do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Inwestycyjny kredyt hipoteczny – kompedium wiedzy

Lepiej nie czekać i nie liczyć na to, że wygrasz w loterii. Zdecyduj się na kredyt hipoteczny inwestycyjny, który pozwoli zgromadzić niezbędny kapitał na rozwój firmy. Poznaj, jakie kredyty hipoteczne inwestycyjne są dostępne na rynku i rozwiń swoją działalność.

Kredyty nie są już produktem finansowym, z którego klienci obawiają się skorzystać. Są świadomi tego, że te właśnie produkty finansowe pozwalają im na skuteczny rozwój. Kredyty inwestycyjne, a dokładnie inwestycyjne hipoteczne są narzędziem, które umożliwia rozwój prowadzonej działalności. Jeżeli właściciel firmy, chce aby prowadzone przez niego przedsiębiorstwo działało coraz bardziej profesjonalnie albo było nowoczesne to właśnie kredyt inwestycyjny może to umożliwić.

Kredyty inwestycyjne z zabezpieczeniem w postaci założenia hipoteki to sfinansowanie potrzeb osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą. Chociaż należy zaznaczyć, że tego rodzaju kredyty nie są wyłącznie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Z kredytów inwestycyjnych korzystają duże i bardzo duże firmy i spółki, które na przykład chcą dokonać przejęcia innej firmy.

Należy wiedzieć, że kredyty inwestycyjne mogą wykorzystywane do zakupu dóbr materialnych, jak i niematerialnych. Tego rodzaje inwestycje mogą przyczynić się do powiększenia zdolności wytwórczych i produkcyjnych w przypadku w firmy produkcyjnej. Z kolei w przypadku firmy usługowej można udoskonalić swoją ofertę albo zdecydować się na uruchomienie kolejnych usług.

Kredyty inwestycyjne to również szansa na to, że dzięki nim będzie można odnowić starą już infrastrukturę firmy. Ponadto można kupić nowe oprogramowanie albo zdecydować się na zakup własności niematerialnych. W przypadku tego rodzaju kredytu możliwości wykorzystanie środków finansowych są szerokie. Na pewno jest to dobre rozwiązanie w przypadku, gdy właściciel firmy chce ją rozbudować.

Zarządzaj własnym kredytem

 • Kredyt hipoteczny inwestycyjny ma wiele zalet, które umożliwiają samodzielne zarządzanie swoim zadłużeniem. Dla ludzi, którzy nie lubią ograniczeń i zobowiązań może być to doskonałe rozwiązanie.
 • Kredytobiorca gromadzi kapitał na spłatę kredytu hipotecznego na rachunku inwestycyjnym i spłaca zadłużenie dopiero po upływie czasu kredytowania.
 • Nie ma obowiązku comiesięcznej wpłaty pieniędzy na rachunek. Możemy robić to zarówno co miesiąc, jak i co dwa. Nikt tego nie weryfikuje więc sami decydujemy o terminie i częstotliwości wpłaty gotówki na rachunek inwestycyjny.
 • Kwota jaką wpłacamy może być zmienna. Nie mamy żadnych zobowiązań, dotyczących wysokości pieniędzy, jaką mamy przeznaczać za każdym razem na spłatę naszego kredytu.
 • Kredyt hipoteczny inwestycyjny nie obejmuje żadnych dodatkowych ubezpieczeń, co za tym idzie, nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów.
 • Kredytobiorca ma możliwość odpisania od podatku stopy procentowej kredytu.

Oferta banku

Nie wszystkie banki mają w swojej ofercie taki rodzaj kredytu. Jest on związany z pewnym ryzykiem, ponieważ inwestycje kapitałowe są niestabilne i mogą pociągać za sobą wiele niekorzystnych konsekwencji zarówno dla banku, jak i klienta. Oto przykładowa oferta kredytu hipotecznego inwestycyjnego:

 • kwota kredytu: do 1 200 000 PLN
 • okres kredytowania: do 180 miesięcy
 • odsetki od kredytu pomniejszają podstawę opodatkowania
 • brak konieczności sporządzania biznes planu
 • finansowanie do 100% inwestycji brutto (z VAT)
0 0 votes
Article Rating
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
AAAA
5 miesięcy temu

witam. Potrzebuje kredytu inwestycyjnego na firmę na 30 000 zł. Proszę o pomoc i przygotowani wstępnej oferty. Pozdrawiam

Dobre inwestycje z naszym kredytem hipotecznym!
1 miesiąc temu

Najtańsze inwestycyjne kredyty hipoteczne dla osób fizycznych i firm z ograniczonymi formalnościami!

Chcesz znać więcej szczegółów, to napisz do nas już dziś, a prześlemy Ci najlepszą ofertę kredytową jaką znajdziesz na naszym rynku finansowym!

 • kredyt inwestycyjny hipoteczny bez zabezpieczeń nawet do 1 000 000 zł!
 • sfinansujemy do 100% wartości Twojej inwestycji
 • niskie oprocentowanie
 • długi okres spłaty nawet do 30 lat!

Czekamy na Twój odzew, napisz do Nas już dziś jakiego kredytu potrzebujesz!