do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Sprawdź gdzie weźmiesz kredyt hipoteczny na dowolny cel

Nowy samochód, remont, zmiana mieszkania, wakacje, inne zadłużenia i pożyczki. To wszystko możesz pokryć z kredytu hipotecznego na dowolny cel. Pieniądze przeznaczasz na co tylko zechcesz, a przy tym korzystasz z niskiego oprocentowania od 3%. Raty bank rozkłada nawet na 35 lat, dzięki czemu możesz zapomnieć o wysokich, comiesięcznych opłatach. Daj sobie pomóc i wybierz najlepszą opcję dla siebie spośród kredytów hipotecznych na dowolny cel.

Warto! Dlaczego?

 • Kredyt można przeznaczyć na dowolny cel: mieszkanie, remont, samochód, wakacje, zakup sprzętu AGD, czy spłatę zadłużeń. Sam decydujesz, w co zainwestujesz swój kredyt.
 • Długi okres kredytowania- nawet do 35 lat. Duża kwota pożyczki daje możliwość rozłożenia spłaty rat na długie lata. Jest to ogromne ułatwienie dla kredytodawcy, ponieważ comiesięczne raty nie obciążają budżetu domowego. Nie musisz się martwić, że nie podołasz finansowo ze spłatą zadłużenia.
  Dodatkowe ubezpieczenie np. o utraty pracy. Daje to bezpieczeństwo kredytobiorcy.
 • „wakacje kredytowe”- każda osoba, posiadająca kredyt hipoteczny na dowolny cel ma możliwość jednorazowego zawieszenia spłaty jednej raty. Jest to bardzo dobra opcja w sytuacji, kiedy mamy chwilowe problemy finansowe lub nieoczekiwane większe wydatki w danym miesiącu.
 • Elastyczność spłat rat. Klient może samodzielnie zdecydować, w którym dniu w miesiącu będzie płacił ratę kredytu.
 • Możliwość spłaty kredytu mieszkaniowego w innym banku.
 • Klient może przeznaczyć kredyt na spłatę kredytów konsumpcyjnych.
 • Niskie oprocentowanie nawet 3%.
 • Brak ukrytych kosztów dodatkowych, które mogłyby spowodować problemy finansowe kredytobiorcy.
 • Zabezpieczeniem kredytu może być Twoja nieruchomość. Niektóre banki dają możliwość zabezpieczenia w postaci nieruchomości Twoich bliskich lub osób trzecich, z którymi prowadzisz wspólne gospodarstwo domowe.
 • Sam decydujesz, czy raty kredytu będą stałe czy malejące.
0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Najtańsze kredyty hipoteczne online z korzystnym oprocentowaniem
3 miesięcy temu

Dzień dobry. Pomagam zaciągnąć kredyt hipoteczny na najlepszych warunkach! Mam dostęp do różnych banków oraz firm pozabankowych, które udzielają pożyczek i kredytów hipotecznych. Pomogę w załatwieniu wszystkich formalności, nie będziesz musiał nawet wychodzić z domu. Uproszczona procedura, bez BIK i z długim okresem spłaty. Jesteś zainteresowany? Napisz do mnie już dziś! Opisz swoją, a znajdę dla Ciebie najlepszą ofertę!