do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Szybki kredyt gotówkowy pod hipotekę

Najlepszy kredyt gotówkowy pod hipotekę dla każdego bez zaświadczeń o dochodach. Porównaj oferty kredytowe online. Wypełnij wniosek i weź kredyt gotówkowy pod hipotekę na dowolny cel. Szybka weryfikacja, brak ukrytych kosztów, pieniądze na już.

Kredyt gotówkowy pod hipotekę to jeden z rodzajów kredytów długoterminowych, którego formą zabezpieczenia jest hipoteka. Jest to taka forma zabezpieczenia wierzytelności, która przyznaje rzeczowe prawo na nieruchomości dłużnika na rzecz wierzyciela. Przyznanie tego prawa odbywa się poprzez sporządzenie aktu notarialnego i wpisania go do księgi wieczystej. W sytuacji, kiedy dłużnik nie jest w stanie spłacić kredytu, wierzyciel na drodze egzekucji sądowej ma prawo przejąć na własność całość lub część nieruchomości. Hipoteka wygasa z chwilą wygaśnięcia wierzytelności zabezpieczonej hipoteką. Inne zabezpieczenia, tzw. tymczasowe (ważne do momentu ustanowienia hipoteki) to np. ubezpieczenie kredytu, weksel, blokada środków na rachunku, poręczenie osoby ze zdolnością kredytową.

Kredyt hipoteczny możemy przeznaczyć na dowolny cel pod zastaw nieruchomości. Takim celem może być zakup samochodu, inwestycje kapitałowe, spłata innych wysokooprocentowanych kredytów konsumpcyjnych, itp. Pożyczkę taką można uruchomić jednorazowo, czyli w całości albo w transzach, czyli w częściach.

Maksymalny okres kredytowania kredytu zabezpieczonego hipoteką waha się w granicach 20-35 lat. Pożyczka taka przyznawana jest w walucie krajowej, a kredytowanie to nawet 75% wartości zabezpieczenia. Niektóre z banków rezygnują z pobierania opłaty transakcyjnej, prowizji za udzielenie kredytu i wyceny wartości nieruchomości poddanej w zastaw. Opłaty za prolongatę kredytu wynoszą ok. 0,5% kwoty prolongowanej. Banki obniżają również marżę, co powoduje niższe raty pożyczki w całym okresie kredytowania. Spłat dokonuje się w ratach równych bądź malejących.

Wszystkie banki posiadają swoich doradców finansowych, którzy odpowiedzą na nurtujące pytania i pomogą załatwić formalności. Wymagane dokumenty to: wniosek o pożyczkę (dostępny na stronie internetowej danego banku), dane wnioskodawców / poręczycieli oraz dowód osobisty i inny dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość kredytobiorcy. O kredyt można ubiegać się za pomocą Internetu, specjalnej infolinii albo drogą tradycyjną, czyli poprzez wizytę w placówce bankowej.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Najtańsza oferta kredytów gotówkowych w 15 minut na konto!
5 miesięcy temu

Najlepszy kredyt gotówkowy bez formalności i z niskim oprocentowaniem pod hipotekę

Udzielamy wsparcia każdemu na wysokie kwoty bez BIK i na dowód.

Jakie musisz spełnić wymagania?
* Mieć ważny dowód
* Posiadać pełną zdolność do czynności prawnych
* Mieć prawo własności lub współwłasności do nieruchomości (domu, mieszkania, działki, lokalu użytkowego)

Gwarantujemy:
* Kwotę kredytu aż do 500 000 zł!
* Brak weryfikacji baz dłużników
* Bez konieczności wychodzenia z domu
* Bez przedpłat
* Bez poręczycieli

Zostaw namiar do sobie i jeszcze dziś zaciągnij szybki kredyt gotówkowy pod hipotekę!