do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Pozabankowe pożyczki hipoteczne – szybkie oferty CAŁA POLSKA

Wysokie pożyczki hipoteczne pozabankowe dla każdego na wyciągniecie ręki. Już dziś wypełnij krótki wniosek. Gotówka w jeden dzień na każdy cel bez czasochłonnych formalności. Długi okres spłaty, małe raty, atrakcyjne oprocentowanie. Dopasowanie raty do możliwości klienta. Najlepsza pożyczka hipoteczna pozabankowa z pomocą doradcy finansowego. Sprawdź jak wziąć tanią pożyczkę pozabankową pod hipotekę własnego mieszkania bez poręczeń i żyrantów.

Pozabankowa pożyczka hipoteczna

Nowoczesne firmy pozabankowe posiadają coraz to szerszą ofertę pożyczkową. Aktualnie skorzystać można przede wszystkim z chwilówek, ale i pożyczek hipotecznych. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które na już potrzebują dużą kwotę pieniędzy, a są jednocześnie w posiadaniu własnej nieruchomości.

Wystarczy kilka chwil, by wypełnić wniosek przez Internet. Pieniądze dostępne są tego samego dnia. Wysokość zobowiązania sięga nawet 80% wartości nieruchomości, przy czym nie trzeba posiadać dodatkowych poręczeń, czy zabezpieczeń. Na zainteresowany czekają raty malejące lub stałe oraz możliwość wzięcia gotówki w złotówkach, a nawet walucie obcej. Warto wiedzieć, że istnieje także możliwość wcześniejszej spłaty oraz odroczenia rat na pewien okres i to bez ukrytych kosztów.

Okres spłaty pozabankowej pożyczki hipotecznej sięga nawet 30 lat. Akceptowana jest każda forma przychodu, a zainteresowani posiadają dostęp do bezpłatnej pomocy doradcy finansowego. Zarówno marża, jak i prowizja ustalane są indywidualnie z każdym klientem, gdyż nie są oni traktowani przedmiotowo. Aktualne oferty posiadają minimalną prowizję, która wynosi od 0%.

0 0 votes
Article Rating
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ala z Grajewa
2 lat temu

Potrzebuje pożyczki hipotecznej z instytucji pozabankowej

N.K.
1 rok temu

Potrzebuje pożyczke pozabankową na dużą kwotę, bo aż na 50 000 zl. Jaka jest szansa, że ją dostanę i to bez jakiś dużych wymagań?

Tomasz H
10 miesięcy temu

Witam. Potrzebuje jak najszybciej 10 000 zl

Karolina F
5 miesięcy temu

Witam. Potrzebuje pożyczki hipotecznej na 100 000 zl. Mieszkam w Olsztynie. Czy obsługujecie Państwo również województwo warmińsko-mazurskie?

Szybkie pożyczki pozabankowe hipoteczne!
1 miesiąc temu

Witam. Jeżeli szukasz taniej i wysokiej pożyczki hipotecznej niebankowej, to możemy Ci pomóc, nawet dzisiaj! Udzielamy pożyczek dla każdego do nawet 300 000 zł! Jedyne co musisz mieć, to zabezpieczenie w postaci nieruchomości, którą masz na własność lub współwłasność. Nie musisz wychodzić ze swojego domu, wszystkie formalności załatwimy zdalnie przez Internet.

Czekam na Twój odzew w komentarzu!