do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Kredyt hipoteczny na Twoje pierwsze mieszkanie

Zakup pierwszego własnego mieszkanie, to ważny moment w życiu każdego z Nas. Przed wyborem mieszkanie warto zastanowić się nad kredytem na pierwsze mieszkanie udzielonym przez bank. Warto wybrać najdogodniejsze warunki, aby Nasz kredyt na pierwsze mieszkanie nie była dla Nas ciężarem i męczącym zobowiązaniem na długie lata. Sprawdź bankowe oferty kredytów na pierwsze mieszkanie i ciesz się swoim własnym „M”!

Jak dostać kredyt na własne mieszkanie

Aby otrzymać kredyt na pierwsze mieszkanie należy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim, bankowi należy przedstawić zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach oraz dokument potwierdzający, że dotychczas nie byliśmy i nie jesteśmy właścicielami żadnej innej nieruchomości. Oczywiście, większe szanse na uzyskanie kredytu na pierwsze mieszkanie mają małżeństwa, ponieważ po zsumowaniu ich wspólnych dochodów mogą starać się o kredyt w większej kwocie. W celu rozpoczęcia procedury ubiegania się o kredyt na mieszkanie należy zadzwonić lub spotkać się z konsultantem bankowym, a ten udzieli nam informacji o naszej zdolności kredytowej w danym banku i wskaże kolejne kroki, które powinniśmy wykonać.

Następnie zostaniemy skierowani do doradcy kredytowego i z nim ustalimy szczegóły naszej transakcji. Doradca powie Nam, jakie dokumenty powinniśmy skompletować i dostarczyć do banku. Gdy już skompletujemy wszystkie potrzebne dokumenty, udajemy się do banku i wspólnie z doradcą wypełniamy wniosek o przyznanie kredytu. W następnej kolejności, wniosek trafia do osoby, zajmującej się wydawaniem decyzji w sprawie przydzielania kredytu. Osoba ta, zwana analitykiem potrzebuje zazwyczaj kilku dni na podjęcie odpowiedniej decyzji w sprawie naszego wniosku. Po wydaniu decyzji podpisujemy z bankiem umowę kredytową i czekamy, aż pieniądze zostaną przelane na nasz rachunek bankowy. Kredyt na pierwsze mieszkanie może obejmować nawet 100% wartości kupowanej nieruchomości.

Spłata kredytu

Spłata rat kredytu na pierwsze mieszkanie może zostać odroczona na rok, dwa lub trzy, w zależności od oferty bankowej. Okres kredytowanie można ustalić z bankiem nawet na 30 lub 35 lat. Kredytobiorca może zadecydować, czy będzie spłacał raty stałe czy malejące. W tym przypadku banki oferują możliwość zmiany rodzaju rat w każdym czasie.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tani i szybki kredyt na pierwsze mieszkanie bez zdolności kredytowej!
5 miesięcy temu

Najtańszy kredyt hipoteczny dla młodych na nowy start życia!

* Kwota kredytu na pierwsze mieszkanie od 50 000 zł do 500 000 zł!
* Wydłużony czas spłaty
* Bez wkładu własnego
* Niskie oprocentowanie
* Bez płacenia przedpłat
* 100% online
* Bez weryfikacji baz BIK, BIG, KRD, ERIF

Marzysz o własnym M? Napisz do Nas już dzisiaj! Pomożemy w spełnieniu Twoich pragnień o własnych 4 kątach!