do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Kredyt lub pożyczka hipoteczna bez umowy o pracę

Jeżeli potrzebujesz pieniędzy, a nie masz stałej pracy, skorzystaj z ciekawych ofert bankowych. Pieniądze otrzymasz szybko i bez zbędnych formalności. Kredyt bez umowy o pracę, wysokie sumy, przystępne warunki, bez opłat przygotowawczych, na wyciąg z konta, przy pomocy oświadczenia, na umowie o dzieło, przy umowie- zleceniu, wypłata środków tego samego dnia, formalności w czasie jednej wizyty.

Coraz bardziej powszechną sytuacją w naszym kraju staje się praca na „umowy śmieciowe”. Pracodawcy coraz bardziej niechętnie podchodzą do kwestii zatrudniania swoich pracowników na stałe, ponieważ wiąże się to ze sporymi kosztami. Z drugiej zaś strony mając do wybory zasiłek dla bezrobotnych oraz umowę zlecenie, ludzie zdecydowanie preferują tą drugą opcję. Oczywiście w przypadku ubiegania się o typowy kredyt bankowy, może to nastręczać spore problemy, bowiem nie mogąc przedstawić zaświadczenia potwierdzającego zatrudnienie, nie wszystkie produkty finansowe są dla klientów instytucji finansowych dostępne. Na szczęście coraz częściej w ofercie banków można znaleźć kredyty bez umowy o pracę. Pozwalają one na:

  • otrzymanie pieniędzy bez przedstawiania zaświadczeń z zakładu pracy na podstawie wyciągu z konta lub oświadczenia,
  • w zależności od banku zyskanie kwoty w granicach 150 tysięcy złotych i wyższej przy zgodzie współmałżonka,
  • w przypadku ubiegania się o kredyt w banku, z którym klient jest już związany, brak konieczności zakładania dodatkowego rachunku ,
  • uproszczone procedury zwykle ograniczające się do wypełnienia formularza danymi z dowodu osobistego, a także przedstawienia wyciągu z konta za okres ostatnich 3 miesięcy,
  • spłacanie zobowiązania, które cechuje stały poziom oprocentowania średnio kształtujący się na poziomie 12 %,
  • niskie koszty związane z opłatami przygotowawczymi i prowizją,
  • zwracanie kredytu w bardzo przystępnych ratach, które nie obciążają budżetu domowego w dużym stopniu.

Pożyczka hipoteczna bez umowy o pracę

Nie masz stałej pracy? Czekają na Ciebie tanie pożyczki hipoteczne bez umowy o pracę. Minimalne oprocentowanie, niewielkie raty miesięczne, dobry czas spłaty. Wysoka pożyczka hipoteczna bez umowy o pracę nawet w jeden dzień na koncie bankowym. Brak opłat za rozpatrzenie wniosku, zero prowizji dla nowych klientów. Dopasowanie wysokości rat – bezpłatny kalkulator online. Brak ukrytych kosztów dodatkowych, wypełnij darmowy wniosek online jeszcze dziś!

Pożyczka z hipoteką dla bezrobotnego

Posiadanie własnej nieruchomości w postaci domu, mieszkania, czy chociażby działki rolnej umożliwia skorzystanie z taniej pożyczki hipotecznej. Warto wiedzieć, że dotyczy to również osób, które nie posiadają pracy. Jak to możliwe? Większość firm pozabankowych oraz część banków akceptuje każdą formę przychodu, a co za tym idzie może nią być zasiłek, czy zyski z pracy na roli. W takich przypadkach wystarczy sporządzenie oświadczenia o posiadanych dochodach.

W jaki jednak sposób wybrać najlepszy wariant pożyczki hipotecznej? Do tego celu powstały darmowe kalkulatory rat zobowiązań online. Wystarczy wpisać: wartość nieruchomości, czas spłaty pożyczki oraz jej wysokość. Ważne jest również to, by określić, czy chce się płacić raty równe, czy malejące. Wówczas w kilka sekund kalkulator wylicza wysokość poszczególnych rat. Zainteresowany wówczas może zmniejszać lub zwiększać wartość pożyczki, w celu wybrania najbardziej komfortowego wsparcia pieniężnego. To nic nie kosztuje, a zajmuje dosłownie kilka minut.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Najtańszy kredyt i pożyczka hipoteczna bez wymagania dochodów!
1 rok temu

Szybkie pożyczki i kredyty hipoteczne bez BIK tylko na dowód!

* niskie oprocentowanie
* długi okres spłaty
* dla każdego
* tylko na dowód
* bez zgody małżonka
* w 15 minut na konto
* bez poręczycieli i zabezpieczeń
* bez wymagania umowy o pracę i stałych zarobków

Od 1000 do 200 000 z!

Zostaw dane w komentarzu, a odezwiemy się jeszcze dziś!

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl