do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Kredyty i pożyczki hipoteczne bez zdolności kredytowej

Natychmiastowe wsparcie pieniężne bez poręczycieli. Szybka akceptacja wniosku 100% online. Tania pożyczka hipoteczna bez zdolności kredytowej. Już dziś sprawdź ile gotówki dostaniesz na dowolny cel bez BIK i KRD. Najniższa prowizja, indywidualne dopasowanie rat. Najlepsze pożyczki hipoteczne bez zdolności kredytowej dla posiadaczy nieruchomości. Wysokie kwoty, akceptacja każdej formy przychodu, bezpłatna pomoc doradcy. Brak uciążliwych formalności.

Pożyczka hipoteczna a zdolność kredytowa

Posiadanie idealnej zdolności kredytowej w dzisiejszych czasach nie jest koniecznie. Dotyczy to zarówno osób indywidualnych, jak i firm. Z racji tego, że bank, czy prywatna firma pozabankowa posiada zabezpieczenie w postaci zapisu do hipoteki nieruchomości potencjalnego pożyczkobiorcy, nie musi weryfikować zdolności kredytowej. Co więcej, nawet jeśli ją sprawdzi i będzie negatywna, pożyczka i tak najczęściej zostaje udzielona. Wpływa ona jedynie niekiedy na samą wysokość zobowiązania, a więc gdy pożyczkobiorca posiada pozytywny zapis w BIK, może liczyć na wyższą kwotę, czy też mniejsze oprocentowanie zobowiązania.

Pożyczki hipoteczne zdolność kredytowa kalkulator

Do oszacowania własnych zdolności pieniężnych warto wykorzystać bezpłatny kalkulator online. Dzięki niemu w szybki sposób można wyliczyć jaka pożyczka hipoteczna będzie sprzyjała wygodnej spłacie. Do tego celu należy podać następujące dane:

 • wartość nieruchomości,
 • wysokość pożyczki,
 • czas spłaty pożyczki,
 • raty – stałe, bądź malejące.

Użycie kalkulatora online zajmuje nie więcej czasu niż kilka minut. Nie trzeba korzystać z usług drogich doradców finansowych, więc zainteresowany zaoszczędzone ma kolejne środki pieniężne. Warto zwrócić uwagę na własne możliwości, a nie wyłącznie potrzeby – wówczas dochodzi do wyboru najbardziej optymalnej pożyczki hipotecznej.

Kredyt hipoteczny bez zdolności kredytowej

Marzysz o własnym mieszkaniu lub planujesz budowę domu? Brak Ci pieniędzy a większość banków ocenia, że brak Ci zdolności kredytowej? Nie rezygnuj z marzeń! Kredyt hipoteczny bez zdolności kredytowej, to dobra okazja by szybko i w korzystny dla Ciebie sposób, zdobyć brakujące pieniądze. Kredyt hipoteczny bez zdolności kredytowej to długoterminowy okres spłaty dla każdego.

Kredyt hipoteczny to szczególny rodzaj bankowego świadczenia. Udzielany jest przez te instytucje najczęściej na zakup nieruchomości – na podstawie umowy, bank przelewa na konto sprzedającego nam nieruchomość, odpowiednią kwotę. Kredyt ten może zostać udzielony także na budowę nieruchomości i w tym wypadku, przy składaniu wniosku o kredyt, wymagany jest kosztorys budowy.

Jaki jest powód Twojego braku zdolności kredytowej?

Jeśli nie posiadasz zdolności kredytowej, warto sprawdzić jaki jest tego powód. Okazuje się bowiem, że odpowiednie tego wytłumaczenie, może wpłynąć na pozytywną decyzję banku o przyznaniu Ci kredytu. W rejestrze BIK obowiązuje tzw. scoring, czyli przyznawanie bądź odejmowanie punktów w zależności od podejmowanych działań. Im więcej posiadasz punktów, tym wyższa jest Twoja zdolność kredytowa. Często jednak, niska zdolność kredytowa lub jej brak, wynika ze zbyt małej ilości pobieranych świadczeń. Bank, uzyskując raport z nikłą historią kredytową, nie do końca wie, czy może zaufać wnioskodawcy. Mimo to, jest to zdecydowanie lepsza sytuacja, niż posiadanie złej historii kredytowej, czyli licznych informacji mówiących o nieregularnie spłacanych przez Ciebie kredytach i pożyczkach.

Jakie są sposoby na uzyskanie kredytu?

Istnieje kilka sposobów na uzyskanie kredytu hipotecznego nie posiadając zdolności kredytowej. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretny bank, warto złożyć w Biurze Informacji Kredytowej wniosek o rozszerzoną wersję raportu z uwzględnieniem uwag banków na swój temat. Będziesz wtedy wiedział, gdzie uzyskanie kredytu jest dla Ciebie na pewno niemożliwe. To niezwykle przydatna informacja, gdyż każdy wniosek kredytowy złożony przez ciebie w banku, to kilka punktów mniej w raporcie BIK. Nie ma sensu więc niepotrzebnie zmniejszać ich pulę.

Pozyskaj poręczycieli!

Jednym ze sposobów na uzyskanie kredytu hipotecznego bez zdolności kredytowej, jest pozyskanie poręczycieli. Nie jest to łatwa sprawa. To na poręczyciela bowiem według umowy spada ciężar spłacania rat kredytu, jeśli nie dokonuje tego kredytobiorca. Dodatkowo poręczycielstwo obniża zdolność kredytową. Nie szukaj więc wsparcia wśród osób, które przypuszczalnie wkrótce same będą chciały wziąć wkrótce kredyt. Sporo banków daje również możliwość na poręczenie wielu osób, co często ułatwia ich znalezienie, gdyż wiąże się z mniejszą odpowiedzialnością.

Dodatkowym zabezpieczeniem kredytu, może być posiadana przez ciebie inna nieruchomość niż ta, na którą chcesz wziąć kredyt. Może to być także nieruchomość będąca własnością osób trzecich, które dobrowolnie zgodzą się na jej zastaw.

Popraw swoją zdolność!

Czasem wystarczą niewielkie działania, by poprawić zdolność kredytową. Spłać małe, zaciągnięte zobowiązania rozpoczynając od tych, z najwyższym oprocentowaniem, podejmij dodatkową pracę, zrezygnuj z karty kredytowej. Takie niewielkie działania mogą znacznie poprawić Twoją sytuację i pozwolić na zaciągnięcie kredytu, dzięki któremu spełnisz marzenia!

0 0 votes
Article Rating
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Najlepsze pożyczki i kredyty hipoteczne od zaraz!
7 miesięcy temu

Witam,

Oferujemy pożyczki i kredyty hipoteczne bez wymagania zdolności kredytowej na wysokie kwoty do 1000 000 zł!

1. Kredyty i pożyczki hipoteczne dla celów mieszkaniowych dla osób prywatnych (remont lub zakup nieruchomości)

– Kredyty hipoteczne
– pożyczki hipoteczne
– ubezpieczenia

2. Kredyt hipoteczne DLA FIRMY.

– Kredyty hipoteczne firmowe i inwestycyjne
– pożyczki hipoteczne pod zastaw nieruchomości

OFERUJEMY:

 • długi okres spłaty
 • małe formalności
 • dobre oprocentowanie
 • wydłużony okres spłaty
 • nie weryfikujemy zdolności kredytowej
 • bez badania baz dłużników

Napisz do Nas a prześlemy Ci najlepszą ofertę na rynku!

Udzielamy najlepszych pożyczek hipotecznych!
1 rok temu

Najtańsze pożyczki i kredyty hipoteczne dla wszystkich z niskim oprocentowaniem!

Udzielamy pożyczek hipotecznych nawet bez zdolności kredytowej i z okrojonymi formalnościami! Jedyne co musisz zrobić, to odezwać się do nas i napisać jakiej kwoty potrzebujesz oraz posiadać na własność lub współwłasność dowolna nieruchomość (mieszkanie, dom, działkę, lokal)

Udzielamy pomocy:

 • rolnikom
 • osobom prywatnym
 • jednoosobowym firmom i spółkom

Nie wymagamy żadnych zaświadczeń z ZUS, US
Nie musisz wychodzić z domu
Możesz mieć nawet wpisy w bazach dłużników
Możesz mieć nawet obciążenia
Bez opłat wstępnych i przedpłat
Gwarantujemy błyskawiczną decyzję kredytową
Pieniądze w ciągu 24 h z przelewem na konto
Gotówkę możesz wydać na co tylko chcesz
Pomagamy osobom bezrobotnym i zadłużonym!

Czekamy na Ciebie! Opisz jakiej pożyczki potrzebujesz i jak wygląda Twoja sytuacja!

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl