do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Kredyty i pożyczki hipoteczne pod zastaw – wybór najlepszych ofert

Pożyczki hipoteczne pod zastaw nieruchomości – porównanie ofert – Pożyczki hipoteczne pod zastaw mieszkania

Natychmiastowa pomoc pieniężna od ręki dla każdego. Już dziś czeka na Ciebie pożyczka hipoteczna pod zastaw mieszkania. Sprawdź ile pieniędzy otrzymasz bez poręczeń. Możliwość wcześniejszej spłaty bez kosztów. Długi czas spłaty od zaraz! Możliwość wzięcia wsparcia pieniężnego w walucie obcej lub krajowej. Tanie pożyczki hipoteczne pod zastaw mieszkania do 80% wartości nieruchomości. Brak zabezpieczeń, zero ukrytych kosztów, formalności online!

Pożyczka hipoteczna pod mieszkanie

Posiadanie własnego mieszkania to doskonały czynnik do zaciągnięcia pożyczki hipotecznej. W mgnieniu oka można otrzymać wysokie wsparcie pieniężne, a to wszystko bez wyprowadzania się z nieruchomości. Wystarczy jeden dzień na załatwienie wszelkich formalności, a pieniądze można wykorzystać an dowolny cel. Może to być zarówno spłacenie posiadanych zadłużeń, czy właśnie remont posiadanego mieszkania. Bardzo ważną zaletą pożyczek pod hipotekę jest to, że za rozpatrzenie wniosku nie jest pobierana dodatkowa opłata.

Długoterminowe pożyczki hipoteczne sięgają nawet trzydziestu lat. Co więcej, można spłacać je w równych, bądź malejących ratach. Zarówno banki, jak i instytucje pozabankowe akceptują każdą formę przychodu potencjalnego zainteresowanego. Co więcej, nie trzeba posiadać dodatkowych zabezpieczeń. Miesięczne raty do spłaty dopasowywane są bezpośrednio do potrzeb, a także możliwości zainteresowanego. Warto wiedzieć, że wysokość pożyczki hipotecznej sięga zazwyczaj do 70-80% wartości całej nieruchomości.

Pożyczki hipoteczne pod zastaw nieruchomości

Dodatkowe pieniądze bez zbędnej zwłoki. Tania pożyczka hipoteczna pod zastaw nieruchomości. Sprawdź ile pieniędzy dostaniesz bez wychodzenia z mieszkania. Błyskawiczna akceptacja wniosku nawet przez Internet. Raty stałe lub malejące. Akceptacja wszystkich form przychodu. Czekają na Ciebie pożyczki hipoteczne pod zastaw nieruchomości bez ukrytych kosztów. Najniższe oprocentowanie na rynku! Brak prowizji i wysokiej marży dla każdego.

Czy warto brać pożyczki hipoteczne pod zastaw?

Aktualne pożyczki hipoteczne są najbardziej opłacanym wsparciem pieniężnym nie tylko dla banków, czy prywatnych firm pozabankowych, ale przede wszystkim dla osób zainteresowanych tym zobowiązaniem. Przede wszystkim warto wiedzieć, że przejawiają najniższe z możliwych oprocentowań. Nie trzeba martwić się o wysokie raty miesięczne, ponieważ dzięki długiemu – sięgającemu nawet 30 lat czasowi spłaty są one niewielkie.

Pożyczki hipoteczne sięgają nawet 80% wartości nieruchomości, dzięki czemu mogą posłużyć nie do jednego celu, a kilku. Co więcej, instytucje pozostawiają dowolność w tym zakresie, nie trzeba więc zdradzać celu pracownikowi przy zaciąganiu pożyczki. Warto wiedzieć, że zainteresowany może samodzielnie wybrać rodzaj rat miesięcznych. Tutaj ma do wyboru stale malejące, bądź niezmienne.

Warto pamiętać, że już po pierwszym roku spłacania pożyczki z hipoteką zainteresowany może skorzystać z wakacji pożyczkowych. Nie trzeba wówczas płacić miesięcznych kilku rat, bądź regulować wyłącznie naliczane odsetki z oprocentowania – to zależne jest już bezpośrednio od wybranej oferty. Z kolei we wszystkich przypadkach możliwa jest bezpłatna, wcześniejsza spłata zobowiązania bez dodatkowych wymagań.

Pożyczka hipoteczna pod zastaw lokalu użytkowego

Najlepsze wsparcie pieniężne pod hipotekę. Dodatkowa gotówka na dowolny cel. Szukasz pieniędzy na już? Czeka na Ciebie tania pożyczka hipoteczna pod zastaw lokalu użytkowego. Minimalne oprocentowanie, brak weryfikacji BIK i KRD. Szybka akceptacja wniosku, gotówka dostępna od ręki. Darmowa porównywarka ofert bez czasochłonnych formalności. Tanie pożyczki hipoteczne pod zastaw lokali użytkowych. Brak zaświadczeń, najlepsze pożyczki online.

Pożyczki hipoteczne na lokal użytkowy

Rozpoczynanie własnej działalności gospodarczej wymaga posiadania własnego lokalu użytkowego. To doskonałe źródło do zaciągnięcia pożyczki hipotecznej. Nie trzeba wówczas martwić się o negatywną zdolność kredytową, czy posiadanie wielu poręczycieli. Wystarczy jeden wniosek pożyczkowy, a pieniądze docierają do zainteresowanego w kilka chwil.

Warto mieć na uwadze fakt, że pożyczki hipoteczne pod zastaw lokalu użytkowego mogą zostać wykorzystana na dowolny cel. Zazwyczaj jednak dotyczy on wyposażenia wnętrz, remontu lokalu, czy też innych, prywatnych wydatków. W celu doboru najlepszej oferty dostępnej na rynku wykorzystać można bezpłatną porównywarkę online. W kilka sekund zestawia ze sobą aktualne oferty pożyczek pod zastaw, dzięki czemu można wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Co więcej, pozwala to na przyjrzenie się poszczególnym parametrom, takim jak: wysokość oprocentowania, czas spłaty, czy prowizja.

Pożyczka hipoteczna pod zastaw działki

Najlepsze pożyczki hipoteczne pod zastaw działek 100% online. Błyskawiczna akceptacja wniosku bez poręczeń. Długi okres spłaty, niewielkie raty, minimalne oprocentowanie. Dopasowanie rat do możliwości klienta. Akceptacja każdej formy przychodu. Bezpłatna pomoc doradcy, gotówka przelewem lub do rąk własnych. Tania pożyczka hipoteczna pod zastaw działki. Bezpłatny kalkulator rat pożyczki bez prowizji. Gotówka w złotówkach lub walucie obcej pod hipotekę.

Pożyczka hipoteczna pod zastaw działki rolnej

Chcąc wybrać najlepszą pożyczkę hipoteczną pod zastaw własnej działki rolnej, warto przeanalizować bezpłatne pomoc w postaci: porównywarki internetowej, rankingu online, forum internetowego, czy kalkulatora online. Sprawdzenie tych informacji nie trwa dłużej niż kilka minut, a pozwala zaoszczędzić wysoką kwotę pieniędzy.

Szczególne znaczenie ma ostatnie narzędzie – kalkulator online. Pozwala on na dobranie najlepszej oferty, a także bezpośrednich parametrów, by nie brać zbyt dużego, ani zbyt małego wsparcia pieniężnego. Do szybkiego oszacowania najlepszej raty miesięcznej należy podać następujące informacje:

 • czas spłaty zobowiązania,
 • wartość działki rolnej,
 • wysokość pożyczki,
 • rodzaj raty – stała lub malejąca.

Wyliczenie poszczególnych rat zobowiązania oraz stworzenie harmonogramu spłat nie trwa dłużej niż kilka sekund. Dzięki temu można swobodnie dobrać najwygodniejszą możliwość, która nie naraża budżetu domowego na dodatkowe wydatki.

Pożyczka hipoteczna pod zastaw domu

Zalety pożyczek z hipoteką własnego domu. Szybka akceptacja wniosku online, minimalne oprocentowanie, brak ukrytych kosztów. Sprawdź jak wziąć pieniądze na dowolny cel. Tania pożyczka hipoteczna pod zastaw domu już teraz 80% wartości nieruchomości. Pomoc doradcy finansowego, raty równe lub malejące, gotówka w złotówkach lub walucie obcej. Czekają na Ciebie najlepsze pożyczki hipoteczne pod zastaw domu bez wysokiej prowizji.

Zalety pożyczek hipotecznych z zastawem domu

Pożyczki hipoteczne dostępne zarówno w banku, jak i pozabankowych instytucjach finansowych to najbardziej korzystna forma możliwego do pozyskania wsparcia pieniężnego. Wystarczy posiadanie własnej nieruchomości w postaci domu oraz jakiekolwiek przychody, a otrzymać można bardzo wysoką kwotę pożyczki. Do ważniejszych zalet pożyczek z hipoteką na dom zaliczyć należy:

 • możliwość wykorzystania złotówek lub waluty obcej,
 • długoterminowy czas spłaty sięgający nawet 30 lat,
 • wybór rat nieustannie malejących lub stałych,
 • możliwość załatwienia formalności przez Internet,
 • kwota wsparcia pieniężnego aż do 80% wartości nieruchomości,
 • atrakcyjne oprocentowanie najniższe w ofercie instytucji,
 • akceptacja każdej formy przychodu pożyczkobiorcy,
 • możliwość odroczenia spłaty rat lub wakacje pożyczkowe,
 • fachowa pomoc doradcy finansowego za darmo.

Kredyt hipoteczny pod zastaw

Kredyt hipoteczny pod zastaw dla każdego, nawet do 80% wartości nieruchomości – dogodne warunki umowy, rzetelna wycena nieruchomości (domu, mieszkania, działki), niskie raty i długi czas spłaty. Popularne kredyty hipoteczne pod zastaw to szansa na realizację marzeń i planów bez zbędnych dokumentów, z szybką decyzją i profesjonalnym doradcą osobistym.

Życie pisze różne scenariusze i czasem możemy potrzebować dużej gotówki, której nie posiadamy. W takiej sytuacji zamiast o tradycyjną pożyczkę warto wnioskować o kredyt hipoteczny pod zastaw.

To opcja dla każdego, zarówno dla osób młodych, jak i starszych, nie wymaga bowiem wielu zaświadczeń o aktualnej sytuacji finansowej. Zabezpieczeniem kredytu jest nieruchomość – dom, mieszkanie czy działka inwestycja, i to ona stanowi tu główny warunek udzielenia pożyczki. Musimy być bowiem jej właścicielami lub współwłaścicielami, a ten stan prawny musi być poświadczony notarialnie i poparty odpowiednimi dokumentami.

Kredytowanie nawet do 80% wartości nieruchomości

Wartość zabezpieczenia ma istotny wpływ na ostateczną kwotę pożyczki, jaka zostanie klientowi udzielona. Często są to kwoty oscylujące pomiędzy 60 a 80% wartości nieruchomości, co pozwala na uzyskanie naprawdę dużych pieniędzy na dwojony cel. Tym bowiem różni się kredyt hipoteczny pod zastaw od tradycyjnego kredytu hipotecznego. Pożyczoną gotówkę możemy przeznaczyć na dowolny cel, w tym na zakup mieszkania (decyzja należy do samego pożyczkobiorcy). Warto jednak zastanowić się, czy w takim przypadku nie lepiej wnioskować o kredyt na zakup mieszkania (kredyt celowy), zwykle jest on bowiem tańszy, co wiąże się z mniejszą marżą.

Operat szacunkowy

Wartości nieruchomości nie ocenia osoba wnioskująca o kredyt. Zadanie to wykonuje rzeczoznawca, który albo jest narzucony odgórnie przez placówkę udzielającą pożyczkę, albo zostaje wynajęty z zewnątrz. Praktyki są w tym zakresie różne i zależą od preferencji banku. Sporządzenie operatu szacunkowego opiera się na licznych wymogach formalnych, a sam dokument może być sporządzony wyłącznie w formie pisemnej i ma charakter urzędowy. To ważne, gdyż wzmacnia tym samym bezpieczeństwo tego rodzaju kredytu i sprawia, że pożyczka pod zastaw nieruchomości jest uczciwa i rzetelna. Tymi samymi cechami odznaczają się konsultanci, którzy udzielają informacje na temat kredytów – są to często specjaliści, a przy tym osoby, którym zależy na sprzedaży finansowego produktu, w tym wypadku kredytu hipotecznego pod zastaw.

Zalety kredytów hipotecznych pod zastaw

Natychmiastowe wsparcie pieniężne potrzebne jest w wielu przypadkach. Warto wiedzieć, że nie trzeba wówczas ubiegać się o drogie pożyczki pozabankowe, ponieważ z pomocą przychodzą kredyty hipoteczne pod zastaw domu, mieszkania, nieruchomości.

Tego typu wsparcie pieniężne wykorzystać można na wiele celów, a w tym między innymi na:

 • zakup nowego domu, mieszkania, nieruchomości,
 • remont posiadanego mieszkania, domu,
 • zakup nieruchomości pod własny dom,
 • zupełnie inny, dowolny cel.

Atrakcyjne kredyty hipoteczne dostępne dla każdej osoby spełniającej niewielkie wymagania to przede wszystkim:

 • możliwość skorzystania z wysokiego wsparcia pieniężnego,
 • akceptacja każdej formy dochodu, przychodu,
 • brak złożonych formalności i zaświadczeń do dostarczenia,
 • możliwość wzięcia kredytu w walucie obcej oraz zagranicznej,
 • gwarancja wyboru rat stałych, bądź malejących.

Porównaj aktualne kredyty gotówkowe pod zastaw mieszkania i wybierz najlepszą ofertę. Niskie oprocentowanie, minimum formalności, darmowy wniosek online, brak poręczycieli i zaświadczeń o dochodach. Tani kredyt gotówkowy pod zastaw mieszkania.

Dla osób zadłużonych, mających mieszkanie własnościowe, dobrym rozwiązaniem będzie ubieganie się o kredyt pod zastaw tego mieszkania. Zabezpieczeniem takiego kredytu jest hipoteka, czyli prawo rzeczowe na nieruchomości, służące do zabezpieczenia wierzytelności.

Jedną z zalet pożyczki hipotecznej jest jej elastyczność i możliwość wykorzystania przyznanych środków na dowolny cel (poza finansowaniem działalności gospodarczej). Zabezpieczenie w postaci hipoteki zdecydowanie obniża ryzyko niespłacenia kredytu, a to z kolei pozwala obniżyć oprocentowanie kredytu. Kolejna z zalet takiego kredytu jest okres kredytowani, który może wynosić nawet 35 lat. Długi okres kredytowania również działa na korzyść kredytobiorcy, gdyż wpływa na obniżenie miesięcznych opłat związanych z obsługą pożyczki. Wartość rynkowa nieruchomości poddanej w zastaw pozwala na zwiększenie kwoty zaciąganego kredytu. Banki są skłonne udzielić kredytu nawet do 90% wartości nieruchomości.

Kredyt hipoteczny jest przeznaczony dla osób, które tolerują wydłużony okres oczekiwania na przyznanie pieniędzy. Formalności związane z analizą prawną i techniczną nieruchomości oraz analiza finansowa klienta zabiera trochę więcej czasu niż przy innych rodzajach pożyczek. Zanim bank zaakceptuje nieruchomość, którą klient chce podać w zastaw, dokonuje jej wyceny. Koszty z tym związane ponosi oczywiście kredytobiorca. Formalności przedłużają się głównie ze względu na kilkumiesięczne oczekiwanie na uprawomocnienie się wpisu hipoteki do księgi wieczystej.

Kredyt udzielany jest zarówno w złotówkach jak i walutach zagranicznych (wśród, których coraz większą popularnością cieszy się euro). Zaciągając kredyt w walucie innej niż polska, należy liczyć się z ryzykiem kursowym, od którego zależy wysokość spłacanych rat. Najczęściej zaciąganym kredytem w walucie zagranicznej jest denominowany kredyt walutowy, który przyznawany jest w obcej walucie, jednak wypłacane przez kredytobiorcę transze oraz spłacane przez niego raty, przeliczane są na polskie złotówki według kursu obowiązującego w danym dniu.

Comiesięczne spłaty mogą być równe bądź malejące. Wiele banków akceptuje różne źródła dochodów: umowę o pracę, umowę najmu, rentę, emeryturę, mianowanie, powołanie, itp. Próbując zachęcić do korzystania ze swoich usług nie pobierają opłat za rozpatrzenie wniosku i oferują atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe, pomagające spłacić kredyt w przypadku utraty pracy lub śmierci. Banki wychodzą naprzeciw swoim klientom i umożliwiają złożenie wniosku również przez Internet. Do banku trzeba wybrać się tylko raz po to, aby podpisać sporządzoną przez doświadczonych doradców finansowych umowę.

Nowe mieszkanie czy dom to duży wydatek, na który nie każdy może sobie pozwolić. Jego kupno wiąże się z naruszeniem domowego budżetu. W takiej sytuacji najlepiej zdecydować się na kredyt hipoteczny pod zastaw mieszkania. W łatwy sposób możesz mieć własny kąt, wystarczy złożyć wniosek. Banki oferują bardzo dogodne warunki. Sprawdź jakie kredyty hipoteczne pod zastaw mieszkania mogą zaoferować Ci kredytodawcy.

Mieszkanie na własność

Bardzo trudno jest zapłacić za dom czy mieszkanie gotówką, którą posiadamy. Jest to w większości przypadków niemożliwe. Banki oferują pomoc w postaci kredytu hipotecznego pod zastaw mieszkania. Co to znaczy? Oznacza to, że kredyt zostaje nam udzielony na zakup mieszkania czy domu, a zabezpieczeniem dla banku jest nasza hipoteka. Jest to dobre rozwiązanie zarówno dla kredytodawcy, jak i kredytobiorcy. Warto podkreślić, że oprocentowanie tego kredytu jest bardzo niskie i można znaleźć naprawdę bardzo korzystną ofertę. Odsetki mogą wynosić nawet 4,5%. Przy tak dużej kwocie, jaką pożyczamy jest to świetna propozycja. Okres kredytowania jest indywidualnie rozpatrywany, możemy spłacać nasze zadłużenie nawet 30 lat. Wszystko zależy od tego jaką kwotę miesięcznie jesteśmy w stanie płacić dla banku. Przyjrzyjmy się bliżej ofercie:

 • kwota kredytu: 100 tys. złotych
 • miesięczna rata: 642 zł.
 • oprocentowanie: 4,45%
 • prowizja: 0%
 • całkowity koszt kredytu: 111 927,05 zł

Na dowolny cel

Od pewnego czasu na rynku finansowym pojawiły się kredyty hipoteczne pod zastaw mieszkania na dowolny cel. Oznacza to, że możemy pożyczyć pieniądze pod zastaw swojej nieruchomości niekoniecznie na zakup nowego mieszkania. Taka pożyczka charakteryzuje się długim okresem kredytowania oraz niskim oprocentowaniem, dlatego jest tak bardzo korzystna i zwykłe kredyty gotówkowe tracą na wartości. Każdy woli wziąć kredyt na dłuższy czas z lepszym oprocentowaniem, niż na krótszy czas na gorszych warunkach. Jedyne o czym musimy pamiętać to zastaw naszego mieszkania.

Nierzadko w życiu zdarzają się sytuacje, w których potrzebujemy znacznej sumy gotówki „na już”. Uzyskanie ich od banku wcale nie jest takim prostym zadaniem, jakby się mogło wydawać. Po pierwsze należy przedstawić masę wymaganych dokumentów, zaświadczeń, potwierdzeń itd. Nawet, kiedy wywiążemy się z tego zadania, nie mamy żadnej pewności, czy wnioskowana przez nas gotówka zostanie nam przyznana. Jak więc zwiększyć swoje szanse na uzyskanie kredytu? Rozwiązaniem godnym polecenia może być kredyt pod zastaw mieszkania. Bank nie rozważa takich podań zbyt długo, a okres spłacania rozciągany jest nawet do lat trzydziestu. Niekoniecznie jest to jednak idealne połączenie kredytu gotówkowego i hipotecznego? Dlaczego? O tym poniżej…

Przed zdecydowaniem się na kredyt hipoteczny pod zastaw mieszkania radzimy bardzo dokładnie się nad tym zastanowić. Na spokojnie przeanalizuj sytuację i rozważ podjęcie takiej decyzji. Czy warto oddawać pod zastaw nieruchomość, aby uzyskać wspomniane pieniądze?

Kredyt pod zastaw nieruchomości jest udzielany przez banki oraz instytucje pozabankowe coraz chętniej i coraz częściej. Klient do dyspozycji ma więc kilka, kilkanaście ofert. Dla niech jesteśmy bardzo atrakcyjnymi klientami, przez co mamy realny wpływ na warunki umowy. Nie jesteśmy zatem zobowiązani do zgodzenia się na wszystko, co proponuje nam instytucja finansowa. Możemy wybrać te propozycje, które wydają nam się korzystne.

Jakie minusy niesie ze sobą kredyt pod zastaw mieszkania? Najważniejszą jego wadą jest fakt, że niesie on ze sobą długotrwałe konsekwencje. Podpisując umową zobowiązujemy się do spłacania kredytu przez kilkanaście lat. Nie wiemy, co może przynieść nowy dzień, a co dopiero kolejne lata? Czy będzie nas stać na dalsze spłacanie zobowiązania? Możemy przecież stracić pracę, poważnie zachorować, mogą dotknąć nas problemy rodzinne, finansowe… Nikt nie jest w stanie zagwarantować, że nasza przyszłość upłynie nam na beztrosce i braku przykrych niespodzianek. Trzeba zastanowić się więc, co się stanie, gdy w wyniku nieterminowego spłacania zobowiązania lub całkowitego jego zaniechania odebrane zostanie nam mieszkanie. Gdzie się wtedy podziejemy? Gdzie zamieszkamy? To należy bardzo dokładnie przeanalizować jeszcze przed podpisaniem umowy…

0 0 votes
Article Rating
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wysokie pożyczki hipoteczne pod zastaw działki!
2 miesięcy temu

Skorzystaj z oferty pożyczki hipotecznej pod zastaw działki budowlanej z niskim oprocentowaniem i z długim okresem spłaty!

Już dziś skorzystaj z dużej pożyczki pozabankowej hipotecznej bez formalności na bardzo dużą kwotę nawet do 600 000 zł!. Wystarczy, że masz działkę budowlaną – wówczas pożyczka pod zastaw nieruchomości jest idealne dla Ciebie!

Aby otrzymać pożyczkę wystarczy dowód osobisty oraz poświadczenie bycie właścicielem działki budowlanej np. akt notarialny, wypis z rejestru gruntów. Taka forma zabezpieczenia stanowi ochronę dla pożyczkodawcy i jest gwarancją, że otrzymasz dużą gotówkę bez złożonych procedur.

 • bez weryfikacji baz dłużników
 • 60 do 90% wartości nieruchomości
 • nie trzeba podawać dochodów, umów o pracę
 • bez poręczycieli i żyrantów

Pożyczka hipoteczna pod zastaw nieruchomości jest są idealne dla tych osób, które nie mają szans na otrzymanie kredytu w tradycyjnym banku, bo nie mają zdolności kredytowej z racji zadłużeń, zajęć komorniczych czy zbyt małych dochodów.

Zgłoś się do Nas już teraz!

Czesław
8 miesięcy temu

Ile się czeka na przyznanie takiej pożyczki hipotecznej na 80 000 zł. Moim zastawem byłby lokal użytkowy o wartości 200 000 zł. Proszę o kontakt

Najtańsze pożyczki hipoteczne pod zastaw od ręki
3 miesięcy temu
Reply to  Czesław

Witamy serdecznie wszystkich pożyczkobiorców,

Chcieliśmy zaproponować Państwu ekspresowe pożyczki hipoteczne pod zastaw dla każdego bez ukrytych kosztów i na wysokie kwoty. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne warunki przy minimum formalności, niskie raty i dogodne oprocentowanie. Wystarczy złożyć elektroniczny wniosek przez Internet i odebrać pieniądze z konta bankowego w ciągu 15 minut. Wysokie zadłużenie i regularnie odwiedzający Cię komornik nie stanowią dla Nas problemu. Jedynym wymaganiem jest dowolna nieruchomość, która będzie Twoim zastawem.

Nie czekaj dłużej i natychmiast skorzystaj z szybkiego kredytu hipotecznego online i przeznacz pieniądze na co tylko chcesz. Gwarancja najlepszych warunków. Nie daj komornikowi zająć całego majątku, dzięki naszemu wsparciu spłacisz swoje wszystkie zadłużenia. Nie musisz posiadać dodatkowych zaświadczeń z miejsca pracy, czy mieć czystego Biku, wystarczy jedynie zabezpieczenie w postaci zastawu nieruchomości np. domu, mieszkania czy działki

.

Napisz do Nas już teraz a jeszcze tego dnia będziesz mieć na koncie nawet 500 000 zł!

Waldemar - pomagam w zaciągnięciu pożyczki hipotecznej
1 rok temu

Witam. Pomagam w uzyskaniu szybkich i tanich pożyczek hipotecznych na wysokie kwoty każdemu klientowi bez względu na sytuację finansową. Możesz nie mieć stałych dochodów czy mieć nawet wpisy w BIK. Wystarczy, że do mnie napiszesz i opiszesz całą sytuację, w jakiej się znalazłeś. Czekam na Twój kontakt!

Marek
2 lat temu

witam. Potrzebuje pożyczki hipotecznej na 150 000 zl. Prosze o pomoc!

Ela
2 lat temu

Proszę o więcej info. Pozdrawiam

Anetta WWW
2 lat temu

Witam. Potrzebuje szybkiej i taniej pożyczki hipotecznej na 100 000 zl. Prosze o przesłanie wszystkich szczegółów. Pozdrawiam

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl