do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Jaki kredyt na mieszkanie pod wynajem

Jeżeli chcesz mieć dodatkowy dochód z wynajęcia mieszkania zdecyduj się na kredyt na mieszkanie pod wynajem. Banki oferują po prostu kredyty na mieszkanie pod wynajem. Możesz się zapoznać z różnymi propozycjami i zdecydować, który kredyt będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania, które później będziemy chcieli wynajmować zasady dotyczące kredytowania są takie same. Oczywiście jest wiele osób, które utrzymują się z wynajmu mieszkań. Jednak, aby wynajem przynosił satysfakcjonujące profity najczęściej jedna osoba wynajmuje kilka mieszkań. Chociaż sytuacja może być różna w zależności od miasta.

Jeżeli już zapadła decyzja po wzięciu kredytu na mieszkanie i zakupie mieszkania należy szukać osób chętnych do wynajęcia mieszkania. W momencie, gdy jesteśmy właścicielem dużego mieszkania, który posiada co najmniej trzy pokoje odpłatność, którą będą regulować lokatorzy pozwala na spłacanie kredytu i zdobycie dodatkowych pieniędzy. Wysokość czynszu, który oferowany jest lokatorom zależy oczywiście od lokalizacji mieszkania. Jeżeli będzie ono położone w centrum miasta albo blisko ważnych linii komunikacyjnych to opłata za mieszkanie, które jest wynajmowane może być wyższa, co dla właściciela jest dobrą wiadomością, ponieważ może zwiększyć jego dochód.

Kredyt na mieszkanie, który później będzie wynajmowane to takie same warunki jak na zakup własnego mieszkania. Trzeba spełniać odpowiednie warunki, które określa bank w swojej ofercie, dlatego koniecznie należy się wybrać do banku i zapoznać ze zobowiązaniami albo też na początek odwiedzić stronę internetową i poznać spełnienia, jakich formalności wymaga bank. Gdy klient pozna te wszystkie wymagania i nadal będzie chciał kupić mieszkanie, które później będzie wynajmował to nic nie stoi na przeszkodzie. W zależności od opłat do wspólnoty i podatków będzie zależał zysk z wynajmu mieszkania.

Kredyt mieszkaniowy pod wynajem lokum

W dzisiejszych czasach posiadanie nieruchomości stanowi bardzo cenne źródło gwarancji powodzenia materialnego w przyszłości. Dowodem tego jest wynajmowanie posiadanego mieszkania innym lokatorom. Wówczas każdego miesiąca do naszego budżetu domowego wpływa nie mała kwota pieniężna. Jednak, aby skorzystać z tej możliwości najpierw trzeba pozyskać gotówkę na zakup nieruchomości. Tutaj warto skorzystać z oferty kredytu mieszkaniowego.

Znalezienie najlepszego kredytu mieszkaniowego warto rozpocząć od przeanalizowania:

  • rankingów online,
  • kalkulatorów rat,
  • porównywarek internetowych,
  • forum o tematyce kredytowej.

W przypadku rankingów sytuacja jest bardzo jasna, gdyż zawierają one zestawienia od najlepszego do najmniej atrakcyjnego kredytu, przy czym pokazują najważniejsze informacje na temat każdej z ofert. Kalkulatory rat zobowiązania wskazują jaka jest wysokość poszczególnych rat, ale i ogólny koszt kredytu mieszkaniowego. Podobne do rankingów są porównywarki kredytowe. Poprzez zestawienie ze sobą kilku kredytów jasno widać, która oferta jest bardziej atrakcyjna. Zaś fora internetowe to przestrzeń, w której doświadczone osoby oraz specjaliści wymieniają się spostrzeżeniami względem kredytów mieszkaniowych.

0 0 votes
Article Rating
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ania/Dominik
5 miesięcy temu

Witam. Chce kupić mieszkanie pod wynajem na kredyt. Szukam najlepszej oferty. Proszę o przesłanie oferty. Pozdrawiam

Szybkie kredyty mieszkaniowe dla każdego!
1 miesiąc temu

Darmowa pomoc w uzyskaniu najtańszego kredytu hipotecznego!

Chciałabyś kupić dom? A może myślisz o o zakupie mieszkania pod wynajem? Szukasz najkorzystniejszego kredytu mieszkaniowego? My Ci pomożemy. W swojej ofercie mamy 15 banków.

  • możesz być w BIK
  • wszystkie formalności załatwimy online
  • nie pobieramy prowizji
  • długi okres spłaty
  • darmowe ubezpieczenie kredytu

KWOTA KREDYTU DO NAWET 500 000 ZŁ!

Po zostawieniu komentarza wyślemy Ci wstępną symulacje kredytu. Czekamy na Ciebie!