do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Kredyt hipoteczno-mieszkaniowy dla osób młodych

Weź kredyt mieszkaniowy dla młodych i ciesz się własnym mieszkaniem. Kredyty mieszkaniowe dla młodych znajdują się w ofercie większości banków. Odwiedź dowolny z nich i zapoznaj się z ofertą. To szansa na samodzielne życie.

Największe banki udzielają kredytów mieszkaniowych dla młodych informacje na ten temat można znaleźć na stronie internetowej banków. Tam właśnie przedstawione są szczegóły, czyli między innymi to jakie dokumenty należy złożyć, czy też jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać dany kredyt.

Alior Bank propaguje akcje „mieszkanie dla młodych”

[browser-shot url=”http://www.aliorbank.pl/pl/o_banku/centrum_informacyjne/aktualnosci/wiadomosc?newsId=1117,Alior-Bank-dolacza-do-programu-Mieszkanie-dla-Mlodych” width=”300″]

Bank dołączył, jako jeden z pierwszych do rządowej akcji „mieszkanie dla młodych”. Od 3 lutego 2014, wszyscy którzy mają ochotę będą mieli szansę złożenia wniosku o przyznanie kredytu na mieszkanie. Akcja rządowa „mieszkanie dla młodych” jest skierowana dla młodych małżeństw, osób samotnie wychowujących dzieci np. ojciec z dziećmi lub matka z dziećmi w nieprzekraczający 35 roku życia.

Jakie warunki? Jednym z głównych warunków przyznania dotacji jest zaciągniecie kredytu w złotówkach na okres piętnastu lat, o wartości przynajmniej 50% ceny mieszkania, którego powierzchnia nie przekracza 75m2 oraz domu jednorodzinnego o powierzchni nie większej niż 100m2. Ostatnim warunkiem jest, aby nieruchomości zostały kupione na rynku pierwotnym.

Taki program z pewnością ułatwi zakup młodym małżeństwom czy osobom wychowujących samotnie dzieci lub dziecko na własne mieszkanie, bądź dom. Wiceprezes zarządu Alior Banku liczy na to, że dołączenie do programu, spowoduje wzrost zainteresowania kredytami hipotecznymi. Więcej informacji tutaj.

Źródło: http://www.aliorbank.pl/pl/o_banku/centrum_informacyjne/aktualnosci/wiadomosc?newsId=1117,Alior-Bank-dolacza-do-programu-Mieszkanie-dla-Mlodych

Kredyty mieszkaniowe dla młodych w ramach projektu Mieszkanie dla Młodych przeznaczone jest dla osób, które nie ukończyły 35 roku życia. Jest to projekt, który wzbudził zainteresowanie i trzeba przyznać, że kredyt mieszkaniowy dla młodych jest mocno kojarzony z tym projektem. Banki, które zaangażowane są w ten projekt mogą udzielić kredyt osobom, które po raz pierwszy kupują mieszkania. Mogą być to małżeństwa, jak i osoby samotne, ważne żeby spełniać określone w regulaminie tego projektu wymagania. Co do innych wymagań to okres kredytowania może maksymalnie wynieść 30 lat, a nawet 35. Osoby, które są zainteresowane tym kredytem muszą pamiętać, że kredyt może obejmować zakup mieszkania do 75 metrów kwadratowych, chyba że jest to liczniejsza rodzina z trójką dzieci. W takiej sytuacji mieszkanie może osiągać do 85 metrów kwadratowych.

Aby otrzymać kredyt mieszkaniowy w ramach projektu Mieszkanie dla Młodych należy mieć wkład własny. Tutaj należy nadmienić, że wysokość wkładu własnego uzależniona jest banku, w którym zaciągany jest kredyt. Kredy mieszkaniowe to obciążenie na długi czas, dlatego warunki, które należy spełnić są jednak, jak to sami klienci określają, restrykcyjne. Trzeba jednak poświęcić trochę czasu, żeby zebrać dokumentację.

Kredyt dla młodych

Atrakcyjne kredyty dla młodych bez poręczycieli i zaświadczeń o dochodach. Szybka gotówka na dowolny cel pod zastaw nieruchomości. Sprawdź gdzie warto złożyć wniosek kredytowy. Tani kredyt dla młodych na kupno pierwszego mieszkania. Szybka decyzja, niskie oprocentowanie, długi okres spłaty, niewiele formalności. Ranking najlepszych kredytów dla młodych online.

Przez wiele lat panowało przekonanie, że młodzi ludzie nie powinni starać się o kredyt, gdyż po prostu otrzymają decyzję odmowną. Po części była to prawda. Instytucje te nie miały podstaw do tego, by czuć się pewnie względem terminowego regulowania należności przez bardzo młode osoby. W dzisiejszych natomiast czasach mogą liczyć na bardzo szeroką ofertę. W większości przypadków wykorzystują tradycyjne kredyty gotówkowe, ale również te, które dotyczą wykupu własnego mieszkania.

Młode osoby, które postanowiły kupić swoje pierwsze mieszkanie w oparciu o kredyt hipoteczny z całą pewnością nie dość, że przez długi okres muszą żyć z wyrzeczeniami to do tego koniecznością jest przejście przez wiele formalności jeszcze przed otrzymaniem gotówki. Sytuacja ta dotyczy przede wszystkim singli do 35 roku życia oraz młodych małżeństw. Pod uwagę należy brać wiele przesłanek a w tym:

 • posiadane oszczędności możliwe do dysponowania,
 • wysokość dofinansowania z różnych źródeł,
 • możliwy okres spłaty zaciągniętego kredytu.

Porównanie ofert bankowych

W celu pozyskania możliwie najbardziej korzystnego wsparcia pieniężnego dla młodych osób warto przeanalizować różne możliwości. Nie warto kierować się reklamami telewizyjnymi, gdyż niekiedy instytucje, które nie tracą pieniędzy na działania marketingowe posiadają lepsze oferty, aniżeli pozostali niejako rywale. W tym celu najlepsze są darmowe rankingi online. Zwrócić uwagę należy jednak na datę aktualizacji, ponieważ banki co pewien okres wprowadzają atrakcyjne promocje przeznaczone właśnie dla młodych ludzi. W ten sposób także wyłaniamy najlepsze oferty, a odrzucamy te, które nie odpowiadają naszym potrzebom, czy też możliwościom.

Kredyt młodzi na swoim

Kredyt hipoteczny dla młodych osób na mieszkanie czy dom. Kredyt młodzi na swoim z niskim oprocentowaniem i krótkim okresem obowiązywania. Niskie prowizje, łatwe procedury otrzymania kredytu młodzi na swoim. Bez poręczycieli, kredyty bankowe dla osób młodych na zakup mieszkania.

Podstawą prawną kredytów oferowanych osobom młodym, których część pokrywana jest przez Państwo, jest Ustawa z dnia 27 września 2013 roku o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez młodych ludzi. Oferta takich kredytów przeznaczona jest dla młodych małżeństw, które razem starają się o kredyt, osób samotnie wychowujących dzieci poniżej 25 roku życia lub na które pobierany jest zasiłek pielęgnacyjny. Należy pamiętać, że kredyt taki można uzyskać jeśli żadna ze stron nie posiadała wcześniej żadnego kredytu na podobnych zasadach.

Na co może być przeznaczony kredyt?

Kredyty bankowe muszą być przeznaczone na konkretny cel. W przypadku kredytów dla osób młodych, są to produkty hipoteczne, przeznaczone na zainwestowanie we własne cztery kąty. Aby uzyskać kredyt młodzi na swoim należy przeznaczyć go między innymi na:

 • zakup domu jednorodzinnego lub mieszkania już istniejącego
 • zakup prawa własnościowego ze spółdzielni do mieszkania w budynku wielorodzinnym lub domu jednorodzinnego
 • pokrycie kosztów budowy domu lub lokalu mieszkalnego
 • wkład w budowę do spółdzielni
 • remont, nadbudowę, dobudowę mieszkania lub domu jednorodzinnego

Gdzie znaleźć ofertę?

Oferta kredytów dla osób młodych z dopłatami, dostępne są aż w ponad 20 bankach, czyli praktycznie we wszystkich jakie działają w Polsce. Należy pamiętać, że banki te muszą mieć podpisaną umowę z Bankiem Gospodarstwa Domowego . Dopłata do kredytu dla młodych uzależniona jest od banku, kredytobiorców oraz samej nieruchomości i wynosi od 10 do 15% kwoty nieruchomości.

Kredyt na mieszkanie dla studenta

Interesuje Cię kredyt na mieszkanie dla studenta, sprawdź, jakie warunki musisz spełniać, aby go otrzymać. Kredyty na mieszkania dla studentów najlepsze warunki także dla innych osób fizycznych. Warto sprawdzić, jakie warunki proponuje Twój bank.

Studenci, którzy już w trakcie studiów zdobywają stałą pracę i posiadają umowę na czas nieokreślony, a nie chcą wynajmować już mieszkania mogą zdecydować się na kredyt na mieszkanie. Studenci są traktowani, jak każda inna osoba fizyczna. Student zdecydowany na kredyt mieszkaniowy musi przejść weryfikację zdolności kredytowej.

W przypadku studentów, których staż pracy w jednej firmie nie jest zbyt długi, bardzo ważna będzie cała sytuacja dochodowa studenta zainteresowanego kredytem mieszkaniowym. Ważne jest zatem to, czy posiada jakaś nieruchomość, czy ma dodatkowe źródło dochodów. To będzie na pewno brane pod uwagę i co więcej będzie miało zdecydowany wpływ na udzielenie kredytu.

Kredyt studencki na mieszkanie

Studenci na pewno są w dobrej sytuacji, gdy mogą liczyć na pomoc rodziców i na przykład dzięki nim będą mogli wnieść wkład własny. To rzeczywiście znacząco przyczyni się do otrzymania pozytywnej decyzji. Z pewnością warto przed złożeniem wniosku porozmawiać z rodzicami i poinformować ich o decyzji, bo może się okazać, że właśnie ich pomoc może być decydująca. Najczęściej stałą pracę posiadają studenci niestacjonarni, którzy właśnie dzięki regulują choćby opłaty za prowadzone studia. Jednak, w przypadku, gdy są na ostatnim roku i chcą być już w pełni samodzielni również mogą złożyć wniosek o przyznaniu kredytu mieszkaniowego.

Najlepszą dla studenta, dostępną obecnie, propozycją kredytu mieszkaniowego może być mieszkanie dla młodych. Oferowane jest ono na dobrych warunkach i skierowane właśnie do młodych ludzi. Z pewnością, jeżeli tylko student posiada stałą pracę, są duże szanse na otrzymanie pozytywnej decyzji.

0 0 votes
Article Rating
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Błyskawiczne kredyty hipoteczne dla młodych osób!
7 miesięcy temu

Oferta promocyjna kredytu hipotecznego dla młodych! Biorąc kredyt mieszkaniowy za naszym pośrednictwem pomożemy Ci we wszystkich formalnościach oraz darmowo ubezpieczymy Twoją nieruchomość. Oferta ograniczona, więc warto się pośpieszyć!

Sprawdź co zyskujesz zaciągając kredyt mieszkaniowy dla młodych osób z naszym pośrednictwem?

 • niskie oprocentowanie – gwarantujemy najniższą cenę!
 • nie pobieramy opłat za nasze usługi
 • masz możliwość negocjacji prowizji
 • nie musisz tracić czasu na chodzenia po różnych bankach i firmach, my zaproponujemy Ci najlepsze warunki!
 • nie sprawdzamy baz dłużników
 • nasza umowa jest jasna i klarowna
 • finansujemy każdą nieruchomość – dom, mieszkanie, działkę, lokal
 • nie musisz wychodzić z domu, wszystkie formalności załatwisz online
 • możemy się również spotkać w dowolnym miejscu! Podaj tylko adres
 • wypłata środków od ręki

Masz dodatkowe pytania? Napisz do Nas już dzisiaj! Zapraszamy!

ckklzjckjzkcjakl
1 rok temu

Witam. Razem z żona szukamy finansowania naszego pierwszego mieszkania. Chcemy kupić mieszkanie do 40 m w Gdańsku. Czekam na wiadomość. Pozdrawiamy

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl