do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Pożyczka hipoteczna od osoby prywatnej – sprawdź jak to możliwe

Najlepsze pożyczki hipoteczne od osoby prywatnej na każdy cel. Długoterminowy okres spłaty do 30 lat. Bezpłatna pomoc doradcy, możliwość wcześniejszej spłaty. Weź pożyczkę z banku, parabanku lub od osoby prywatnej. Szybka akceptacja wniosku, najlepsze oferty na rynku, anonimowa gotówka dla dłużników, bezrobotnych, inwestorów i rolników. Najniższe oprocentowanie dla Ciebie! Wygodna pożyczka hipoteczna od osoby prywatnej bez prowizji.

Pożyczki hipoteczne prywatne

W dzisiejszych czasach dużym zainteresowaniem cieszą się prywatne pożyczki. Udzielane one są przez osoby indywidualne, innym osobom – potrzebującym gotówki. Dzieje się to na platformie pożyczkowej, bez ingerencji banku, czy firmy pozabankowej. Spotkać się można z pożyczką hipoteczną, jednak nie jest to tak profesjonalne podejście, jak w przypadku banków, czy wspomnianych firm pozabankowych.

Te dwie ostatnie instytucje mają do dyspozycji pożyczki hipoteczne dla osób prywatnych sięgające nawet do 75-80% wartości posiadanej nieruchomości. Jakby tego było mało można wziąć pod hipotekę nie jedną, a nawet kilka posiadanych działek, domów, czy mieszkań. Wysokość pożyczki oraz jej całkowity koszt wówczas zyskuje na walorach. Ponadto, osoby, które nie posiadają nieruchomości mogą poprosić bliskich o użyczenie własnej. Niezbędna do tego celu jest jednak ich formalna zgoda. To jednak doskonały sposób na najtańszą pożyczkę pozbawioną zbędnych formalności.

0 0 votes
Article Rating
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lily
10 miesięcy temu

Witam. Chce spróbować zaciągnąć pożyczkę hipoteczną na 50 000 zł od prywatnego inwestora? Czy ktoś byłby zainteresowany?

Michał
1 rok temu

potrzebne inwestowanie ok 90000 na zakup gospodarstwa rolnego

Janusz
1 rok temu

Witam. Szukam kontaktu do prywatnego inwestora, który pożyczy mi 100 000 zl. Proszę o kontakt

Angelika Kania
3 lat temu

Pięćdziesiąt tysięcy

Prywatni inwestorzy udzielą pożyczki hipotecznej dla każdego na dogodnych warunkach
4 lat temu

Szukasz pożyczki hipotecznej od osoby prywatnej? Mamy dla Ciebie najtańszą ofertę!

– na dowolny cel
– uproszczone procedury
– korzystne oprocentowanie
– Ty sam wybierasz prywatnego inwestora, który zaoferuje Ci najtańsze rozwiązanie
– długi okres spłaty
– bez wychodzenia z domu

Jeżeli jesteś właścicielem jakiejś nieruchomości ta oferta jest dla Ciebie!

Kwota pożyczki hipotecznej bez górnej granicy nawet do 1 mln!

Zostaw swój komentarz, napisz jakiej kwoty potrzebujesz. Odezwiemy się następnego dnia. Zaglądaj na naszą stronę regularnie!

Aleksandra
2 lat temu

witam. potrzebowałabym 250 tysiecy pod hipoteke mieszkania.

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl