do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Pozabankowe pożyczki hipoteczne – szybkie oferty CAŁA POLSKA

Wysokie pożyczki hipoteczne pozabankowe dla każdego na wyciągniecie ręki. Już dziś wypełnij krótki wniosek. Gotówka w jeden dzień na każdy cel bez czasochłonnych formalności. Długi okres spłaty, małe raty, atrakcyjne oprocentowanie. Dopasowanie raty do możliwości klienta. Najlepsza pożyczka hipoteczna pozabankowa z pomocą doradcy finansowego. Sprawdź jak wziąć tanią pożyczkę pozabankową pod hipotekę własnego mieszkania bez poręczeń i żyrantów.

Pozabankowa pożyczka hipoteczna

Nowoczesne firmy pozabankowe posiadają coraz to szerszą ofertę pożyczkową. Aktualnie skorzystać można przede wszystkim z chwilówek, ale i pożyczek hipotecznych. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które na już potrzebują dużą kwotę pieniędzy, a są jednocześnie w posiadaniu własnej nieruchomości.

Wystarczy kilka chwil, by wypełnić wniosek przez Internet. Pieniądze dostępne są tego samego dnia. Wysokość zobowiązania sięga nawet 80% wartości nieruchomości, przy czym nie trzeba posiadać dodatkowych poręczeń, czy zabezpieczeń. Na zainteresowany czekają raty malejące lub stałe oraz możliwość wzięcia gotówki w złotówkach, a nawet walucie obcej. Warto wiedzieć, że istnieje także możliwość wcześniejszej spłaty oraz odroczenia rat na pewien okres i to bez ukrytych kosztów.

Okres spłaty pozabankowej pożyczki hipotecznej sięga nawet 30 lat. Akceptowana jest każda forma przychodu, a zainteresowani posiadają dostęp do bezpłatnej pomocy doradcy finansowego. Zarówno marża, jak i prowizja ustalane są indywidualnie z każdym klientem, gdyż nie są oni traktowani przedmiotowo. Aktualne oferty posiadają minimalną prowizję, która wynosi od 0%.

0 0 votes
Article Rating
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Szybkie pożyczki pozabankowe hipoteczne!
1 rok temu

Witam. Jeżeli szukasz taniej i wysokiej pożyczki hipotecznej niebankowej, to możemy Ci pomóc, nawet dzisiaj! Udzielamy pożyczek dla każdego do nawet 300 000 zł! Jedyne co musisz mieć, to zabezpieczenie w postaci nieruchomości, którą masz na własność lub współwłasność. Nie musisz wychodzić ze swojego domu, wszystkie formalności załatwimy zdalnie przez Internet.

Czekam na Twój odzew w komentarzu!

Karolina F
1 rok temu

Witam. Potrzebuje pożyczki hipotecznej na 100 000 zl. Mieszkam w Olsztynie. Czy obsługujecie Państwo również województwo warmińsko-mazurskie?

Tomasz H
2 lat temu

Witam. Potrzebuje jak najszybciej 10 000 zl

N.K.
2 lat temu

Potrzebuje pożyczke pozabankową na dużą kwotę, bo aż na 50 000 zl. Jaka jest szansa, że ją dostanę i to bez jakiś dużych wymagań?

Ala z Grajewa
3 lat temu

Potrzebuje pożyczki hipotecznej z instytucji pozabankowej

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl