do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Kredyt hipoteczny z wkładem własnym, niskie oprocentowanie. Niski wkład własny w kredyt hipoteczny, niskie oprocentowanie i niskie miesięczne raty. Dla wszystkich oso prywatnych bez konieczności zaświadczeń ZUS i US. Niski wkład własny kredyt hipoteczny to szansa dla każdego na własne mieszkanie czy dom. Spełnij swoje marzenia i nie zwlekaj- weź kredyt hipoteczny niskim wkładem własnym.

Kredyty hipoteczne – wkład własny

Wkład własny w kredyt hipoteczny to bardzo istotny element kosztów kredytu i wiele osób chciałaby ominąć poniesienie go. Na Polskim rynku finansowym bardzo rzadko można skorzystać z kredytu, który nie wymaga wkładu własnego, a nawet jeśli jest on wymagany to bank rekompensuje sobie to podwyższeniem oprocentowania zazwyczaj o 1 punkt procentowy. Wysokość wkładu własnego zależy od zdolności kredytowej kredytobiorcy. Jeśli jest ona wysoka, bank zazwyczaj nie wymaga wkładu własnego większego niż 10 tysięcy złotych, ponieważ sam zarobek osoby zaciągającej zobowiązanie jest już dużym zabezpieczeniem dla baku. Należy pamiętać, że wkład własny jest swojego rodzaju zabezpieczeniem kredytu, ponieważ bak nie wypłaca w ramach kredytu całej kwoty nieruchomości jako kredyt.

Ile wynosi wkład własny?

Stojąc przed wyborem źródła finansowania hipoteki, osoby zmuszone do poniesienia wkładu własnego muszą z własnej kieszeni wypłacić ok 5-8% wartości nieruchomości. Zazwyczaj kwota ta nie jest niższa niż 10 tysięcy złotych, a dla osób młodych, nieposiadających długiej historii kredytowej kwota ta wzrasta często do 20, a nawet 30 tysięcy złotych. Rzadko kwota ta przekracza liczbę 30 tysięcy, a sytuacja ta ma miejsce w przypadku nieruchomości o wysokiej wartości lub tych, które mają być przeznaczone na kosztowne inwestycje. Nieruchomość o wartości 250 tysięcy złotych, zaciągnięta na okres 30 lat, z oprocentowaniem rzędu 4%, wymagała będzie wkładu własnego w wysokości 7,5% wartości kredytu. Oznacza to, że kredytobiorca musi być przygotowany na wypłacenie z własnej kieszeni kwoty 18750 zł. Działanie kredytów hipotecznych wzmaga na kredytobiorcach zainwestowanie własnych kwot, co dla banku jest dodatkowym zabezpieczeniem zobowiązania.

Zalety kredytu hipotecznego z wkładem własnym

Chcąc kupić własne mieszkanie, dom, bądź kupić pod nie miejsce i samodzielnie zacząć budowę należy odłożyć nie małą kwotę pieniędzy. Stąd warto pomyśleć o najbardziej atrakcyjnych kredytach. Zaliczyć do nich można przede wszystkim kredyty hipoteczne z wkładem własnym. Dostępne są dla zdecydowanie dużej ilości osób, jednak trzeba posiadać określoną sumę pieniędzy.

Jakie zalety posiada kredyt hipoteczny z wkładem własnym? Przede wszystkim gwarantowana jest możliwość:

  • pozyskania wysokiej kwoty pieniędzy,
  • osiągnięcia bardzo niskiego oprocentowania i kosztów ogólnych,
  • wyzbycia się nieprzyjemnych formalności i zbędnych zaświadczeń,
  • pozyskania gotówki na zakup, remont, czy odświeżenie domu, bądź mieszkania,
  • skorzystania z wyjątkowo atrakcyjnego pakietu ubezpieczeniowego,
  • skonsultowania oferty kredytowej ze specjalistami w dziedzinie finansów,
  • skorzystania z długiego okresu spłaty, który łączy się z niskimi ratami miesięcznymi.
0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pomagam w uzyskaniu taniego kredytu hipotecznego!
3 miesięcy temu

Witam. Szukasz taniego kredytu hipotecznego? My Ci pomożemy jeszcze dzisiaj! Mam bazę wielu banków, które oferują dobre, korzystne i z długim okresem spłaty kredyty mieszkaniowe na dowolną nieruchomość bez wkładu własnego. Dlatego jeżeli szukasz taniego kredytu hipotecznego to zgłoś się do mnie już dziś! Muszę wiedzieć tylko jak wygląda Twoja sytuacja, aby dobrać najlepsze rozwiązanie kredytowe do Ciebie! Napisz do mnie już teraz!