do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Konsolidacyjne kredyty i pożyczki hipoteczne – WAŻNE

Dodatkowe pieniądze dla wszystkich pełnoletnich. Połącz swoje zadłużenia i płać jedną, małą ratę. Wyjdź ze spirali zadłużenia jeszcze dziś! Tania pożyczka hipoteczna konsolidacyjna. Błyskawiczna akceptacja każdego wniosku. Brak jakichkolwiek formalności. Zapomnij o długach, popraw swoją płynność finansową. Najlepsze pożyczki hipoteczne konsolidacyjne 100% online. Bezpłatna pomoc doradcy, długi termin spłaty bez weryfikacji zdolności kredytowej.

Pożyczka hipoteczna z konsolidacją

Posiadanie długów oraz popadnięcie w spiralę zadłużenia wiąże się z dużymi ograniczeniami i nieustanną niepewnością. W takich wypadkach najlepszą pomocą jest tania pożyczka hipoteczna wzbogacona o konsolidację. Wówczas nie jest weryfikowana historia kredytowa zainteresowanego w bazach dłużników, dzięki czemu pożyczka dostępna jest w kilka chwil. Co więcej konsolidacja polega na połączeniu wszystkich zadłużeń w jedno zobowiązanie z niewielką ratą. Co prawda okres spłaty wówczas się wydłuża, jednak zdecydowanie poprawia się płynność finansowa danego gospodarstwa domowego.

Pożyczki hipoteczne konsolidacyjne

Najlepszą pożyczkę hipoteczną z konsolidacją wyszukać można przy pomocy rankingu online. Jest to w pełni bezpłatne zestawienie wszystkich ofert na jednej liście. Jakby tego było mało można przyjrzeć się poszczególnym parametrom zobowiązań. Ponadto, uszeregowane one są od tych najbardziej atrakcyjnych, po najmniej korzystne. Nie trzeba wówczas tracić czasu na obliczenia, gdyż wszystko za nas robi ranking. Dostępny jest on na wielu portalach o tematyce finansów hipotecznych i konsolidacyjnych. Warto zwrócić uwagę na jego datę aktualizacji, im jest świeższa, tym wiemy, że oferty są najbardziej aktualne.

Kredyt konsolidacyjny hipoteczny

Szybkie oddłużenie dla każdego. Dobry kredyt konsolidacyjny hipoteczny od ręki bez zaświadczeń o dochodach. Sprawdź gdzie są dobre kredyty konsolidacyjne hipoteczne bez formalności i ukrytych kosztów. Nie martw się o długi! Połącz je w jedną ratę! Wysoki kredyt bez zbędnych formalności. Brak ukrytych kosztów, dodatkowe pieniądze na dowolny cel. Sprawdź ile dostaniesz kredytu bez poręczeń i zaświadczeń o dochodach.

Kredyt konsolidacyjny hipoteczny, to świadczenie pozwalające na połączenie czyli konsolidację wielu kredytów w jedno zobowiązanie. Kredyty mogą być zaciągnięte w kilku różnych bankach. Połączyć można nie tylko kredyty, ale także karty, limity kredytowe, czy pożyczki. Dzięki takiemu zabiegowi wierzyciel płaci pojedynczą ratę w wybranym osobiście banku, bez konieczności opłat w kilku różnych placówkach. Ważne jest to, że wartość raty kredytu konsolidacyjno-hipotecznego jest mniejsza niż suma wszystkich rat spłacanych przed konsolidacją. Nie znaczy to, że niższa jest suma kredytu, gdyż powiększa się ona ze względu na wydłużony okres spłaty świadczenia. Zabezpieczeniem tego kredytu jest hipoteka spłacającego.

Kredyt konsolidacyjny hipoteczny poleca się osobom, które, chcąc odciążyć domowy budżet, chcą zmniejszyć ratę wszystkich kredytów, a posiadają hipotekę. Nie poleca się go osobom, które nie mają problemu ze spłacaniem kredytów zaciągniętych w kilku różnych bankach. Posiadanie wielu rat, jest bowiem bardziej opłacalne, gdyż przez konsolidację okres spłaty wydłuża się.

Do największych zalet należy zmniejszenie comiesięcznej raty kredytu, ponieważ rata w jednym banku jest o wiele niższa, niż wszystkie stawki w kilku placówkach. Następnym plusem tego świadczenia jest niebywała wygoda. Dzięki konsolidacji możemy dokonywać wszelkich formalności w jednym, wybranym przez siebie banku oraz płacimy tylko jedną ratę.

Najistotniejszą wadą jest wydłużenie okresu kredytowania, przez co suma świadczenia się powiększa, co oznacza, że mimo mniejszych miesięcznych rat, wartość zobowiązania się powiększa, niż wartość poprzednich kredytów, zaciągniętych przed konsolidacją.
Wadą może być także przymus posiadania nieruchomości, która jest zabezpieczeniem i brak możliwości jej sprzedaży do chwili, gdy kredyt zostanie spłacony.

Kredyt konsolidacyjny hipoteczny kalkulator

Kredyt konsolidacyjny hipoteczny różni się oprocentowaniem w zależności od banku, w którym jest zaciągany. Da się jednak uogólnić warunki. Podaje się, że oprocentowanie takiego kredytu to około 10 15%. Długość spłaty również nie jest narzucona odgórnie. Szacuje się jednak, że kredyt ten spłaca się nawet 30 lat. Możliwe jest zawieszenie czasowe kredytu konsolidacyjno-hipotecznego, zmianę wysokości raty, czy długości spłaty.

Aby dobrze wybrać kredyt konsolidacyjny i uwzględnić wszystkie te aspekty warto wziąć pod uwagę kalkulatory online. Dlaczego? Wyliczają oen faktyczne koszta kredytów bez wychodzenia z domu. Nie trzeba się logować, ani płacić opłat weryfikacyjnych. Jest to nowoczesna pomoc w finansach dla każdego.

Zalety konsolidacji i hipoteki kredytowej

Najlepszy kredyt to taki, który łączy ze sobą cechy konsolidacji i hipoteki. Wówczas zainteresowany może pozbyć się nie jednego większego długi i szybciej wyjść ze spirali zadłużenia, po czym stanąć na własne nogi. W tym momencie warto poznać zalety kredytów konsolidacyjnych:

 • połączenie wielu zobowiązań w jedno,
 • wysokość kredytu do 150 tysięcy złotych,
 • długi czas okresu spłaty zobowiązania,
 • brak weryfikacji klienta w Biurze Informacji Kredytowej,
 • dodatkowe pieniądze na dowolny cel,
 • skorzystanie z kredytu przez telefon lub Internet,
 • spłacanie jednej, niskiej raty zamiast wielu wysokich,
 • możliwość skorzystania z atrakcyjnego ubezpieczenia.

Znając zalety kredytów konsolidacyjnych, warto przyjrzeć się bliżej tym hipotecznym:

 • możliwość skorzystania z wysokiego kredytu,
 • brak złożonych formalności ciężkich do sprostania,
 • szeroki zakres celu zaciągania kredytu,
 • możliwość podjęcia pieniędzy w walucie obcej lub złotówkach,
 • dodatkowy pakiet ubezpieczeniowy po niskiej cenie,
 • korzystanie z rat równych, bądź sukcesywnie malejących,
 • bezpłatna pomoc doradców finansowych i specjalistów,
 • możliwość zaciągnięcia kredytu bez wychodzenia z domu.
0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Skonsoliduj długi z dobrą pożyczką hipoteczną!
1 rok temu

Nasza konsolidacyjna pożyczka hipoteczna to wygoda, bezpieczeństwo i pożegnanie na zawsze wszystkich zadłużeń!

Udzielamy wysokiego wsparcia dla każdego, kto jest właścicielem dowolnej nieruchomości (domu, mieszkania, lokalu lub działki) i chciałby skonsolidować swoje zadłużenia oraz otrzymać dodatkową gotówkę!

 • bez formalności
 • wysoka dodatkowa gotówka
 • na dowód
 • formalności online bez wychodzenia z domu lub w Twoim mieszkaniu (bez dodatkowych opłat)
 • od ręki
 • bez badania BIK
 • konsolidujemy wszystkie zadłużenia (bankowe i pozabankowe)
 • kwota już do 1000 0000 zł – zależna od sytuacji klienta

Napisz do Nas już teraz, a jeszcze dzisiaj spłacimy wszystkie Twoje długi! Czekamy na Ciebie, opisz jakiej pożyczki potrzebujesz, a od razu prześlemy Ci wstępną ofertę, którą będziesz mógł negocjować na każdym etapie!

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl