do 1,5 mln zł nawet na 35 lat

hipoteka, konsolidacja, refinansowanie

Otwórz ➔

0% prowizji

Otwórz ➔

15 banków w jednym miejscu

Otwórz ➔

0% prowizji za udzielenie

0% za wcześniejszą spłatę

wakacje kredytowe

Otwórz ➔

Czy można dostać pożyczkę hipoteczną bez dochodów

Bezpłatna pomoc doradców finansowych, akceptacja każdego przychodu. Jeszcze dziś wypełnij krótki wniosek online, pieniądze na koncie nawet w kilka chwil. Tanie pożyczki hipoteczne bez dochodów nawet dla dłużników. Brak weryfikacji zdolności kredytowej, niskie raty, bardzo małe oprocentowanie. Zero prowizji! Najlepsza pożyczka hipoteczna bez dochodu dla studentów, emerytów, rencistów i bezrobotnych. Sprawdź ile gotówki dostaniesz do ręki bez poręczycieli.

Pożyczka hipoteczna bez dochodów z pracy

Natychmiastowe wsparcie pieniężne z pożyczką hipoteczną nie wymaga od zainteresowanych przedkładania zaświadczeń z miejsca pracy. Co więcej, nie trzeba też szukać dokumentów z Urzędu Skarbowego, czy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Jedyne co jest potrzebne to dowód osobisty oraz dokumenty potwierdzające posiadanie nieruchomości.

Warto wiedzieć, że zarówno firmy pozabankowe, jak i część banków akceptuje każdą formę przychodów potencjalnego pożyczkobiorcy. Nie trzeba ograniczać się wyłącznie do tych z zakładu pracy. Dzięki temu pożyczkę otrzyma również osoba bezrobotna, czy emeryt, student lub rencista.

Pamiętać należy, że klienci nie są w większości przypadków weryfikowani w bazach dłużników. To z kolei przyczynia się do możliwości zaciągnięcia zobowiązania przez osoby, które posiadają, bądź posiadały zadłużenia oraz negatywny wpis do BIK. To z kolei przekłada się też na szybszą akceptację wniosku oraz wypłatę pieniędzy przekazem na konto w banku lub bezpośrednio do rąk własnych pożyczkobiorcy.

0 0 votes
Article Rating
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Szybkie pożyczki hipoteczne od zaraz dla każdego
2 miesięcy temu

Pożyczki hipoteczne dla osób pracujących za granicą na wysokie kwoty!

Pracujesz za granicą? Nie masz dochodów w Polsce, ale zarabiasz za granicami naszego kraju, to świetna okazja, aby otrzymać korzystną i dobrą pożyczkę hipoteczną z niskim oprocentowaniem.

Szukasz dużej gotówki na niski procent, to aplikuj już teraz o naszą anonimową i ekspresową pożyczkę hipoteczną na najlepszych warunkach!

 • bez baz
 • z uproszczoną procedurą
 • dla każdego na dowód
 • przy wysokich kwotach wymagamy udokumentowanych zarobków z zagranicy od Twojego pracodawcy
 • posiadanie aktywnego rachunku bankowego w Polsce
 • możesz mieć inne zaciągnięte zobowiązania
 • ukończone 18 lat

Zgłoś się do Nas już teraz!

Niskooprocentowane pożyczki hipoteczne dla każdego
7 miesięcy temu

Oferujemy pożyczki hipoteczne bez wymagania zaświadczeń o dochodach!

Zobacz czym się wyróżniamy:

 • wysokie kwoty
 • dowolny cel
 • nie musisz dokumentować dochodów
 • jedynym wymogiem jest zastaw ruchomości i nieruchomości do 60% wartości
 • bardzo niskie oprocentowanie
 • małą ilość formalności
 • długi okres spłaty
 • bezpieczna i krótka umowa
 • bez żadnych opłat wstępnych, przedpłat

JESZCZE NIGDY ZACIĄGANIE POŻYCZKI HIPOTECZNEJ NIE BYŁO TAK PROSTE!

Gotówka dla każdego od ręki na wysokie kwoty w zależności od zastawu! Nawet 1000 000 zł!

Działamy na terenie całej Polski!

Napisz do Nas już teraz aby otrzymać najlepszą ofertę pożyczkową bez wymagania wysokich dochodów!

Dobre pożyczki hipoteczne bez wymagania przychodów
1 rok temu

Tania pożyczka hipoteczna bez BIK, BIG. Udzielamy wsparcia w całej Polsce bez dochodów!

WYSOKIE KWOTY POŻYCZKI HIPOTECZNEJ OD 1000 DO NAWET 200 000 ZŁ!

Szczegóły kredytowania:
– długi czas spłaty
– wysokie kwoty
– bez przedpłat
– jasna i czytelna umowa
– bez weryfikacji baz dłużników
– błyskawiczna umowa kredytowa
– oferta dostosowana do możliwości każdego kredytobiorcy
– dowolny cel przeznaczenia bez konieczności podawania

Chcesz uzyskać więcej szczegółów? Napisz do Nas już dziś, a prześlemy Ci szczegółowe warunki finansowania. Możesz być z dowolnego miejsca w Polsce!

tttt
2 lat temu

Witam. Potrzebuje szybkiej pożyczki hipotecznej na 100 000 zl. Jak szansa? Proszę o pilna pomoc!

Arkadiusz
2 lat temu

Witam. Potrzebuje pożyczki hipotecznej na 100 000 zl. Jakie sa formalności? Proszę o pilny kontakt jak najszybciej. Pozdrawiam

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 ipocentrum.pl