do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Pożyczka hipoteczna na mieszkanie TBS

Natychmiastowe pieniądze na mieszkanie. Jeszcze dziś sprawdź oferty z rankingiem online za darmo. Tania pożyczka hipoteczna na tbs bez poręczycieli i zaświadczeń z US. Błyskawiczna akceptacja każdego wniosku, minimalne raty, brak prowizji dla wszystkich! Najlepsze pożyczki hipoteczne na tbs już teraz przez Internet. Dopasowanie raty pożyczki do możliwości klienta, możliwość skorzystania z karencji w spłacie, bezpłatna pomoc doradcy finansowego całkowicie przez Internet, bez wychodzenia z domu.

Pożyczka hipoteczna na mieszkanie społeczne tbs

W większości przypadków mieszkania od budownictwa społecznego to wiele długich lat oczekiwania. Zdarzają się jednak wyjątkowe okazje. Niestety wymagają posiadania znacznej kwoty pieniędzy i to w krótkim czasie. Skąd wówczas wziąć gotówkę? Oczywiście wystarczy skorzystać z pożyczki hipotecznej właśnie na tbs. Nie trzeba wówczas składać zaświadczeń i innych poręczeń. Wystarczy kilka chwil, a gotówka trafia do pożyczkobiorcy, bądź bezpośrednio do firmy budowlanej.

Osoby, które zastanawiają się, czy dotrzymają pieniądze z pożyczki bankowej lub pozabankowej pod hipotekę, powinny wiedzieć, że akceptowany jest praktycznie każdy wniosek, przy którym pożyczkobiorca wykazuje, że posiada na własność określoną nieruchomość. Pamiętajmy, jednak, że wysokość zobowiązania wówczas określana jest na podstawie wyceny wartości danej nieruchomości i tak sięgać może nawet do 80% jej faktycznej wartości.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dobre pożyczki na mieszkania TBS z małą ilością formalności do spełnienia!
5 miesięcy temu

Szybkie pożyczki hipoteczne na sfinansowanie mieszkania TBS od ręki dla każdego!

* niskie oprocentowanie
* długi okres spłaty
* mała ilość formalności
* szybka gotówka mimo wpisów w BIK
* możesz być bezrobotny i mieć komornika
* czytelna i uczciwa umowa kredytowa

Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta! Nie badamy zdolności kredytowej i nie interesują nas wpisy w bazach dłużników!
Finansujemy zarówno osoby prywatne jak i firmy!