do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Kredyt hipoteczny na 100% wartości nieruchomości

Najlepszy kredyt hipoteczny 100 wartości nieruchomości. Szybka gotówka bez zbędnych formalności. Gotówka na dowolny cel bez zaświadczeń i dodatkowych zabezpieczeń. Tanie kredyty hipoteczne dla Ciebie.

Wzięcie kredytu hipotecznego na 100% wartości nieruchomości staje się bardzo proste – duża liczba ofert pożyczek dla każdego, długi czas spłaty, a do tego niskie raty. Nie masz gotówki na własne mieszkanie? Wybieraj z bogatej oferty kredytów hipotecznych na 100% wartości nieruchomości, bez zbędnych formalności i z szybką decyzją i finalizacją umowy.

Dla niemal każdego posiadanie własnej nieruchomości to sprawa ważna i priorytetowa, jak zatem to marzenie spełnić, gdy nie dysponujemy gotówką?

Naprzeciw chętnym do zakupu lokum wychodzą instytucje finansowe, oferując kredyty hipoteczne na bardzo dobrych warunkach. Przede wszystkim swoją propozycję udzielenia pożyczki kierują do wszystkich, zarówno do firm, jak i osób fizycznych, przy czym nie trzeba być zatrudnionym w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (a jest to częsty wymóg tradycyjnych banków). Ważne jest, by nie legitymować się negatywną historią kredytową, gdyż to może ograniczyć otrzymanie pożyczki hipotecznej na całą sumę wartości nieruchomości. A o taką formę pożyczki najczęściej wnioskują młodzi Polacy, co nie powinno dziwić – zdeponowanie znacznej kwoty pieniędzy nie jest w dzisiejszych czasach łatwe, a nawet jeśli ją posiadamy – chcemy przeznaczyć ją na ewentualny remont nowego mieszkania i/lub jego wyposażenie. Wkład własny jest bardzo często wymagany przez banki tradycyjne, stąd wielu klientów nie chce korzystać z ich oferty.

100% wartości nieruchomości

Nie zapominajmy ponadto, że zapłata za nowe mieszkanie to nie jedyny wydatek, jaki się z tym wiąże. Zapłacić również należy za wpis do księgi wieczystej, opłatę notarialną, ubezpieczenie zakupionego mieszkania, czy choćby za wynagrodzenie dla pośrednika nieruchomości. Wiele placówek finansowych kredytuje te koszty, choć jest to indywidualna oferta kredytodawcy.

Kredyt? Nie sam!

Kredytu hipotecznego nie warto, o ile to oczywiście możliwe, brać samemu. Jeśli do umowy kredytowej przystąpi bliska nam osoba – współmałżonek, rodzic lub choćby rodzeństwo – wówczas dla kredytodawcy stajemy się bardziej wiarygodni. To dobrze rokuje i pozwala na negocjację lepszych warunków pożyczki – niskie raty lub dłuższy czas spłaty, to tylko niektóre z nich.

Wzięcie kredytu hipotecznego wiąże się z jego długoletnią spłatą, jednak pozwala na spełnienie marzenia o własnym mieszkaniu, a bez kredytu jest to często po prostu niemożliwe. Dobrze już dziś rozejrzeć się za dopasowaną do naszych potrzeb i możliwości ofertą kredytu hipotecznego, gdyż obecnie jest na to dobry czas – promocje są liczne i bardzo korzystne, co jeszcze bardziej zbliża się do realizacji swoich planów mieszkaniowych.

Wybór najlepszego kredytu 100% wartości nieruchomości

Zainteresowani zaciągnięciem wysokiego kredytu hipotecznego pod zastaw nieruchomości powinni sprawdzić jakie możliwości mają na naszym rynku. Do tego celu służą darmowe narzędzia internetowe w postaci:

  • rankingów online,
  • porównywarek internetowych,
  • kalkulatorów rat kredytu,
  • darmowych for finansowych.

W przypadku rankingów online już na pierwszy rzut oka widać, które oferty są bardziej atrakcyjne, a których lepiej unikać. Wszystko to za sprawą atrakcyjnego, a przede wszystkim czytelnego zestawienia. Najlepsze oferty zajmują początkowe miejsca zestawienia, zaś te najmniej dobrane do naszych potrzeb spadają w dół.

Podobne zastosowanie mają porównywarki internetowe. Można w nich zestawić kilka interesujących nas ofert oraz przeanalizować ich szczegółowe parametry. Wówczas bez problemu można dokonać szybkiej i odpowiedzialnej decyzji.

Nie mniej atrakcyjne są darmowe kalkulatory online. Ich zadaniem jest przede wszystkim wyliczenie poszczególnych rat zobowiązania oraz oszacowanie całkowitego kosztu wybranego kredytu pod hipotekę nieruchomości. Narzędzie to jest bardzo intuicyjne i nie wymaga dużego zaangażowania.

Interesujące bywają także ogólnodostępne fora internetowe. To właśnie na nich wypowiadają się specjaliści, eksperci, ale przede wszystkim osoby, które już zaciągnęły zobowiązanie w danej instytucji bankowej. Wskazują oni nie tylko dobre strony danego kredytu, ale także jego mankamenty.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Przygotuje Ci ofertę taniego kredytu hipotecznego!
3 miesięcy temu

Witam serdecznie,

Jestem tu po to, aby pomóc Ci zaciągnąć szybki, korzystny i tani kredyt hipoteczny nawet do 100% wartości nieruchomości. Od 15 lat jestem niezależnym ekspertem finansowym i pomagam ludziom spełnić marzenia dotyczące posiadania własnego mieszkania lub domu. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na szukanie odpowiedniej oferty, to napisz do mnie już teraz. Pomogę Ci ze wszystkim , bo zdaje sobie sprawę, że osoba, która wcześniej nie miała doczynienia z kredytem mieszkaniowym może zgubić się w tych wszystkich formalnościach.

W swojej ofercie mam wszystkie banki, które są dostępne na naszym polskim rynku finansowym. Nie ponosisz żadnych kosztów dodatkowych, nie płacisz prowizji. Pamiętaj, że to banki płacą prowizję, a nie klient! Zgłoś się do mnie już dzisiaj!

Czekam na Ciebie! Nie trać więcej czasu na szukanie ofert!