do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Pożyczka hipoteczna na budowę domu

Natychmiastowe pieniądze dla każdego bez zbędnych formalności. Już dziś sprawdź pożyczki hipoteczne na budowę domu 100% online. Minimalne oprocentowanie, wysokie wsparcie pieniężne na każdy cel. Akceptacja każdej formy przychodu. Wszystkie formalności 100% online. Tania pożyczka hipoteczna na budowę domu, brak dodatkowych opłat, niska marża. Dopasowanie raty do możliwości klienta. Brak ukrytych kosztów, możliwa karencja w spłacie bez wizyty w oddziale. Dokończ budowę domu z pożyczką hipoteczną od zaraz bez BIKu i KRD!

Pożyczki hipoteczne na budowę domu

Zaciągnięcie pożyczki hipotecznej nie trwa długo, można z niej skorzystać będąc zadłużonym, bezrobotnym, czy osobą pracującą poza granicami kraju. Jedyne co jest potrzebne to posiadanie własnej nieruchomości. Wówczas pieniądze otrzymuje się nawet w ciągu jednego dnia. Co więcej, można je wykorzystać na dowolny cel, a w tym również budo domu. Co prawda wysokość pożyczki sięga najczęściej okolic 65% wartości nieruchomości, co nie pozwala na pokrycie całego kosztu powstawania domu od zera. Niemniej jednak jest to doskonałe uzupełnienie tych potrzeb.

W celu wybrania najlepszej pożyczki hipotecznej na budowę warto sprawdzić najnowsze wpisy na forach internetowych. Dowiedzieć się z nich można jakie oferty są polecane, a przed jakimi występują ostrzeżenia. Co więcej, można poznać wiele wskazówek nie tylko finansowych, ale i względem innych procedur związanych z budowaniem domu. W ten sposób można zaoszczędzić nie małą kwotę pieniędzy.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nasza błyskawiczna pożyczka hipoteczna spełni Twoje marzenie o posiadaniu własnego domu!
5 miesięcy temu

Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę finansowania budowy wymarzonego domu! Najtańsza pożyczka hipoteczna na rynku

* bez długotrwałych formalności
* bez zbędnych formalności
* wysokie kwoty
* bez zdolności kredytowej
* bez wychodzenia z domu
* bez zgody współmałżonka

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą pożyczką hipoteczną, napisz do Nas już dziś! Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę!