do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Kredyty i pożyczki hipoteczne dla firm

Otwierasz własną działalność gospodarczą i zabrakło Ci na zakup potrzebnego wyposażenia i sprzętu? Kredyt dla młodych firm, to okazja na skuteczny rozwój wymarzonej firmy, bez spełniania wygórowanych warunków i bez dodatkowych poręczycieli. Kredyty dla młodych firm, to coraz bardziej popularny sposób finansowania rozwijającej się działalności gospodarczej. Sprawdź oferty i skorzystaj już dziś!

Kto może skorzystać z kredytów dla młodych firm?

Kredyty dla młodych firm, to oferty kierowane przede wszystkim do firm, działających co najmniej 6 miesięcy na rynku. Nie stanowi to jednak reguły, ponieważ także firmy o krótszym stażu działalności mogą ubiegać się o kredyt na rozwój swojej działalności gospodarczej.

Dlaczego warto?

Banki oferują kredyt dla młodych firm na start nawet do wysokości 500 tys. zł, co stanowi ogromną pomoc na start. Pieniądze uzyskane z kredytu mogą zostać przeznaczone na dowolny cel związany z prowadzeniem lub rozwojem działalności gospodarczej, sami decydujemy czy środki przeznaczymy na zakup sprzętu, środków trwałych czy na opłaty związane z prowadzeniem firmy, czy nawet na wynagrodzenie dla pracowników. Kredyty dla młodych firm cechują się dosyć ograniczonym formalizmem, ponieważ do ich zaciągnięcia wystarczy zaświadczenie o dochodach i zabezpieczenie kredytu. Nie potrzeba zgody innych poręczycieli. Kredyty na start dla firm, to kredyty o obniżonym oprocentowaniu i dogodnej spłacie rat. Istnieje również możliwość zawieszenia spłaty pierwszej raty na okres nawet do pół roku. Ponadto kredyt dla młodych firm, to kredyt udzielany na okres nawet do 5 lat.

Kredyt hipoteczny dla firm na działalność gospodarcza

Własna firma dostarcza osobom fizycznym niekiedy wysokich dochodów, a niekiedy borykają się oni z problemami finansowymi. Jeżeli prowadzisz firmę minimum 6 miesięcy to ten kredyt hipoteczny jest dla Ciebie. Bank sfinansuje Twoją hipotekę przy małym wkładzie własnym, niskim oprocentowaniu i długim okresie kredytowania. Szybka decyzja i proste formalności. Kredyty hipoteczne, dla osób prowadzących działalności gospodarcze są coraz łatwiej dostępne. Twoje dochody z działalności też się liczą. Sprawdź swoją zdolność kredytową.

Działalność gospodarcza, a kredyt hipoteczny

Dla osób, którzy mają dochód z własnej firmy, kredyt hipoteczny był kiedyś trudno dostępny. Jak to wygląda dziś? Banki wychodzą naprzeciw takim ludziom i procedury zostały uproszczone. Jakie warunki musisz spełniać, żeby z łatwością otrzymać kredyt mieszkaniowy?

Okres prowadzenia działalności gospodarczej to minimum 6 miesięcy. Jest to najniższy próg, jaki jest wymagany przez banki. Należy to dokładnie sprawdzić, ponieważ większość kredytodawców oczekuje od nas roku prowadzenia firmy, a niekiedy nawet dwóch lat.
Pod uwagę są brane również nasze dochody i wydatki. Musimy przedstawić nasze zestawienie finansowe z ostatnich miesięcy. Na jego podstawie zostanie wyliczona nasza zdolność kredytowa.
Niektóre banki zwracają dodatkowo uwagę na stabilność dochodów. Zarobki naszej firmy nie powinny mieć zbyt dużej rozbieżności i w każdym miesiącu powinny być podobne.
Terminowość rozliczania się z ZUS o Urzędem Skarbowym. Warto przedstawić zaświadczenie o niezaleganiu ze spłatami.
Jaki kredyt?

Czym charakteryzuje się kredyt hipoteczny dla osób, które uzyskują dochody z własnej działalności gospodarczej? Jego warunki różnią się nieco od kredytu dla osób, którzy mają umowę o pracę. Czy takie osoby są pokrzywdzone i mogą liczyć na gorszą ofertę? Niekoniecznie. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że procedura kredytowa wygląda zupełnie inaczej i zostaną nam zaproponowane inne warunki spłaty pożyczki. Oto czego możemy się spodziewać:

bank pokrywa ok. 80% inwestycji. Nasz wkład własny wynosi 20%.
marża już o 1%
oprocentowanie od 5%
okres kredytowania do 35 lat
Zalety kredytów hipotecznych na działalność gospodarczą

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest bardzo wymagające i to równo na każdym jej etapie. Zarówno przygotowanie do rozpoczęcia, rozkręcanie, jak i utrzymanie wysokich obrotów to nie lada wyzwanie. Warto jednak wówczas pamiętać, że istnieją atrakcyjne kredyty hipoteczne możliwe do zaciągnięcia właśnie na własną działalność gospodarczą. Co więcej może on służyć do:

rozpoczęcia własnej działalności,
modernizacji posiadanej działalności gospodarczej,
uratowania przed zamknięciem posiadanej działalności.

Nie bacząc na cel zaciąganego zobowiązania, warto pamiętać o zaletach kredytu hipotecznego, który udzielany jest właścicielom działalności gospodarczej. Zaliczyć tutaj należy przede wszystkim:

wysokie kwoty kredytu bez złożonych formalności,
bezpłatną pomoc doradczą specjalistów,
dodatkowe pieniądze na dowolny cel,
możliwość zaciągnięcia zobowiązania w naszej walucie lub obcej,
szeroki wybór dodatkowego pakietu ubezpieczeniowego,
akceptacja różnego rodzaju dodatkowych przychodów,
bez konieczności wykazania się stażem działalności,
możliwość zrealizowania wszystkich planów w krótkim czasie,
możliwość wyboru rat stałych, bądź malejących,
gotówka dla początkujących i doświadczonych właścicieli działalności.
Dobry kredyt hipoteczny dla firm z niskim oprocentowaniem

Szybki kredyt hipoteczny bez formalności dla firm przez Internet. Najlepsze oferty tanich kredytów hipotecznych dla nowych i starych firm z atrakcyjnym oprocentowaniem, na dowód. Korzystne kredyty bez sprawdzania BIK i KRD dla wszystkich. Pieniądze bez poręczycieli, zabezpieczeń i zbędnych pytań.

Bardzo popularną i często wykorzystywaną przez przedsiębiorstwa formą uzyskania gotówki jest kredyt hipoteczny. Banki, zabezpieczając się ustanawiają hipotekę na wskazaną przez pożyczkobiorcę nieruchomość. Oczywiście w przypadku braku spłaty bank staje się właścicielem nieruchomości. Jeśli chodzi o oprocentowanie tego typu kredytu to jest ono bardzo korzystne dla przedsiębiorców.

Formalności związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego są związane głównie z dostarczeniem do banku odpowiednich dokumentów, dotyczących prowadzonej działalności gospodarczej. Podstawą są wszystkie numery określające przedsiębiorstwo (NIP, REGON). Należy również postarać się o zaświadczenie z Urzędu Skarbowego i z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych o nie zaleganiu ze składkami.

Banki i instytucje finansowe udzielające kredytów hipotecznych biorą pod uwagę czas, jaki firma działa na rynku. Jeżeli jest to kilkuletni staż, a przy okazji w trakcie prowadzenia działalności nie wydarzyło się nic niepokojącego, przedsiębiorstwo ma bardzo dużą szansę na uzyskanie potrzebnych środków. Firmy, które działają stosunkowo krótko mają dość ograniczone możliwości. Bank przyznaje kredyt na podstawie zdolności kredytowej. Należy wykazać się zyskami, które gwarantują spłatę zadłużenia.

Przydałaby się dodatkowa gotówka na dofinansowanie działalności Twojej firmy? Weź kredyt hipoteczny dla firm i korzystaj z pieniędzy do woli! Kredyty hipoteczne dla firm, to doskonałe rozwiązanie na zastrzyk środków finansowych dla wszystkich rodzajów działalności gospodarczej. Sprawdź bankowe oferty kredytów hipotecznych dla firm!

Kredytem hipotecznym dla firm nazywamy kredyt, którego zabezpieczenie stanowi nieruchomość należąca do majątku firmy. Kredyty hipoteczne z racji tego, że charakteryzują się one długim okresem spłaty nazywane bywają najtańszym i najbardziej korzystnym sposobem finansowania działalności firm, ponieważ spłata zobowiązania rozkłada się na drugi okres i tym samym nie jest ono aż tak odczuwalne i obciążające dla firmy. W literaturze finansowej spotykane są dwa rodzaje kredytów hipotecznych dla firm. Pierwszy, to właściwy kredyt hipoteczny, który powinien być przeznaczony na zakup nowych nieruchomości wchodzących w skład przedsiębiorstwa.

Drugim rodzaje kredytu hipotecznego dla firm jest tzw. pożyczka hipoteczna dla firm, którą odróżnia od poprzedniego rodzaju to, że może zostać wydana na dowolny cel związany z prowadzeniem działalności gospodarczej, może to być np. zapłata wynagrodzenia pracownikom, zakup nowego sprzętu, poszerzenie działalności firmy czy nawet spłata dotychczasowych zobowiązań ciążących na firmie.

Kredyty hipoteczne dla firm pozwalają na uzyskanie płynności finansowej przez naszą działalność gospodarczą. Banki oferujące ten rodzaj kredytów najczęściej zaznaczają, że mogą to być kredyty opiewające na bardzo duże kwoty, rozpoczynają się zazwyczaj od 50 tys. zł, a mogą sięgać nawet kilku milionów zł. Okres spłaty jest uzależniony oczywiście od wysokości kredytu i wysokości miesięcznej raty, ale są to zazwyczaj okresy długie, sięgające niekiedy nawet 30 lat.

Natychmiastowe pieniądze na start firmy. Już dziś sprawdź ile gotówki czeka na Ciebie w banku lub firmie pozabankowej. Minimum formalności, niewielkie raty, zero prowizji, małe oprocentowanie. Tania pożyczka hipoteczna dla firm przez Internet lub w oddziale. Bezpłatna pomoc fachowców, brak kosztów za rozpatrzenie wniosku. Najlepsze pożyczki hipoteczne dla firm bez długiego stażu działalności. Zerowa marża, brak prowizji. Pożyczka w złotówkach lub innej walucie.

Pożyczki hipoteczne firmowe

Najnowsze pożyczki hipoteczne dla firm dostępne są przez Internet, w oddziale banku, czy też firmy pozabankowej lub z obsługą w firmie. Zainteresowany samodzielnie może wybrać opcję i z niej skorzystać. Najszybciej można zaciągnąć pożyczkę bez Internet, bądź bezpośrednio w oddziale, gdy posiada się odpowiednie dokumenty. Warto wiedzieć, że w przypadku pożyczek jest ich zdecydowanie mniej, aniżeli w przypadku kredytów. Ponadto, nie trzeba posiadać czasochłonnych zabezpieczeń. Pieniądze mogą być dostępne nawet tego samego dnia na koncie bankowym.

Pożyczka hipoteczna dla firmy ranking

Wybór najlepszej pożyczki hipotecznej powinno się rozpocząć od przeanalizowania rankingu online. Jest to w pełni bezpłatne zestawienie aktualnych ofert pożyczek z hipotekę, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na samodzielnie ich szukanie. Warto wiedzieć, że są one uszeregowane od najbardziej atrakcyjnej, po mniej korzystne. Nie trzeba posiadać własnego konta, gdyż ranking jest anonimowy. Warto zwrócić uwagę, kiedy była ostatni aktualizacja. Im data jest bardziej zbliżona do obecnej, tym ranking zawiera najświeższe promocje i oferty specjalne.

Pożyczka hipoteczna firmowa

Firmowe pożyczki hipoteczne przejawiają wiele atrakcyjnych zalet. Przede wszystkim ich wysokość może sięgać nawet 80% wartości zastawianej nieruchomości. Ponadto, ich czas spłaty przekroczyć może nawet trzydzieści lat. Pożyczka hipoteczna dla firm może być zaciągana zarówno w złotówkach, jak i walucie obcej. Raty dopasowane są do możliwości instytucji w stałym, bądź malejącym wariancie. Pożyczkobiorca nie ponosi jakiegokolwiek kosztu za rozpatrzenie wniosku, czy doradztwo w zakresie zaciągania pożyczki z hipoteką.

Pożyczki hipoteczne dla nowych firm

Dodatkowe pieniądze dla nowych firm bez złożonych formalności i weryfikacji przeszłości finansowej. Sprawdź czy dostaniesz pieniądze pod hipotekę na start działalności. Tania pożyczka hipoteczna dla nowej firmy 100% online. Błyskawiczna akceptacja każdego wniosku. Już dziś sprawdź promocję dla nowych działalności! Najlepsze pożyczki hipoteczne dla nowych firm z pakietem ubezpieczeniowym. Bezpłatna pomoc fachowców, długi czas na spłatę, równe lub malejące raty.

Start firmy z pożyczką hipoteczną

Otwierając własną działalność należy posiadać odpowiednią kwotę pieniędzy, w innym wypadku może okazać się, że brakuje gotówki i nie jest możliwy swobodny start. Jeśli właściciel posiada na własność nieruchomość, w której działa firma z powodzeniem może sięgnąć po najlepszą pożyczkę hipoteczną. Dlaczego najlepszą? Właśnie dla nowych firm powstaje wiele, bardzo atrakcyjnych ofert specjalnych zarówno z banków, jak i prywatnych firm pozabankowych.

Tania pożyczka pozabankowa może zostać zaciągnięta na dowolny cel. Firmy mają zapewnione wyjątkowo niskie oprocentowanie oraz prowizję równą 0%. Ponadto nie trzeba przedkładać zaświadczeń z ZUS, czy US. Jakby tego było mało firma, ani jej właściciel nie są weryfikowani w bazach dłużników. Możliwe jest odroczenie spłaty raty już po pierwszym roku posiadania zobowiązania. Pożyczkobiorca ma gwarancję dopasowania rat do własnych możliwości oraz możliwość skorzystania z długoterminowego czasu spłaty sięgającego nawet kilkudziesięciu lat.

Pożyczka hipoteczna na działalność gospodarczą

Najlepsze pożyczki hipoteczne na działalność gospodarczą. Zacznij zarabiać bez złożonych formalności. Minimalne oprocentowanie, brak ukrytych opłat. Szybkie pieniądze od zaraz dla wszystkich bez weryfikacji zdolności kredytowej. Akceptacja każdej formy przychodu. Bezpłatna pomoc doradców. Gotówka w walucie obcej lub krajowej. Tania pożyczka hipoteczna na działalność gospodarczą, raty równe i malejące. Prowizja już od 0%. Najlepsze oprocentowanie na naszym rynku!

Pożyczka hipoteczna z działalnością gospodarczą

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to duże wyzwanie, jednak właściciele skorzystać mogą z bardzo atrakcyjnego wsparcia pieniężnego w postaci pożyczki hipotecznej właśnie na własną działalność. Nie trzeba dzięki temu przedkładać wielu zaświadczeń. Zbędne są również liczne poręczenia, czy inne zabezpieczenia.

Pożyczkę hipoteczną dla właścicieli działalności gospodarczych wykorzystać można na wiele sposobów. Przede wszystkim na jej start, bądź rozwój. To także doskonały sposób by poszerzyć zakres działalności Warto wiedzieć, ze w przypadku braku możliwości terminowej spłaty zobowiązania, z powodzeniem skorzystać można z karencji w spłacie, jak i przedłużeniu okresu spłaty już po pierwszym roku posiadania pożyczki.

Twoja działalność przynosi duży zysk? Wiedz, że równie dobrze możesz wcześniej spłacić pożyczkę i rozwiązać umowę pożyczkową. Nie wiąże się z tym żaden dodatkowy koszt, ani wymóg.

Czy mogę ubiegać się o kredyt hipoteczny prowadząc działalność gospodarczą?

Istnieje taka możliwość. Jest to akceptowalne źródło dochodu. W większości przypadków konieczne będzie prowadzenie jej od co najmniej 12 miesięcy oraz osiąganie w tym czasie dochodów. W tym okresie nie mogłeś też ogłosić upadłości, ani zawiesić działania swojej firmy. Ważne, abyś posiadał książeczkę przychodów i rozchodów oraz mógł przedstawić odpowiednie dokumenty. Dużo zależy od wybranego banku.

0 0 votes
Article Rating
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pożyczki i kredyt hipoteczne dla firm od ręki
7 miesięcy temu

Poszukujesz pożyczki i kredyty hipoteczne dla firm? Napisz do Nas już teraz!

Nasza oferta pomoże wielu przedsiębiorcom o zwiększyć dochodowość przedsiębiorstwa i rozwinąć firmę!

  • atrakcyjne oprocentowanie naliczane według stawek bankowych.
  • nie pobieramy prowizji
  • szybka decyzja kredytowa
  • długi okres spłaty
  • dowolny cel pożyczki związany z celami firmowymi
  • wypłata pożyczki nawet tego samego dnia
  • bez wymagania stażu firmy
  • uproszczona procedura
  • dajemy Ci możliwość odroczenia spłaty

Zostaw w komentarzu kontakt do siebie, odezwiemy się z gotową propozycją kredytu dla Twojej firmy!

Kejtiii
7 miesięcy temu

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić czym dokładnie jest pożyczka hipoteczna dla firm? Jak się ją zaciąga i czym różni się od kredytu hipotecznego? W jaki sposób działa oraz wszystkie inne ważne informacje o niej, z góry dziękuję za odpowiedź.

Bezpieczne kredytowanie każdej firmy bez względu na staż działania!
1 rok temu

Najtańsze finansowanie dla firm – małe przedsiębiorstwa, spółki i korporacje!

Szukasz szybkiego i korzystnego kredytu firmowego? Idealnie trafiłeś! Sprawdź już teraz, jakie rozwiązanie przygotowaliśmy!

* wysoka przyznawalność
* bez wkładu własnego
* nie musisz mieć wysokich przychodów
* do każdego klienta podchodzimy indywidualnie
* mała ilość formalności
* cała procedura przez Internet, bez wychodzenia z domu
* pieniądze na dowolny cel związany z Twoją firmą

Zobacz na co możesz przeznaczyć nasz kredyt?
– kupno nieruchomości (lokalu, działki itd)
– zwrot innych zadłużeń, które zaciągnięte były na firmę
– remont i adaptację budynków i pomieszczeń pod Twoją działalność gospodarczą
– na każdy inny cel związany z Twoją firmą

Zobacz jak wygląda nasza oferta!
– zyskasz dużą gotówkę na długi okres spłaty
– możesz skonsolidować i spłacić inne swoje zadłużenia
– zmniejszysz koszty finansowe do minimum

ZAINTERESOWANY? Napisz do Nas już teraz! Zdradź więcej szczegółów, ile chciałbyś pożyczyć i z jakiej części Polski jesteś. Odpiszemy od razu!

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl