do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Kredyt hipoteczno-mieszkaniowy bez wkładu własnego

Na rynku są dostępne kredyty mieszkaniowe bez wkładu własnego. Jeżeli takiego właśnie poszukujesz dowiedz się, który kredyt mieszkaniowy bez wkładu własnego będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Zapoznaj się z ofertami i wybierz optymalną dla siebie.

Sytuacja na rynku finansowym, ogólna stabilność w gospodarce wpływa również na ofertę banków. Jeżeli sytuacja jest dobra to banki mogą oferować kredyt mieszkaniowy bez wkładu własnego, wówczas klienci mogą zdecydować na bardziej atrakcyjne warunki kredytów. Banki jak każdy pomiot musi się utrzymać na rynku. Gdy klienci mają stałe zatrudnienie i tym samym dochód mogą spodziewać się, że bank udzieli im kredytu mieszkaniowego bez wkładu własnego. Jednak trzeba jeszcze pamiętać, że w zamian za to okres kredytowania może być krótszy, wyższa marża dla banku, a co za tym idzie, wyższe raty kredytu, które trzeba będzie regulować.

Jeżeli mamy być realistami, to w ostatnim czasie na rynku jest dostępnych coraz mniej kredytów mieszkaniowych bez wkładu własnego. Oczywiście można zapoznawać się po kolei z ofertami kredytów albo skorzystać z porównywarki ofert kredytowych. Kredyty mieszkaniowe bez wkładu własnego najczęściej dotyczą kredytów hipotecznych. W tym przypadku bank ma zabezpieczenie w postaci mieszkania. I te właśnie kredyty hipoteczne w przypadku osób zainteresowanych zakupem mieszkania, potencjalnych kredytobiorców są najczęściej wybierane. Klienci banków, nawet mimo wysokich wynagrodzeń, które otrzymują najczęściej nie mają żadnych własnych oszczędności, zgromadzonego kapitału, który można wykorzystać, jako wkład własny.

Banki mają prawo do udzielania kredytów bez wkładu własnego klientów. To od nich zależy czy będą zachowawcze, czy nie. Część banków swoją ofertę nawet poszerza. Kredyt może być wyższy niż wartość mieszkania. A resztę kwoty można przeznaczyć na przykład na jego urządzenie.

Najlepszy kredyt mieszkaniowy bez wkładu własnego

Wybór najlepszego kredytu mieszkaniowego pozbawionego wkładu własnego warto rozpocząć od analizowania zapisów w rankingu online. Dostępny jest on na wielu witrynach internetowych o tematyce finansów. Pokazuje szczegółowe parametry poszczególnych ofert kredytowych na mieszkanie, ale jednocześnie szereguje je w kolejności od najlepszego do najmniej atrakcyjnego. Wówczas znalezienie tej najlepszej oferty jest szybkie, proste i wygodne.

Kredyt na mieszkanie bez wkładu własnego przejawia wiele atrakcyjnych warunków:

  • możliwość zakupu, ale i remontu mieszkania,
  • wartość kredytu sięgająca nawet 90% wartości nieruchomości,
  • możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania bez kosztów,
  • gwarancja możliwości karencji w spłacie kredytu na mieszkanie,
  • część kredytu do przeznaczenia na dowolny cel,
  • długoterminowy okres spłaty bez poręczeń,
  • możliwość zaciągnięcia kredytu w walucie naszej lub obcej,
  • oferta kredytu preferencyjnego o wyjątkowych parametrach,
  • możliwość skorzystania z kredytu refinansowanego na mieszkanie.

Szukasz kredytu hipotecznego bez wkładu własnego

Czym jest kredyt hipoteczny? Czy można uzyskać kredyt na mieszkanie bez wkładu własnego? Dowiedz się jakie są najtańsze opcje kredytowe. Kredyt na pierwsze mieszkanie.

Dla wielu osób decyzja o zakupie własnego domu bądź mieszkania wiąże się z zaciągnięciem w banku kredytu hipotecznego. Kroki, jakie podejmiemy zależą od wysokości naszych zarobków lub posiadanych oszczędności. Oczywiste jest, że im one wyższe, tym lepiej. Zwiększa to szansę na uzyskanie kredytu z uwagi na to, że mamy wówczas większą wiarygodność kredytodawcy. Banki są również bardziej przychylne w momencie, gdy jesteśmy gotowi na możliwie najwyższy wkład własny w zakup lokum.

Brak wkładu własnego

Jesteśmy w sytuacji, kiedy nie jesteśmy w stanie ponieść kosztów związanych z opisanym wyżej wkładem własnym. Co wtedy? Czy nie mamy wówczas szans na kredyt hipoteczny? Otóż niezupełnie. Mimo, iż banki robią to bardzo niechętnie, to jednak zdarza się, że oferują udzielenie kredytu na pełną wartość np. mieszkania. I wcale nie jest to specjalnie niski odsetek placówek, problem tkwi raczej w tym, że banki wolą się zabezpieczyć i finansować kredyty zawierające wkład własny. Dużo zależy od naszych umiejętności negocjacyjnych bowiem banki często mając w swojej ofercie taką opcję po prostu się z tym nie reklamują.

Koszty

Jeśli chodzi o koszty zaciągnięcia kredytu to sprawa również przedstawia się bardzo jasno. Im wyższy wkład własny tym mniejsze koszty spłaty hipoteki. To samo tyczy się okresu na jaki kredyt zaciągnęliśmy. Im szybciej będziemy w stanie go spłacić, tym mniej na tym stracimy, ponieważ koszty będą niższe.

0 0 votes
Article Rating
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksandra
1 rok temu

witam. jestem zainteresowana kredytem hipotecznym bardzo proszę o szybką odpowiedz.

Korzystny kredyt hipoteczny bez konieczności posiadania wkładu własnego!
5 miesięcy temu

Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę najtańszego kredytu hipotecznego bez konieczności posiadania wkładu własnego!

* niska prowizja
* długi okres spłaty
* 100% online
* bez skomplikowanych procedur
* bez weryfikacji baz dłużników
* honorujemy dowolny dochód
* bez płacenia przedpłat
* nie musisz mieć wkładu własnego
* przyznajemy wsparcie już od 18 roku życia
* sfinansujemy Twoje pierwsze mieszkanie
* kredyt na dom, działkę, mieszkanie lub lokal

Kwota kredytu mieszkaniowego nawet do 500 000 zł