do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Kredyty i pożyczki hipoteczne dla osób pracujących za granicą

Mieszkasz poza granicami Polski? Sprawdź tanie pożyczki hipoteczne dla pracujących za granicą. Akceptacja każdej formy przychodu zainteresowanego. Jeszcze dziś wypełnij krótki wniosek online, a pieniądze otrzymasz przelewem lub bezpośrednio do rąk własnych. Minimalne oprocentowanie, tania pożyczka hipoteczna dla osoby pracującej za granicą. Wysokie kwoty, niskie raty, brak prowizji dla nowych klientów. Raty malejące lub równe dla każdego!

Pożyczki hipoteczne dla pracujących za granicą

Niezależnie od miejsca zamieszkiwania, czy wykonywanej pracy, każdy obywatel polski może sięgnąć po atrakcyjne pożyczki pozabankowe. Wystarczy posiadać własną nieruchomość, którą można oddać pod hipotekę – wówczas oczywiście zainteresowany nadal użytkuje nieruchomość, niemniej jednak w przypadku braku spłaty należności przechodzi ona na własność instytucji pożyczkowej. Ponadto, wykorzystać można nieruchomość znajomych, pamiętać należy jednak, że potrzebna jest jego zgoda.

Pożyczka hipoteczna dochody z zagranicy

Oprócz błyskawicznej akceptacji wniosku, możliwości wykorzystania pieniędzy na dowolny cel, pożyczki hipoteczne zakładają również możliwość akceptacji każdej formy przychodu potencjalnego pożyczkobiorcy. Mowa tutaj więc zarówno o wynagrodzeniu za wykonywaną prace w kraju, bądź za granicą, jak i dodatkach pielęgnacyjnych, umowie o dzieło, emeryturze oraz rencie.

Dzięki akceptacji każdej formy przychodu, po pożyczkę w banku lub parabanku sięgać może zarówno emeryt, jak i rencista, student, zwykły pracownik, inwestor, czy lekarz. Najważniejsze jest to, by posiadać jakikolwiek dochód oraz własną nieruchomość możliwą do oddania pod zastaw.

Kredyty mieszkaniowe i hipoteczne dla pracujących za granicą

Najlepsze kredyty mieszkaniowe dla pracujących za granicą. Ranking tanich kredytów na własne mieszkanie. Szybka decyzja kredytowa, niskie raty, niewielkie oprocentowanie, brak poręczycieli, minimum formalności. Wypełnij wniosek online i weź kredyt mieszkaniowy dla pracującego za granicą.

Duża liczba Polaków, którzy wyjechali za granicę, aby tam pracować, zastanawia się nad powrotem do Polski na stałe. Osoby takie, korzystając z tego, że warunki są sprzyjające, czyli duża podaż i coraz bardziej atrakcyjne ceny nieruchomości, a także niska stopa procentowa sprawiają, że zastanawiają się nad sfinansowaniem zakupu mieszkania kredytem hipotecznym.

Wymogi i uwagi

Bardzo ważna jest forma zatrudnienia. Bank za najbardziej akceptowalną uważa umowę o pracę. Najlepiej, gdy jest ona sporządzona na czas nieokreślony. Dla instytucji bankowych liczy się także kontrakt. Dobrze jest, gdy pracownik ma przepracowane co najmniej pół roku u jednego pracodawcy. W niektórych przypadkach minimalny staż pracy to rok. Na dzień dzisiejszy bank nie akceptuje dochodu z samozatrudnienia, czy własnej działalności gospodarczej prowadzonej za granicą.

Kolejną istotną sprawą jest wkład własny. Minimalny wkład własny, od początku 2014 roku musi wynosić pięć procent. Istnieje zasada, która mówi, że im większy wkład własny, tym większe zaangażowanie kredytobiorcy, a co za tym idzie, lepsze warunki cenowe kredytu i o wiele większą przychylność banku na jego udzielenie. Istotna jest nasza historia kredytowa. To nieodzowny element w procesie przyznawania kredytów przez banki. Bank musi zweryfikować historię kredytową m.in. za pomocą analizy raportu BIG.

W przypadku, gdy klient mieszka za granicą i tam pracuje, bank może wymagać raport zagranicznego odpowiednika BIG. Musimy pamiętać o tym, czy posiadamy zdolność kredytową. Jest ona liczona w oparciu o dochody i zobowiązania kredytobiorcy, a także koszty utrzymania jego i osób będących na jego utrzymaniu. Jest to podstawowa i wyjściowa informacja dla osoby zaciągającej kredyt. Mówi o tym, jakie maksymalne zobowiązanie może zaciągnąć. W przypadku osób, które mieszkają za granicą, bank bierze pod uwagę nawet dwukrotnie wyższe koszty życia.

Wymagane dokumenty i proces kredytowy

Dla Polaków mieszkających za granicą taki proces niczym się nie różni. Oferty, tak jak dla ludzi mieszkających w Polsce, są także identyczne. Jednak liczba składanych dokumentów jest większa. Osoba mieszkająca i pracująca za granicą, oprócz wniosku o kredyt musi również przedstawić umowę o pracę, wyciąg z z rachunku za ostatnie trzy, bądź sześć miesięcy, odpowiednik polskiego BIG, czasami paski płacowe. Należy pamiętać, że każdy dokument musi być przetłumaczony przez tłumacza przysięgłego. W przypadku umowy o pracę trzeba dołączyć zaświadczenie wypełnione przez pracodawcę na druku bankowym. Bank może również wymagać przedstawienia opinii banku zagranicznego, w którym mieliśmy konto.

Jak wybrać dobry kredyt hipoteczny dla pracujących za granicą

Najlepszy kredyt hipoteczny dla pracujących za granicą. Nie martw się swoim miejscem zamieszkania. Teraz możesz brać pod uwagę kredyty hipoteczne dla pracujących za granicą. Niskie raty, dobre warunki spłaty, szybka gotówka na koncie.

Polacy pracujący za granicą w obecnej sytuacji mają mniejsze szanse na otrzymanie kredytu hipotecznego ze względu na kryzys w strefie euro. Banki ostrożniej traktują kredytobiorców, którzy osiągają dochody za granicą, jednak nie oznacza to, że nie przyznają im swoich środków.

Najłatwiej uzyskać kredyt będzie osobom zatrudnionym na pełny etat. Banki wymagają zaświadczenia o dochodach na druku bankowym specjalnie przygotowanym w obcym języku (najczęściej angielskim lub niemieckim). Do wniosku o kredyt należy dołączyć przetłumaczoną przez tłumacza przysięgłego na język polski umowę o pracę lub kontrakt. Może się tak zdarzyć, że bank dodatkowo poprosi o wyciąg z konta, na które wpływa pensja. Gdy praca za granicą wymaga pozwolenia, należy jego kopię dołączyć do wniosku.

Bank interesuje się również sytuacją finansową swojego klienta za granicą, co oznacza, że będzie chciał się zapoznać z odpowiednikiem polskiego raportu BIK. W tym wypadku kredytobiorca sam musi znaleźć taki odpowiednik w kraju, w którym aktualnie pracuje. Jako źródło dochodów akceptowana jest nie tylko umowa o pracę. Bankom wystarczy również potwierdzenie otrzymywania zagranicznej renty lub emerytury. Potwierdzenie ich przyznania wraz z wysokością i okresem, na jaki zostały przyznane należy dostarczyć do oddziału banku.

Osoba pracująca za granicą i ubiegająca się o kredyt hipoteczny w pierwszej kolejności powinna skontaktować się z doradcą kredytowym, który sprawdzi zdolność kredytową klienta i poinformuje o tym, jakie będą potrzebne dokumenty przy staraniu się o kredyt. Ustalając ze zbywcą nieruchomości, na jaką zaciągany jest kredyt termin finalizacji transakcji (moment kupna nieruchomości), należy wziąć pod uwagę nieco dłuższy okres oczekiwania na przyznanie kredytu. Formalności, których trzeba dopełnić, trwają dłużej ze względu na konieczność przetłumaczenia wielu dokumentów wystawionych za granicą.

Pracujesz za granicą, a potrzebujesz kredytu na mieszkanie? Boisz się, że żaden bank nie udzieli kredytu hipotecznego dla pracującego za granicą? Nic bardziej mylnego, ba rynku już istnieją banki oferujące kredyty hipoteczno-mieszkaniowe dla pracujących za granicą. Sprawdź, który bank udzieli kredytu mieszkaniowe dla pracujących za granicą i złóż wniosek teraz!

Osoby pracujące za granicą i tym samym nie mające możliwości fizycznej obecności w placówce banku, już teraz mogą uzyskać kredyt nie mając stałego zatrudnienia w Polsce. Banki oferują w swoich propozycjach kredyty dla osób, które pracują za granicą i potrzebują zabezpieczenia na hipotece. Są to kredyty, które są udzielane w oparciu o zaświadczenie o dochodach uzyskiwanych za granicą. Osoba zainteresowana kredytem nie musi stawiać się osobiście w placówce bankowej, wszystkie formalności można załatwić, albo za pomocą Internetu, albo telefonicznie. Dodatkowo możemy skorzystać z pomocy brokera, który zawodowo zajmuje się pozyskiwaniem kredytów dla osób pracujących za granicą. Kredyt dla pracujących za granicą, to kredyt w wysokości najczęściej do 100 tysięcy zł. Okres kredytowania takich zobowiązań może wynosić do 10 lat.

Kredytobiorca może przeznaczyć uzyskane pieniądze na nowe mieszkanie lub dom, jego remont, nowy samochód, telewizor lub na jakikolwiek dowolnie wybrany przez siebie zakup lub cel. Aby złożyć wniosek o kredyt dla osób pracujących za granicą nie potrzeba przedstawiać żadnych skomplikowanych dokumentów, wystarcza jedynie zaświadczenie o dochodach, które osoba uzyskuje za granicą oraz umowa o pracę za granicą (którą należy przetłumaczyć na język polski). Banki same we własnym zakresie sprawdzą historię kredytową kredytobiorcy, ponieważ Biuro Informacji Kredytowej ma swoje odpowiedniki w innych krajach.

Jeżeli mieszkasz i pracujesz za granicą zdecyduj się na kredyt dla pracujących za granicą. Masz różne możliwości. Kredyty dla pracujących za granicą znajdziesz nie tylko w krajowych bankach. Możesz skorzystać z różnych możliwości.

Z uwagi na to, że coraz więcej osób pracuje za granicą, częściej pojawiają się pytania dotyczące kredytu. Bywa tak, że osoby pracujący za granicą są jednak zameldowani i na stałe mieszkają w Polsce. Nie zamierzają się przeprowadzać. Takich osób jest wiele. Są zatrudnieni na warunkach zgodnych z prawem danego kraju. System zatrudnienia i umów różni się od krajowego, co zatem w przypadku, gdy są zainteresowani wzięciem kredytu na budowę domu albo zakup nieruchomości, czy też kredytem mieszkaniowym z dowolnym celem?

Kredyty dla osób pracujących za granicą

Trzeba przyznać, że osoby pracujące za granicą w większości notują odpowiednią wysokość dochodów, która uprawniałaby ich skorzystania z kredytu, ale pojawia się inny problem – weryfikacja dochodu. Dla banku, jest to po prostu większe ryzyko. Stąd właśnie nie wszystkie banki działające w kraju udzielają kredytów osobom, które pracują za granicą. Zanim udamy się w sprawie takiego kredytu warto dowiedzieć się, który bank udziela takich kredytów.

Warto pamiętać, że bank, który udziela kredytów osobom pracującym za granicą może wymagać od klienta tłumaczenia przysięgłego umowy, którą ma zawartą z zagranicznym pracodawcą. Należy być przygotowanym na taką ewentualność. Mimo formalności, które należy spełnić, dokumentów, które należy przedstawić w niektórych bankach wnioskodawca może liczyć na kredyt, wydłuża się po prostu droga do uzyskania. Z pewnością w lepszej sytuacji są osoby pracujące w krajach Unii Europejskiej. Te, jeżeli przedstawią odpowiednie dokumenty szybciej otrzymają kredyt niż pracownicy zatrudnieni poza Unią.

Kredyt mieszkaniowy dla osób pracujących za granicą

Kredyt w Polsce dla pracujących za granicą. Kredyty mieszkaniowe i hipoteczne dla Polaków pracujących w Anglii, Irlandii, Holandii, Niemczech i innych krajach. Jak banki postrzegają pracujących za granicą? Pracujesz za granicą i myślisz o zakupie mieszkania? Jak pracując za granicą, starać się o kredyt mieszkaniowy w Polsce?

Nowa fala emigracji

Kiedy w maju 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej, nastąpił masowy exodus młodych ludzi – zarówno tych wykształconych, jak i klasy robotniczej. Jednak w ostatnich latach sytuacja Polaków żyjących za granicami nie stanowi już tak znaczącego skoku cywilizacyjnego, jak to miało miejsce dziesięć lat temu. W związku z tym, coraz większa rzesza emigrantów, łączy swoją przyszłość z powrotem do Polski. Pierwszym krokiem do powrotu na stałe jest przeznaczenie oszczędzonych na emigracji pieniędzy na zakup nieruchomości w ojczyźnie. W tym miejscu trzeba też wspomnieć o grupie osób, które pragną w Polsce zainwestować, więc kupują nieruchomość przeznaczoną na wynajem.

Fundusze na mieszkanie w Polsce

W znacznym odsetku przypadków, osobom chcącym kupić w rodzinnym państwie nieruchomość, nie udało się zgromadzić całości kwoty potrzebnej na zrealizowanie celu. Pojawia się potrzeba zaciągnięcia kredytu, który pokryje brakującą różnicę. Pytanie czy ma ubiegać się o kredyt w Polsce, czy w kraju, w którym obecnie żyje i zarabia? Emigrancką niszę zauważyły banki i stworzyły osobom pracującym za granicą możliwość sfinansowania zakup domu, działki budowlanej bądź remont zakupionej nieruchomości. Co prawda recesja znacznie pomniejszyła oferty banków, które stały się bardziej ostrożne w udzielaniu pożyczek na wysokie kwoty, jednak cały czas można znaleźć produkt finansowy dopasowany do potrzeb kredytobiorcy.

Zalety kredytu mieszkaniowego dla osób pracujących za granicą

Większość z nas zdecydowanie lepiej czuje się w kraju, w którym się urodziliśmy. Nic, więc dziwnego, że pracując poza jego granicami pragniemy powrócić. W tym celu warto zawczasu zaciągnąć kredyt mieszkaniowy i rozpocząć przygotowanie własnego lokum do stałego zamieszkania.

Warto pamiętać, że kredyt mieszkaniowy można zaciągnąć na:

 • zakupienie planowanego do budowy mieszkania,
 • odkupienie gotowej nieruchomości,
 • remonto posiadanego mieszkania,
 • wyposażenie mieszkania nowego lub już posiadanego.

Niezależnie od celu zaciągania kredytu mieszkaniowego, warto znać jego charakterystyczne cechy, które wyróżniają go na tle innych zobowiązań oferowanych przez instytucje bankowe. Wśród nich wymienić można:

 • wysokość kredytu do 90% wartości mieszkania,
 • możliwa wcześniejsza spłata bez jakichkolwiek kosztów dodatkowych,
 • możliwość skorzystania z wielomiesięcznej karencji w spłacie zobowiązania,
 • długoterminowy okres spłaty bez złożonych formalności,
 • możliwość skorzystania z dofinansowania MdM,
 • atrakcyjny kredyt preferencyjny na usunięcie skutków klęsk,
 • błyskawiczna decyzja w sprawie przydzielenia zobowiązania,
 • możliwość wykorzystania części kredytu na dowolny cel,
 • możliwość zaciągnięcia kredytu w walucie obcej lub złotówkach,
 • możliwość skorzystania z kredytu refinansowego.

Przegląd rynku finansowego

Rzecz jasna, poszukując kredytu hipotecznego, szukamy rozwiązań najtańszych oraz takich, które zapewnią nam najdogodniejsze warunki podpisywanej umowy. Jednak w przypadku kredytów dla osób pracujących za granicą, banki wymagają dodatkowych zabezpieczeń. Może nim być na przykład wymóg przelewania pieniędzy na polski rachunek bankowy, co jest utrudnieniem dla osób, których pracodawcy płacą czekami bądź godzą się jedynie na przelew na konto w kraju, w którym pracują. W takiej sytuacji, trzeba postarać się o dodatkowe dokumenty, które pozwolą zweryfikować naszą płynność finansową. Zróżnicowane są także oferty dla osób zarabiających w Unii Europejskiej oraz dla żyjących w innych państwach. W pierwszym przypadku banki wymagają około 20% wkładu własnego, w drugim wymóg może wzrosnąć nawet powyżej 50%.

Niezbędna dokumentacja hipoteczna

Analogicznie jak w przypadku standardowych kredytów mieszkaniowych, banki wymagają określonych dokumentów, które pozwolą im obliczyć naszą zdolność kredytową. W przypadku osób pracujących za granicą będą to: dokument tożsamości (czasami wymagany jest polski paszport), potwierdzenie zatrudnienia i wysokości dochodów, dokumenty dotyczące nieruchomości, pozwolenie na pracę w danym kraju, historia kredytowa w kraju zatrudnienia oraz zeznania podatkowe dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą.

3 1 vote
Article Rating
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
1 miesiąc temu

Witam.
Czy jest szansa u Państwa zaciągnąć kredyt hipoteczny na 200 000 zł? jakie warunki do spełnienia? Czekam na kontakt

Darek
11 miesięcy temu

Potrzebuje pożyczki w wysokości 4000 pln. Jestem polakiem i mam dowód osobisty jednak pracuję i mieszkam w Niemczech i uzyskuje dochody stałe z pracy na czas nieokreślony w wysokości 2400 €

Karol A
1 rok temu

Witam. Potrzebuje kredytu pożyczki na dokończenie budowy domu. Bank nie chce mi zwiększyć kwoty kredytu. Potrzebuje około 100 000 zł. Proszę o kontakt!

Adrian i Karolina
1 rok temu

Dzień dobry. Oboje z żoną pracujemy za granicą. chcielibyśmy wrócić do Polski i zacząć budowę wymarzonego domu. Obawiamy się, że nie mamy szans dostać kredytu hipotecznego w banku. Dlatego szukamy innych rozwiązań. proszę o więcej szczegółów!

Najlepsze pożyczki i kredyty hipoteczne od ręki i bez przedpłat!
1 rok temu

Witam. Udzielamy korzystnych pożyczek hipotecznym dla każdego bez BIK!
* Atrakcyjne oprocentowanie
* Minimalne raty
* Możliwość skorzystania z wakacji kredytowych
* Akceptacja wniosku od ręki
* Pieniądze na koncie lub w gotówce
* Dodatkowa gotówka na dowolny cel
* Udzielamy wsparcia nawet dla bezrobotnych i zadłużonych w BIK
* 100% online
* Do wyboru raty równe lub malejące
* Pieniądze bez wychodzenia z mieszkania
* Środki pieniężne w złotówkach lub walucie obcej
* Bez ukrytych kosztów dodatkowych
* Bez długotrwałych formalności

Napisz do Nas już dziś, a pomożemy uzyskać Ci wysoką pożyczkę hipoteczną! Pomagamy również osobom pracującym za granicą i nie przebywającym na stałe w Polsce! Napisz do Nas już dziś, opisz swoją sytuację, a my zaproponujemy ci najlepszą ofertę na rynku!

Jarosław
11 miesięcy temu

Witam. Potrzebuje pilnego kredytu na dokonczenie budowy. Mam zarobki z UK. proszę o przesłanie oferty na już!

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl