do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Czy można dostać pożyczkę hipoteczną bez dochodów

Bezpłatna pomoc doradców finansowych, akceptacja każdego przychodu. Jeszcze dziś wypełnij krótki wniosek online, pieniądze na koncie nawet w kilka chwil. Tanie pożyczki hipoteczne bez dochodów nawet dla dłużników. Brak weryfikacji zdolności kredytowej, niskie raty, bardzo małe oprocentowanie. Zero prowizji! Najlepsza pożyczka hipoteczna bez dochodu dla studentów, emerytów, rencistów i bezrobotnych. Sprawdź ile gotówki dostaniesz do ręki bez poręczycieli.

Pożyczka hipoteczna bez dochodów z pracy

Natychmiastowe wsparcie pieniężne z pożyczką hipoteczną nie wymaga od zainteresowanych przedkładania zaświadczeń z miejsca pracy. Co więcej, nie trzeba też szukać dokumentów z Urzędu Skarbowego, czy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Jedyne co jest potrzebne to dowód osobisty oraz dokumenty potwierdzające posiadanie nieruchomości.

Warto wiedzieć, że zarówno firmy pozabankowe, jak i część banków akceptuje każdą formę przychodów potencjalnego pożyczkobiorcy. Nie trzeba ograniczać się wyłącznie do tych z zakładu pracy. Dzięki temu pożyczkę otrzyma również osoba bezrobotna, czy emeryt, student lub rencista.

Pamiętać należy, że klienci nie są w większości przypadków weryfikowani w bazach dłużników. To z kolei przyczynia się do możliwości zaciągnięcia zobowiązania przez osoby, które posiadają, bądź posiadały zadłużenia oraz negatywny wpis do BIK. To z kolei przekłada się też na szybszą akceptację wniosku oraz wypłatę pieniędzy przekazem na konto w banku lub bezpośrednio do rąk własnych pożyczkobiorcy.

0 0 votes
Article Rating
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dobre pożyczki hipoteczne bez wymagania przychodów
9 miesięcy temu

Tania pożyczka hipoteczna bez BIK, BIG. Udzielamy wsparcia w całej Polsce bez dochodów!

WYSOKIE KWOTY POŻYCZKI HIPOTECZNEJ OD 1000 DO NAWET 200 000 ZŁ!

Szczegóły kredytowania:
– długi czas spłaty
– wysokie kwoty
– bez przedpłat
– jasna i czytelna umowa
– bez weryfikacji baz dłużników
– błyskawiczna umowa kredytowa
– oferta dostosowana do możliwości każdego kredytobiorcy
– dowolny cel przeznaczenia bez konieczności podawania

Chcesz uzyskać więcej szczegółów? Napisz do Nas już dziś, a prześlemy Ci szczegółowe warunki finansowania. Możesz być z dowolnego miejsca w Polsce!

tttt
1 rok temu

Witam. Potrzebuje szybkiej pożyczki hipotecznej na 100 000 zl. Jak szansa? Proszę o pilna pomoc!

Arkadiusz
1 rok temu

Witam. Potrzebuje pożyczki hipotecznej na 100 000 zl. Jakie sa formalności? Proszę o pilny kontakt jak najszybciej. Pozdrawiam

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2021 ipocentrum.pl