do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Kredyt hipoteczny bez prowizji – aktualna lista banków

Tani kredyt hipoteczny bez prowizji dla każdego bez złożonych formalności. Nie masz stałej pracy? Sprawdź kredyty hipoteczne bez prowizji na dowolny cel. Nie przejmuj się zarobkami! Gotówkę dostaniesz bez BIK i KRD, jedynie na dowód i hipotekę.

Kredyt hipoteczny bez prowizji jest ciekawym rozwiązaniem

Młode osoby poszukują kredytu hipotecznego. Chętnie pobiorą kredyt hipoteczny bez prowizji. Jest to niezłe rozwiązanie, ale nie każdy bank ma je w swojej ofercie. Kredyty bez prowizji oferowane są często osobom młodym. Takie osoby mogą liczyć na kredyty na 30 lat. Kilka lat temu miały szansę otrzymania kredytów na dłuższy czas kredytowania, jednak obecnie taka możliwość jest rzadkością. Dzisiaj maksymalny czas kredytowania wynosi 30 lat, kredyty na 40 lub 50 lat zdecydowanie odeszły do historii.

Jak znaleźć kredyt bez prowizji?

Poszukiwanie kredytu bez prowizji wcale nie jest skomplikowane. Wystarczy wejść na strony internetowe banków i wybrać najkorzystniejszą opcję dla siebie samego. Każdy klient może liczyć na dobre rozwiązania oraz na pomoc kalkulatorów kredytowych. Jeśli samodzielny wybór okaże się zbyt skomplikowany, wówczas najlepiej jest poprosić o pomoc doradcę kredytowego, który zaoferuje najlepsze rozwiązanie dla każdego klienta.

Podsumowując, klienci poszukują dobrych rozwiązań, ale najpierw muszą zadbać o przyzwoitą zdolność kredytową, która stanie się dla nich źródłem wielu możliwości. Klient zarabiający co najmniej 2500 złotych może liczyć na dobre warunki kredytowe. Jeśli zarobki okażą się zbyt niskie, wówczas może połączyć własny dochód z dochodem męża, rodziców lub dziadków. Najważniejsze jest otrzymanie kredytu oraz solidne spłacanie takiego zobowiązania. Po 30 latach mieszkanie staje się własnością danej osoby, którą może przekazać w testamencie innym członkom rodziny.

0 0 votes
Article Rating
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Udzielamy kredytów hipotecznych na dobry procent
7 miesięcy temu

Oferujemy kredyty hipoteczne dla każdego bez żadnych prowizji i poręczycieli!

Zobacz dlaczego MY!

 • posiadamy długie doświadczenie
 • cechuje nas pełen profesjonalizm
 • nasze procedury są ograniczone do minimum
 • bez zbędnych pytań
 • pożyczamy wysokie kwoty
 • nie wymagamy czystego BIK
 • możliwość podpisania umowy w swoim mieszkaniu domu
 • cała procedura online, ale z możliwością osobistego spotkania z naszym doradcą kredytowym
 • brak poręczycieli
 • nie potrzebujesz żadnych zabezpieczeń

Wystarczy, że nasz kredyt hipoteczny przeznaczysz na dowolne cele mieszkaniowe np.:

 • zakup dowolnej nieruchomości
 • remont mieszkania, domu lub lokalu
 • budowę domu, domku letniskowego, siedliska itd

OBSŁUGUJEMY OSOBY FIZYCZNE I FIRMY! NIE POBIERAMY PROWIZJI

Potrzebujesz tylko dowód osobisty! Nie wymagamy zaświadczeń o dochodach ani poręczycieli!

Napisz do Nas już teraz i zaciągnij najtańszy kredyt hipoteczny bez żadnych kosztów i prowizji!

Błyskawiczny kredyt mieszkaniowy bez prowizji w 15 minut na konto!
1 rok temu

Przygotowaliśmy dla Ciebie najtańszą ofertę kredytu hipotecznego i gotówka od zaraz na Twoim koncie

* to My sfinansujemy ubezpieczenie
* na dowolną nieruchomość
* niskie oprocentowanie
* długi okres spłaty
* oferta przygotowana indywidualnie
* z niską prowizją

Korzystny kredyt hipoteczny na budowę, zakup lub remont nieruchomości!

Zgłoś się już dziś! Czekamy na Ciebie!

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl