do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Kredyty dla wspólnot mieszkaniowych na dowolny cel

Dobry kredyt dla wspólnot mieszkaniowych na dowolny cel. Szybka wysyłka pieniędzy na konto bankowe. Najlepsze rozwiązanie finansowe online przez Internet. Tanie kredyty dla wspólnot mieszkaniowych bez poręczycieli i zabezpieczeń. Zero ukrytych kosztów, brak formalności.

Remont, modernizacja, czy rozbudowa wielorodzinnych budynków to duża inwestycja, która jest związana z ogromnymi kosztami. Często takie działania są niezbędne dla polepszenia komfortu mieszkańców. Kredyt dla wspólnot mieszkaniowych to oferta, która proponuje duże pieniądze przy małych oprocentowaniach i minimum formalności. Oczywiście taki kredyt jest związany z określonymi działaniami. Kredyty dla wspólnot mieszkaniowych pozwalają pokryć niekiedy 100% inwestycji, a okres kredytowania osiąga 15 lat.

Jak uzyskać?

Kredyt dla wspólnot mieszkaniowy jest związany z pewnymi procedurami, które trzeba skrupulatnie przeprowadzić. Im mamy większą wiedzę na ten temat, tym szybciej przebiegnie proces kredytowy. Oto co powinieneś wiedzieć:

  • ważne są jasne cele inwestycyjne oraz niezbędna jest zgoda członków danej wspólnoty. Muszą być oni świadomi poniesienia kosztów finansowych związanych z kredytem.
  • zanim zaczną się procedury związane z bankiem, należy zwołać zebranie wspólnoty, podczas którego zostanie przedstawiony cały plan inwestycji oraz zobowiązania mieszkańców.
  • dokładne oszacowanie kosztów inwestycji.
  • umowę kredytową podpisuje w imieniu całej wspólnoty zarząd wspólnoty lub w przypadku jego braku wszyscy mieszkańcy.

Wspólny kredyt – wspólne zobowiązania

Przy podejmowaniu decyzji o takim kredycie musimy się liczyć z pewnymi zobowiązaniami. Banki oferują pomoc wspólnotą mieszkaniowym, starają się pomóc w inwestycjach, a my powinniśmy zdawać sobie sprawę z obowiązków, jakie z tego wynikają. Taki kredyt może pokryć całość inwestycji, jakie planujemy. Zero wkładu własnego i 100% wkładu finansowego banku. Okres kredytowania może osiągać nawet 15 lat, co pozwala na sensowne i dogodne rozłożenie rat. Dodatkowe opłaty są bardzo niskie, oprocentowanie zaczyna się już od 5%. Banki są bardzo elastyczne i dostosowują się do potrzeb swoich klientów. Starają się ułatwić cały przebieg kredytowy oraz wszystkie formalności. Decyzję o pożyczce możemy otrzymać już w ciągu 24 godzin po złożeniu wniosku. Ile wspólnota mieszkaniowa może otrzymać w ramach takiego kredytu? Nawet do 2 000 000 złotych. Taka kwota pozwoli nam przeprowadzić bardzo dużą inwestycję i zapewnić komfort mieszkańcom budynku.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Najkorzystniejszy na rynku kredyt dla Wspólnot Mieszkaniowych! Poznaj szczegóły już dziś!
5 miesięcy temu

Finansowani Wspólnot Mieszkaniowych na najlepszych warunkach z niskim oprocentowaniem!

Jeszcze nigdy uzyskanie kredytu inwestycyjnego dedykowanego dla Wspólnot Mieszkaniowych nie było tak proste!

Z nami wyremontujesz i zmodernizujesz nieruchomości wspólne na najlepszych warunkach!

* długi okres spłaty
* kwota zobowiązania od 10 000 złotych bez górnej granicy!
* bez wkładu własnego
* bez przedpłat
* procedura całkowicie online
* darmowe wakacje kredytowe
* bez zabezpieczeń
* premia remontowa

Oferta kredytu dostosowana do indywidualnej polityki danej Wspólnoty Mieszkaniowej!