do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Kredyt hipoteczny na Twoje pierwsze mieszkanie

Zakup pierwszego własnego mieszkanie, to ważny moment w życiu każdego z Nas. Przed wyborem mieszkanie warto zastanowić się nad kredytem na pierwsze mieszkanie udzielonym przez bank. Warto wybrać najdogodniejsze warunki, aby Nasz kredyt na pierwsze mieszkanie nie była dla Nas ciężarem i męczącym zobowiązaniem na długie lata. Sprawdź bankowe oferty kredytów na pierwsze mieszkanie i ciesz się swoim własnym „M”!

Jak dostać kredyt na własne mieszkanie

Aby otrzymać kredyt na pierwsze mieszkanie należy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim, bankowi należy przedstawić zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach oraz dokument potwierdzający, że dotychczas nie byliśmy i nie jesteśmy właścicielami żadnej innej nieruchomości. Oczywiście, większe szanse na uzyskanie kredytu na pierwsze mieszkanie mają małżeństwa, ponieważ po zsumowaniu ich wspólnych dochodów mogą starać się o kredyt w większej kwocie. W celu rozpoczęcia procedury ubiegania się o kredyt na mieszkanie należy zadzwonić lub spotkać się z konsultantem bankowym, a ten udzieli nam informacji o naszej zdolności kredytowej w danym banku i wskaże kolejne kroki, które powinniśmy wykonać.

Następnie zostaniemy skierowani do doradcy kredytowego i z nim ustalimy szczegóły naszej transakcji. Doradca powie Nam, jakie dokumenty powinniśmy skompletować i dostarczyć do banku. Gdy już skompletujemy wszystkie potrzebne dokumenty, udajemy się do banku i wspólnie z doradcą wypełniamy wniosek o przyznanie kredytu. W następnej kolejności, wniosek trafia do osoby, zajmującej się wydawaniem decyzji w sprawie przydzielania kredytu. Osoba ta, zwana analitykiem potrzebuje zazwyczaj kilku dni na podjęcie odpowiedniej decyzji w sprawie naszego wniosku. Po wydaniu decyzji podpisujemy z bankiem umowę kredytową i czekamy, aż pieniądze zostaną przelane na nasz rachunek bankowy. Kredyt na pierwsze mieszkanie może obejmować nawet 100% wartości kupowanej nieruchomości.

Spłata kredytu

Spłata rat kredytu na pierwsze mieszkanie może zostać odroczona na rok, dwa lub trzy, w zależności od oferty bankowej. Okres kredytowanie można ustalić z bankiem nawet na 30 lub 35 lat. Kredytobiorca może zadecydować, czy będzie spłacał raty stałe czy malejące. W tym przypadku banki oferują możliwość zmiany rodzaju rat w każdym czasie.

0 0 votes
Article Rating
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pierwsze mieszkanie na wyciągnięcie ręki!
3 miesięcy temu
Marzysz o własnym mieszkaniu, ale nie masz zdolności kredytowej i bank nie udzieli Ci kredytu? Ale za to my damy Ci kredyt pozabankowy na zakup pierwszego wymarzonego M!

Nas nie interesuje, że:

 • Masz problemy finansowe
 • Nie masz zdolności
 • Nie masz wysokich dochodów
 • Nie możesz przedstawić żadnych poręczeń
 • Nie masz żadnych zastawów

Jeżeli tylko potrzebujesz większej kwoty kredytu hipotecznego, to my Ci go udzielimy!

 • Teraz kredyt na zakup mieszkania jest dla Ciebie możliwy!
 • Rozwiąż wszystkie finansowe problemy w 15 minut!

Jeśli kwota, jakiej potrzebujesz jest duża i ani banki, ani nikt inny nie udzieli Ci wsparcia, to nie zwlekaj dłużej i napisz do nas! Sytuacja ta ma bardzo proste rozwiązanie, wystarczy, że prześlesz bezpłatny wniosek online.

 • bez zabezpieczeń
 • cała procedura przez Internet
 • wysokie kwoty kredytu do 500 000 zł!
 • w trakcie wypełniania formalności potrzebny będzie Ci jedynie dowód, lub inny dokument, który poświadczy Twoje dane osobowe

Szybkie kredyty hipoteczne dla każdego! Na[pisz do Nas już teraz!

Wiesiek
9 miesięcy temu

Trudno zaciągnąć taki kredyt na zakup pierwszego mieszkania? Interesuje mnie kwota 250 000 zł. Proszę o pomoc

Tani i szybki kredyt na pierwsze mieszkanie bez zdolności kredytowej!
1 rok temu

Najtańszy kredyt hipoteczny dla młodych na nowy start życia!

* Kwota kredytu na pierwsze mieszkanie od 50 000 zł do 500 000 zł!
* Wydłużony czas spłaty
* Bez wkładu własnego
* Niskie oprocentowanie
* Bez płacenia przedpłat
* 100% online
* Bez weryfikacji baz BIK, BIG, KRD, ERIF

Marzysz o własnym M? Napisz do Nas już dzisiaj! Pomożemy w spełnieniu Twoich pragnień o własnych 4 kątach!

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl