do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Czy można dostać pożyczkę hipoteczną bez dochodów

Bezpłatna pomoc doradców finansowych, akceptacja każdego przychodu. Jeszcze dziś wypełnij krótki wniosek online, pieniądze na koncie nawet w kilka chwil. Tanie pożyczki hipoteczne bez dochodów nawet dla dłużników. Brak weryfikacji zdolności kredytowej, niskie raty, bardzo małe oprocentowanie. Zero prowizji! Najlepsza pożyczka hipoteczna bez dochodu dla studentów, emerytów, rencistów i bezrobotnych. Sprawdź ile gotówki dostaniesz do ręki bez poręczycieli.

Pożyczka hipoteczna bez dochodów z pracy

Natychmiastowe wsparcie pieniężne z pożyczką hipoteczną nie wymaga od zainteresowanych przedkładania zaświadczeń z miejsca pracy. Co więcej, nie trzeba też szukać dokumentów z Urzędu Skarbowego, czy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Jedyne co jest potrzebne to dowód osobisty oraz dokumenty potwierdzające posiadanie nieruchomości.

Warto wiedzieć, że zarówno firmy pozabankowe, jak i część banków akceptuje każdą formę przychodów potencjalnego pożyczkobiorcy. Nie trzeba ograniczać się wyłącznie do tych z zakładu pracy. Dzięki temu pożyczkę otrzyma również osoba bezrobotna, czy emeryt, student lub rencista.

Pamiętać należy, że klienci nie są w większości przypadków weryfikowani w bazach dłużników. To z kolei przyczynia się do możliwości zaciągnięcia zobowiązania przez osoby, które posiadają, bądź posiadały zadłużenia oraz negatywny wpis do BIK. To z kolei przekłada się też na szybszą akceptację wniosku oraz wypłatę pieniędzy przekazem na konto w banku lub bezpośrednio do rąk własnych pożyczkobiorcy.

0 0 votes
Article Rating
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Arkadiusz
11 miesięcy temu

Witam. Potrzebuje pożyczki hipotecznej na 100 000 zl. Jakie sa formalności? Proszę o pilny kontakt jak najszybciej. Pozdrawiam

tttt
8 miesięcy temu

Witam. Potrzebuje szybkiej pożyczki hipotecznej na 100 000 zl. Jak szansa? Proszę o pilna pomoc!

Dobre pożyczki hipoteczne bez wymagania przychodów
5 miesięcy temu

Tania pożyczka hipoteczna bez BIK, BIG. Udzielamy wsparcia w całej Polsce bez dochodów!

WYSOKIE KWOTY POŻYCZKI HIPOTECZNEJ OD 1000 DO NAWET 200 000 ZŁ!

Szczegóły kredytowania:
– długi czas spłaty
– wysokie kwoty
– bez przedpłat
– jasna i czytelna umowa
– bez weryfikacji baz dłużników
– błyskawiczna umowa kredytowa
– oferta dostosowana do możliwości każdego kredytobiorcy
– dowolny cel przeznaczenia bez konieczności podawania

Chcesz uzyskać więcej szczegółów? Napisz do Nas już dziś, a prześlemy Ci szczegółowe warunki finansowania. Możesz być z dowolnego miejsca w Polsce!