do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Symulacja kredytu hipotecznych na mieszkanie – wysokość rat

Korzystny kredyt mieszkaniowy symulacja online za darmo dla każdego. Sprawdź jakie masz możliwości kredytowe. Najlepsze kredyty mieszkaniowe symulacje bez ukrytych kosztów. Niskie raty, dobre oprocentowanie, darmowy wniosek online.

Czym jest symulacja kredytu mieszkaniowego?

Symulacja jest sposobem opisania spłaty kredytu. Klient dostaje wykaz rat z rozpisaniem ich na miesiące i lata. Jest to potrzebne, aby dać jemu wyobrażenie jak wyglądać będzie kredyt, który otrzyma. Otrzymanie takiej symulacji nie znaczy, że klient musi wyrazić zgodę na dany kredyt. Może zmienić instytucję udzielającą kredytu lub w ogóle wycofać się z kredytu.

Symulacje opisują kredyt

Symulacje opisują kredyt oraz termin spłat, zawierają także wszelkie bankowe opłaty: prowizje, odsetki i tym podobne. Dzięki symulacjom kredytobiorca wie jak wyglądać będą raty i na co może sobie pozwolić. Jeszcze kilka lat temu symulacje pokazywały, że kredytobiorca dostanie na przykład 110 lub 120 procent wartości całkowitego kredytu. Dzisiaj banki już tak hojne nie są, ale udzielają całkiem dobrego kredytu na zakup mieszkania. Kupno mieszkania wymaga finansowego wkładu – kredytobiorca musi mieć co najmniej 5 procent wartości lokalu, a niektóre banki wymagają posiadania 10, 20 lub 30 procent kwoty wartości lokalu.

Zatem warto zdecydować się na odkładanie pieniędzy najwcześniej, jak się tylko da. Najlepiej zaraz po podjęciu pracy zawodowej, która przynosi stałe dochody. Trzeba mieć także oszczędności na wykończenie oraz wyposażenie lokum – dzięki takiemu finansowemu parasolowi klient nie będzie zaskoczony koniecznością ponoszenia kosztów. Poza tym oszczędności obniżają kwotę całkowitego kredytu, co jest niezwykle ważne dla każdej osoby poszukującej wsparcia finansowego – mniejszy kredyt oznacza mniejszą ratę spłacaną co miesiąc.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Przygotuje dla Ciebie najtańszą ofertę kredytu mieszkaniowego bez BIK!
5 miesięcy temu

Pomożemy Ci zaciągnąć korzystny kredyt hipoteczny bez BIK i zdolności kredytowej

Jestem doradcą kredytowym z wieloletnim doświadczeniem. Pomagam uzyskać kredyt mieszkaniowy na dowolną nieruchomość z najniższym oprocentowaniem na naszym rynku finansowym. Jeżeli jesteś zainteresowany, to napisz komentarz, przygotuje Ci symulację kredytu!

Co oferuje:
* brak złożonych formalności
* pomoc na każdym etapie uzyskania kredytu
* bez zdolności kredytowej
* elastyczne warunki
* niskie oprocentowanie
* bez wychodzenia z domu
* możliwość zaciągnięcia kredytu online lub w Twoim domu
* bez zgody współmałżonka
* BEZ WERYFIKACJI BAZ DŁUŻNIKÓW!

Czekam na Ciebie! Napisz już dziś!