do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Szybki kredyt hipoteczny wniosek online przez internet

Kredyt hipoteczny online to kredyt tożsamy z tradycyjnym kredytem hipotecznym. Możliwość złożenia wniosku online lub wręcz pomocy doradcy hipotecznego podnoszą komfort starań o kredyt hipoteczny. Łatwe i szybkie sprawdzenie informacji dotyczących kredytu hipotecznego drogą online.

Kredyt hipoteczny online to stosunkowo nowy na rynku bankowym produkt finansowy. Starania o kredyt hipoteczny online niezbyt mocno różnią się od starań o kredyt drogą tradycyjną. Kredyt hipoteczny online, podobnie jak kredyt “tradycyjny”, pobierany w banku można przeznaczyć na zakup domu lub mieszkania na rynku pierwotnym lub wtórnym. Najczęstszym zabezpieczeniem kredytu hipotecznego jest właśnie hipoteka – często domu lub mieszkania pod kupno którego brany jest kredyt, ale nie jest to ani regułą, ani koniecznością – idealnym zabezpieczenie może stanowić również inna nieruchomość, w tym również taka, która należy do osób trzecich, jeżeli wyrażą w banku stosowną zgodę.

Kredyt hipoteczny online różni się więc od kredytu hipotecznego tradycyjnego jedynie kanałem dystrybucji, a i to nie do końca, bowiem kredytobiorca nie ucieknie od wizyty w banku, a jedynie większość czynności wykona online. Kredyt hipoteczny online bierzemy bowiem korzystając z pomocy doradcy hipotecznego – ten przeprowadza kredytobiorcę przez całą procedurę, łącznie z pomocą wybrania banku, przy wcześniejszym dostarczeniu treściwej, obiektywnej analizy sytuacji na rynku kredytów hipotecznych i  również on poprzez kontakt z kredytobiorcą drogą jedynie internetową lub telefoniczną podejmuje w jego imieniu wszystkie kroki, łącznie z dostarczeniem dokumentów do konkretnego, wybranego wcześniej przez kredytobiorcę banku.

Jednak skorzystanie z usług doradcy hipotecznego nie jest jedyną drogą do podjęcia starań o kredyt hipoteczny online. Kredytobiorca może to zrobić również samodzielnie, nie podejmując decyzji o pomocy pośredników. Taką możliwość stawiają przed nim rankingi i kalkulatory kredytów hipotecznych dostępne online, a które w swojej strukturze zaimplementowaną mają możliwość wysłania wniosku o kredyt hipoteczny do interesującego kredytobiorcę banku, gdy już zapozna się z warunkami danego kredytu hipotecznego. Należy również pamiętać, że korzystanie zarówno z rankingów, jak i kalkulatorów kredytów hipotecznych, jak i późniejsze złożenie pierwszego, bardzo wstępnego wniosku jest po pierwsze bezpłatne, a po drugie zupełnie niezobowiązujące do niczego – nawet po wysłaniu pierwszego wniosku i późniejszym kontakcie z przedstawicielem kredytodawcy można bez konsekwencji wycofać się z podjętych decyzji kredytowych.

Szybki kredyt hipoteczny

Szybki kredyt hipoteczny na dowolny cel. Posiadasz własną nieruchomość? Sprawdź szybkie kredyty hipoteczne i zrób remont w swoim mieszkaniu. Najlepsze warunki dla każdego. Brak ukrytych kosztów, minimum formalności, pieniądze na koncie tego samego dnia.

Otrzymanie kredyt hipotecznego trwa zazwyczaj około miesiąca. Banki ułatwiają jednak ubieganie się o niego i upraszczają procedury związane z jego przyznaniem. Jeśli dany klient spełnia wszystkie warunki, których wymaga bank, może liczyć na szybkie załatwienie swojej sprawy. Kredyt mieszkaniowy można uzyskać nawet w 3 dni.

Czas, w jakim banki uruchamiają kredyt jest bardzo ważne ze względu na dużą konkurencję panującą na rynku bankowym. Ta placówka, która szybko udziela kredytów, będzie cieszyła się większą ilością klientów. Osobom, którym nagle potrzebne są pieniądze, będą chciały jak najszybciej dopełnić wszystkich formalności, a w przypadku kiedy jest ich zbyt dużo, zniechęcają one do starania się o kredyt w danym banku.

Umowy przedwstępne zazwyczaj określają maksymalny termin, w którym transakcja powinna być zawarta. Jeśli kredytobiorca nie zdąży uzyskać w tym czasie kredytu, umowa przedwstępna traci ważność i zadatek, który kredytobiorca wpłacił przepada. Innym przypadkiem, w którym będzie zależeć kredytobiorcy na szybkiej finalizacji transakcji jest np. atrakcyjna cena jakiejś nieruchomości, która zostanie sprzedana osobie, która najprościej mówiąc najszybciej zapłaci.

Najszybszy kredyt hipoteczny

Dla usprawnienia procesu przyznawania kredytu hipotecznego banki tworzą bazy z informacjami na temat cen nieruchomości w wielkich miastach oraz okolicach. Dzięki temu niektóre banki takiej jak mBank, ING Bank Śląski, Kredyt Bank, nie muszą dokonywać wyceny nieruchomości. Bank porównuje cenę zapisaną w umowie przedwstępnej z ceną zawartą w swojej bazie. Jeśli różnica jest niewielka to wartość na umowie przedwstępnej akceptowana jest przez bank. Pozwala to zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądz, które nierzadko są pobierane od klienta za wycenę nieruchomości.

0 0 votes
Article Rating
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kredyty hipoteczne online bez zdolności kredytowej
7 miesięcy temu

Witam.

Przedstawiamy ofertę najlepszego kredytu hipotecznego tak naprawdę dla każdego. Jesteśmy pośrednikiem, który po zapoznaniu się z indywidulaną sytuacja każdego klienta dobiera dla niego najlepszą ofertę kredytu hipotecznego!

Zobacz jakie warunki musisz spełnić, są one bardzo okrojone:

 • przeznaczyć kredyt na cele mieszkaniowe (zakup, remont lub budowa nieruchomości)
 • mieć obywatelstwo polskie
 • posiadać ważny dowód
 • przy wyższych kwotach oświadczenie lub zaświadczenie o dochodach

Zobacz co możemy Ci zaproponować!

 • oprocentowanie już od 3,99%
 • bez wkładu własnego
 • bez weryfikacji Biura Informacji Kredytowej, czyli możesz mieć wpisy w bazach dłużników
 • okres kredytowania o 30 lat

KWOTA KREDYTU HIPOITECZNEGO ONLINE NAWET DO 1000 000 ZŁ!

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do Nas, a prześlemy Ci wstępną symulację kredytu!

Kasia i Adam
10 miesięcy temu

Witam serdecznie. Razem z mężem szukamy kredytu hipotecznego na 400 000 zł. Nie mamy żadnych oszczędności. Ale mamy działkę. Stąd pytanie – a czy ziemia pod ten dom wielkości prawie trzydzieści arów może być przyjęta jako wkład własny przy ubieganiu się o taki kredyt hipoteczny online? Niestety żaden bank nam nie udzieli kredytu, bo nie mamy dostatecznych zarobków, mamy tylko tą działkę i dlatego szukamy alternatywnych rozwiązań w instytucjach niebankowych. Pozdrawiamy i czekamy na jakieś podpowiedzi.

Najlepsze kredyty hipoteczne przez Internet!
1 rok temu

Witamy serdecznie! Szukasz taniego i szybkiego kredytu hipotecznego online bez wychodzenia z domu? Idealnie trafiłeś, my pomożemy Ci znaleźć najtańszy kredyt hipoteczny!

Dzięki nam:

 • zaoszczędzisz czas i pieniądze
 • poznasz najkorzystniejsza ofertę kredytową spośród tych dostępnych w Polsce
 • porównasz kilka ofert i zobaczysz, która spełnia Twoje oczekiwania
 • bez obniżenia Twojej zdolności kredytowej
 • nasz konsultant pomoże Ci na każdym etapie
 • zminimalizowana ilość formalności
 • wydłużymy dla Ciebie maksymalnie okres spłaty
 • pomożemy Ci uzyskać ofertę bez górnej granicy kwoty

Napisz do nas już teraz! Opisz jakiego kredytu hipotecznego potrzebujesz!

Kredyty hipoteczne online na najlepszych warunkach
1 rok temu

Tanie i korzystne kredyty hipoteczne dla wszystkich przez Internet!

Jeżeli szukasz najlepszego finansowania dowolnej nieruchomości (mieszkania, domu, lokalu, działki) to dobrze trafiłeś! Specjalizujemy się w kredytach hipotecznych online bez konieczności wychodzenia z domu!

Z nami masz pewność, że nasz kredyt będzie najlepszy!

 • dostosujemy ofertę kredytową do Twoich potrzeb i możliwości
 • nie będziesz musiał wychodzić z domu, bo cała procedura jest online
 • załatwimy za Ciebie wszystkie formalności
 • gwarantujemy niskie oprocentowanie
 • wydłużymy okres spłaty nawet do 40 lat
 • posiadamy wieloletnie doświadczenie

KWOTA KREDYTU NAWET DO 500 000 ZŁ!

Zgłoś się do Nas już teraz!

Marcinn
1 rok temu

Dzień dobry. Gdzie znajdę najtańszy kredyt hipoteczny na 200 000 zł na kupno kawalerki. Ale nie mam zdolności kredytowej. Dla banku jestem niewiarygodny, zbyt małe dochody i umowa na czas określony. Proszę o pomoc!

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl