do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Kredyt hipoteczny na 100% wartości nieruchomości

Najlepszy kredyt hipoteczny 100 wartości nieruchomości. Szybka gotówka bez zbędnych formalności. Gotówka na dowolny cel bez zaświadczeń i dodatkowych zabezpieczeń. Tanie kredyty hipoteczne dla Ciebie.

Wzięcie kredytu hipotecznego na 100% wartości nieruchomości staje się bardzo proste – duża liczba ofert pożyczek dla każdego, długi czas spłaty, a do tego niskie raty. Nie masz gotówki na własne mieszkanie? Wybieraj z bogatej oferty kredytów hipotecznych na 100% wartości nieruchomości, bez zbędnych formalności i z szybką decyzją i finalizacją umowy.

Dla niemal każdego posiadanie własnej nieruchomości to sprawa ważna i priorytetowa, jak zatem to marzenie spełnić, gdy nie dysponujemy gotówką?

Naprzeciw chętnym do zakupu lokum wychodzą instytucje finansowe, oferując kredyty hipoteczne na bardzo dobrych warunkach. Przede wszystkim swoją propozycję udzielenia pożyczki kierują do wszystkich, zarówno do firm, jak i osób fizycznych, przy czym nie trzeba być zatrudnionym w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (a jest to częsty wymóg tradycyjnych banków). Ważne jest, by nie legitymować się negatywną historią kredytową, gdyż to może ograniczyć otrzymanie pożyczki hipotecznej na całą sumę wartości nieruchomości. A o taką formę pożyczki najczęściej wnioskują młodzi Polacy, co nie powinno dziwić – zdeponowanie znacznej kwoty pieniędzy nie jest w dzisiejszych czasach łatwe, a nawet jeśli ją posiadamy – chcemy przeznaczyć ją na ewentualny remont nowego mieszkania i/lub jego wyposażenie. Wkład własny jest bardzo często wymagany przez banki tradycyjne, stąd wielu klientów nie chce korzystać z ich oferty.

100% wartości nieruchomości

Nie zapominajmy ponadto, że zapłata za nowe mieszkanie to nie jedyny wydatek, jaki się z tym wiąże. Zapłacić również należy za wpis do księgi wieczystej, opłatę notarialną, ubezpieczenie zakupionego mieszkania, czy choćby za wynagrodzenie dla pośrednika nieruchomości. Wiele placówek finansowych kredytuje te koszty, choć jest to indywidualna oferta kredytodawcy.

Kredyt? Nie sam!

Kredytu hipotecznego nie warto, o ile to oczywiście możliwe, brać samemu. Jeśli do umowy kredytowej przystąpi bliska nam osoba – współmałżonek, rodzic lub choćby rodzeństwo – wówczas dla kredytodawcy stajemy się bardziej wiarygodni. To dobrze rokuje i pozwala na negocjację lepszych warunków pożyczki – niskie raty lub dłuższy czas spłaty, to tylko niektóre z nich.

Wzięcie kredytu hipotecznego wiąże się z jego długoletnią spłatą, jednak pozwala na spełnienie marzenia o własnym mieszkaniu, a bez kredytu jest to często po prostu niemożliwe. Dobrze już dziś rozejrzeć się za dopasowaną do naszych potrzeb i możliwości ofertą kredytu hipotecznego, gdyż obecnie jest na to dobry czas – promocje są liczne i bardzo korzystne, co jeszcze bardziej zbliża się do realizacji swoich planów mieszkaniowych.

Wybór najlepszego kredytu 100% wartości nieruchomości

Zainteresowani zaciągnięciem wysokiego kredytu hipotecznego pod zastaw nieruchomości powinni sprawdzić jakie możliwości mają na naszym rynku. Do tego celu służą darmowe narzędzia internetowe w postaci:

  • rankingów online,
  • porównywarek internetowych,
  • kalkulatorów rat kredytu,
  • darmowych for finansowych.

W przypadku rankingów online już na pierwszy rzut oka widać, które oferty są bardziej atrakcyjne, a których lepiej unikać. Wszystko to za sprawą atrakcyjnego, a przede wszystkim czytelnego zestawienia. Najlepsze oferty zajmują początkowe miejsca zestawienia, zaś te najmniej dobrane do naszych potrzeb spadają w dół.

Podobne zastosowanie mają porównywarki internetowe. Można w nich zestawić kilka interesujących nas ofert oraz przeanalizować ich szczegółowe parametry. Wówczas bez problemu można dokonać szybkiej i odpowiedzialnej decyzji.

Nie mniej atrakcyjne są darmowe kalkulatory online. Ich zadaniem jest przede wszystkim wyliczenie poszczególnych rat zobowiązania oraz oszacowanie całkowitego kosztu wybranego kredytu pod hipotekę nieruchomości. Narzędzie to jest bardzo intuicyjne i nie wymaga dużego zaangażowania.

Interesujące bywają także ogólnodostępne fora internetowe. To właśnie na nich wypowiadają się specjaliści, eksperci, ale przede wszystkim osoby, które już zaciągnęły zobowiązanie w danej instytucji bankowej. Wskazują oni nie tylko dobre strony danego kredytu, ale także jego mankamenty.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Przygotuje Ci ofertę taniego kredytu hipotecznego!
1 rok temu

Witam serdecznie,

Jestem tu po to, aby pomóc Ci zaciągnąć szybki, korzystny i tani kredyt hipoteczny nawet do 100% wartości nieruchomości. Od 15 lat jestem niezależnym ekspertem finansowym i pomagam ludziom spełnić marzenia dotyczące posiadania własnego mieszkania lub domu. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na szukanie odpowiedniej oferty, to napisz do mnie już teraz. Pomogę Ci ze wszystkim , bo zdaje sobie sprawę, że osoba, która wcześniej nie miała doczynienia z kredytem mieszkaniowym może zgubić się w tych wszystkich formalnościach.

W swojej ofercie mam wszystkie banki, które są dostępne na naszym polskim rynku finansowym. Nie ponosisz żadnych kosztów dodatkowych, nie płacisz prowizji. Pamiętaj, że to banki płacą prowizję, a nie klient! Zgłoś się do mnie już dzisiaj!

Czekam na Ciebie! Nie trać więcej czasu na szukanie ofert!

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl