do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Sprawdź gdzie weźmiesz kredyt hipoteczny na dowolny cel

Nowy samochód, remont, zmiana mieszkania, wakacje, inne zadłużenia i pożyczki. To wszystko możesz pokryć z kredytu hipotecznego na dowolny cel. Pieniądze przeznaczasz na co tylko zechcesz, a przy tym korzystasz z niskiego oprocentowania od 3%. Raty bank rozkłada nawet na 35 lat, dzięki czemu możesz zapomnieć o wysokich, comiesięcznych opłatach. Daj sobie pomóc i wybierz najlepszą opcję dla siebie spośród kredytów hipotecznych na dowolny cel.

Warto! Dlaczego?

 • Kredyt można przeznaczyć na dowolny cel: mieszkanie, remont, samochód, wakacje, zakup sprzętu AGD, czy spłatę zadłużeń. Sam decydujesz, w co zainwestujesz swój kredyt.
 • Długi okres kredytowania- nawet do 35 lat. Duża kwota pożyczki daje możliwość rozłożenia spłaty rat na długie lata. Jest to ogromne ułatwienie dla kredytodawcy, ponieważ comiesięczne raty nie obciążają budżetu domowego. Nie musisz się martwić, że nie podołasz finansowo ze spłatą zadłużenia.
  Dodatkowe ubezpieczenie np. o utraty pracy. Daje to bezpieczeństwo kredytobiorcy.
 • „wakacje kredytowe”- każda osoba, posiadająca kredyt hipoteczny na dowolny cel ma możliwość jednorazowego zawieszenia spłaty jednej raty. Jest to bardzo dobra opcja w sytuacji, kiedy mamy chwilowe problemy finansowe lub nieoczekiwane większe wydatki w danym miesiącu.
 • Elastyczność spłat rat. Klient może samodzielnie zdecydować, w którym dniu w miesiącu będzie płacił ratę kredytu.
 • Możliwość spłaty kredytu mieszkaniowego w innym banku.
 • Klient może przeznaczyć kredyt na spłatę kredytów konsumpcyjnych.
 • Niskie oprocentowanie nawet 3%.
 • Brak ukrytych kosztów dodatkowych, które mogłyby spowodować problemy finansowe kredytobiorcy.
 • Zabezpieczeniem kredytu może być Twoja nieruchomość. Niektóre banki dają możliwość zabezpieczenia w postaci nieruchomości Twoich bliskich lub osób trzecich, z którymi prowadzisz wspólne gospodarstwo domowe.
 • Sam decydujesz, czy raty kredytu będą stałe czy malejące.
0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Najtańsze kredyty hipoteczne online z korzystnym oprocentowaniem
1 rok temu

Dzień dobry. Pomagam zaciągnąć kredyt hipoteczny na najlepszych warunkach! Mam dostęp do różnych banków oraz firm pozabankowych, które udzielają pożyczek i kredytów hipotecznych. Pomogę w załatwieniu wszystkich formalności, nie będziesz musiał nawet wychodzić z domu. Uproszczona procedura, bez BIK i z długim okresem spłaty. Jesteś zainteresowany? Napisz do mnie już dziś! Opisz swoją, a znajdę dla Ciebie najlepszą ofertę!

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl