do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Szybka pożyczka hipoteczna bez prowizji – 0 prowizji – lista

Natychmiastowa akceptacja każdego wniosku 100% online. Sprawdź ile gotówki otrzymasz bez złożonych formalności. Tania pożyczka hipoteczna bez prowizji. Ile wynoszą koszta? Porównywarka ofert wsparcia pieniężnego za darmo dla każdego. Najlepsze pożyczki hipoteczne bez prowizji już od 18 roku życia. Dodatkowe pieniądze w walucie obcej lub złotówkach, wybierz wysokość rat miesięcznych jeszcze dziś! Dopasowanie rat do możliwości klienta za darmo.

Pożyczki hipoteczne pozbawione prowizji

Zarówno banki, jak i część firm pozabankowych przez długi czas naliczała wysokie prowizje za swoje usługi. Aktualnie pojawia się coraz więcej ogłoszeń, które pozbawione są naliczenia tej dodatkowej opłaty. Czy, właściwie jest prowizja? To koszt w formie pojedynczej opłaty za przyznanie, a także uruchomienie określonej pożyczki przez bank lub firmę pozabankową.

W przypadku pożyczek hipotecznych wartość prowizji oscyluje w granicach pomiędzy 0% a nawet 5%. Jest to stosunkowo mało, gdyż w przypadku standardowych pożyczek gotówkowych wartość prowizji przekracza 10%. Warto, więc zanim podejmie się decyzję o wyborze oferty wsparcia pieniężnego przeanalizować różnego rodzaju ogłoszenia. Do tego celu służą między innymi bezpłatne porównywarki internetowe. W mgnieniu oka wyłonić można najbardziej atrakcyjną ofertę, a co za tym idzie – oszczędzić nie małą kwotę pieniędzy.

0 0 votes
Article Rating
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pożyczki hipoteczne bez prowizji i przedpłat!
7 miesięcy temu

Przedstawiamy Państwu ofertę korzystnej pożyczki hipotecznej bez żadnej prowizji i z niskim oprocentowaniem. Pożyczki hipoteczne już od jakiegoś czasu są bardzo popularne na naszym rynku finansowym ze względu na duże kwoty jakie możemy uzyskać i stosunkowo małą ilością formalności.

Zobacz jaką promocyjną ofertę Ci przygotowaliśmy:

 • Wysoka kwota nawet do 1000 000 lub do 90% wartości nieruchomości
 • Zabezpieczeniem pożyczki jest dowolna nieruchomość
 • Gotówkę przeznaczasz na dowolny cel, nie musisz nawet go nam zdradzać
 • RRSO od 8,99% – napisz do Nas, a dowiesz się więcej
 • Możliwość wydłużenia czasu spłaty lub wcześniejszy zwrot bez dodatkowych kosztów
 • Okres spłaty nawet do 35 lat
 • Wiek pożyczkobiorcy od 18 do 80 lat
 • Nie musisz być właścicielem nieruchomości, a jedynie współwłaścicielem

Sprawdź jak okrojone są nasze wymagania:

 • nie weryfikujemy baz dłużników
 • wszystkie formalności możesz załatwić online bez wychodzenia z domu
 • wystarczy ważny dowód
 • nie wymagamy zaświadczeń o dochodach
 • nie pobieramy żadnej prowizji ani przedpłat

Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz do Nas już dzisiaj! Prześlemy Ci wszystkie szczegóły!

Quebo
9 miesięcy temu

Szukam szybkiej pożyczki hipotecznej na 100 000 zł. Czy ktoś doradzi mi jakąś dobrą ofertę z małą prowizją?

Sprawdź już dziś najtańsze pożyczki hipoteczne z niskim oprocentowaniem
1 rok temu

Ekspresowe pożyczki hipoteczne dla wszystkich bez przedpłat i z uproszczonymi procedurami!

Potrzebujesz szybkiej gotówki, ale nie możesz długo czekać? A może wpadłeś w problemy finansowe?
Zgłoś się do Nas już dziś! Mamy dostęp do wieku pożyczek hipotecznych z różnych instytucji, dzięki czemu masz szanse na ofertę kredytową skrojoną na Twoje potrzeby i możliwości finansowe!

Naszą pożyczkę możesz przeznaczyć na dowolny cel!

0% prowizji za udzielenie wsparcia
masz możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania
otrzymać finansowanie nawet do 100% wartości Twojej nieruchomości

* jedyną formalnością jest podpisanie umowy w oparciu o dowód osobisty i zabezpieczenie działu IV w księdze wieczystej
* gwarancja indywidualnego podejścia do klienta
* cala procedura online bez wychodzenia z domu

Udzielamy pożyczek w całej Polsce!

Elton
10 miesięcy temu

Czy Państwo możecie mi udzielić jak najszybszej pożyczki hipotecznej na kwotę 80 tysięcy złotych? Jak wygląda oprocentowanie i prowizja? Bardzo prosze o pilny kontakt

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl