do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Kredyt lub pożyczka hipoteczna bez umowy o pracę

Jeżeli potrzebujesz pieniędzy, a nie masz stałej pracy, skorzystaj z ciekawych ofert bankowych. Pieniądze otrzymasz szybko i bez zbędnych formalności. Kredyt bez umowy o pracę, wysokie sumy, przystępne warunki, bez opłat przygotowawczych, na wyciąg z konta, przy pomocy oświadczenia, na umowie o dzieło, przy umowie- zleceniu, wypłata środków tego samego dnia, formalności w czasie jednej wizyty.

Coraz bardziej powszechną sytuacją w naszym kraju staje się praca na „umowy śmieciowe”. Pracodawcy coraz bardziej niechętnie podchodzą do kwestii zatrudniania swoich pracowników na stałe, ponieważ wiąże się to ze sporymi kosztami. Z drugiej zaś strony mając do wybory zasiłek dla bezrobotnych oraz umowę zlecenie, ludzie zdecydowanie preferują tą drugą opcję. Oczywiście w przypadku ubiegania się o typowy kredyt bankowy, może to nastręczać spore problemy, bowiem nie mogąc przedstawić zaświadczenia potwierdzającego zatrudnienie, nie wszystkie produkty finansowe są dla klientów instytucji finansowych dostępne. Na szczęście coraz częściej w ofercie banków można znaleźć kredyty bez umowy o pracę. Pozwalają one na:

  • otrzymanie pieniędzy bez przedstawiania zaświadczeń z zakładu pracy na podstawie wyciągu z konta lub oświadczenia,
  • w zależności od banku zyskanie kwoty w granicach 150 tysięcy złotych i wyższej przy zgodzie współmałżonka,
  • w przypadku ubiegania się o kredyt w banku, z którym klient jest już związany, brak konieczności zakładania dodatkowego rachunku ,
  • uproszczone procedury zwykle ograniczające się do wypełnienia formularza danymi z dowodu osobistego, a także przedstawienia wyciągu z konta za okres ostatnich 3 miesięcy,
  • spłacanie zobowiązania, które cechuje stały poziom oprocentowania średnio kształtujący się na poziomie 12 %,
  • niskie koszty związane z opłatami przygotowawczymi i prowizją,
  • zwracanie kredytu w bardzo przystępnych ratach, które nie obciążają budżetu domowego w dużym stopniu.

Pożyczka hipoteczna bez umowy o pracę

Nie masz stałej pracy? Czekają na Ciebie tanie pożyczki hipoteczne bez umowy o pracę. Minimalne oprocentowanie, niewielkie raty miesięczne, dobry czas spłaty. Wysoka pożyczka hipoteczna bez umowy o pracę nawet w jeden dzień na koncie bankowym. Brak opłat za rozpatrzenie wniosku, zero prowizji dla nowych klientów. Dopasowanie wysokości rat – bezpłatny kalkulator online. Brak ukrytych kosztów dodatkowych, wypełnij darmowy wniosek online jeszcze dziś!

Pożyczka z hipoteką dla bezrobotnego

Posiadanie własnej nieruchomości w postaci domu, mieszkania, czy chociażby działki rolnej umożliwia skorzystanie z taniej pożyczki hipotecznej. Warto wiedzieć, że dotyczy to również osób, które nie posiadają pracy. Jak to możliwe? Większość firm pozabankowych oraz część banków akceptuje każdą formę przychodu, a co za tym idzie może nią być zasiłek, czy zyski z pracy na roli. W takich przypadkach wystarczy sporządzenie oświadczenia o posiadanych dochodach.

W jaki jednak sposób wybrać najlepszy wariant pożyczki hipotecznej? Do tego celu powstały darmowe kalkulatory rat zobowiązań online. Wystarczy wpisać: wartość nieruchomości, czas spłaty pożyczki oraz jej wysokość. Ważne jest również to, by określić, czy chce się płacić raty równe, czy malejące. Wówczas w kilka sekund kalkulator wylicza wysokość poszczególnych rat. Zainteresowany wówczas może zmniejszać lub zwiększać wartość pożyczki, w celu wybrania najbardziej komfortowego wsparcia pieniężnego. To nic nie kosztuje, a zajmuje dosłownie kilka minut.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Najtańszy kredyt i pożyczka hipoteczna bez wymagania dochodów!
5 miesięcy temu

Szybkie pożyczki i kredyty hipoteczne bez BIK tylko na dowód!

* niskie oprocentowanie
* długi okres spłaty
* dla każdego
* tylko na dowód
* bez zgody małżonka
* w 15 minut na konto
* bez poręczycieli i zabezpieczeń
* bez wymagania umowy o pracę i stałych zarobków

Od 1000 do 200 000 z!

Zostaw dane w komentarzu, a odezwiemy się jeszcze dziś!