do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Czy można dostać pożyczkę hipoteczną bez dochodów

Bezpłatna pomoc doradców finansowych, akceptacja każdego przychodu. Jeszcze dziś wypełnij krótki wniosek online, pieniądze na koncie nawet w kilka chwil. Tanie pożyczki hipoteczne bez dochodów nawet dla dłużników. Brak weryfikacji zdolności kredytowej, niskie raty, bardzo małe oprocentowanie. Zero prowizji! Najlepsza pożyczka hipoteczna bez dochodu dla studentów, emerytów, rencistów i bezrobotnych. Sprawdź ile gotówki dostaniesz do ręki bez poręczycieli.

Pożyczka hipoteczna bez dochodów z pracy

Natychmiastowe wsparcie pieniężne z pożyczką hipoteczną nie wymaga od zainteresowanych przedkładania zaświadczeń z miejsca pracy. Co więcej, nie trzeba też szukać dokumentów z Urzędu Skarbowego, czy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Jedyne co jest potrzebne to dowód osobisty oraz dokumenty potwierdzające posiadanie nieruchomości.

Warto wiedzieć, że zarówno firmy pozabankowe, jak i część banków akceptuje każdą formę przychodów potencjalnego pożyczkobiorcy. Nie trzeba ograniczać się wyłącznie do tych z zakładu pracy. Dzięki temu pożyczkę otrzyma również osoba bezrobotna, czy emeryt, student lub rencista.

Pamiętać należy, że klienci nie są w większości przypadków weryfikowani w bazach dłużników. To z kolei przyczynia się do możliwości zaciągnięcia zobowiązania przez osoby, które posiadają, bądź posiadały zadłużenia oraz negatywny wpis do BIK. To z kolei przekłada się też na szybszą akceptację wniosku oraz wypłatę pieniędzy przekazem na konto w banku lub bezpośrednio do rąk własnych pożyczkobiorcy.

2 komentarze do wpisu „Czy można dostać pożyczkę hipoteczną bez dochodów”

Dodaj komentarz