do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Symulacja kredytu hipotecznych na mieszkanie – wysokość rat

Korzystny kredyt mieszkaniowy symulacja online za darmo dla każdego. Sprawdź jakie masz możliwości kredytowe. Najlepsze kredyty mieszkaniowe symulacje bez ukrytych kosztów. Niskie raty, dobre oprocentowanie, darmowy wniosek online.

Czym jest symulacja kredytu mieszkaniowego?

Symulacja jest sposobem opisania spłaty kredytu. Klient dostaje wykaz rat z rozpisaniem ich na miesiące i lata. Jest to potrzebne, aby dać jemu wyobrażenie jak wyglądać będzie kredyt, który otrzyma. Otrzymanie takiej symulacji nie znaczy, że klient musi wyrazić zgodę na dany kredyt. Może zmienić instytucję udzielającą kredytu lub w ogóle wycofać się z kredytu.

Symulacje opisują kredyt

Symulacje opisują kredyt oraz termin spłat, zawierają także wszelkie bankowe opłaty: prowizje, odsetki i tym podobne. Dzięki symulacjom kredytobiorca wie jak wyglądać będą raty i na co może sobie pozwolić. Jeszcze kilka lat temu symulacje pokazywały, że kredytobiorca dostanie na przykład 110 lub 120 procent wartości całkowitego kredytu. Dzisiaj banki już tak hojne nie są, ale udzielają całkiem dobrego kredytu na zakup mieszkania. Kupno mieszkania wymaga finansowego wkładu – kredytobiorca musi mieć co najmniej 5 procent wartości lokalu, a niektóre banki wymagają posiadania 10, 20 lub 30 procent kwoty wartości lokalu.

Zatem warto zdecydować się na odkładanie pieniędzy najwcześniej, jak się tylko da. Najlepiej zaraz po podjęciu pracy zawodowej, która przynosi stałe dochody. Trzeba mieć także oszczędności na wykończenie oraz wyposażenie lokum – dzięki takiemu finansowemu parasolowi klient nie będzie zaskoczony koniecznością ponoszenia kosztów. Poza tym oszczędności obniżają kwotę całkowitego kredytu, co jest niezwykle ważne dla każdej osoby poszukującej wsparcia finansowego – mniejszy kredyt oznacza mniejszą ratę spłacaną co miesiąc.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Przygotuje dla Ciebie najtańszą ofertę kredytu mieszkaniowego bez BIK!
1 rok temu

Pomożemy Ci zaciągnąć korzystny kredyt hipoteczny bez BIK i zdolności kredytowej

Jestem doradcą kredytowym z wieloletnim doświadczeniem. Pomagam uzyskać kredyt mieszkaniowy na dowolną nieruchomość z najniższym oprocentowaniem na naszym rynku finansowym. Jeżeli jesteś zainteresowany, to napisz komentarz, przygotuje Ci symulację kredytu!

Co oferuje:
* brak złożonych formalności
* pomoc na każdym etapie uzyskania kredytu
* bez zdolności kredytowej
* elastyczne warunki
* niskie oprocentowanie
* bez wychodzenia z domu
* możliwość zaciągnięcia kredytu online lub w Twoim domu
* bez zgody współmałżonka
* BEZ WERYFIKACJI BAZ DŁUŻNIKÓW!

Czekam na Ciebie! Napisz już dziś!

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl