do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Jaki kredyt na mieszkanie pod wynajem

Jeżeli chcesz mieć dodatkowy dochód z wynajęcia mieszkania zdecyduj się na kredyt na mieszkanie pod wynajem. Banki oferują po prostu kredyty na mieszkanie pod wynajem. Możesz się zapoznać z różnymi propozycjami i zdecydować, który kredyt będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania, które później będziemy chcieli wynajmować zasady dotyczące kredytowania są takie same. Oczywiście jest wiele osób, które utrzymują się z wynajmu mieszkań. Jednak, aby wynajem przynosił satysfakcjonujące profity najczęściej jedna osoba wynajmuje kilka mieszkań. Chociaż sytuacja może być różna w zależności od miasta.

Jeżeli już zapadła decyzja po wzięciu kredytu na mieszkanie i zakupie mieszkania należy szukać osób chętnych do wynajęcia mieszkania. W momencie, gdy jesteśmy właścicielem dużego mieszkania, który posiada co najmniej trzy pokoje odpłatność, którą będą regulować lokatorzy pozwala na spłacanie kredytu i zdobycie dodatkowych pieniędzy. Wysokość czynszu, który oferowany jest lokatorom zależy oczywiście od lokalizacji mieszkania. Jeżeli będzie ono położone w centrum miasta albo blisko ważnych linii komunikacyjnych to opłata za mieszkanie, które jest wynajmowane może być wyższa, co dla właściciela jest dobrą wiadomością, ponieważ może zwiększyć jego dochód.

Kredyt na mieszkanie, który później będzie wynajmowane to takie same warunki jak na zakup własnego mieszkania. Trzeba spełniać odpowiednie warunki, które określa bank w swojej ofercie, dlatego koniecznie należy się wybrać do banku i zapoznać ze zobowiązaniami albo też na początek odwiedzić stronę internetową i poznać spełnienia, jakich formalności wymaga bank. Gdy klient pozna te wszystkie wymagania i nadal będzie chciał kupić mieszkanie, które później będzie wynajmował to nic nie stoi na przeszkodzie. W zależności od opłat do wspólnoty i podatków będzie zależał zysk z wynajmu mieszkania.

Kredyt mieszkaniowy pod wynajem lokum

W dzisiejszych czasach posiadanie nieruchomości stanowi bardzo cenne źródło gwarancji powodzenia materialnego w przyszłości. Dowodem tego jest wynajmowanie posiadanego mieszkania innym lokatorom. Wówczas każdego miesiąca do naszego budżetu domowego wpływa nie mała kwota pieniężna. Jednak, aby skorzystać z tej możliwości najpierw trzeba pozyskać gotówkę na zakup nieruchomości. Tutaj warto skorzystać z oferty kredytu mieszkaniowego.

Znalezienie najlepszego kredytu mieszkaniowego warto rozpocząć od przeanalizowania:

  • rankingów online,
  • kalkulatorów rat,
  • porównywarek internetowych,
  • forum o tematyce kredytowej.

W przypadku rankingów sytuacja jest bardzo jasna, gdyż zawierają one zestawienia od najlepszego do najmniej atrakcyjnego kredytu, przy czym pokazują najważniejsze informacje na temat każdej z ofert. Kalkulatory rat zobowiązania wskazują jaka jest wysokość poszczególnych rat, ale i ogólny koszt kredytu mieszkaniowego. Podobne do rankingów są porównywarki kredytowe. Poprzez zestawienie ze sobą kilku kredytów jasno widać, która oferta jest bardziej atrakcyjna. Zaś fora internetowe to przestrzeń, w której doświadczone osoby oraz specjaliści wymieniają się spostrzeżeniami względem kredytów mieszkaniowych.

0 0 votes
Article Rating
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Szybkie kredyty mieszkaniowe dla każdego!
1 rok temu

Darmowa pomoc w uzyskaniu najtańszego kredytu hipotecznego!

Chciałabyś kupić dom? A może myślisz o o zakupie mieszkania pod wynajem? Szukasz najkorzystniejszego kredytu mieszkaniowego? My Ci pomożemy. W swojej ofercie mamy 15 banków.

  • możesz być w BIK
  • wszystkie formalności załatwimy online
  • nie pobieramy prowizji
  • długi okres spłaty
  • darmowe ubezpieczenie kredytu

KWOTA KREDYTU DO NAWET 500 000 ZŁ!

Po zostawieniu komentarza wyślemy Ci wstępną symulacje kredytu. Czekamy na Ciebie!

Ania/Dominik
1 rok temu

Witam. Chce kupić mieszkanie pod wynajem na kredyt. Szukam najlepszej oferty. Proszę o przesłanie oferty. Pozdrawiam

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl