do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Tani kredyt na mieszkanie – szukasz kredytu hipotecznego?

Marzysz o własnym mieszkaniu, ale brak Ci gotówki? Skorzystaj z kredytu na mieszkanie i zamieszkaj we własnych czterech kątach. Sprawdź rozbudowaną ofertę kredytów na mieszkanie oferowanych przez banki i ciesz się zaciszem własnego mieszkania. Kredyt na mieszkanie, to popularna, szybka i skuteczna forma finansowania zakupu mieszkania.

Jaki kredyt mieszkaniowy

Kredyt mieszkaniowy jest rodzajem kredytu celowego, oznacza to, że pieniądze pochodzące z kredytu mogą zostać wykorzystane jedynie na zakup mieszkania. Banki prześcigają się w dogodności ofert kredytów mieszkaniowych skierowanych do klientów. Kredyt na mieszkanie jest zaciągany w wysokości procentowego udziału wartości nieruchomości. Niektóre z banków oferują kredyt w wysokości do 80% procent wartości nieruchomości, inne do 90 %, a jeszcze inne nawet do 100 % wartości nieruchomości. W tym ostatnim przypadku klient nie musi posiadać wkładu własnego na zakup mieszkania. Banki często określają najniższą kwotę kredytu mieszkaniowego, np. istnieje warunek, że minimalna wysokość kredytu musi wynosić np. 40 tys. zł.

Spłata kredytu mieszkaniowego

Kredyty mieszkaniowe, to kredyty charakteryzujące się bardzo dogodnymi warunkami spłaty dla kredytobiorców. Banki oferują możliwość wyboru bardzo długiego okresu spłaty kredytu, nawet do lat 35. Niektóre z banków dają możliwość karencji spłaty kapitału nawet do dwóch lub trzech pierwszych lat kredytowania, oznacza to, że kredytobiorca w tym czasie jest zwolniony od spłaty kredytu, a jedyne co spłaca, to odsetki od kredytu. Banki są w stanie w dużym stopniu dostosować wysokość miesięcznej raty kredytu do możliwości finansowych kredytobiorcy. Biorący może wybrać sposób spłaty kredytu, ma wybór pomiędzy ratami stałymi lub malejącymi. Dodatkowo, w każdym czasie kredytowania klient ma prawo zmiany sposobu ratalnego.

Kredyt na mieszkanie – kalkulator rat

Kredyt na mieszkanie kalkulator to dobra inwestycja. Już teraz dobry kredyt długoterminowy cieszący się ogromną popularnością wśród Polaków, zwłaszcza młodych. Kalkulator rat pomoże wyliczyć koszta rat kredytu mieszkaniowego w wielu bankach w oparciu o proste dane kredytowe. Wyjątkowe kredyty na mieszkanie kalkulatory za darmo w Internecie.

Kredyt mieszkaniowy jest najpopularniejszym kredytem długoterminowym. Zainteresowanie nim jest ogromne, zwłaszcza wśród ludzi młodych, którzy pragną się usamodzielnić. Banki o tym wiedzą, więc proponują szereg udogodnień kredytowych – od rozluźnienia przepisów prawa bankowego kredyt na mieszkanie mogą wziąć nawet osoby, które nie są ze sobą spokrewnione – żyjące w konkubinacie, narzeczeni, a nawet współlokatorzy. Również rząd współpracuje z bankami proponując korzystne dopłaty dla młodych w kolejnych specjalnie dla nich dedykowanych programach rządowych. W bankach można również liczyć na szereg innych udogodnień – wakacje kredytowe,możliwość płacenia kilku rat lub nawet całości zobowiązania bez dodatkowych opłat, indywidualnie ustalany dzień spłaty i inne. Przy tak wielu rodzajach kredytu na mieszkanie oferowanego w większości banków działających w Polsce trudno wybrać jeden, najlepszy, który będzie nam towarzyszył przez najbliższe lata. Dlatego warto skorzystać z pomocy oferowanej przez kalkulator kredytów na mieszkanie.

Kredyt na mieszkanie kalkulator rat

Kalkulator rat kredytu na mieszkanie to funkcjonalne i proste w obsłudze narzędzie. Po wpisaniu określonych danych – banku, kwoty kredytu, liczby lat, oprocentowania i rodzaju rat (równe/malejące) dostaniemy obliczoną wysokość rat. W przypadku rat malejących otrzymamy szczegółowy harmonogram spłat. Kalkulator znacznie ułatwiają proces podejmowania decyzji. Dodatkowo wiele z nich jest skonstruowane tak, by móc od razu wysłać stosowny wniosek przedwstępny, w którym wyrażamy zainteresowanie kredytem hipotecznym w danym banku. Często takie kalkulatory są również połączone z porównywarkami kredytów na mieszkanie lub ich rankingami, a nawet z forami kredytowymi. Wszystko to daje dużo szersze spojrzenie na kwestie kredytów hipotecznych w danych bankach i pomaga podjąć decyzje w czasie zdecydowanie krótszym. Dodatkowym atutem korzystania z tego typu rozwiązań jest fakt, że wcale nie musimy wychodzić z domu i wszelkie wstępne ustalenia, łącznie z wysłaniem wniosku przeprowadzimy za pośrednictwem Internetu.

Poznaj warunki kredytu na mieszkanie

Kredyt na mieszkanie! Poznaj warunki kredytu mieszkaniowego. Sprawdź, jakie są niezbędne warunku i wymagania do otrzymania najlepszej oferty na rynku! Najlepsze kredyty mieszkaniowe dla młodych ludzi.

Wielu młodych ludzi marzy o posiadaniu własnego mieszkania. Niestety koszta są niezwykle drogie i mało kto jest w tak dobrej sytuacji finansowej, by móc kupić je za gotówkę. Z pomocą przychodzi jednak kredyt mieszkaniowy. Wzięcie tego typu zobowiązania nie jest jednak łatwe ze względu na dużą kwotę kredytu, dlatego należy spełniać szereg warunków przedstawianych przez większość banków. Przede wszystkim w grę wchodzi zdolność kredytowa. Co prawda każdy bank ma inaczej sprecyzowane warunki, jednak każdy z nich zwraca szczególną uwagę na te same parametry.

Na zdolność kredytową mają wpływ dwa czynniki, takie, jak dochody kredytobiorcy oraz zobowiązania, jakie on aktualnie spłaca. Uzyskanie zdolności kredytowej nie jest jednak gwarantem uzyskania kredytu na mieszkanie. Każdy bank podchodzi do danego klienta indywidualnie, więc nie każdy ma obowiązek przyznać kredyt osobie posiadającą zdolność kredytową, która może wydawać mu się niewystarczająca.

Kredyt mieszkaniowy wymagania

Banki mają dość wysokie wymagania związane z kredytami mieszkaniowymi, a jest to spowodowane dużą kwotą pożyczki. Przed przystąpieniem do szukania banku udzielającego pożyczek mieszkaniowych, należy zorientować się, czy owe wyżej wymienione warunki są przez nas spełniane. Poza tym banki wymagają konkretnych dokumentów, aby mieć pewność, że udzielają kredytu osobie, która jest w stanie go spłacić. Klient, który będzie dla banku wiarygodny musi przedstawić w placówce następujące dokumenty:

 • dokumenty identyfikujące kredytobiorcę – tutaj konieczne jest ukazanie dowodu osobistego oraz innego dokumentu ze zdjęciem. W przypadku posiadania intercyzy ważne jest ukazanie dokumentu potwierdzającego rozdzielność majątkową, a w przypadku separacji lub rozwodu ukazanie dokumentu wskazującego na faktyczny status klienta,
 • dokumenty przedstawiające osiągane dochody – są to dokumenty świadczące o rodzaju zatrudnienia oraz wysokości zarobków klienta. Będą one inne w zależności od rodzaju umowy, na podstawie dany klient jest zatrudniony,
 • dokumenty dotyczące nieruchomości – te dokumenty są szczególnie ważne, gdyż dotyczą przedmiotu kredytowania. Są one inne w zależności od tego, czy dana nieruchomość nabywana jest na rynku pierwotnym lub wtórnym,
 • dokumenty dotyczące innych zobowiązań finansowych – związane z innymi kredytami. Czasami też z kartami kredytowymi.

Aby uzyskać kredyt na mieszkanie każdy klient musi spełniać owe wymagania. Należy jednak pamiętać, iż w każdym banku mogą się one nieznacznie od siebie różnić.

Mieszkanie na dobry kredyt!

Nie ma problemów, abyś i Ty nie mógł skorzystać z szansy na własne mieszkanie. Już teraz może sprawdzić mieszkanie na kredyt. Warunki zdobycia kredytu przedstawione są stronach internetowych. Mieszkania na kredyt dają możliwości, które w pozwolą, aby w przyszłości mieć własne M.

Popularnym programem, który ma pozwolić zdobycie własnego mieszkania poprzez stałe regulowanie otrzymanego kredytu jest Mieszkanie dla Młodych. Mogą z niego skorzystać osoby, które nie ukończyły 35 roku życia. Dzięki przewidzianym odpowiednim udogodnieniom można mieć najpierw mieszkanie na kredyt, aby później po spłaceniu kredytu stało się ono mieszkaniem własnościowym.

Mieszkanie na kredyt budzi wiele wątpliwości i obaw wśród potencjalnych zainteresowanych. Powodów jest kilka, przede wszystkim wysokie raty, które należy później regulować i rzecz jasna długość okresu kredytowania. Wiele osób zdaje sobie sprawę, że w tak długim horyzoncie czasowym trudno liczyć na stabilizację. Warunki na rynku pracy bardzo szybko się zmieniają. Obecnie umowa o pracę na czas nieokreślony nie gwarantuje, że zatrudniona osoba ma pewne i bezpieczne zatrudnienie. Ta właśnie niepewność powoduje, że zakup mieszkania, czy też dokładniej kredyt na mieszkanie może być złą decyzją. Chociaż rosnąca liczba osób, która przekonuje się do kredytu mieszkaniowego jest dowodem, że mentalność klientów i ich nastawienie zmienia się, mimo ryzyka decydują się coraz częściej na kredyt mieszkaniowy.

Aby uzyskać kredyt na mieszkanie najlepiej posiadać już pewien wkład własny, ponieważ to właśnie pozwala na niższe marże. Rządowe programy pomocy młodym, tak naprawdę nie cieszą się aż tak dużym zainteresowaniem, ponieważ samo znalezienie mieszkania, które spełniałoby określone bez bank warunki jest trudne. Młodzi muszą się pogodzić z tym, że przez długi czas będą spłacać kredy na mieszkanie, które jednak w końcu będzie ich.

Dowiedz się jak wziąć kredyt na mieszkanie

Jak wziąć kredyt na mieszkanie? – to pytanie nurtuje każdego człowieka zmierzającego się z planem zakupu swojego własnego mieszkanie. Każdy może dostać kredyt na mieszkanie oferowany przez banki. Zadzwoń do konsultanta i zapytaj jak wziąć kredyt na mieszkanie, a on Ci wyjaśni wszystkie warunki niezbędne do spełnienia i przybliżenia Cię do własnego mieszkania!

Jak dostać kredyt mieszkaniowy

Aby otrzymać kredyt mieszkaniowy, wbrew pozorom nie trzeba spełniać całej listy skomplikowanych formalności. Banki coraz bardziej starają się ułatwić możliwość zaciągnięcia kredytu mieszkaniowego. Aby otrzymać kredyt na mieszkanie należy wykonać następujące kroki:

 • Skontaktować się telefonicznie, mailowo lub osobiście z pracownikiem banku w którym chcemy zaciągnąć kredyt. My przedstawimy konsultantowi swoje oczekiwania kredytowa, a On doradzi nam z jakiego kredytu możemy skorzystać,
 • Bank zbada naszą zdolność kredytową i udzieli nam informacji na temat wysokości kredytu, którego jest nam w stanie udzielić oraz wskaże kolejne wskazówki w celu dopełnienia wszystkich niezbędnych formalności,
 • Jeżeli zgromadzimy wszystkie niezbędne formalności doradca przygotuje dla Nas wniosek o kredyt i pomoże go prawidłowo wypełnić,
 • Następnie, analityk finansowy rozpatrzy Nasz wniosek o kredyt i wyda decyzję na temat przyznania Nam kredytu, z reguły potrzeba na to kilka dni,
 • Bank wezwie Nas do swojej placówki w celu podpisania umowy kredytowej,
 • Ostatnią czynnością jest wypłata kredytu przez bank. Bank może Nam wypłacić kredyt w całości lub w transzach (częściach).

Jak uzyskać kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny, czyli kredyt, którego zabezpieczenie stanowi nieruchomość jest przyznawany zazwyczaj na zakup mieszkania lub innej nieruchomości. Zabezpieczenie może stanowić kupowana nieruchomość. Aby otrzymać kredyt hipoteczny, po pierwsze należy udać się do banku lub skontaktować się z konsultantem, aby ten udzielił nam informacji, czy bank jest w stanie przyznać nam kredyt. Po drugie należy złożyć wniosek o przyznanie kredytu hipotecznego. A po trzecie, trzeba dopełnić wszystkich wymaganych formalności i oczekiwać na decyzję banku w kwestii przydzielenia lub odmowy udzielenia kredytu hipotecznego. Do pełni szczęścia pozostaje już tylko oczekiwanie na wypłatę kredytu na Nasze konto bankowe. We wszystkich formalnościach i krokach do uzyskania kredytu bardzo pomocni są doradcy klienta w placówkach bankowych oraz konsultanci bankowi.

Zalety kredytów mieszkaniowych

Mając własną nieruchomość w postaci mieszkania, bądź dopiero starając się o pieniądze celem jej nabycia z powodzeniem można skorzystać z najbardziej atrakcyjnych kredytów mieszkaniowych. Zaciągnąć je można przede wszystkim na kilka celów:

 • zakup nowego lub używanego mieszkania,
 • remont posiadanego mieszkania,
 • odświeżenie mieszkania kupowanego,
 • spłatę długów związanych z posiadanym mieszkaniem.

Niezależnie od rodzaju celu zaciąganego kredytu mieszkaniowego warto wiedzieć jakie zalety on przejawia:

 • wysokość zobowiązania sięga do 90% wartości nieruchomości,
 • możliwa wcześniejsza spłata bez dodatkowych kosztów,
 • długi okres kredytowania do nawet 35 lat,
 • możliwość skorzystania z karencji w spłacie wielu rat kredytu,
 • zaciągniecie zobowiązania w polskich złotówkach lub innej walucie,
 • możliwość wykorzystania części pieniędzy na dowolny cel,
 • natychmiastowa decyzja względem przyznania pieniędzy.

Jaki kredyt na mieszkanie jest najlepszy?

Każdy człowiek marzy o posiadaniu własnego mieszkania, jednak rzeczywistość pokazuje, że tylko nielicznych stać na zakup mieszkania za własne pieniądze. Reszta społeczeństwa zastanawia się nad tym jaki kredyt na mieszkanie wziąć, aby był on dla nas najbardziej korzystny. Wystarczy sprawdzić oferty banków, skonsultować się z doradcą i zadecydować jaki kredyt na mieszkanie może Nam zostać udzielony.

Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt na mieszkanie

Decydując się na mieszkanie, niemal każdy rozważa możliwość wzięcia kredytu. Jak się okazuje, nie jest to wcale takie proste. Potencjalni klienci zastanawiają się, jak wysokie muszą być ich zarobki, aby mogli uzyskać kredyt na mieszkanie. Z pomocą przychodzą oferty bankowe, które proponują kredyty na mieszkanie również osobom, które nie zarabiają dużych pieniędzy.

W bankowości polskiej istnieje zasada, z której wynika, że jesteśmy w stanie otrzymać kredyt w wysokości maksymalnie 80-krotności naszego miesięcznego wynagrodzenia netto. Oczywiście w dogodnej sytuacji w tym przypadku są małżonkowie, którzy nie mają rozdzielności majątkowej i starają się razem zaciągnąć kredyt, bowiem ich dochody są sumowane. To jaki jest wymóg banku odnośnie do naszych zarobków zależy oczywiście od kwoty kredytu jaka nas interesuje. Im kwota kredytu niższa, tym nasze zarobki mogą być mniejsze. Natomiast jeżeli chcemy zaciągnąć bardzo wysoki kredyt, no to wiadomo, że i wymagania co do naszych zarobków będą większe. Oczywiste jest również to, że wysokość wymaganych zarobków zależy również od oferty banku – w jeden bank może wymagać niższych dochodów z naszej strony, natomiast inny bank wyższych.

Tani kredyt na mieszkanie – skalkuluj raty!

Każda osoba decydująca się na zakup własnego mieszkania rozgląda się za tanim kredytem na mieszkanie. Tani kredyt na mieszkanie, to podstawa na powodzenie transakcji zakupu nieruchomości. Sprawdź oferty banków i weź tani kredyt na mieszkanie i ciesz się domowym zaciszem przez długie lata.

O czym warto pamiętać biorąc kredyt mieszkaniowy

Już przed czasem, bo nawet na kilka miesięcy przed ubieganiem się o kredyt na mieszkanie warto zadbać o naszą zdolność kredytową, aby zaprezentować się jak najlepiej w banku jako potencjalny kredytobiorca. Postarajmy się zdobyć umowę o prace, oczywiście najlepiej na czas nieokreślony, wtedy jesteśmy dla banku wiarygodnymi klientami, którym warto okazać pełne zaufanie przy udzielaniu kredytu. Warto również samodzielnie sprawdzić historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej po to, aby potem w banku nie było niespodzianki, że jest ona negatywna. Oczywiste jest, że bardziej pożądane są osoby, które już miały kiedyś na swoim koncie i bez problemu go spłaciły, ponieważ są one niejako sprawdzone już w roli kredytobiorców. Przed ubieganiem się o kredyt na mieszkanie dobrze jest spłacić wszystkie ciążące na nas kredyty i pożyczki. Warto również dokładnie sprawdzić oferty proponowane przez banki, aby wybrać ten, który jest dla naszych możliwości materialnych najdogodniejszy.

Co charakteryzuje kredyty hipoteczne

Kredyty na mieszkanie, to kredyty zazwyczaj długoterminowe, które cechują się sposobem zabezpieczenia. Są to kredyty hipoteczne, w których zabezpieczeniem jest hipoteka ustanowiona na nieruchomości. To kredyty udzielane w procentowym udziale wartości mieszkania, zazwyczaj banki udzielają kredytu w kwocie około 90% wartości nieruchomości. Dodatkowo kredyty na mieszkanie często charakteryzują się możliwością zawieszenia spłaty rat na pierwsze lata kredytowania. Aby uzyskać tani kredyt na mieszkanie należy prześledzić oferty wszystkich banków udzielających takich kredytów i wybrać ten cechujący się najniższym oprocentowaniem i najlepszymi warunkami finansowymi dla kredytobiorcy.

Najlepsze oferty kredytów na mieszkanie

Top najlepsze kredyty mieszkaniowe. Zobacz jakie mają oprocentowanie i prowizje, nie zwlekaj. Zapoznaj się z ofertą wielu najlepszych kredytów mieszkaniowych na rynku. Zyskaj na niskim oprocentowaniu i małych prowizjach. Kredyt mieszkaniowy dla każdego, zobacz gdzie weźmiesz go najlepiej i najtaniej.

Wśród kredytów jednym z najbardziej popularnych i najczęściej zaciąganym kredytem jest kredyt na mieszkanie czy dom. Jest to spowodowane tym, że realnie tylko niewielki procent społeczeństwa może pozwolić sobie na kupno mieszkania za własne środki. Sięgają oni wtedy po kredyty na mieszkanie, dzięki któremu duża kwota za nieruchomość, rozłożona jest na małe raty. Najlepszy kredyt mieszkaniowy można zaciągnąć korzystając ze specjalnych promocji, gdzie przykładowo przez pierwsze 1-2 lata raty mieszkania wynoszą 0 złotych. Z ciekawej oferty mogą skorzystać także osoby młode lub samotnie wychowujące dziecko, poprzez dopłatę Państwa do kwoty kredytu, przez co zmniejsza się kwota rat miesięcznych.

Gdzie znaleźć najlepszy kredyt mieszkaniowy?

Liczba banków na polskim rynku kredytów wynosi ponad 40, przez co trudno byłoby przejrzeć i przeanalizować każdą z ofert osobno. Dzięki cyklicznie prowadzonym analizom rynku oraz porównaniom ekspertów, przygotowywane są rankingi kredytów oraz automatyczne kalkulatory, które obliczają koszty kredytu. Najlepsze kredyty mieszkaniowe posiadają zerową prowizję oraz oprocentowanie rzędu 6-8% w skali roku, z miesięczną ratą. Z bardzo atrakcyjnej oferty można skorzystać gdy osoba, która kredyt chce zaciągnąć posiada już wcześniejsze zobowiązania i przy zaciąganiu kredytu hipotecznego dokonuje konsolidacji posiadanych zobowiązań. W tym momencie kwot oprocentowania kredytu może liczyć nawet poniżej 5%. Jeden z najlepszych kredytów mieszkaniowych można zaciągnąć w bankach, współpracujących ze spółdzielniami mieszkaniowymi lub firmami deweloperskimi, które oferują bardzo atrakcyjne oprocentowanie i zerową prowizję od kredytu, gdy umowa kredytowa podpisywana jest razem z umową kupna nieruchomości.

Najkorzystniejsze oferty kredytowe

Specjalnie dla Ciebie przez Internet najkorzystniejsze kredyty mieszkaniowe. Porównaj oferty i wybierz najlepszą. Szukasz wsparcia pieniężnego i masz mieszkanie? Czym prędzej weź najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy bez ukrytych kosztów.

W obecnych czasach niewielu ludzi stać na zakup własnego mieszkania, czy domu ze swoich oszczędności. Dlatego często wybierają mieszkanie z rodzicami, wynajmowanie stancji, czy właśnie wzięcie kredytu na mieszkanie.

Co to jest kredyt mieszkaniowy?

Kredyt mieszkaniowy, zwany także hipotecznym, jest to specjalny rodzaj pożyczki, dzięki której możliwe jest sfinansowanie budowy, czy zakupu nieruchomości. Nieruchomością taką może być: działka, mieszkanie, lub dom. Zabezpieczeniem takiego rodzaju kredytu jest hipoteka na finansowanej nieruchomości. Kredyty takie zaciągane są na długi okres, mogący wynosić nawet pięćdziesiąt lat. Ma to na celu obniżenie jego kosztów, poprzez rozłożenie ich w czasie.

Najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy na co należy zwracać uwagę?

Największą uwagę należy zwrócić na: oprocentowanie kredytu, prowizję, marżę i obowiązkowe ubezpieczenia. Ważną sprawą jest też waluta w jakiej bierzemy kredyt, ewentualna różnica w kursach kupna i sprzedaży, wysokość wkładu własnego wymaganego przez banki, a także długość spłaty. Powinniśmy pamiętać, że im dłuższy czas spłaty kredytu, tym niższa rata, ale także większe odsetki, które co miesiąc musimy oddać do banku.

Okres spłacania kredytu jest związany z ograniczeniem, bądź utratą zdolności kredytowej na inny cel. Kluczowym parametrem jest tzw. Zdolność kredytowa. Jest to określana przez banki część dochodów, po odjęciu kosztów utrzymania, która może być przeznaczona na bieżącą ratę spłacania świadczenia. Kredyt jest wtedy najkorzystniejszy, gdy posiada niskie oprocentowanie rzeczywiste, niską prowizję oraz małe raty.

Jak wybrać dobry kredyt mieszkaniowy

Bardzo dobry kredyt mieszkaniowych dla singli oraz młodych małżeństw. Sprawdź gdzie warto brać pieniądze. Wypełnij wniosek online a pieniądze dostaniesz na konto tego samego dnia. Szybka weryfikacja klienta. Dobre kredyty mieszkaniowe bez historii kredytowej.

Kredyt mieszkaniowy to finansowy produkt bankowy, który można otrzymać tylko na cele związane z: zakupem/remontem mieszkaniu lub domu, kupnem nieruchomości na własność lub działki w celach inwestycyjnych, rozbudową lub przebudową pomieszczenia gospodarczego.

Banki prześcigają się w ofertach kredytów mieszkaniowych, co sprawia, że oferują wiele atrakcyjnych promocji dla swoich klientów. Jedną z nich może być brak naliczonej prowizji od realizacji kredytu lub zmniejszona cena marży. Jednak, aby tak się stało najczęściej należy posiadać rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w tym samym banku, w którym zaciągany jest kredyt. Bank określa również minimalny miesięczny wpływ, jaki powinien być realizowany, aby można było zrezygnować z takiej prowizji i nie pobierać jej od klienta. Innym warunkiem przy tego typu udogodnieniach jest posiadanie różnego typu ubezpieczeń, a najlepiej całego ich pakietu: na życie, od utraty pracy, nieszczęśliwych wypadków, itp.

Placówki bankowe zachęcają klientów do skorzystania ze swoich usług zapewniając karencje w spłacie kredytu nawet do 36 miesięcy. Wnioskować o kredyt można przez Internet, drogą tradycyjną albo dzwoniąc na infolinię. Najczęściej wymagane dokumenty to dowód osobisty, zaświadczenie o wysokości dochodów oraz dokumenty dotyczące inwestycji mieszkaniowej odpowiednie do rodzaju i celu kredytowania.

W części banków można ubiegać się o przyznanie kredytu w walutach obcych i są to najczęściej: dolary amerykańskie, euro, funt brytyjski, frank szwajcarski. Wysokość miesięcznych rat w przypadku obcej waluty jest oczywiście uzależniona od kursu w dniu spłaty raty. Inaczej mówiąc, osoba zaciągająca kredyt w obcej walucie musi liczyć się z pewnym ryzykiem finansowym i tym, że raty mogą nie być sobie równe przez cały okres kredytowania. Oprocentowanie kredytu walutowego składa się z dwóch składników: stawki referencyjnej oraz doliczanej marży. Stawki referencyjne są wielkościami rynkowymi, co skutkuje tym, że wpływ na jej zmiany ma aktualna sytuacja na rynku. Mogą to być decyzje banków centralnych o wysokości stóp procentowych lub sytuacja polityczna, np. w krajach strefy euro. Marża jest z kolei powiązana z kwotą kredytu i wysokością wkładu własnego kredytobiorcy. Podczas gdy stawka referencyjna zmienia się w okresie kredytowania, marża jest stała i obowiązuje taka sama wysokość, jaka została przedstawiona na umowie.

Wiele placówek oferuje kredyt mieszkaniowy do 95% wartości nieruchomości, co oznacza, że wystarczy mieć 5% wkładu własnego. Sytuacja ta zmieni się jednak od przyszłego, 2015, roku. W związku z zaleceniem Komisji Nadzoru Finansowego banki nie będą mogły pożyczać na nieruchomości więcej niż 90% ich wartości. Wynika z tego, że kredytobiorca będzie musiał być w posiadaniu takiej kwoty, która pokryje 10% wartości zakupu. Jest to bardzo duża różnica w stosunku do jeszcze obowiązującej stawki 5%. Jednym z rozwiązań w takim wypadku może być kredyt konsumpcyjny, który pomoże w dojściu do kredytu mieszkaniowego.

Należy również pamiętać, że poza wkładem własnym kredytobiorca musi posiadać środki pieniężne na opłaty transakcyjne i kredytowe, które stanowią ok. 6-9% wartości nieruchomości. Oznacza to, że chcąc kupić mieszkanie za 300 tysięcy złotych, kredytobiorca będzie musiał zaoszczędzić ok. 50-60 tysięcy na wkład własny i wspomniane opłaty. Dla osób młodych, rozpoczynających dopiero dorosłe i samodzielne życie również istnieje pewne ułatwienie. Jest to program Mieszkanie dla Młodych. To rządowy program dopłat do kredytów mieszkaniowych. O wysokości takiej pomocy decyduje lokalizacja, powierzchnia i cena nieruchomości.

Jaka rata kredytu to niska rata

Najlepsze kredyty mieszkaniowe raty możliwe to szybkiej spłaty. Sprawdź gdzie ubiegać się o tani kredyt na dowolny cel. Akceptacja każdego wniosku, pieniądze dla każdego przez Internet. Szukasz gotówki na mieszkanie? Weź kredyt mieszkaniowy rata Cie w pełni zadowoli.

Decyzja o kredycie mieszkaniowym musi być przemyślana

Kredyt mieszkaniowy jest zobowiązaniem długoterminowym, dlatego nie należy go pobierać spontanicznie. Kredyt musi być w miarę nisko oprocentowany, a rata nie powinna przekraczać 30 procent dochodów osoby pobierającej to zobowiązanie. Kredyt spłaca się od 10 do 30 lat. Większość osób płaci kredyt długo, ponieważ jest to zobowiązanie wieloletnie, a raty sięgają od 500 do 3000 złotych miesięcznie. Wysoka rata jest trudna do spłaty – w dzisiejszych czasach nigdy nie wiadomo jakiej wysokości będą nasze zarobki. Polska jest krajem, w którym zarobki są bardzo niskie, bezrobocie wysokie, dlatego warto przemyśleć decyzję o zaciągnięciu kredytu. Osoba samotna nie powinna brać kredytu mającego ratę wyższą niż 1000 złotych. Rata kredytu musi być możliwa do spłacenia oraz nie powinna nastręczać problemów z pokryciem tego zobowiązania kredytowego.

Jak spłaca się ratę kredytu hipotecznego?

Klienci nie muszą pamiętać o spłacie raty, ponieważ bank samodzielnie pobiera ratę kredytu z konta każdej osoby. Ważne, aby na koncie były środki na spłatę kredytu. Jednak to jest sprawa oczywista. Kredyt najczęściej pobierają pary. Czasami rodzice z dziećmi, nieraz także dziadkowie i wnuki. Najważniejsze, aby osoby miały zdolność kredytową. Brak zdolności kredytowej uniemożliwia pobranie kredytu hipotecznego. Jednak można odczekać rok lub dwa i ponownie ubiegać się o skalkulowanie kredytu. Poza tym zawsze trzeba porównywać oferty banków i wybrać najlepszy kredyt, z najkorzystniejszą ratą oraz całkowitym oprocentowaniem.

Gdzie wziąć najlepszy kredyt mieszkaniowy? Jaki bank daje najlepsze warunki?

Gdzie kredyt mieszkaniowy mogę zdobyć z moimi dochodami i zobowiązaniami. To pytanie, które nie tylko Ty sobie zadajesz. Zapoznaj się z różnymi ofertami i zdobądź kredyt na upragnione mieszkanie. Kredyt mieszkaniowy udzielany jest we wszystkich bankach.

Na pytanie, gdzie zdobyć kredyt mieszkaniowy odpowiada wciąż wielu potencjalnych klientów. Często jest tak, że klienci nie zauważają różnic między ofertami kredytowymi, a ponieważ wielu na co dzień nie zajmuje się finansami nie zdają sobie sprawy, czym różni się prowizja od marży. Właściwie nie należy się temu dziwić.

Jeżeli klient nie wie, gdzie, w którym banku skorzystać z kredytu mieszkaniowego warto, aby na początek mógł się zapoznać z ich rankingiem albo skorzystać z porównywarki. To na pewno ułatwi dalsze działania. Kredyt mieszkaniowy udzielany jest przez każdy bank działający w kraju, więc liczba produktów kredytów mieszkaniowych może być duża, a osobom, które właśnie zdecydowały się na kredyt będzie trudno wybrać ten najbardziej optymalny, ten najlepszy dla siebie. Ważne jest zatem, aby klient wybrał to, co jest dla niego najważniejsze, na czym jemu najbardziej zależy. Może to być na przykład długi okres kredytowania albo brak wkład własnego. Następnie na podstawie tych wytycznych należy szukać oferty. Można oczywiście sprawdzać samodzielnie każdą ofertę, korzystać z porównywarek albo zgłosić się do firmy doradczej, która pomoże nam wybrać najlepszą ofertę.

Osoby, które zdecydują się na wzięcie kredytu w banku, w którym posiadają konto i z którego usług korzystają, jako stali klienci mogą liczyć w niektórych z nich na pewne profity. Warto zapewne sprawdzić, czy akurat nasz bank udziela atrakcyjnego kredytu mieszkaniowego dla swoich klientów. Jeżeli odpowiedź będzie poprawna przyszły kredytobiorca, dowie się, że to właśnie jego bank oferuje najlepsze dla niego kredyty mieszkaniowe. Jednak, gdy tak nie będzie inne banki mogą z kolei czekać z zerową prowizją od udzielanego kredytu mieszkaniowego i darmowym kontem.

Każdy chciałby mieć dom, czy mieszkanie na własność. Ten wydatek jednak jest zbyt duży i nie każdy może sobie na niego pozwolić. W takiej sytuacji banki wyciągają w naszą stronę pomocną dłoń i oferują kredyty mieszkaniowe, które dają nam możliwość zakupu mieszkania. Niskie oprocentowanie, bardzo długi okres kredytowania i dogodne warunki spłaty rat. To wszystko oferuje nam kredyt mieszkaniowy.

Duże korzyści, małe opłaty

Kredyt mieszkaniowy to duża inwestycja i potrzebna jest nam duża kwota pieniędzy. Banki są przygotowane na takie okoliczności i dostosowały swoje oferty do potrzeb współczesnych klientów. Każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie, więc mamy możliwość negocjowania warunków kredytowych. Bank może Ci sfinansować nawet 95% wartości Twojej nieruchomości, a Twój wkład własny jest niewielki. Okres kredytowania może sięgać nawet do 35 lat. W niskich ratach możemy spłacać zadłużenie, nie naruszając przy tym naszego domowego budżetu. Co z oprocentowaniem? Jest ono bardzo niskie, co jest bardzo korzystne, biorąc pod uwagę wysokość kredytu. Stopa procentowa w niektórych bankach zaczyna się już od 3%. Jej wysokość zależy od naszych zarobków, zdolności kredytowej i przeszłości finansowej.

Dodatkowe korzyści

Przy kredytach mieszkaniowych mamy możliwość skorzystania z wielu innych, dodatkowych korzyści, które oferuje nam bank. Warto się o nie dowiedzieć i z nich skorzystać. Co możemy zyskać? Niektóre banki dają nam możliwość przeznaczenia nawet 25% kredytu na dowolny cel, ale i możliwość zawieszenia spłaty jednej raty oraz dodatkowe pakiety ubezpieczeniowe.

Kredyt mieszkaniowy- na co przeznaczyć?

 • zakup domu jednorodzinnego na rynku wtórnym lub pierwotnym
 • zakup mieszkania w budynku wielorodzinnym na rynku pierwotnym lub wtórnym
 • zakup działki budowlanej
 • rozbudowę lub przebudowę domu jednorodzinnego
 • remont, modernizacja nieruchomości

Dowiedz się więcej o kredytach mieszkaniowych, porównaj oferty banków. Skorzystaj z kalkulatorów kredytowych online i sprawdź swoją zdolność kredytową.

Szybka kalkulacja rat

Porównaj najlepsze kredyty mieszkaniowe kalkulator online pomoże Ci wyliczyć oprocentowanie. Sprawdź ile wynoszą raty kredytu bez doradcy. Najlepszy kredyt mieszkaniowy kalkulator rat przez Internet dla każdego za darmo. Ranking najlepszych kredytów w Twojej okolicy. Wylicz swoją zdolność kredytową z kalkulatorem w kilka sekund. Niskie oprocentowanie, szybka decyzja, minimum formalności, pieniądze dla każdego na zakup własnego mieszkania.

Kredyt mieszkaniowy kalkulator rat

Chcąc skorzystać z kredytu na własne mieszkanie warto porównać kilka ofert. W tym celu najlepiej użyć kalkulatora online, który pomoże w wyliczeniu poszczególnych rat zobowiązania. Narzędzie to jest zupełnie za darmo. Widnieje na nie jednym portalu dotyczącym kredytów, ale i finansów. Spotkać się z nim można także na oficjalnych stronach banków. Jako, że jest bardzo prosty w obsłudze korzystać z niego może praktycznie każdy. Nie trzeba się nigdzie logować, ani wykonywać przelewów aktywacyjnych.

Celem wyliczenia raty kredytu wystarczy wpisać odpowiednią kwotę zobowiązania oraz określić okres jego spłaty. Te informacje są wystarczające do tego, by kalkulator samodzielnie w kilka sekund podał nie tylko raty. Część z kalkulatorów automatycznie podaje cały harmonogram spłat kredytu. Jest to bardzo duże ułatwienie, ponieważ jeszcze przed podpisaniem umowy, czy nawet wizyty w banku zainteresowany wie, czego może się spodziewać.

Kredyt mieszkaniowy kalkulator zdolności kredytowej

Osoba zainteresowana kredytem mieszkaniowym z całą pewnością powinna sprawdzić własną zdolność kredytową. Banki są bardzo bezpieczne w tym co robią, w związku z tym należy przejawiać nienaganną historię finansową. Co ciekawe z powodzeniem można ją wyliczyć przy pomocy kalkulatora zdolności kredytowej. Nie trzeba płacić wiele, by instytucja sprawdziła jaką aktualnie przejawia sytuację potencjalny kredytobiorca. Tego typu wyliczenia umożliwiają zainteresowanym szybką jej poprawę celem otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej.

Zdecydowanie najtańsze oferty kredytów

Najtańszy kredyt mieszkaniowy również dla osób bardzo młodych. Nie masz historii kredytowej? To nic! Weź kredyt na mieszkanie bez weryfikacji w bazach i zaświadczeń o dochodach. Ranking najlepszych ofert gotówki na własne cztery kąty. Już teraz najtańsze kredyty mieszkaniowe w zasięgu ręki dla wszystkich szukających wsparcia gotówkowego.

Nowe mieszkanie to duże zobowiązanie i wiąże się z ogromnym wydatkiem. Nie każdy może sobie pozwolić na kupno mieszkania za gotówkę, którą posiada. W banku możemy skorzystać z oferty najtańszych kredytów mieszkaniowych. Niskie oprocentowanie, bardzo długi okres kredytowania i inne udogodnienia, jakie oferuje nam nasz kredytodawca. Raty nie muszą obciążać Twojego domowego budżetu. Najtańszy kredyt mieszkaniowy pozwoli Ci kupić wymarzone mieszkanie i jednocześnie zaoszczędzić pieniądze.

Małe koszta, wielkie korzyści

Kredyt hipoteczny umożliwia nam kupno nowego domu lub mieszkania. Możemy bez wkładu własnego mieć własny kąt i nie musimy dłużej płacić za wynajem. Ta forma pożyczki jest związana z bardzo niskim oprocentowanie. Jest to jej ogromny atut i tym samy dużo ludzi podejmuje decyzję o takim kredycie. Odsetki mogą zaczynać się już od 3%. Są to bardzo niskie koszta, zważając na to, że pożyczamy dużą kwotę pieniędzy. Okres kredytowania ustalamy indywidualnie i może on osiągać nawet 35 lat. Ten długi czas umożliwi nam rozłożenie rat spłaty kredytu w ten sposób, żebyśmy nie naruszali naszego budżetu domowego. Oprócz tego bank może nam sfinansować nawet 95% naszej nieruchomości.

Dodatkowe korzyści

Banki, które mają w swojej ofercie kredyty hipoteczne, często proponują dodatkowe przywileje. Jest to niezwykle ważne, ponieważ w ten sposób kredytodawca pokazuje, jak ważny jest dla niego klient. Co możemy zyskać, decydując się na kredyt mieszkaniowy?

 • „wakacje kredytowe”- raz w roku można zawiesić spłatę jednej raty
 • zrefinansowanie poniesionych wcześniej wydatków
 • indywidualne warunki umowy
 • przeznaczenie pewnej kwoty (nawet 25%) na dowolny cel

Z tymi przywilejami możemy się spotkać w różnych bankach. Każdy kredytodawca ma inną ofertę, którą stara się dopasować do potrzeb klienta. Ważne jest to, że kredyt ten wyróżnia się bardzo niskim oprocentowaniem, więc nie oddajemy dużo więcej, niż pożyczyliśmy.

Najwyżej w rankingach

Poniżej przedstawiamy ofertę, która jest w tym momencie numerem 1 na rynku kredytów mieszkaniowych.

 • KWOTA: 345.600 zł
 • OPROCENTOWANIE: 3,63%
 • MARŻA: 1,59%
 • RATA: 1760zł
 • OKRES KREDYTOWANIA: 25 lat
 • Kredyt na 90% ceny mieszkania

Oferta jest tylko przykładem, każdy indywidualnie może ustalić wysokość rat, długość kredytowania oraz kwotę jaką chce pożyczyć. Porównaj kredyty mieszkaniowe i ciesz się swoim własnym kątem.

Poznaj oprocentowanie kredytów mieszkaniowych

Kredyt mieszkaniowy oprocentowanie – sprawdź najlepsze oferty online przez Internet. Poszukujesz najlepszego wsparcia pieniężnego na własne mieszkanie? Skorzystaj z bezpłatnego rankingu. Najlepsze kredyty mieszkaniowe oprocentowanie 0% dla każdego. Wysokie promocje kredytowe. Niewiele formalności, szybka decyzja, niskie oprocentowanie, atrakcyjne warunki.

Zdecydowanie się na kredyt mieszkaniowy jest bardzo wiążącą decyzją. Zazwyczaj zaciągany jest on na długi okres. Co więcej, opiewa na nie małe kwoty, gdyż aktualnie mieszkania są wyjątkowo drogie. Aby wybrać możliwie najbardziej korzystną ofertę, warto przede wszystkim przyjrzeć się oprocentowaniu. To właśnie ono najbardziej wpływa na koszta całkowite kredytu.

Na polskim rynku istnieją kredyty mieszkaniowe, które posiadają wysokie oprocentowanie lecz w zamian za to nie są pobierane opłaty za ubezpieczenie, opłaty administracyjne, czy prowizje. Spotkać się można także z kredytami wzbogaconymi o niski procent. Okazuje się jednak, że nie zawsze idzie to w parze z niskimi kosztami kredytowymi. Zarówno prowizje, jak i pozostałe koszta są bardzo wysokie, co stanowi rekompensatę za zaniżone oprocentowanie.

Kredyt mieszkaniowy oprocentowanie porównanie

W celu znalezienia złotego środka, czyli w tym przypadku najbardziej korzystnego kredytu mieszkaniowego warto skorzystać z porównywarki oprocentowania kredytowego. Narzędzie to dostępne jest dla każdego, za darmo, przez Internet. Kalkulatory dostępne są na portalach finansowych, ale i oficjalnych stronach banku. Najlepiej jest jednak korzystać z tych ogólnych, gdyż nie są nacechowane łagodniejszym podejściem do znanych marek.

Porównanie oprocentowania nie trwa dłużej niż kilka sekund. Klient ma za zadanie wybrać jedynie oferty, które go interesują. W dalszej kolejności to samo narzędzie wylicza poszczególne procenty. Co więcej, automatycznie wskazuje, które zobowiązania są najlepsze tworząc niejako ranking najlepszych ofert. Tego typu działania z całą pewnością oszczędzają czas, ale i uprzyjemniają wizyty w bankach.

Udzielenie kredytu hipotecznego wiąże się z zakupem mieszkania, domu bądź działki. Każdy
taki kredyt posiada zabezpieczenie w postaci hipoteki znajdującej się na nowo zakupionej
nieruchomości. Jest to zobowiązanie na kilka, kilkanaście lat a więc warto zdecydować się na
najkorzystniejszą ofertę znajdującą się na rynku. Jak jednaj ją wybrać w gąszczu propozycji?
Na co należy zwrócić uwagę by później nie żałować?

Zaciągnięcie kredytu hipotecznego to poważna decyzja. Zanim więc podpiszemy umowę z
bankiem skoncentrujmy się na takich kwestiach jak kwota oraz cena kredytu, waluta w jakiej
chcemy go zaciągnąć, okres spłacania, rodzaj rat (malejące bądź równe), wkład własny, a
także opłaty związane z obsługą kredytu.

Koszt kredytu

Całkowity koszt kredytu to najważniejsze kryterium brane pod uwagę przed podpisaniem
umowy kredytowej. Ogromne znaczenie ma także wysokość oprocentowania, marża,
ubezpieczenie (czasami może tego zażądać bank), prowizje oraz opłaty – notarialne,
bankowe, za wycenę nieruchomości.

Oprocentowanie może mieć charakter zmienny bądź stały – warto więc i na to zwrócić
uwagę. Pierwsza opcja uzależniona jest od stóp procentowych ustalonych przez Narodowy
Bank Polski, natomiast druga pozwala od razu przewidzieć, jak wysokie będą comiesięczne
raty.

Oprocentowaniu towarzyszy marża, którą automatycznie dolicza bank. Warto więc i na ten
składnik zwrócić uwagę, ponieważ realnie wypłynie on na wysokość raty.
Kolejnym kryterium jest prowizja. Tu sprawa wygląda nieco inaczej, ponieważ jest to
jednorazowa opłata wypłacana bankowi za udzielenie kredytu. Kredytobiorca nie ma żadnego
wpływu na jej wysokość, należy więc mieć nadzieję, że nie będzie ona duża.
Przy skrupulatnym i szczegółowych wyliczeniu kosztów ewentualnego kredytu pomóc może
rzeczywista roczna stopa oprocentowania, tak zwane RRSO. Uwzględnia ono bowiem nie
tylko oprocentowanie, ale również pozostałe koszty. Dzięki temu skuteczniej porównamy
oferty różnorodnych banków.

Na jakie raty się zdecydować? Równe czy malejące?

Rodzaj rat to także bardzo ważne kryterium przy wyborze kredytu hipotecznego. Potencjalny
kredytobiorca może zdecydować się na raty malejące bądź równe. Raty malejące
charakteryzują się stopniowym zmniejszaniem comiesięcznej spłaty. Cechują się również
niższym kosztem. Miesięczna opłata zawiera znaczną część długu a mniejszą odsetek. Dzięki
temu kredyt spłacany jest o wiele szybciej, co z kolei oznacza, że z miesiąca na miesiąc
maleją odsetki od pozostałej części. Z kolei raty równe to nic innego jak równa rata przez cały
okres spłacania zobowiązania. Uwzględnia ona nie tylko spłatę kapitału, ale także odsetki.
Największą zaletą tego typu kredytowania jest niska comiesięczna kwota do zapłaty.

Przeanalizuj dokładnie wszystkie czynniki

Pod uwagę należy wziąć także okres spłaty zobowiązania, czyli to, jak długo będziemy
obciążani kredytem. Od tego zależy również wysokość comiesięcznej opłaty a także
możliwość wynegocjowania w banku niższych kosztów.

Jeszcze do niedawna przyszły kredytobiorca mógł spokojnie zadecydować, w jakiej walucie
chciałby zaciągnąć zobowiązanie. Dziś nie jest to już takie proste. Banki bowiem znacznie
ograniczyły możliwość zaciągnięcia kredytu w takich walutach jak frank czy euro.
Oczywiście, produkt taki jest nadal dostępny jednak nie dla wszystkich – tylko dla tych
najlepiej zarabiających.

Wybór konkretnej oferty uzależniony jest również od wysokości wkładu własnego. Bank
wymaga od potencjalnego klienta wyższej kwoty przeważnie w przypadku kredytów
zaciąganych w obcej walucie. To, jaką sumę jesteśmy w stanie wpłacić na początku
umożliwia również określenie optymalnej kwoty kredytu. Z drugiej jednak strony bank
sprawdzi w ten sposób naszą wiarygodność.

Na tym nie koniec. Decydując się na konkretny kredyt hipoteczny należy przyjrzeć się także
możliwości zawieszenia spłaty zobowiązania na określony czas bądź przewalutowania
kredytu.

Coraz więcej Polaków planuje zakup własnego, wymarzonego mieszkania. Jak jednak
osiągnąć ten cel, gdy ceny nieruchomości w kraju nie należą do najniższych a zarobki do
najwyższych? Nie sposób nie skorzystać z kredytów hipotecznych, bez których praktycznie
nie ma wyjścia z tej sytuacji. Jest to jednak zobowiązanie na nawet kilkanaście lat, warto więc
jeszcze przed podpisaniem umowy zorientować się w ofertach obowiązujących na rynku. W
jaki sposób jednak odnaleźć ten jedyny, najkorzystniejszy, gdy nie rozumiemy co drugiego
słowa z regulaminu? Poza tym potrzeba mnóstwa czasu aby skonsultować się z doradcami
bankowymi i odwiedzić ich osobiście w placówce banku.

Z pomocą może przyjść porównywarka aktualnych ofert placówek bankowych – dzięki nim
nie tylko zaoszczędzimy cenny czas, ale również zyskamy pewność, że dokonaliśmy
właściwego wyboru. W przeciągu kilku minut dzięki takim właśnie narzędziom możemy
przeprowadzić kilkanaście, kilkadziesiąt symulacji i obliczeń, które uzmysłowią nam , który
bank oferuje najlepsze warunki. Oczywiście, narzędzia tego nie można traktować jak
wyroczni. Każdy przypadek jest inny, dlatego też warunki kredytu także mogą się różnić.
Kalkulator online jednak umożliwia błyskawiczne sprawdzenie opłacalności danej opcji. Poza
tym oszczędza czas i upraszcza całą procedurę.

Potencjalny kredytobiorca może złożyć wniosek o kredyt mieszkaniowy drogą internetową.
Takie wyjście niesie ze sobą wiele korzyści. Po pierwsze oszczędza czas, a po drugie
umożliwia porównywanie ofert banków, które nie mają oddziału w danym mieście. Poza tym
w bardzo szybkim czasie może sprawdzić nie tylko oprocentowanie, ale także prowizję,
marże oraz wysokość comiesięcznej raty. Wypełniony wniosek automatycznie trafia do
wybranej przez nas instytucji bankowej. Nie należy się obawiać – wszystkie wnioski są tak
zabezpieczone, by nikt nieupoważniony i niepowołany nie miał do nich dostępu. Klient ma
zagwarantowane stu procentowe bezpieczeństwo. Należy w tym miejscu podkreślić także
fakt, że korzystanie z tych narzędzi jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące.
Złożenie wniosku online oszczędza czas. Jednak prędzej czy później potencjalny
kredytobiorca będzie musiał osobiście udać się do banku, w którym będzie musiał zostawić
kilka obowiązkowych dokumentów. Cała procedura związana z udzielaniem kredytu jest
bardzo czasochłonna warto więc jeszcze przed wizytą u przedstawiciela banku przygotować
komplet dokumentów zanim zostaniemy o nie poproszeni. Najczęściej banki żądają:

 • aktualnych dowodów osobistych osób starających się o kredyt,
 • zaświadczenia o wysokości zarobków – zaznaczyć należy, że jest ono ważne przez
  jeden miesiąc od daty jego wystawienia, należy więc uważać, aby Drumet nie uległ
  przedawnieniu,
 • dokumentów dotyczących mieszkania, domu bądź działki

Kredyt mieszkaniowy do 90% wartości nieruchomości

[browser-shot url=”http://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/kredyty-hipoteczne/kredyt-na-mieszkanie” width=”300″]

Credit Agricole bardzo dobrze wie jak niezwykle poważną inwestycją jest zakup mieszkania. W tej kwestii trzeba przede wszystkim pozyskać pieniądze, ale tak, aby tego nie żałować. Dlatego też oferuje dla wszystkich swoich klientów wygodną ofertę kredytu mieszkaniowego na prostych warunkach, bez zbędnych kosztów i formalności.

Jest to kredyt o wartości nawet do 90% wartości nieruchomości. Minimalnie bank wypłaca 40 000 złotych. Maksymalna kwota jest zależna od wartości nieruchomości, na którą zdecyduje się klient. Wszystko jest kwestią indywidualnego ustalenia z przedstawicielem banku. Kredyt można spłacać przez 35 lat. Większość warunków ustala się na miejscu, tak aby dać klientowi poczucie indywidualnego dopasowania.

Dana oferta kredytu to szansa na zakup mieszkania bez konieczności odkładania danej czynności na później. Oprocentowanie dostępne jest w tabelach oprocentowania, zamieszczonej na stronie banku. Jednak więcej szczegółów można pozyskać tutaj.

Źródło: http://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/kredyty-hipoteczne/kredyt-na-mieszkanie

Kredyt na mieszkanie 100% wartości, marża od 0,95%

[browser-shot url=”http://www.investbank.pl/Dla_Ciebie,3508/Kredyty,3511/Kredyt_Mieszkaniowy,3784/index.html” width=”300″]

Invest Bank oferuje kolejny, jeszcze bardziej dostosowany do oczekiwań klientów, kredyt mieszkaniowy. Mogą go spożytkować w zakresie zakupu mieszkania na rynku pierwotnym i wtórnym, a także w celu budowy domu zgodnego z własnym projektem.

Jakie z tego korzyści? To przede wszystkim bardzo atrakcyjne oprocentowanie, z marżą od 0,95%. Kwota kredytu może sięgać 100% wartości mieszkania. Okres kredytowania wynosi aż do 30 lat. Do tego bezpłatne ubezpieczenie zakupionej nieruchomości. Ponadto kredytobiorca czy osoba ubiegająca się o kredyt, może uzyskać bardzo szybką odpowiedź banku, w sprawie przyznania bądź odrzucenia wniosku kredytowego. Formalności są proste i przyjemne.

Aby pozyskać kredyt na mieszkanie, trzeba zgłosić się do oddziału banku, skontaktować się przez telefon bądź internetowo. Kredyt wymaga ustalenia konkretnych szczegółów, które będą podstawą do rozpoczęcia działań zmierzających do sprawdzenia zdolności kredytowej, a w ostateczności do przyznania zobowiązania finansowego. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Źródło: http://www.investbank.pl/Dla_Ciebie,3508/Kredyty,3511/Kredyt_Mieszkaniowy,3784/index.html

Kredyt na mieszkanie do 80% wartości – Raiffeisen Bank

[browser-shot url=”https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/kredytmieszkaniowy/1?__af_appv=feb1&renderer.slotId=jmav6x” width=”300″]

Raiffeisen Bank wprowadził do swojej oferty atrakcyjny kredyt bez prowizji, na zakup mieszkania. To oferta skierowana przede wszystkim do młodych osób, których nie stać na mieszkanie za własne oszczędności, a ich zdolność kredytowa jest na tyle dobra, by bez problemu poradzić sobie ze spłatą zobowiązania.

Jakie z tego tytułu korzyści? Przede wszystkim 0% prowizji. Ponadto kredyt umożliwia finansowanie nieruchomości do 80% jej wartości. Do tego istnieje możliwość sfinansowania wyposażenia przeznaczonego do danego mieszkania. Marża kredytu wynosi od 2,15 do 2,8%. Oferta charakteryzuje się bardzo prostymi formalnościami.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy wypełnić zamieszczony na stronie formularz, uzupełniając go wymaganymi, ale za to podstawowymi danymi. Następnie należy oczekiwać na kontakt z banku. W czasie rozmowy z przedstawicielem, wystarczy ustalić pozostałe szczegóły i w ten oto sposób przyczynić się, do pozyskania pieniędzy na swój własny, wymarzony dom lub mieszkanie. Więcej szczegółów tutaj.

Źródło: https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/kredytmieszkaniowy/1?__af_appv=feb1&renderer.slotId=jmav6x

Najtańszy kredyt mieszkaniowy z prowizją 0% w Nordea

[browser-shot url=”http://www.nordea.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyty-hipoteczne/kredyt-mieszkaniowy-nordea.html#cel” width=”300″]

Kredyt mieszkaniowy oferowany przez Nordea Bank okazał się jedną z najtańszych pomocy finansowych kierowanych do ludzi wciąż marzących o własnym mieszkaniu lub domu. Brak wygórowanych formalności i błyskawiczne ich dopełnienie, to przede wszystkim szansa na własny kąt.

Ofertę charakteryzują stałe, miesięczne i do tego niskie raty. Ponadto klient może liczyć na fachowe doradztwo ze strony doświadczonych pracowników banku. Doskonałe dopełnienie atrakcyjności oferty stanowią zaś minimalne formalności.

Ile oferuje bank? Minimalna wartość kredytu to 30 000 złotych. Maksymalnie bank jest wstanie przekazać klientowi aż 100% wartości nieruchomości. Cel przeznaczenia jest dość zróżnicowany, gdyż pieniądze mogą posłużyć zarówno na zakup domu czy mieszkania, jak również działki budowlanej i nie tylko. Więcej szczegółów tutaj.

Aby móc ubiegać się dany kredyt, trzeba mieć przede wszystkim stałe dochody, pochodzące z wynagrodzenia za pracę, renty, emerytury czy innych źródeł.

Źródło:http://www.nordea.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyty-hipoteczne/kredyt-mieszkaniowy-nordea.html#cel

Dofinansowanie 10 – 15% na zakup mieszkania dla młodych

[browser-shot url=”http://media.pekao.com.pl/pr/263810/pierwszy-wniosek-w-programie-mieszkanie-dla-mlodych-zaakceptowany-przez-pekao” width=”300″]

Bank Pekao w ramach programu Mieszkanie dla Młodych, podjął decyzję w sprawie akceptacji pierwszego wniosku kredytowego. To nowa oferta banku, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Chętni zgłaszają się od dawna. Bank Pekao informuje o danej ofercie od listopada. Niewątpliwie będzie kontaktował się z wszystkimi zainteresowanymi ofertą kredytu, umożliwiając im składanie wniosków.

Dla kogo ten kredyt? Kredyt w ramach programu Mieszkanie dla Młodych kierowany jest do wszystkich zainteresowanych ofertą, którzy szukają sposobu na zakup wymarzonej nieruchomości, nie widząc tak naprawdę ciekawszych i korzystniejszych rozwiązań. Nie mając również innych możliwości pozyskania pieniędzy, chociażby ze względu na młody wiek. Oferta ta jest dla nich idealnym wsparciem finansowym.

Wnioskodawcy wyrażając swoje zainteresowanie ofertą, mają szansę otrzymać dofinansowanie do własnego kapitału, wynoszące od 10 do 15 procent na zakup nieruchomości w postaci nowego mieszkania. O dane zobowiązanie mogą starać się tylko i wyłącznie osoby, które nie przekroczyły jeszcze wieku 35 lat. Muszą również spełnić konkretne warunki w kontekście parametrów samego mieszkania. A szczegóły tutaj.

Czy są jakieś ograniczenia? Na poszczególne województwa zostaną nałożone pewne limity. Ograniczenia cenowe za każdy metr kwadratowy, uwzględnione są w publikacjach na stronie BGK. Wszyscy zainteresowani mogą w prosty i wygodny sposób pozyskać informacje, które posłużą staraniom się o dany kredyt.

Źródło:http://media.pekao.com.pl/pr/263810/pierwszy-wniosek-w-programie-mieszkanie-dla-mlodych-zaakceptowany-przez-pekao

Wypróbuj kalkulator

Najtańszy kredyt mieszkaniowy dla każdego. Skorzystaj z kalkulatora kredytowego i oblicz wysokość swojej raty. Wybierz najlepszą ofertę bez wychodzenia z domu. Bezpłatny kalkulator 100% online.

Kredyt mieszkaniowy jest zobowiązaniem na co najmniej kilkanaście lat. Jego koszty mogą jednak różnić się w poszczególnych bankach. Przed wyborem oferty należy więc dokonać porównania wszystkich dostępnych kredytów.

Aby dowiedzieć się, który kredyt mieszkaniowy jest najtańszy, nie musimy wychodzić z domu. Możemy skorzystać z bezpłatnego narzędzia dostępnego w Internecie – kalkulatora kredytowego. Kalkulator jest prostą porównywarką, dzięki której szybko obliczymy koszty kredytu oraz poznamy wysokość poszczególnych rat. Symulator pozwala również na złożenie wniosku o udzielenie kredytu online.

Dzięki temu po wyborze najatrakcyjniejszej oferty nie musimy udawać się do danego oddziału banku – będziemy musieli zrobić to dopiero, gdy bank rozpatrzy pozytywnie nasz wniosek. Nie trzeba obawiać się takiego rozwiązania, gdyż wszystkie przesyłane do banków wnioski są odpowiednio zabezpieczane. Ponadto nic nie musimy płacić ani nie jesteśmy zobowiązani do wzięcia kredytu, gdy uznamy, że wolimy skorzystać z innej oferty.

Czym charakteryzuje się najlepszy kredyt na mieszkanie?

Najlepszy kredyt na mieszkanie. Wybierz najtańszy kredyt na rynku. Oblicz całkowity koszt kredytu – dowiedz się od czego zależy jego wysokość. Szybkie kredyty mieszkaniowe dla wszystkich bez wychodzenia z domu. Niskie oprocentowanie oraz bezpieczne raty możliwe do spłaty.

Aby wybrać najlepszy kredyt na mieszkanie, należy obliczyć jego całkowity koszt. Składa się na niego kwota kredytu, jego waluta, oprocentowanie i okres kredytowania, rodzaj rat (równe lub malejące), prowizje, ubezpieczenia, a także wysokość wkładu własnego. Całkowity koszt kredytu na mieszkanie jest więc najważniejszym wyznacznikiem jego opłacalności.

Największy wpływ na koszty kredytu ma oprocentowanie, które składa się z marży banku oraz wysokości stóp procentowych ustalanych przez NBP. Oprocentowanie może być stałe lub zmienne – pierwsze do końca okresu kredytowania pozostaje na tym samym poziomie, a drugie zmienia się wraz z podnoszeniem lub obniżaniem stóp procentowych. Ważna jest również wysokość prowizji za udzielenie kredytu – jest to jednorazowa opłata na rzecz banku.

Kredytobiorcy mają również możliwość wyboru między ratami równymi lub malejącymi. Całkowite koszty kredytu są niższe przy ratach malejących, jednak należy pamiętać, że początkowo rata będzie znacznie wyższa niż w przypadku wybrania rat równych. Rekompensatą za początkowo wysokie raty jest szybsze spłacenie kapitału kredytu, co wiąże się z naliczeniem niższych odsetek.

Dla osób biorących kredyt na mieszkanie istotny jest także okres spłaty zobowiązania – im szybciej to zrobimy, tym mniejsze będą odsetki. Wybór oferty należy uzależnić również od wysokości wkładu własnego. Bank wymaga bowiem od klienta wyższego wkładu, gdy chce on zaciągnąć kredyt w obcej walucie.

Jak wybrać najlepszy kredyt na mieszkanie

Najlepszy kredyt na mieszkanie dla każdego bez nadmiernych i czasochłonnych formalności. Wybierz najtańszy kredyt na rynku, z niskim oprocentowaniem i długim okresem spłaty od ręki. Tanie kredyty na mieszkanie – oblicz całkowity koszt – wybierz najtańszą ofertę dla siebie.

Aby wybrać najlepszy kredyt na mieszkanie, należy obliczyć jego całkowity koszt. Składa się na niego kwota kredytu, jego waluta, oprocentowanie i okres kredytowania, rodzaj rat (równe lub malejące), prowizje, ubezpieczenia, a także wysokość wkładu własnego. Całkowity koszt kredytu na mieszkanie jest więc najważniejszym wyznacznikiem jego opłacalności.

Największy wpływ na koszty kredytu ma oprocentowanie, które składa się z marży banku oraz wysokości stóp procentowych ustalanych przez NBP. Oprocentowanie może być stałe lub zmienne – pierwsze do końca okresu kredytowania pozostaje na tym samym poziomie, a drugie zmienia się wraz z podnoszeniem lub obniżaniem stóp procentowych. Ważna jest również wysokość prowizji za udzielenie kredytu – jest to jednorazowa opłata na rzecz banku.

Kredytobiorcy mają również możliwość wyboru między ratami równymi lub malejącymi. Całkowite koszty kredytu są niższe przy ratach malejących. Jednak należy pamiętać, że początkowo rata będzie znacznie wyższa niż w przypadku wybrania rat równych. Rekompensatą za początkowo wysokie raty jest szybsze spłacenie kapitału kredytu, co wiąże się z naliczeniem niższych odsetek.

Dla osób biorących kredyt na mieszkanie istotny jest także okres spłaty zobowiązania – im szybciej to zrobimy, tym mniejsze będą odsetki. Wybór oferty należy uzależnić również od wysokości wkładu własnego. Bank wymaga bowiem od klienta wyższego wkładu, gdy chce on zaciągnąć kredyt w obcej walucie.

Kredyt mieszkaniowy 3×0

[browser-shot url=”https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=53568&Partner=WWW&Medium=WWW&Medium_detail=credit-agricole.pl&Campaign=Kredyt_Hipoteczny_3x0_04-06_2014&Category=3_kredyt_hipoteczny&Product_ID=kredyt_hipoteczny-wszystkie&Banner=wizerunek-dziecko&LP_Version=LP-DZIECKO&Publisher_ID=6378-CA-SERWIS-WWW-CPC_HIPO” width=”300″]

Credit Agricole przygotował specjalną ofertę kredytu mieszkaniowego, zachęcającego do zamiany marzeń na własne mieszkanie. Oferta skierowana jest do obecnych i przyszłych klientów banku, którzy nie chcą już żyć marzeniami, a w końcu dokonać zakupu własnego mieszkania.

Kredyt mieszkaniowy w ofercie banku Credit Agricole to 3 x 0. 0% prowizji za udzielenie danego kredytu, 0 złotych za wycenę nieruchomości, a także 0% prowizji za wcześniejszą spłatę danego kredytu. Jest nowoczesną i wygodną ofertą, sprawną i bezproblemową w załatwieniu formalności.

Kredyt mieszkaniowy 3×0 jest ofertą o którą można ubiegać się w banku Credit Agricole, a także u przedsiębiorców, oferujących kredyty mieszkaniowe w imieniu danego banku. Zainteresowani mogą również wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie banku, dzięki czemu przedstwiciel oddzwoni w celu ustalenia szczegółów.

Kredyt mieszkaniowy 3×0 jest ofertą promocyjną. Promocją objęte będą jedynie wnioski, które zostaną złożone od 1 kwietnia do 30 czerwca bieżącego roku. Więcej o tym tutaj.

Źródło: https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=53568&Partner=WWW&Medium=WWW&Medium_detail=credit-agricole.pl&Campaign=Kredyt_Hipoteczny_3x0_04-06_2014&Category=3_kredyt_hipoteczny&Product_ID=kredyt_hipoteczny-wszystkie&Banner=wizerunek-dziecko&LP_Version=LP-DZIECKO&Publisher_ID=6378-CA-SERWIS-WWW-CPC_HIPO

Db Kredyt Mieszkaniowy minimum 20 000zł z marżą 1,59%

[browser-shot url=”https://www.deutschebank.pl/klienci-indywidualni/kredyty-i-pozyczki/db-kredyt-mieszkaniowy.html?pm=submenu&pc=klienci-indywidualni-db-kredyt-mieszkaniowy” width=”300″]

Teraz w Deutsche Bank zainteresowani mogą ubiegać się o db Kredyt Mieszkaniowy z atrakcyjną marżą równą 1,59%. Prowizja to całkowite 0%, a wysokość kredytu klienci otrzymają w kwocie do 95% wartości nieruchomości. Kredyt mogą wziąć zarówno w złotówkach jak i w euro.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy wypełnić formularz, ustalić szczegóły z doradcą w czasie rozmowy telefonicznej. Kolejny krok to już tylko korzystanie z możliwości jakie stwarza dana oferta. O kredyt mogą ubiegać się klienci indywidualni zatrudnieni na umowę o pracę, a także prowadzący własną działalność. Maksymalny wiek kredytobiorcy na koniec okresu kredytowania to 70 lat.

Db Kredyt Mieszkaniowy może zostać przeznaczony na zakup lokalu mieszkalnego bądź domu. A także na wszelkie remonty nieruchomości czy ich wykończenie. Pozyskaną w dany sposób gotówkę można też przeznaczyć na zakup gruntu. minimalna kwota kredytu to 20 000 złotych, maksymalnej poprzeczki nie ma. Maksymalny okres kredytowania to 35 lat kiedy klient decyduje się na kredyt w złotówkach, a 30 lat wynosi gdy kredyt brany jest w euro. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj.

Źródło: https://www.deutschebank.pl/klienci-indywidualni/kredyty-i-pozyczki/db-kredyt-mieszkaniowy.html?pm=submenu&pc=klienci-indywidualni-db-kredyt-mieszkaniowy

Kredyt hipoteczny na mieszkanie

Myślisz, że nie stać Cię na własne mieszkanie? Ten duży wydatek przewyższa Twoje zdolności finansowe? Skorzystaj z oferty kredytu hipotecznego na mieszkanie. Bank sfinansuje zakup Twojej nieruchomości w zamian za bardzo niskie oprocentowanie. Długi okres kredytowania i niskie opłaty pozwolą Ci spokojnie spłacać zadłużenie. Kredyty hipoteczne na mieszkanie zostały stworzone w taki sposób, żeby nie naruszać domowego budżetu osób, które się na nie zdecydowały.

Mieszkaj na swoim

Mieszkanie to bez wątpienia duży wydatek, który wiąże się z ogromnymi zobowiązaniami. Jest tylko niewielkie grono ludzi, którzy mogą sobie pozwolić na taki zakup za gotówkę, którą posiadają. W większości przypadków najlepszym rozwiązaniem jest kredyt hipoteczny, który pozwala na pokrycie nawet do 95% wartości nieruchomości. Nasz wkład własny jest minimalny, a bank pokrywa większość opłat związanych z naszym mieszkaniem. Wysokość kredytu, jaki możemy otrzymać zależy od naszej zdolności kredytowej. Im jest ona lepsza, tym większą kwotę możemy otrzymać. Warto mieć dobrą przeszłość finansową i brak większych zadłużeń. Okres kredytowania to nawet 35 lat, co czyni miesięczne raty niskimi i możemy bez większych problemów je spłacać.

Kredyt hipoteczny

Każdy bank tworzy indywidualne oferty dla swoich klientów. Stara się dostosować warunki do potrzeb kredytobiorców, tak aby byli oni usatysfakcjonowani otrzymanym kredytem. Oto czego możemy się spodziewać, starając się o kredyt hipoteczny na mieszkanie:

 • kredytowanie 95% wartości nieruchomości
 • okres kredytowania do 35 lat
 • oprocentowanie już od 3%
 • prowizja od 0%
 • marża od 1,59%

Bonusy dla kredytobiorcy

Przy kredytach mieszkaniowych możemy otrzymać dodatkowe atrakcyjne promocje. Banki zdają sobie sprawę z dużej kwoty, jaką nam udzielają i dlatego dają nam możliwość skorzystania z wielu dodatkowych ofert:

 • możliwość uzyskania dodatkowej kwoty na remont
 • spłata kredytu w ratach równych lub malejących
 • możliwość przeznaczenie 25% kredytu na dowolny cel
 • „wakacje kredytowe”- zawieszenie spłaty jednej raty

Kredyt na zakup mieszkania

Najlepszy kredyt na zakup mieszkania specjalnie dla Ciebie wielka promocja. Porównaj najlepsze oferty kredytów na zakup mieszkań online bez udziału doradcy. Wyjątkowo niskie raty, szybki okres spłaty. Nie martw się o odsetki, niewielkie oprocentowanie, brak dodatkowych kosztów.

Szukanie mieszkania to zapewne doskonała przygoda na naszej nowej drodze życia. Jednak zobowiązanie w postaci wzięcia kredytu na mieszkanie może nam spędzać sen z powiek. Kredyt mieszkaniowy to zobowiązanie na długie lata. Zastanawiamy się gdzie taki kredyt wziąć, na ile lat i czy ta decyzja na pewno będzie dobra. Przyszły kredytobiorca powinien pomyśleć nad kwotą kredytu, dodatkowymi zabezpieczeniami, okresem spłaty, kosztami okołokredytowymi, walutą w jakiej weźmie kredyt, wkładem własnym, prowizją i ubezpieczeniem kredytu.

Kwota i okres spłaty

Pierwszą rzeczą, jaką powinien ustalić klient, to własne możliwości finansowe. Dobrze byłoby, gdybyśmy mieli środki, które przeznaczymy na tę inwestycję. Jest to tak zwany wkład własny, czyli kwota, jaką klient będzie w stanie zapłacić za mieszkanie z własnej kieszeni. Kwota kredytu, to brakująca część ceny zakupu mieszkania. Wtedy bank może określić wskaźnik LTV czyli stosunek kwoty kredytu do wartości mieszkania będącego zabezpieczeniem spłaty kredytu.

Większość banków przy wysokim wskaźniku LTV, wymaga wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zwanego inaczej niskim wkładem własnym, które zwiększa kwotę rat w pierwszych latach spłaty. Do tego należy określić okres spłaty, czyli czas, na jaki zadłużamy się w banku.

Ważne zasady

Im większy wkład własny, tym większa nasza wiarygodność w banku, oraz lepsza pozycja negocjacyjna. Im dłuższy okres spłaty, tym niższe raty, ale co za tym idzie, wyższe koszty odsetkowe. Im wyższa kwota kredytu, tym jego niższe oprocentowanie.

Marża i prowizja

Oprocentowanie nominalne kredytu składa się z: rynkowej stopy procentowej i marży banku. Im niższa marża banku, tym niższe raty i tańszy kredyt. Dlatego klient powinien zapytać doradcę o wysokość marży. Bank ma obowiązek o informowaniu o tzw. Stopie RRSO. Jest to ważny parametr. Wskazuje on rzeczywisty, roczny koszt kredytu. Pokazuje nam nie tylko oprocentowanie nominalne, ale także inne koszty związane z kredytem. Prowizja to koszt jednorazowy, który nie ma wpływu na wysokość i koszt kredytu. Pobierana jest przez bank jednorazowo po udzieleniu kredytu.

Raty

Kolejną rzeczą wartą uwagi jest waluta w jakiej bierzemy kredyt mieszkaniowy, a także system spłaty rat. Jeśli weźmiemy kredyt w obcej walucie, musimy pamiętać o o ryzyku kursowym. Klient może określić w jakim systemie będzie spłacał raty. Istnieją dwie możliwości: Raty równe i malejące. Spłacając kredyt w ratach równych z góry wiemy jaką kwotę będziemy płacić przez cały okres kredytowania. Jeśli zdecydujemy się na raty malejące w pierwszych miesiącach spłaty kredytu będą one wysokie, ale ich wysokość maleje wraz z okresem spłaty kredytu.

Inne parametry

W każdej z ofert znajdziemy coś, co ją wyróżnia. Bowiem każdy bank, chce nas jakoś zachęcić do wzięcia kredytu. Mogą to być: wakacje kredytowe, zmiana terminu spłaty rat, brak prowizji za przewalutowanie, czy wcześniejsza spłata kredytu. Nie należy o tym zapominać, jednak warto wiedzieć, że przy wzięciu kredytu, te parametry nie są tak bardzo istotne.

Kredyt mieszkaniowy hipoteczny

Weź kredyt mieszkaniowy hipoteczny z niskim oprocentowaniem i ratą dostosowaną do potrzeb klienta, nawet na 30 lat, 100% wartości nieruchomości, bez wkładu własnego. Kredyty mieszkaniowe hipoteczne na najlepszych warunkach z szybką decyzją kredytową i błyskawiczną finalizacją udzielenia pożyczki dla każdego.

Marzysz o własnym mieszkaniu, ale nie stać cię na jego zakup? Weź kredyt hipoteczny na dogodnych warunkach i ciesz się z własnego kąta!

Niskie raty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta – choćby taką propozycją instytucje finansowe zachęcają do zaciągnięcia kredytu hipotecznego. A zapotrzebowanie na tego typu pożyczki jest ogromne. Polacy, zwłaszcza ci w młodym wieku, chcą zacząć żyć na własny rachunek, a ponadto zakup mieszkania (nawet na kredyt!) jest swoistą inwestycją. Dla ogromnej grupy ludzi to jedyna szansa na spełnienie marzenia o własnym lokum, a spłata kredytu pozwoli cieszyć się własnym mieszkaniem, które będzie można przekazać dzieciom.

Wzięcie kredytu hipotecznego, choć wydaje się być pełne komplikacji, w rzeczywistości jest bardzo proste. Konieczne jest dostarczenie odpowiednich dokumentów, a o ich wykaz należy udać się do placówki, z której chcielibyśmy pożyczyć pieniądze. Inne bowiem zaświadczenia czy umowy będziemy musieli przedstawić występując o pożyczkę jako osoba fizyczna, a inne – gdy o kredyt hipoteczny staramy się z ramienia firmy.

Kredyt hipoteczny- popularna forma finansowania mieszkania

W dzisiejszych czasach mało kogo stać na zakup mieszkania z własnych zaoszczędzonych pieniędzy. Często młodzi ludzie posiadają gotówkę, jednak zazwyczaj jest to maksymalnie połowa wartości mieszkania/domu, które chcą zakupić. Banki chętnie udzielają kredytów hipotecznych, bowiem zabezpieczeniem staje się nieruchomość, którą na wypadek zaprzestania spłacania kredytu, przejmuje bank. Oferty banków mogą się różnić pod względem marży, prowizji czy też oprocentowania. Warto wówczas skonsultować się z doradcą lub po prostu skorzystać z porównywarki ofert zamieszczonej w internecie. To łatwy i szybki sposób na zapoznanie się z tym co oferuje nam rynek. Częstym wymogiem banków staje się wkład własny, który może w tym momencie wynosić nawet 20% wartości nieruchomości. W przypadku kredytów hipotecznych nie unikniemy szczegółowego wyliczenia zdolności kredytowej. Bank sprawdzi rejestrowe bazy dłużników, przejrzy historię kredytową.

Kredyt na mieszkanie forum

Najlepszy kredyt na mieszkanie forum online dla każdego bez ukrytych kosztów. Sprawdź jakie są dobre kredyty na mieszkanie forum Ci w tym pomoże za darmo. Niskie raty, które możesz spłacać wiele lat. Poznaj opinie innych osób oraz sprawdzonego doradcy.

Jeśli zdecydujemy się na kredyt na mieszkanie, powinniśmy zastanowić się, czy będziemy w stanie go spłacać. Czasami może zdarzyć się, że utracimy płynność finansową. Jest to koszmar dla kredytobiorcy. Wówczas człowiek taki myśli, że najlepszym rozwiązaniem jest zmiana typu raty, czy wydłużenie okresu jego spłaty.

Doradcy bankowi na forach

Wielu nie wie o tym, że istnieją fora, na których logują się doradcy bankowi. To oni mogą pomóc nam w podjęciu najlepszej decyzji w przypadku kredytu mieszkaniowego, bądź problemów z jego spłatą. Każdej instytucji bankowej zależy przecież na tym, aby kredytobiorca w terminie wpłacał ratę kredytu. Doradca może podpowiedzieć nam karencję w spłacie kredytu, albo wakacje kredytowe. Pozwoli nam to stanąć na nogi i odzyskać utraconą płynność finansową. Kredytobiorca na forum może zaproponować nam zmianę typu raty. Poradzi nam, abyśmy złożyli wniosek o zmianę typu raty na raty stałe. Jest to lepsze rozwiązanie od rat malejących.

Kredytodawca może podpowiedzieć nam również wydłużenie okresu kredytowania. Pożyczony przez nas kapitał spłacany wówczas będzie w większej liczbie miesięcy, przez co rata ulegnie redukcji. Należy jednak pamiętać, że wydłużać nie możemy w nieskończoność. Maksymalny okres spłaty kredytu na mieszkanie przy jego wydłużaniu to 35 lat. Wszystkie te informacje możemy znaleźć na forum banku, w którym bierzemy kredyt na mieszkanie. Profesjonalni doradcy pomogą w dostosowaniu kredytu i jego spłaty do indywidualnych potrzeb klienta.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dobry kredyt hipoteczny na najlepszych warunkach z niskim oprocentowaniem!
1 rok temu

Najlepszy kredyt hipoteczny bez złożonych procedur z niskim oprocentowaniem

Od 15 lat jestem ekspertem hipotecznym. Pomagam zaciągnąć najtańszy i najbardziej korzystny kredyt hipoteczny dostosowany do możliwości każdego klienta.

* nie musisz tracić cennego czasu w bankach
* pomogę Ci w formalnościach
* nie musisz wychodzić z domu
* gwarantuje szybkie uzyskanie wsparcia
* szybko i skutecznie przeprowadzę Cie prze proces uzyskania kredytu hipotecznego
* bez prowizji
* niskie ubezpieczenie
* karencja w spłacie kredytu

Napisz do mnie już dziś! Pomogę Ci zaciągnąć najtańszy kredyt hipoteczny na naszym rynku finansowym!

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl