do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Kredyt hipoteczny na działkę rekreacyjną – nawet pod hipotekę

Marzysz o własnej działce poza miastem? Weź kredyt na działkę rekreacyjna! Bez wymaganych dokumentów, bez zaświadczeń z zakładu pracy. Niskie oprocentowanie bez prowizji tylko przy kredycie na działkę rekreacyjną. Nie tylko dla działkowców, sprawdź jak łatwo kupisz działkę i wybudujesz na niej altanę dzięki kredytowi na działkę rekreacyjną. Brak ukrytych opłat, szybkie pieniądze bez wychodzenia z domu 100% online.

Na wakacje i marzenia na prostych zasadach

Kredyt na działkę rekreacyjną jest specyficznym rodzaje kredytu hipotecznego, o niższej wartości zobowiązania oraz krótszym czasie spłaty. Dla osób, które chcą zakupić działkę rekreacyjna na terenach miejskich i podmiejskich. Większość banków oferujących kredyty na działki rekreacyjne, jako kwotę minimalna ustalają 20-30 tysięcy złotych i wymagają wkładu własnego w kredyt, który wynosić może 10,30 a nawet 50% kwoty kredytu. Jest to swojego rodzaju kredyt hipoteczny, jednak o nieco mniejszej wartości, którzy znaleźć można w większości banków działających w Polsce. W trzech z nich cechy kredytu i jego parametry są identyczne jak w przypadku kredytów mieszkaniowych. Jeśli chodzi o termin spłaty zobowiązania, waha się on od 15 do 20 lat i kwoty końcowej raczej nie przekracza.

Jakie wymagania?

Aby zaciągnąć kredyt na działkę rekreacyjną, należy umiejscowić ją w Miejscowym Planie Zagospodarowanie Przestrzeni- bez tego dokumentu nie mamy co liczyć na przyznanie kredytu. Aby otrzymać pozytywna decyzję należy także przedstawić warunki zabudowy i charakter działki. W czterech bankach, dzięki przedłożeniu takich dokumentów można otrzymać nawet 100% kwoty wartości działki. Należy po prostu wykazać, że działka ma zostać przeznaczona pod działalność mieszkalną. Nie należy zapominać o przedłożeniu źródła dochodów kredytobiorcy jako jednego z najważniejszych dokumentów.

Najtańszy kredyt pod zakup działki rekreacyjnej

Aby otrzymać kredyt pod zakup działki rekreacyjnej, najlepszym i najtańszym do tego sposobem jest zaciągnięcie hipoteki pod jego zastaw. W tym momencie bank jest w stanie zaproponować nam najlepsze oprocentowanie. Obecnie taką formę kredytu można znaleźć w około 6 bankach. Oprocentowanie jest niezwykle istotna rzeczą przy zaciąganiu kredytu. Aby zaciągnąć kredyt na wartość 50 tysięcy złotych, na okres 15 lat, oprocentowanie będzie oscylować między 4,20 a 5,40 % w skali roku. Daje to miesięczne raty w wysokości około 500 zł, co nie jest dużym obciążeniem domowych, codziennych wydatków.

Preferowany kredyt na działkę rekreacyjną

W dzisiejszych czasach do wyboru mamy szeroką gamę produktów finansowych. Najbardziej korzystne są te, oferowane przez banki w postaci kredytów preferencyjnych między innymi na działkę rekreacyjną. W sytuacji jeśli instytucja bankowa wie, że zainteresowany potrzebuje gotówki między innymi na:

  • remont działki rekreacyjnej,
  • zakup działki przeznaczonej do rekreacji,
  • różnego rodzaju działania w obrębie działki rekreacyjnej.

może bez większego problemu przekazać większą kwotę pieniędzy, aniżeli jest to przewidziane w przypadku standardowych kredytów gotówkowych.

Innymi słowy, jeśli kredytobiorca jasno określi cel zaciąganego zobowiązania, przy czym na przykład weźmie ową działkę rekreacyjną pod hipotekę, automatycznie może liczyć na:

  • bardzo obniżone oprocentowanie,
  • pomniejszone koszta ogólne kredytu,
  • możliwość skorzystania z taniej polisy ubezpieczeniowej,
  • fachowe doradztwo ze strony specjalistów,
  • brak złożonych, czasochłonnych formalności,
  • niewielkie miesięczne raty kredytowe,
  • możliwość skorzystania z karencji w spłacie zobowiązania.

Jak widać każdy zainteresowany kredytem na działkę rekreacyjną może liczyć na wyjątkowe warunki zobowiązania. Nie są od niego również wymagane zaświadczenia o dochodach, czy inne zbędne formalności.

0 0 votes
Article Rating
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Waldemar
6 miesięcy temu

Dzien dobry,
Chciałbym kupić działkę rekreacyjną z domkiem letniskowym za 150 000 zł. Czy byłaby szansą pożyczyć taką kwotę u Państwa? Pozdrawiam

Andrzej Q
9 miesięcy temu

Skorzystałem z tego kredytu hipotecznego na zakup działki rekreacyjnej. Mieli naprawdę dobre warunki, wystarczyło zostawić komentarz, a oni już się ze mną skontaktowali i to jeszcze tego samego dnia. Jakby ktoś chciał znać więcej szczegółów, niech do mnie napisze. Pozdrawiam

Sfinansujemy Twoją działkę rekreacyjną
3 lat temu

Tani kredyt hipoteczny na działkę rekreacyjną – najniższe oprocentowanie na rynku

Marzysz o działce rekreacyjnej, ale nie chcesz spełniać wielu formalności? Idealnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie na rynku!

MY SFINANSUJEMY TWOJĄ DZIAŁKĘ REKREACYJNĄ!

KWOTA KREDYTU DO 100 000 ZŁ!

* Małe oprocentowanie już od 3,99%
* Prowizja – 0zł
* Możliwość przewalutowania kredytu w każdym momencie
* Uproszczone procedury
* Długi okres spłaty
* Możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez ponoszenia dodatkowych kosztów
* Kredyt dla osób zadłużonych i bezrobotnych

Nie czekaj dłużej, napisz komentarz, a my prześlemy Ci wniosek kredytowy! Czekamy na każdego klienta!

O.O.
1 rok temu

Witam. Jeżeli oferta jest aktualna, to jestem zainteresowany pożyczką na 50 000 zl. Pozdrawiam

Zaciągnij tani kredyt na działkę rekreacyjną
4 lat temu

Marzysz o odpoczynku na łonie natury na własnej działce rekreacyjnej?
Już dziś spełnij swoje marzenia z najtańszym kredytem na działkę rekreacyjną!

SZYBKO
TANIO
BEZPIECZNIE
Z NISKIM OPROCENTOWANIEM I KORZYSTNYMI RATAMI DO SPŁATY!

Gwarancja:
– Błyskawicznej wypłaty środków
– Długi okres kredytowania
– Decyzja kredytowa w 1 godzinę
– Prosta umowa bez haczyków
– Bez wychodzenia z domu
– Wniosek kredytowy całkowicie przez Internet
– Pomoc przy kompletowaniu dokumentów
– Profesjonalna opieka naszego doradcy kredytowego
– Oszczędność czasu i nerwów
– Bez długotrwałych formalności

OPROCENTOWANIE KREDYTU NA ZAKUP DZIAŁKI REKREACYJNEJ DOSTOSOWANA DO TWOICH MOŻLIWOŚCI FINANSOWYCH!

Zostaw komentarz, odezwiemy się do Ciebie z najlepszą ofertą kredytowa!

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl