do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Pożyczka hipoteczna od osoby prywatnej – sprawdź jak to możliwe

Najlepsze pożyczki hipoteczne od osoby prywatnej na każdy cel. Długoterminowy okres spłaty do 30 lat. Bezpłatna pomoc doradcy, możliwość wcześniejszej spłaty. Weź pożyczkę z banku, parabanku lub od osoby prywatnej. Szybka akceptacja wniosku, najlepsze oferty na rynku, anonimowa gotówka dla dłużników, bezrobotnych, inwestorów i rolników. Najniższe oprocentowanie dla Ciebie! Wygodna pożyczka hipoteczna od osoby prywatnej bez prowizji.

Pożyczki hipoteczne prywatne

W dzisiejszych czasach dużym zainteresowaniem cieszą się prywatne pożyczki. Udzielane one są przez osoby indywidualne, innym osobom – potrzebującym gotówki. Dzieje się to na platformie pożyczkowej, bez ingerencji banku, czy firmy pozabankowej. Spotkać się można z pożyczką hipoteczną, jednak nie jest to tak profesjonalne podejście, jak w przypadku banków, czy wspomnianych firm pozabankowych.

Te dwie ostatnie instytucje mają do dyspozycji pożyczki hipoteczne dla osób prywatnych sięgające nawet do 75-80% wartości posiadanej nieruchomości. Jakby tego było mało można wziąć pod hipotekę nie jedną, a nawet kilka posiadanych działek, domów, czy mieszkań. Wysokość pożyczki oraz jej całkowity koszt wówczas zyskuje na walorach. Ponadto, osoby, które nie posiadają nieruchomości mogą poprosić bliskich o użyczenie własnej. Niezbędna do tego celu jest jednak ich formalna zgoda. To jednak doskonały sposób na najtańszą pożyczkę pozbawioną zbędnych formalności.

0 0 votes
Article Rating
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lily
3 miesięcy temu

Witam. Chce spróbować zaciągnąć pożyczkę hipoteczną na 50 000 zł od prywatnego inwestora? Czy ktoś byłby zainteresowany?

Michał
1 rok temu

potrzebne inwestowanie ok 90000 na zakup gospodarstwa rolnego

Janusz
1 rok temu

Witam. Szukam kontaktu do prywatnego inwestora, który pożyczy mi 100 000 zl. Proszę o kontakt

Angelika Kania
3 lat temu

Pięćdziesiąt tysięcy

Prywatni inwestorzy udzielą pożyczki hipotecznej dla każdego na dogodnych warunkach
3 lat temu

Szukasz pożyczki hipotecznej od osoby prywatnej? Mamy dla Ciebie najtańszą ofertę!

– na dowolny cel
– uproszczone procedury
– korzystne oprocentowanie
– Ty sam wybierasz prywatnego inwestora, który zaoferuje Ci najtańsze rozwiązanie
– długi okres spłaty
– bez wychodzenia z domu

Jeżeli jesteś właścicielem jakiejś nieruchomości ta oferta jest dla Ciebie!

Kwota pożyczki hipotecznej bez górnej granicy nawet do 1 mln!

Zostaw swój komentarz, napisz jakiej kwoty potrzebujesz. Odezwiemy się następnego dnia. Zaglądaj na naszą stronę regularnie!

Aleksandra
1 rok temu

witam. potrzebowałabym 250 tysiecy pod hipoteke mieszkania.

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl