do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Kredyt hipoteczny z wkładem własnym, niskie oprocentowanie. Niski wkład własny w kredyt hipoteczny, niskie oprocentowanie i niskie miesięczne raty. Dla wszystkich oso prywatnych bez konieczności zaświadczeń ZUS i US. Niski wkład własny kredyt hipoteczny to szansa dla każdego na własne mieszkanie czy dom. Spełnij swoje marzenia i nie zwlekaj- weź kredyt hipoteczny niskim wkładem własnym.

Kredyty hipoteczne – wkład własny

Wkład własny w kredyt hipoteczny to bardzo istotny element kosztów kredytu i wiele osób chciałaby ominąć poniesienie go. Na Polskim rynku finansowym bardzo rzadko można skorzystać z kredytu, który nie wymaga wkładu własnego, a nawet jeśli jest on wymagany to bank rekompensuje sobie to podwyższeniem oprocentowania zazwyczaj o 1 punkt procentowy. Wysokość wkładu własnego zależy od zdolności kredytowej kredytobiorcy. Jeśli jest ona wysoka, bank zazwyczaj nie wymaga wkładu własnego większego niż 10 tysięcy złotych, ponieważ sam zarobek osoby zaciągającej zobowiązanie jest już dużym zabezpieczeniem dla baku. Należy pamiętać, że wkład własny jest swojego rodzaju zabezpieczeniem kredytu, ponieważ bak nie wypłaca w ramach kredytu całej kwoty nieruchomości jako kredyt.

Ile wynosi wkład własny?

Stojąc przed wyborem źródła finansowania hipoteki, osoby zmuszone do poniesienia wkładu własnego muszą z własnej kieszeni wypłacić ok 5-8% wartości nieruchomości. Zazwyczaj kwota ta nie jest niższa niż 10 tysięcy złotych, a dla osób młodych, nieposiadających długiej historii kredytowej kwota ta wzrasta często do 20, a nawet 30 tysięcy złotych. Rzadko kwota ta przekracza liczbę 30 tysięcy, a sytuacja ta ma miejsce w przypadku nieruchomości o wysokiej wartości lub tych, które mają być przeznaczone na kosztowne inwestycje. Nieruchomość o wartości 250 tysięcy złotych, zaciągnięta na okres 30 lat, z oprocentowaniem rzędu 4%, wymagała będzie wkładu własnego w wysokości 7,5% wartości kredytu. Oznacza to, że kredytobiorca musi być przygotowany na wypłacenie z własnej kieszeni kwoty 18750 zł. Działanie kredytów hipotecznych wzmaga na kredytobiorcach zainwestowanie własnych kwot, co dla banku jest dodatkowym zabezpieczeniem zobowiązania.

Zalety kredytu hipotecznego z wkładem własnym

Chcąc kupić własne mieszkanie, dom, bądź kupić pod nie miejsce i samodzielnie zacząć budowę należy odłożyć nie małą kwotę pieniędzy. Stąd warto pomyśleć o najbardziej atrakcyjnych kredytach. Zaliczyć do nich można przede wszystkim kredyty hipoteczne z wkładem własnym. Dostępne są dla zdecydowanie dużej ilości osób, jednak trzeba posiadać określoną sumę pieniędzy.

Jakie zalety posiada kredyt hipoteczny z wkładem własnym? Przede wszystkim gwarantowana jest możliwość:

 • pozyskania wysokiej kwoty pieniędzy,
 • osiągnięcia bardzo niskiego oprocentowania i kosztów ogólnych,
 • wyzbycia się nieprzyjemnych formalności i zbędnych zaświadczeń,
 • pozyskania gotówki na zakup, remont, czy odświeżenie domu, bądź mieszkania,
 • skorzystania z wyjątkowo atrakcyjnego pakietu ubezpieczeniowego,
 • skonsultowania oferty kredytowej ze specjalistami w dziedzinie finansów,
 • skorzystania z długiego okresu spłaty, który łączy się z niskimi ratami miesięcznymi.
0 0 votes
Article Rating
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Najtańsze kredyty hipoteczne bez wkładu własnego!
2 miesięcy temu

Zobacz czy masz szansę na otrzymanie kredytu hipotecznego bez wkładu własnego!

Nie musisz się martwić się, że bank nie udzieli Ci kredytu hipotecznego, bo My Ci pomożemy, udzielimy Ci wsparcia i to bez wkładu własnego! Nasz kredyt hipoteczny dostępny jest dla każdego, kto tylko chciałby kupić dowolnie wybraną nieruchomości. Tylko tyle wystarczy, by otrzymać szybką gotówkę bez względu na przeszłość finansową pożyczkobiorcy, czy wpisy w BIK, KRD, BIG, ERIF. Warto zwrócić uwagę także na fakt, że tego rodzaju pozabankowe kredyty hipoteczne są naprawdę szybkie i mają procedurę ograniczoną do minimum.

 • wszystkie formalności zajmują zaledwie kilka chwil
 • błyskawiczna decyzja kredytowa
 • dodatkowe zaświadczenia są całkowicie zbędne
 • nie musisz mieć nawet zgody współmałżonka
 • praktycznie każda decyzja kredytowa jest pozytywnie rozpatrywana
 • bez ukrytych formalności
 • niskie oprocentowanie
 • wysokie kwoty do nawet 500 000 zł!

Jeżeli masz pytanie lub zainteresowała Cie nasza oferta, to pisz już teraz – tanie i ekspresowe kredyty hipoteczne bez wymagania wkładu własnego!

Pomagam w uzyskaniu taniego kredytu hipotecznego!
1 rok temu

Witam. Szukasz taniego kredytu hipotecznego? My Ci pomożemy jeszcze dzisiaj! Mam bazę wielu banków, które oferują dobre, korzystne i z długim okresem spłaty kredyty mieszkaniowe na dowolną nieruchomość bez wkładu własnego. Dlatego jeżeli szukasz taniego kredytu hipotecznego to zgłoś się do mnie już dziś! Muszę wiedzieć tylko jak wygląda Twoja sytuacja, aby dobrać najlepsze rozwiązanie kredytowe do Ciebie! Napisz do mnie już teraz!

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl