użytkowy. Sprawdź ile pieniędzy dostaniesz już teraz na długi okres spłaty. Akceptacja każdej formy przychodu, wysokość pożyczki do 80% nieruchomości. Najlepsze pożyczki hipoteczne na lokale użytkowe, prowizja od 0%. Masz nieruchomość? Jeszcze dziś weź pieniądze i otwórz własny biznes. Sam zarabiaj na siebie z pożyczką pod hipotekę.

Pożyczki hipoteczne na lokale użytkowe

Szybkie pieniądze przy rozpoczynaniu własnej działalności to bardzo ważny czynnik dobrego startu. Gotówka w wielu przypadkach potrzebna jest od razu. Na przykład mowa tutaj o znalezieniu idealnego lokalu użytkowego po niskiej cenie. Idąc po standardowy kredyt trzeba czekać nawet kilka tygodni, aż pieniądze znajdą się w naszym posiadaniu. Zdecydowanie lepiej skorzystać z błyskawicznych pożyczek hipotecznych bez czasochłonnych formalności.

Wystarczy kilka chwil, a pieniądze można wykorzystać na dowolny cel. Co więcej, w większości przypadków zainteresowani nie są weryfikowani w bazach dłużników. Dzięki temu formalności sprowadzone są do minimum, tak jak i czas oczekiwania na gotówkę. Pożyczkobiorcy mogą również skorzystać ze specjalnego pakietu ubezpieczeniowego nie tylko na nieruchomość, ale również na własne życie. Warto wiedzieć, że wysokość rat dopasowywana jest bezpośrednio do możliwości potencjalnych pożyczkobiorców. Nie trzeba wówczas martwić się o brak środków pieniężnych na terminową spłatę zobowiązania.

0 0 votes
Article Rating
11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Amelia i Witold
9 miesięcy temu

Które firmy niebankowe udzielają pożyczek hipotecznych na zakup lokalu użytkowego na duże kwoty dla każdego? Czy spłata pożyczki na lokal odbywa się w dużych czy małych ratach? No i jak wygląda oprocentowanie? Pozdrawiam

Tania pożyczka hipoteczna na każdy lokal użytkowy
5 miesięcy temu

Przedstawiamy ofertę najlepszych pożyczek hipotecznych na dowolny lokal użytkowy!

 • bez złożonych formalności z szybką procedurą
 • pieniądze znajdą się na koncie bankowym po niespełna 15 minutach
 • nie wymagamy czystego BIK i KRD
 • jasna i prosta umowa kredytowa
 • oferta dla każdego bez względu na sytuację finansową
 • pomagamy osobom zadłużonym i z komornikiem

Wzięcie naszej pożyczki hipotecznej sprawi, że nie będzie musiał martwić się o formalności czy oprocentowanie, bo zaproponujemy Ci najlepsze warunki na rynku!

Pożyczka hipoteczna to same zalety i korzyści: dzięki takiej pożyczce szybko zakupisz lokal użytkowy, w którym będziesz mógł otworzyć działalność gospodarczą. Możesz również ją wykorzystać na inwestycję np. pod wynajem.

 • gwarancja wysokich kwot nawet do 500 000 zł
 • długi okres spłat
 • niskie raty miesięczne
 • bezpłatne porady konsultanta
 • możliwość elektronicznego zaciągnięcia zobowiązania bez wychodzenia z domu

Masz więcej pytań napisz do Nas już teraz!

Arek Wk
1 rok temu

Możecie powiedzieć coś więcej na temat tej oferty pożyczki hipotecznej na zakup lokalu? Jestem poważnie zainteresowany!

Elżbieta z wawy
1 rok temu

Witam. Pilnie potrzebuje kredytu hipotecznego lub pozyczki hipotecznej na 300 000 zl. Prosze o przesłanie szczegółowej oferty na mojego e-maila. Jestem z Warszawy,a le zalezy mi na załatwieniu sprawy online. Pozdrawiam

Marta i Jerzy
1 rok temu

Witam. Razem z mężem chcielibyśmy my kupić na własność lokal użytkowy w Olsztynie pod działalność gospodarczą. Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów. Pozdrawiam

Dk.
1 rok temu

Witam. Potrzebuje pożyczyć 300 000 zł pod zastaw kupionej nieruchomości. Prosze o pomoc

P.P.
1 rok temu

witam. Pilnie potrzebuje pożyczyć 150 000 zl. Proszę o pomoc jak najszybciej!

J.L.
1 rok temu

witam. Potrzebuje pożyczyć 150 000, bo chce kupić lokal użytkowy. Pozdrawiam

Pożyczamy gotówkę na dowolna nieruchomość!
1 rok temu

Marzysz o zakupie lokalu użytkowego, ale żaden bank nie chce udzielić Ci wsparcia?

Zgłoś się do Nas jeszcze dziś!

* bez prowizji za udzielenie wsparcia
* bez obowiązkowego ubezpieczenia
* niskie oprocentowanie
* długi czas spłaty
* procedura 100% online
* bez wychodzenia z mieszkania
* nie musisz mieć zgody współmałżonka
* bez płacenia przedpłat
* bez zaświadczeń o dochodach
* bez weryfikacji BIK i KRD

ZOSTAW KOMENTARZ JUŻ DZIŚ!

Karol
1 rok temu

Witam. Potrzebuje gotówki na lokal użytkowy na 150 000 zl. Jakie formalności? Proszę o pomoc

Arek C
1 rok temu

witam. Potrzebuje 100 000 na zakup lokalu uzytkowego. Jakie formalnosci? Oprocentowanie? Interesuje mnie długi czas spłaty

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl